• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
holky, vy jste nějak akční :grinning:

dává se nějaké prostěradýlko nebo něco i na tu matračku do kočárku?
jako v zimě bude fusak, ale co když bude nadměrně teplý říjen? :grinning:
11. srp 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci já asi ne, ta moje matračka je povlečená jakoby prostěradlem a dá se i vyprat. A budu mít nějakou jakoby bavlněnou deku, tak tam můžu dát když tak to nebo plenu.
11. srp 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, ja mam koupenou soupravicku do kocarku, takovou fleesovou deku a mini polstarek, to dam dospod, aby melo mimi pohodli a pres nej hodim jeste druhou deku :wink: + fusak samozrejme :wink:

Vrani, no... uz peru treti pracku - a posledni :wink: musi mi to rychle uschnout, abych to mohla sebrat - kvuli lidem, aby nepoznali, co cekame :grinning:
11. srp 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz taky třetí? Já měla taky tři :slight_smile: Pak už mě čeká jen povlečení do postýlky, peřiny, deka a zimní fusaky. Jinak je to vsio. Jinak ta tekutá lovela mi přijde fajn.
11. srp 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, jj :grinning:
a pak povleceni, atd. ... jak vy :wink:
Neni spatna... :slight_smile: a pekne voni :dizzy_face:
11. srp 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
mně se líbí že nemusíš používat aviváž a není to nepříjemné jako po klasickém prášku. Ta vůně je taková zvláštní, prostě miminkovs :dizzy_face:
11. srp 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
takova jemnoucka, vid... jako miminka :dizzy_face: jeste jak to uschne pekne na slunicku, tak je to uplne nejlepsi :slight_smile:
11. srp 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak doufám, že nezačne pršet než dojedu domů. To by mě namíchlo.
11. srp 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a lovelu máte klasickou nebo color?
já právě koukala, že v DM color nemají, ale v rossmannu jsem ji dneska viděla
tři pračky? to já budu mít tak jednu, já jsem asi minimalista :grinning:
tož prát budu, až nám dodělají aspoň balkony, všude je furt plno prachu a když otevřu okna, ještě tu navíc lítá polystyrén :grinning:
11. srp 2008 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci já mám tu bílou a prala jsem v ní i barevné... Uvidíš, že budeš mít víc, mně by se totaky vešlo, jenže jsem to rozdělila na tmavé, bílé, růžové a pak žluté s béžovým, ha, tak počítám že jsou 4 a ne tři :grinning:

s tím balkonem to chápu, to bys to musela vyprat hned znovu
11. srp 2008 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tož uvidím
takže lovela vám voní? tak to je fajn
11. srp 2008 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, není to nijak výrazná vůně, taková neutrální, čisťounká. Je to ale hrozně individuální, třeba naší mámě nevoní. Ale sranda je, že ty vyprané věci voní úplně stejně jako ty co jsem si přinesla od mamky po Terezce. Tak jestli je to nějaký miminkovský pach... to nevím :grinning:
11. srp 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mamka prala v čem?
nejlepší je prý ta lovela a pak miminko nebo tak nějak
dneska jsem byla omrknout po drogérkách dudlíky, lahvičky a další serepetičky
jako výběr fakt je, člověk by tam v klidu nechal majlant :grinning:
11. srp 2008 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamka prala v persilu sensitive, tam je to snad i napsaný, že se může i pro miminka... Jako já nevím v čem budu prát normálně za provozu, asi taky s našima věcma, protože si neumím představit, že budu prát týdně zvlášť třeba patery dupačky, když máme pračku na 7 kilo :confused:

Dudlíky jsem koupila dva, ty svítící od Aventu a zatím jich asi víc pořizovat nebudu.

