• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ivet super, koukám další blázen, co chce tři děti, my taky :wink: každej se mi ale směje, že mě to po porodu přejde :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ze začátku navrhovala Emu, Nelu, a manža mi řekl jestli umím i delší než jednoslabičný :wink:
20. čer 2008 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana, tak jste to rovnou dali na 4 slabiky, když už tak už, viď :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. čer 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, no, po prvním porodu mě to nepřešlo, po druhém uvidíme...ale já to spíše vidím podle toho, jaké budou na to podmínky - bydlení, finance atd...protože teď to dítě třeba ještě moc nestojí, ale pak přijde školka, škola, oblečení, hračky atd...no tak uvidíme...každopádně jestli někdy to třetí bude, tak zatím to vidím, až těmhle bude třeba kolem 10 let :slight_smile: Takové "na stará kolena" :grinning:
20. čer 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to víš, tak jen musím doufat, že si vezme jednou nějakého chlapa s krátkým příjmením
20. čer 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet a ty jsi odkud?
20. čer 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet, no to je jasný, taky jsou to jenom plány, když vše půjde, jak má, hlavně s tím bydlením tady v Praze to není jednoduchý.... :confounded:
no já to budu muset asi vzít najednou a už i tak to bude na starý kolena :grinning: :grinning:
20. čer 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já zrovna nedávno přemýšlela, jestli kdybych měla druhé mimi taky kluka, jestli bych šla ještě do třetice..... ale asi bych se bála, že holčička stejně nevyjde a ten byt bohužel taky není nafukovací..... A pak jsem si říkala, jaké by to asi bylo, kdyby to druhé mimi byla dvojčata. :grinning: To bychom se prostě vejít museli a basta. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak my máme Kristýnu a příjmení máme taky dlouhé - 9 písmen - až se bude učit podpis, tak nás prokleje :grinning: :grinning:

Vrana, pocházím ze severní Moravy, 4 roky bydlím v Praze a časem se asi budeme vracet na Moravu - tedy vracet já, manžel je Pražák, ale počítá s tím :slight_smile:
20. čer 2008 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, myslely jste už na letošní vánoce? já si je jednou za čas představím a úplně se zajíknu radostí. :dizzy_face:
20. čer 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, ono to vždycky nakonec nějak jde, když se chce :wink:
no jinak my zadělávali na holčičku a vyšla - takže můj tip - tři dny před ovu šup na to a je to jasné :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no uvidíme u příštího, nakolik to vyjde, to budeme chtít určo kluka :wink:
20. čer 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji, prosim tě, kolik ti je? :confused:
20. čer 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji: Šťastná to žena. já neměla před otěhotněním 2 měsíce MS. :wink: To se pak blbě plánuje. :grinning:
20. čer 2008 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juchů, tak na večer mám program. Právě mi přišlo z mimibazaru DVD Cvičení pro těhotné :dizzy_face:
Fim :grinning: :grinning: No, naše první Vánoce s děťátkem vypadaly tak, že malá 2 hodiny brečela, brečela i u večeře, my nervní jedli co nejrychleji, abychom už byli po jídle, nohou jsem ji houpala v lehátku a brečela i pod stromečkem....fakt idylka :grinning: :grinning:
Ale jinak je to fakt o něčem jiném....ty první jí byly samozřejmě absolutně šumák, teď ty druhé byly lepší a letošní už bude vnímat hodně - pokud to tedy "nepokazí" další uřvané miminko :grinning: :grinning:
ivet, já jsem taky ze sev. Moravy a mám doma Pražáka :wink: a odkud přesně jsi? já od Třince :wink: jinak teda musím říct, že jsi na té fotce, co máš v pase úplně strašně moc podobná mojí bývalé spolužačce, že bych odpřísáhla, že jste jedna a tatáž :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baji, já jsem od Oder ...střední jsem dělala v Novém Jičíně a pak VOŠku v Opavě :slight_smile: A jinak mám ještě ségru dvojče, tak dělala gympl ve Vítkově....tak třeba?? :grinning: :grinning:

Fim...hihi, u prvního jsem hrozně chtěla dvojčata...a po zkušenostech s Kristýnkou jsem se teď u 2. modlila, aby to dvojčata nebyla :grinning: :grinning:
20. čer 2008 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, ani ne za měsíc mi bude 30 :angry: jsem si říkala, že jestli budu slavit 30 jako svobodná bezdětná, tak to bude pěkná depka :stuck_out_tongue_closed_eyes: naštěstí bude aspoň ten břuch už :stuck_out_tongue_closed_eyes:
autor
Ivet. dík za zbavení iluzí. :grinning: Já jsem na začátku listopadu a naši mají fotku, jak spinkam pod stromečkem v košíku..tak jsem si mylně malovala, jak to bude krásný....... No nic. :grinning:
Fim, ale naše malá byla fakt extrém - my jsme do 3 měsíců znali jen dva stavy - spala, nebo řvala....naštěstí takové nejsou všechny děti, takže si iluze ještě nechej :wink:
20. čer 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak na druhý hupsnete hned za dva roky a 32 taky není tak vysoký věk, abys ho označovala za stará kolena. Mně je 28 (letos) a ráda bych v těch 30 otěhotněla znova.....s tou holčičkou. :wink: :grinning:
20. čer 2008 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, je fakt, že pak Vánoce u našich komplet prospala - přesně jak píšeš - pod stromečkem v lehátku, měli jsme na ni santovský obleček a vypadala jako andílek, že nám ty naše soukromé Vánoce nechtěl nikdo věřit :grinning: :grinning:
20. čer 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, dvojčata jsem chtěla taky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ivet, tak to jste potom né dvoj-, ale trojnice :grinning: ona je z Frýdku... :wink:
20. čer 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já už sonodvala po maminách a já byla údajně děsně hodná (čemuž věřím) a Zdenda byl údajně tak příšernej, že ho nikdo nechtěl hlídat (čemuž taky věřím :grinning: ). Tak jsem se teď dala kapánek na modlení, aby byl brouček po mamince. :grinning:
20. čer 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vy už jste u vánoc jo? Jsem zvědavá jak to bude probíhat. Chtěli bychom i s mimčem vyrazit k našim a oslavit to s malou segruškou, skoro dvouletou, tak uvidíme.
20. čer 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, zapomněla jsi dopočítat ještě to třetí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, mamka rodila loni ségru a bylo jí 40 a náramně si to užívá :wink: Mě měla v 16, takže je to asi rozdíl nebe a dudy.
20. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
baji: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dej pokoj!!!
Vrani: nechceš nám tvrdit, že máš dvouletou sestřičku? :sweat_smile: :astonished:
20. čer 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my vánoce ještě vůbec nemáme vymyšlený, zatím jsme vždycky jezdili každý ke svým rodičům, loni jsme prvně byli jeden den u našich, druhý u den u MP rodičů... :wink:
20. čer 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týýýý brďo, tak to je hustý. A já myslela, jaká nejsme rarita, když mám 14iletýho bráchu. :astonished:

Baji: joo ty jsi vlastně myslela u sebe, že jo? :grinning:
20. čer 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek