• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
tak kočár je doma, jdu vybalit tu obr krabici, ať to omrknu
pak ho uskladníme u našich
8. srp 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, já vím, jen si přijdu blbě, že se chovám laksně k životnímu prostředí víš, ale prostě se mi do toho nechce.

ilci, koukej nafotit :slight_smile:

jinak jsem byla v drogérii a v těhu módě a nechala jsem v obojím majlant :astonished:
8. srp 2008 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, skládám to, pot ze mě jen leje :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co sis pěkného pořídila?
jsem si vzpomněla - říkala PA, koupit kojo podprdu o číslo větší, než máme teď
už máte nakoupeno?
8. srp 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, podprsky mám o košíček větší obě. A vypadají moc fajn, takže ani nelituju a pojišťovna mi na ně 1200 přispěje. Mám je v albu, jukni a krásné dupajdy, kterým jsem neodolala :slight_smile:

Jinak dětskou niveu - šampon, olejovou pěnu, krém, aviril olej, přebalovací podložky, vlhké ubrousky, vložky do podprdy, tvaovaná šťourátka do uší, tekutou lovelu a sobě řasenku a voňavku, lak na vlasy a intim ubrousky. Takže dobrý, jsem ten účet čekala daleko horší :wink:
8. srp 2008 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Co noveho? Ilci, mas kocar uz vyfocenej v albiku? :wink:

Vrani, IP :wink:

Holky, uz mate domluvenou detskou dr.? A mate sbalino do porodky - kdyby neco? :sweat_smile:
8. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, dík :slight_smile: Máš to na mailu.

Dr. už mám domluvenou, sbaleno ještě nemám, ale chystám se. Zjistila jsem že nic moc koupeného s sebou nepotřebuju, takže si jen nachystám to, co mám doma. A co ty?
8. srp 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, ja nemam ani jedno ani druhy :sweat_smile: zatim... ale chystam se pristi tyden, nez se odstehujeme ke tchyni - kvuli te reko :wink: a k dr. si zajedu osobne, abych to tam nejdriv videla :wink:
Mail mas zpatky :grinning:
8. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, za mail díky :dizzy_face:

Já byla u dr. taky osobně, abych ji okoukla, ale měla jsem na ni i reference. Dneska budu zase fotit o stopéro, nakoupila jsem ňuňu kosmetiku :dizzy_face: Jinak si fakt nevím rady s plínama. Koukala jsem v drogošce a všechno je hroooozně drahý a ty DM se mi nějako nelíbí... :confused:
8. srp 2008 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, kočár je nádhernej :dizzy_face:
8. srp 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
uff, holky, tak základ kočárku poskládanej, mám ho v albíku
ale pěkně jsem se zapotila, potřebovala bych návod pro amatéry :wink:

jinak sbaleno nemám nic, ještě ani nemám všechno nakoupený
tak snad se nic nestane, přinejhorším by to obstaral MM

dr. domluvenou nemám, právě sháním reference
8. srp 2008 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, to znám, já se potila i u skládání té korbičky, pořád mi to jakoby padalo a pak jsem zjistila, že jsou tam výztuhy, které jsem nezacvakla :grinning:
8. srp 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono to přišlo v té sportovní kombinaci, jako na podvozku a já furt nemohla přijít na to, jak to mám sundat, abych mohla nasadit hlubokou korbu
teď jdu odpočívat :grinning: :grinning:
8. srp 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak to nás čeká o víkendu, vezeme korbu k našim, kde se bude dávat na sporťák, máti návod nemůže najít, takže to bude asi psina. Tak hezky odpočívej :grinning:
8. srp 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, supr :dizzy_face:
8. srp 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, přeju pěknej víkend. Já se budu asi vydatně věnovat Zdendovi (dneska se mi vrací) a v pondělí frčíme na tu Moravu. :grinning:
9. srp 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vcera jsem musela rychle zmizet :sweat_smile:
Dneska chceme jit do kina na Bathory, tak jsem na to zvedava :sweat_smile: nekdo rika, ze je to hrozny, jinej zase, ze to az tak hrozny neni, tak to zkusim.... kdyztak si zavru oci :sweat_smile: :grinning:

A taky vam preju peknej vikend, i kdyz nam pocasi moc nepreje, tedy..... :frowning2:
9. srp 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tak na reference Bathory jsem zvědavá :wink:
9. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak poslušně hlásím, že mám dneska prací den mimi věcí. :dizzy_face: Snad to přes den uschne a večer to vyžehlím a už schovám do šuplíku. Už se na malou těším, ty pidi věcičky jsou fakticky k sežrání :slight_smile:

zviz o bathory podej hlášení, jsem zvědavá, jak se ti to líbilo...
10. srp 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tak mame na Budejcich konecne miminko :dizzy_face: Malinkou Anetku :dizzy_face: vcera se narodila, krasavice :dizzy_face: :slight_smile:

Bathory jsem prezila uplne v pohode, tolik krvavych scen tam nebylo :wink: a nebyl to tak spatnej film :wink: buhvi, jak to doopravdy bylo.......

Vrani, ty uz peres, jo? Dneska je krasne - aspon u nas, tak by ti to melo za chvili uschnout :slight_smile: to verim, ze je to krasna cinnost :dizzy_face: ja se taky tesim, az budu prat a zehlit ty pidi veci :grinning:
10. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, jj, od Kamilky viď? Jestli se s ní náhodou uvidíš, tak moc zdravíme. Chodila k nám do září. Aspoň už to má za sebou, ale asi to bylo hustý...aspoň podle sms.

jojo, tak jedna pračka mi uschla, zbatek je ještě mokrý. Tak jdu vyžehlit aspoň to co uschlo + naše a další praní asi zítra. Tak nějak jsem se rozhodla, že to sfouknu už teď, v šuplíku se na to prášit nebude a když si vezmu jak se hýbu teď, tak musím využít toho, že to ještě relativně v klidu zvládnu, až budu na MD bude září a obávám se že budu sotva funět :confused:

Co jinak děláte při neděli kočky?
10. srp 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak jsem ti obhlídla album, co tam máš nového :wink:
tak ses pustila do praní? já to plánuju až později, napřed musíme dát dokupy byt
10. srp 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, asi to bylo husty :frowning2: ale hlavne ze to ma za sebou... :dizzy_face: a ma malinkej pokladek u sebe - i kdyz ted jeste asi ne, kdyz ji malou odvezli v inkubatoru :frowning2: Ja vim, ze chodila do zari :wink: Pujdem ji s Kousi navstivit, jen nevim, kdy, ale pozdravovat ji urco budem :wink:

No, kdyz peres Ty, tak to ja zacnu taky :grinning: ted je totiz jeste pekny pocasi a hned to uschne, jak je to malinky... :wink: A taky se mi nechce uz ted, natoz pak nekdy za mesic, kdyz budu rada, ze budu rada :sweat_smile: :grinning:

Jinak - natirali jsme pergolku - MM ji pobijel do metru palubkama a to se pak natiralo :wink: a ja si lezela v houpajde a tak me to unavilo, az jsem usnula :grinning:
10. srp 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
já potkala známou, měla termín 1.9. a porodila někdy ve 28tt
jen jsme nestihly pokecat, mě začínal kurz, takže nevím, jak to s malým vypadá
takovýho malýho drobka si ani nedovedu představit
10. srp 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, jj... taky si porad rikam, ze se muze stat cokoliv a jsem miiiiirne nervozni, ze to nestihnu.... ale fakt jenom mirne :grinning: spis bych si to uz chtela chystat, ale jaksi neni kam :sweat_smile: holt to ulozim k moji mamce nekam do skrine :wink: aby to bylo pripraveny, kdyby neco :wink: :dizzy_face:
Ja si toho drobecka taky nedovedu predstavit :dizzy_face: 28tt je hodne malinky mimi :dizzy_face:

A co jsi delala Ty, Ilci? :wink:
10. srp 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
chystala jsem mamce fotoknihu - byla v Norsku - a posílala to do labu
ovšem zasekl se mi PC, takže to nakonec byla záležitost na půl dne :grinning:

já si říkám, kdyby něco, tak vypere mamka a vyžehlí manžel
a zvládl by určitě i nákup toho, co nám ev.chybí
10. srp 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kouknu sem zitra :slight_smile: ted jdu zehlit a pritom budu cucet na Stepfordske panicky :grinning:

Paaaaa a brou :wink:
10. srp 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uuuuffff, tak to mám za sebou, první várka bílého a růžového vyžehlená a připravená. Zítra mě čeká žluté a béžové a pozítří ostatní barvy, ale toho už je maličko. Je to sice prťavý, tak to jde rychle. Největší opruz je obracet to na ruby a žehlit zespodu. :confounded:

jj, o tom brzkém rození mi říkejte. Taky se děsím, kdy to udeří. Dneska jsme koupili první balík plen Pampers New baby, nebo tak nějak, je jich tam jen 43, tak jsem je vzala na zkoušku, kdyby nám nevyhovovaly.

Zviz, Kamika moc moc podzravujte. A co kousi? Jak jí je? Dlouho tu nebyla a naposledy měla nějaký zažívací potíže... Tak že taky moc zdravím.
10. srp 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko :slight_smile:
Tak jsem to nevydrzela a peru :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2008 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, pozdravy vyridim :wink:
Kousince uz je snad dobre, nejak nema cas chodit na kone, jak je ted doma :sweat_smile: :grinning: pry to chytla od manzi - pritahl si domu z vody nejakou strevni virozu :wink: tak to bylo urcite od nej :confused:
11. srp 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, ty jsi dobrá :grinning: Já se na to ale taky moc těšila. Dneska mi schne druhá várka, tak večer budu zase žehlit a vyperu poslední....
11. srp 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek