Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
ilci
11. srp 2008
užij si odpolčo 😉
bustik
11. srp 2008
Ahojte holky.
Tak já ještě neperu, asi až začátkem září. Zrovna v sobotu se mi skorošvagrová smála, že už tak brzo, a že řeším povlečení atd. Tak jí říkám, že jsem ho teď objednala, lhůta je 25 dní a pak než to vyperu a vyžehlím...Tak na mě tak jako koukala. Tak jí říkám, ať si to jako nechá, že by si měla uvědomit, že to rozhodně není nic proti tomu - kde se nyní nacházíme - jejich pes měl rok, tak dělali oslavu (grilování) i s balónkama Happy Birthday! a psíma kamarádama 😃 😃 😃
zvizatinka
11. srp 2008
Ahoj Busti - tak to jsi me s tou oslavou pobavila 😃 😃 😃

Holky, ja mam Lovelu color 🙂 tak nevim, jak voni normos Lovela, ale pocitam, ze asi stejne 😃

Uz mam vyprano a ted zehlim... zitra uz nam zacnu vyklizet skrine a bude se to tu pripravovat na tu vytouzenou reko 🙂
Oblecky dam k mamce na hlidani 😉 nesmi je nikomu ukazat 🙂

Ja mam vetsinu bodycek s dlouhym rukavem, doma budu davat asi jenom bodycko + kalhoty ci teplacky nebo dupajdy, na ven mozna pres jeste tricko + mikinku... taky mam strach, aby mu nebyla zima, ale u nas se toho bat nemusi, mamka topi o 106. 😃 Je ji porad zima, tak tu mame kolikrat v zime 27°C, coz je teda az moc :-S 😃
vrana
11. srp 2008
busti na ostatní lidi se člověk musí vyprdnout. Moje skoro teta nebo jak to nazvat, nastoupila na MD a začla prát a už to nezvládala, furt musela odpočívat a tak a nakonec nebyla na MD ani týden a šla rodit... Takže ono si nevybereš. A popravdě, radši to budu mít nachystaný, než aby to pak musel dělat MM. A taky si to chci trochu užít, už teď se brzy unavím, natož třeba za měsíc... Tak asi tak. V tomhle jsou mi "rady chytrých horákyň" úúúúplně někde 😃
bustik
12. srp 2008
Vrani, já si to tak neberu a kor od ní. Oni jsou totiž s bráchou strašně srandovní. Si pamatuji, jak nám před nějakou dobou počítali výplaty a strašně se divili, že nic neušetříme. Jsme jim mohli vysvětlovat horem dolem, že se nijak neuskrovňujeme, něco málo nám i zbude, ale žádná sláva a že něco stojí jídlo, nájem, splátky, pojištění.......furt jim vycházelo, že nám má vlastně jeden plat přebývat. No a teď konečně bydlí sami, platy mají cca stejné jako my a najednou už jim taky nezbývá 😃 😃 Takže asi tak. A za pár let, se jí budu moct "smát" až bude chtít mít vypráno ne měsíc před porodem, ale tři 😉 :-N 😃
vrana
12. srp 2008
Busti 😃 Holt některý lidi jsou chytrý až na půdu, i když zrovna nejsou ve stejné situaci co? No jo no...

A jak ti je? Už jsi zdravá a zase v práci?!
ilci
12. srp 2008
dobré ráno

busti, na řeči se vyprdni a dělej si to po svém 😉

jinak tu byli na návštěvě včera tchánovci, kočárek se líbil a tchýňka donesla první upletený svetřík pro mimčo
vrana
12. srp 2008
Ahoj ilci,
no bodeť by se nelíbil, když je tak pěknej 😉 A světřík se bude hodit. Já mám dneska v břiše snad velrybu co dělá psí kusy 😃
ilci
12. srp 2008
to já měla včera
dneska poctivě "houpu", jsem furt v pohybu, takže mimčo je v klidu
vrana
12. srp 2008
Co ta zvizi, jestli pak se byla podívat za kamíkem...
zvizatinka
12. srp 2008
Nazdaaaaaaar 🙂

Vrani, jdeme tam s Kousi dneska ve 14.h. 😉 Fotky dam asi az vecer 🙂

Ilci, tak jste meli vcera rusno 🙂
Ja dnes musim naskladat vsechny vecicky do krabice, jeste to chci roztridit podle velikosti a pripravit soupravicku do porodnice, tu musim mit zvlast pripravenou 🙂 x-)
vrana
12. srp 2008
zvizi, tak kamika moooocinky pozdravujte 😉 Těším se na info a fotky.

Jakoupak máš soupravičku do porodnice?
zvizatinka
12. srp 2008
Vrani 😉 urcite vyridim... ted premyslim, v kolik budu muset vyjet 🙂 chci se jeste stavit v nejakym obchudku a koupit drobnustku pro mimco x-)

Ja Ti ji dam na chvili do alba, ju? Ale jenom na minutku 😉
vrana
12. srp 2008
jj, dej 🙂
vrana
12. srp 2008
Jů, to je ale hezoučký x-) To bude Honzíkovi slušet 😉
zvizatinka
12. srp 2008
😉 akorat premyslim, jestli nam v tom nebude zima... jeste bych dala fusacek do autosedacky 🙂
vrana
12. srp 2008
Já bych asi přes sedačku hodila nějakou deku nebo ten fusak. Ona je to jenom vestička s body viď? Aby mimču nebyla zima na packy...
zvizatinka
12. srp 2008
Prave... 😉 ale je to takovy strasne smudlaci x-) Buhvi, jaky bude pocasi... 🙂 ja tu mam takovou peknou mikinku, ale ta je vetsi (3-6m). Dam mimco do fusacku 😉
ilci
12. srp 2008
zviz, tož jsem taky čumla, baba zvědavá 😉
uvidíš podle počasí, nachystej pak manžovi i fusak, koncem října může i sněžit
zvizatinka
12. srp 2008
Ilci, jj 😉 fusak nachystam 100% 🙂 Dneska ho budu prat 🙂
vrana
12. srp 2008
jj, na konci října už bývá zima. Takže něco bych na to přihodila.
zvizatinka
12. srp 2008
To urcite 🙂 preci nenecham mimco zmrznout 😃
vrana
12. srp 2008
Ale stejně asi pojedete autem ne? Tak jde jen o cestu do auta a z auta.. Ale je to rozkošný. A kdo u vás tedy ví pohlaví?
zvizatinka
12. srp 2008
Ano, pojedeme autem 😉 ale uvidime podle pocasi - jestli bude snezit, nenecham ho jenom v bodycku 🙂
Uz to vi moje mamka 😃 jsem ji to musela naznacit, protoze stejne budu mit vsechny veci ulozeny u ni 😉 zatimco budeme rekonstruovat, tady to mit nemuzu, to bych mohla prat znova 😃
zvizatinka
12. srp 2008
Ja jenom doufam, ze nam neco nenarostlo 😃 i kdyz to rekl dr. na genetice jasne, nikdy nevis 😃 tak uvidime pristi tyden, jdu na ten velky UTZ x-)
vrana
12. srp 2008
A MM to ví? My byli na velké utz minulý týden a nic nám neřekl, protože měla nožičky u sebe. Ale říkal, že když nám to řekli na 3D, tak že tam se nepletou. Tak snad ne. Stejně by to na sále bylo teda překvápko 😃
zvizatinka
12. srp 2008
MM to vi 😉 a doufam, ze se nam Spunt jeste jednou ukaze 😃
vrana
12. srp 2008
Snad jo a snad tam nic nenarostlo 😃 . Taky doufám. Už se prostě cítím na holku 😃
ilci
12. srp 2008
taky jsem říkala MM, že pokud by to bylo opačné pohlaví, než mi řekli, nejvíc ze všech bych byla překvapená já 😃

Začni psát odpověď...

Odešli