Je fakt, že těch věcí je dneska hrooozně moc ale taky hodně drahých, takže není problém utratit majlant, bohužel :frowning2:
11. srp 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám říkala PA, že ze začátku prát samostatně jen pro mimi
a třeba dát ještě jedno máchání navíc, ať se ten prášek/gel dostane z prádla
že to pak může prý mimi dráždit až na kašel
jako nevím
ono to chce vyzkoušet a taky uvidíš, jestli budeš mít blicí nebo čistotné miminko :wink:
11. srp 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dvakrát jsem to nemáchala...ale zase jsem to žehlila i z rubu. No uvidíme. Já hlavně vůbec nevím jak se naučím ho oblíkat, nemyslím postup, to asi půjde, ale jako spíš kdy - co. Třeba vůbec nevím, kdy se dávají bodýčka s dlouhým rukávem, jestli něco na ně, kdy e dávají bodýčka bez rukávu nebo s krátkým rukávem a tak...
11. srp 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já četla, že malýmu mimču dlouhý rukáv i v létě
že nemají žádný podkožní tuk atd.
a pokud jdeš třeba i po chladnější chodbě v bytě, dát mimču čepičku
já myslím, že se do toho dostaneme
pokud bude mimčo zpocené, je oblečené moc, pokud bude mít třeba studenější ručičky nebo bude neklidné, tak asi málo
hlavně uvidím, jaké bude počasí a kdy nám nastane topná sezona, protože podzim/zima je tu někdy v bytě pěkná kosa, chodím doma v lyžařském svetru
takže budu asi mimčo oblíkat víc
11. srp 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já slyšela že ho máš oblíkat jako sebe + 1 vrstvu navíc. Ale právě že mi nejde do hlavy to s těma bodýčkama víš, jestli je to jako spodní prádlo nebo jak. Budu si to muset někde nastudovat.
11. srp 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já myslím, že záleží na tobě, jak to budeš brát
já jsem se ty menší snažila spíš dlouhý rukáv, ale mám i dvě s krátkým
mamka ti neporadí, jak oblíkala Terezku?
já právě v okolí nikoho s mimčem nemám, tak budu matka - teoretik - samouk :grinning:
11. srp 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi jo, poradí, mně to napadlo teď. Že tam těch nátělníkových je docela dost a moc si to využití neumím představit. Leda právě místo našeho nátělníku, tzn. tohle bodýčko a na to triko a nějaký jakoby tepláčky.
11. srp 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já nátělníky nenosím, MM teda jo, i v létě
11. srp 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já akorát v zimě, hrozně mi vadí, když mi táhne na záda, tak chápu, že těmhle malým mimčům se ty tričínka hned vyhrnou, tak aby neměly nahé tělo.
11. srp 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je právě výhoda těch bodýček oproti klas.košilkám, které jsme měli jako mimča my
mamča občas jen kouká, co je dneska za novinky :grinning:
11. srp 2008 v 16:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo.

ilci jaký typ vám dala PA na vložky?
11. srp 2008 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrý jsou z lékárny ty Samu, ale PA říkala, že na ty první dny, pokud fakt hodně krvácíš, je dobrá zn. Bella baby, jsou fakt velké
každopádně na ten začátek vzít fakt větší, ale někomu to zase může vadit, ono to asi moc pohodlné není
11. srp 2008 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci a ty velké mají také v lékárně? To největší krvácení je asi stejně zpočátku a to ti dají vložky v porodnici ne?
11. srp 2008 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás v porodce vložky nedávají, musíš mít všechno vlastní
prý tam maminy začaly všechno krást, takže třeba oblečení ti mění kus za kus a tyhle hygienické potřeby máš vlastní, stejně jako věci pro mimčo (krom oblečení)
nevím jak je to třeba ve vaší porodce
11. srp 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás ti právě dají všechno, vložky i pleny. A na doma si tedy koupím ty SAMU, doufám, že to pak bude silné max. jako MS, páč silnější bych po celých 6 týdnů asi nezvládla :frowning2:
11. srp 2008 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
někdo má ty očistky kratší dobu
ono se prý ženským někdy zdá, že páchnou, jak to z ních vytéká, tož na kurzu jsme měli různé historky ze života
nám nedají ani plínky, pleny, nic, takže všechno berem sebou
to asi půjdem s krosnou nebo co :grinning:
no uvidíš, hlavně to chce prodyšné
11. srp 2008 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tj, rozhodně budu mít ty z lékárny a síťované gaťky. :wink:

Přijel MM, konečně frčím domů. Tak hezké odpolko :wink:
11. srp 2008 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek