• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
užij si odpolčo :wink:
11. srp 2008 v 16:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte holky.
Tak já ještě neperu, asi až začátkem září. Zrovna v sobotu se mi skorošvagrová smála, že už tak brzo, a že řeším povlečení atd. Tak jí říkám, že jsem ho teď objednala, lhůta je 25 dní a pak než to vyperu a vyžehlím...Tak na mě tak jako koukala. Tak jí říkám, ať si to jako nechá, že by si měla uvědomit, že to rozhodně není nic proti tomu - kde se nyní nacházíme - jejich pes měl rok, tak dělali oslavu (grilování) i s balónkama Happy Birthday! a psíma kamarádama :grinning: :grinning: :grinning:
11. srp 2008 v 19:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Busti - tak to jsi me s tou oslavou pobavila :grinning: :grinning: :grinning:

Holky, ja mam Lovelu color :slight_smile: tak nevim, jak voni normos Lovela, ale pocitam, ze asi stejne :grinning:

Uz mam vyprano a ted zehlim... zitra uz nam zacnu vyklizet skrine a bude se to tu pripravovat na tu vytouzenou reko :slight_smile:
Oblecky dam k mamce na hlidani :wink: nesmi je nikomu ukazat :slight_smile:

Ja mam vetsinu bodycek s dlouhym rukavem, doma budu davat asi jenom bodycko + kalhoty ci teplacky nebo dupajdy, na ven mozna pres jeste tricko + mikinku... taky mam strach, aby mu nebyla zima, ale u nas se toho bat nemusi, mamka topi o 106. :grinning: Je ji porad zima, tak tu mame kolikrat v zime 27°C, coz je teda az moc :confounded: :grinning:
11. srp 2008 ve 20:46  • Odpověz  • To se mi líbí
busti na ostatní lidi se člověk musí vyprdnout. Moje skoro teta nebo jak to nazvat, nastoupila na MD a začla prát a už to nezvládala, furt musela odpočívat a tak a nakonec nebyla na MD ani týden a šla rodit... Takže ono si nevybereš. A popravdě, radši to budu mít nachystaný, než aby to pak musel dělat MM. A taky si to chci trochu užít, už teď se brzy unavím, natož třeba za měsíc... Tak asi tak. V tomhle jsou mi "rady chytrých horákyň" úúúúplně někde :grinning:
11. srp 2008 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani, já si to tak neberu a kor od ní. Oni jsou totiž s bráchou strašně srandovní. Si pamatuji, jak nám před nějakou dobou počítali výplaty a strašně se divili, že nic neušetříme. Jsme jim mohli vysvětlovat horem dolem, že se nijak neuskrovňujeme, něco málo nám i zbude, ale žádná sláva a že něco stojí jídlo, nájem, splátky, pojištění.......furt jim vycházelo, že nám má vlastně jeden plat přebývat. No a teď konečně bydlí sami, platy mají cca stejné jako my a najednou už jim taky nezbývá :grinning: :grinning: Takže asi tak. A za pár let, se jí budu moct "smát" až bude chtít mít vypráno ne měsíc před porodem, ale tři :wink: :sweat_smile: :grinning:
12. srp 2008 v 07:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Busti :grinning: Holt některý lidi jsou chytrý až na půdu, i když zrovna nejsou ve stejné situaci co? No jo no...

A jak ti je? Už jsi zdravá a zase v práci?!
12. srp 2008 v 07:53  • Odpověz  • To se mi líbí
dobré ráno

busti, na řeči se vyprdni a dělej si to po svém :wink:

jinak tu byli na návštěvě včera tchánovci, kočárek se líbil a tchýňka donesla první upletený svetřík pro mimčo
12. srp 2008 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj ilci,
no bodeť by se nelíbil, když je tak pěknej :wink: A světřík se bude hodit. Já mám dneska v břiše snad velrybu co dělá psí kusy :grinning:
12. srp 2008 v 08:53  • Odpověz  • To se mi líbí
to já měla včera
dneska poctivě "houpu", jsem furt v pohybu, takže mimčo je v klidu
12. srp 2008 v 09:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Co ta zvizi, jestli pak se byla podívat za kamíkem...
12. srp 2008 v 09:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdaaaaaaar :slight_smile:

Vrani, jdeme tam s Kousi dneska ve 14.h. :wink: Fotky dam asi az vecer :slight_smile:

Ilci, tak jste meli vcera rusno :slight_smile:
Ja dnes musim naskladat vsechny vecicky do krabice, jeste to chci roztridit podle velikosti a pripravit soupravicku do porodnice, tu musim mit zvlast pripravenou :slight_smile: :dizzy_face:
12. srp 2008 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
zvizi, tak kamika moooocinky pozdravujte :wink: Těším se na info a fotky.

Jakoupak máš soupravičku do porodnice?
12. srp 2008 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani :wink: urcite vyridim... ted premyslim, v kolik budu muset vyjet :slight_smile: chci se jeste stavit v nejakym obchudku a koupit drobnustku pro mimco :dizzy_face:

Ja Ti ji dam na chvili do alba, ju? Ale jenom na minutku :wink:
12. srp 2008 v 09:16  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, dej :slight_smile:
12. srp 2008 v 09:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jů, to je ale hezoučký :dizzy_face: To bude Honzíkovi slušet :wink:
12. srp 2008 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
:wink: akorat premyslim, jestli nam v tom nebude zima... jeste bych dala fusacek do autosedacky :slight_smile:
12. srp 2008 v 09:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych asi přes sedačku hodila nějakou deku nebo ten fusak. Ona je to jenom vestička s body viď? Aby mimču nebyla zima na packy...
12. srp 2008 v 09:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Prave... :wink: ale je to takovy strasne smudlaci :dizzy_face: Buhvi, jaky bude pocasi... :slight_smile: ja tu mam takovou peknou mikinku, ale ta je vetsi (3-6m). Dam mimco do fusacku :wink:
12. srp 2008 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
zviz, tož jsem taky čumla, baba zvědavá :wink:
uvidíš podle počasí, nachystej pak manžovi i fusak, koncem října může i sněžit
12. srp 2008 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ilci, jj :wink: fusak nachystam 100% :slight_smile: Dneska ho budu prat :slight_smile:
jj, na konci října už bývá zima. Takže něco bych na to přihodila.
To urcite :slight_smile: preci nenecham mimco zmrznout :grinning:
12. srp 2008 v 09:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale stejně asi pojedete autem ne? Tak jde jen o cestu do auta a z auta.. Ale je to rozkošný. A kdo u vás tedy ví pohlaví?
12. srp 2008 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ano, pojedeme autem :wink: ale uvidime podle pocasi - jestli bude snezit, nenecham ho jenom v bodycku :slight_smile:
Uz to vi moje mamka :grinning: jsem ji to musela naznacit, protoze stejne budu mit vsechny veci ulozeny u ni :wink: zatimco budeme rekonstruovat, tady to mit nemuzu, to bych mohla prat znova :grinning:
12. srp 2008 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja jenom doufam, ze nam neco nenarostlo :grinning: i kdyz to rekl dr. na genetice jasne, nikdy nevis :grinning: tak uvidime pristi tyden, jdu na ten velky UTZ :dizzy_face:
12. srp 2008 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
A MM to ví? My byli na velké utz minulý týden a nic nám neřekl, protože měla nožičky u sebe. Ale říkal, že když nám to řekli na 3D, tak že tam se nepletou. Tak snad ne. Stejně by to na sále bylo teda překvápko :grinning:
12. srp 2008 v 09:29  • Odpověz  • To se mi líbí
MM to vi :wink: a doufam, ze se nam Spunt jeste jednou ukaze :grinning:
12. srp 2008 v 09:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Snad jo a snad tam nic nenarostlo :grinning: . Taky doufám. Už se prostě cítím na holku :grinning:
12. srp 2008 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
taky jsem říkala MM, že pokud by to bylo opačné pohlaví, než mi řekli, nejvíc ze všech bych byla překvapená já :grinning:
12. srp 2008 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek