• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ilci, no to by bylo zajimavy :grinning:

Holky, musim se rozloucit a jit to tu zabalit... pak odjezd za Kamcou a potom mi prijede kamoska :wink: tak toho mam na dnesek docela dost :grinning:

Paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
12. srp 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, jj, jen si to představ...tuhle nám známá vyprávěla, jak rodila její kámoška, celou dobu jí trvdili, že to bude chlapeček, Tomášek a na sále doktor říká: Už vidím Tomáškovu hlavičku, ramínko....a je to krásná holčička :grinning:
12. srp 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, jak říkám, bylo by to 100% překvápko :grinning: :grinning:
ale mě by nevadila ani krásná holčička :wink:
12. srp 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde jste? :slight_smile:

Tak si predstavte, ze nikam nejedu... psala Kousi, ze pry Kamcu pousti domu - asi nemaji luzka... a bude muset za malou dojizdet :frowning2:
12. srp 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, jsem tu, jsem si nevšimla, žes psala :slight_smile:

jj, kousi mi to říkala. je to hrozný, u nás v diskuzi jsou taky další dva případy, kdy maminku vylifrovali a musí dojíždět. Ta jedna dokonce přes 70 km!
12. srp 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pres 70 km? To si delaji prdel, ne?! To je strasna dalka... :sweat_smile:
Jsem se tesila na prtavy mimi a zase prd :frowning2: no co, uvidim ji pozdejc :slight_smile:
12. srp 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz no, nedělají. Prostě neměli místo, tak ji vyhodili. Jezdila tam ob den. Bydlí u Mělníka, rodila na Bulovce, odtamtud kvůli nedostatečné kapacitě malého převezli právě do Boleslavi a snad po týdnu nebo jaké době jí řekli, že si tam může jít lehnout.

Mně to fakt přijde protizákonné, takhle je od sebe odtrhnout, tím spíš, když je malý narozený předčasně. Tak doufám, že budeme v termínu a půjdeme domů spolu.
12. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky se trochu bojím, jakou asi poskytují péči, když mají teď všude takový nával... Víš, aby se tě nesnažili hned vylifrovat...
12. srp 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, to snad ne... snad bude vsechno ok a nechaji nas spolu :dizzy_face:

Zacinam dostavat hlad :frowning2: a nevim, co budu papat, kdyz tu skoro nic nemam :sweat_smile: :confused:
12. srp 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky doufám...stejně je to mazec že nám to tak rychle uteklo a za chvíli budeme rodit :confused: Tý jo, necelý dv měsíce, to je mazec.
12. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj... ja to mam dneska presne za 10 tydnu :slight_smile:
12. srp 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na tu změnu jsem docela zvědavá, jak se všechno naučím, že budu mít zodpovědnost za nějakýho tvorečka a tak...
12. srp 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Priroda to tak zaridila, ze to urcite vsechno zvladnem, Vrani :wink: neni se ceho bat.... jako ja ten strach mam taky - to asi kazda prvorodicka :slight_smile: ale zvladnem to :slight_smile:
12. srp 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi jo, to jsou jen takové dočasné esxistenční pocity :wink:

Ach jo, zase jsem tu sma, celý barák vymetený, v naší diskuzi šli všichni ven a já před sebou mám ještě 3 hodiny..
12. srp 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja to cetla :grinning:
Bud rada, ze jsi v baraku.. venku je priserny vedro - aspon teda u nas :slight_smile: ja jsem rada, ze jsem zalezla, i kdyz je mi to lito, kdyz je tak pekne - ale nedovedu si predstavit, ze bych ted mela litat po meste :sweat_smile:
12. srp 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
cos četla, že mě všichni opustili? :grinning: Abys to pak neměla všechno 2x :grinning: Ježiš koukám na moje slovo existenční, ta těhu demence je fakt hustá :grinning:
12. srp 2008 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, už je mi dobře. V práci ještě jsem, ale chodím už dřív. Včera třebas po 14h. Příští týden mě asi bude vozit manža, tak to tu budu do 15h. Blbě se mi chodí a tady v práci, jak furt sedám a vstávám, tak to je záhul. Dneska se tam zase malá strašně mele, před chvilkou jsem měla bouli až pod prsama, teď mě zase tlačí v podbřišku, je to pěkný zvíře :grinning:
12. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti a do kdy budeš pracovat? To máš dobrý, že to máš takhle zkrácený. A šáhli ti i na peníze nebo ty ti nechali?
12. srp 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, jj presne to :grinning:

Busti, to teda mate hyperaktivni mimco:grinning:

Bych mela jit pokracovat ve vyklizeni skrine v loznici :unamused: ale nece se mi teda vubec... radsi bych sla spat... jsem posledni dobou porad unavena :pensive:
12. srp 2008 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, já zjistila, že mi dělá dobře, jak jsem teď dva dny za sebou žehlila, že jsem večer něco dělala a ne se jenom válela, pak jsem unavená usnula raz dva a spala až do rána. Tak si holt vždycky na odpoledne budu muset vymýšlet nějaký program :grinning:
12. srp 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, peníze mi nechali. My jsme jen malá firmička a šéf je v tomhle dobrý :wink:

Zviz - no to máme, se hrozím, že mu to zůstane i po porodu :sweat_smile:
12. srp 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja usnu raz dva i tak :grinning: jsem desnej spac :grinning:

Jsem vam chtela neco napsat a zapomnela jsem to... :grinning: ach jo :grinning:
12. srp 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti tak to je fajn, že tě tam nenutí vysedávat a aspoň máš něco ze dne. Ty břišní rošády jsou dobrý viď? Asi se mi po nich bude stýskat. Ale doufám, že Kája bude po mně a až bude venku tak budespíš spát :grinning:
12. srp 2008 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, v to doufam taky :wink: ze bude po nas a bude pekne spinkat :slight_smile: pry jsme oba byli hodni, tak k tomu ma predpoklady :grinning:

Jdu si udelat aspon polivku nebo umru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhu skleróza a nebo to máš z hladu :grinning:
12. srp 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, kde je vlastne Fim zase??? :confused:
A Baji?
12. srp 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz vůbec nevím, asi zase někde trajdaj. Vy co jste doma jste furt zaneprázdněný :grinning:
12. srp 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ze jsem je tu dlouho nevidela.... :wink:
12. srp 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim tu byla nějak minulý týden, myslím čt nebo pá, řešily jsme látkovky. Baji někdy před tím.

busti, bavili jsme se s pajcou, že bychom mohli zajít třeba v sobotu 23.8. někam v Pze na zmrzku, nechtělo by se ti taky?
12. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, jsem ti to dohledala, fim tu byla naposledy 8.8. v 11:15 a baji 7.8. v 9:44 :wink:
12. srp 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek