• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
zviz, to je dobrý, tak snad si to ty naše děti nebudou chtít vynahradit až budou na světě :sweat_smile:

ilci a po kom bylo? Takže ty si do tašky do porodnice přibal pro sichr i metr :grinning:
14. srp 2008 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
14. srp 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že se nepodobalo nikomu :grinning: a bylo už nějaké starší, mělo blonďaté vlásky a velkýma kukadlama na mě koukalo :grinning:
14. srp 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to me se nic takovyho nezdalo... jo, akorat jednou vlastne - ze se mi narodily dvojcata :sweat_smile: ale to je nerealny, kdyz vim, ze tam je jen jedno :sweat_smile: :grinning:

A na vcerejsek jsem mela sen, ze me nejaky dva hnusny chlapi postrelili do ramene :sweat_smile: takze taky dobry :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda my máme fakt dost.

Baji včera jsem na tom kurzu nebyla, večer mi nebylo nějak dobře. Tak mě přeobjednali na 20. To tam jdeš taky ne? Přímo do Krče nebo jinam? A půjdeš sama nebo s MM? Já sama..
14. srp 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mizim :slight_smile:
Musim dojet na hrbitov :wink: paaaaaaaaaaaaaaa
14. srp 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, dnesk jsme byli na velkém UTZ, malá je ok, hlavičkou dolů a vypadá to, že je větší jen o pár dnů, takže snad dietka zabírá :wink:
vrani, jj, jdu příští středu, i s MP, prý je to i pro partnery :wink:
14. srp 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak to se tam potkáme :slight_smile: Já přemýšlím, jestli ho mám vzít s sebou. Abych tam jako nebyla sama jediná... Ale už jsem nahlásila že přijdu sama, tak aby to pak nebyl problém, že bych ho vzala s sebou..
14. srp 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě se ptali, jestli příjdu sama nebo s partnerem, tak jsem se ptala, jestli je to spíš jen pro mě nebo pro oba a ona říkala, že spíš pro oba, tak jsem teda nahlásila oba... kdyžtak ho "přiobjednej" :wink:
koukala jsem taky, že plánujete srazík, mohla bych se kdyžtak taky přidat? :wink:
14. srp 2008 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jasně. Předběžně příští sobota 23.8., čas a místo ještě není jasný. No tak to já mu to oznámím, že je to spíš pro oba a půjde taky. A jim tam pošlu mail, mají tam i adresu.
14. srp 2008 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
super, budu s tou sobotou počítat :slight_smile:
...aspoň tam MP nebude jedinej chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, počkej, ještě není jistý, že ten můj půjde :slight_smile: Ale chce jít k porodu, tak ať jde co?

Sobota super, těším se, ještě jsem na žádném srazu nebyla.
14. srp 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se po kontrole.
Nahoře máme od začátku 6,5 kg, CS=1. Jinak dobrý, ale zase mi našla výtok, takže já už na veškeré koupání letos fakticky séřu, nasadila mi zas ty žlutý bobule na 12 dní. Na streptokoka mi prý budou dělat vyšetření až v porodnici, až budu ještě blíž porodu, aby ho když tak vyléčili včas. Teď prý i kdybych ho měla a vyléčila mi ho, tak ho můžu mít do porodu tikrát zpátky. Jinak krevní výsledky ok, jen mám hraniční hodnotu červených krvinek, takže mám jíst víc věcí s železem - to je smůla, páč já zrovna většinu takových věcí nejím, tak asi začnu zase pít ty vitamínový těhu nápoje. Příští kontrola za 3 týdny, ještě u ní, pak už v porodnici. Vypsala mi MD, takže 28.8. jdu do fachy naposlééééééd, juchů! Celkem se divila, že chci až těch 6 týdnů, asi většina chce co nejdřív.

Jinak jsme byli s MM v NC Chodov a ku svátku od něj dostanu hezkej župánek z MArks and Spencer, růžovej s vytlačovanýma kostičkama, je 3/4 a mooocinky příjemnej. Za 585 zož celkem jde. Jo a koupila jsem si nafukovací kruh za 19 kaček a sedí se na něm dobře .

Uf, tak to je snad všechno zpravodajství...
14. srp 2008 v 18:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tož to máš pech s tím výtokem
tak snad to bude brzo v pohodě

jinak dotaz - jak kojenecké lahvičky ? pořizujete, kolik, značka :grinning:
já zas obešla pár obchodů a je tak široký výběr, že se v tom nevyznám :grinning:
15. srp 2008 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, já bych šla do Aventu. Je sice dražší, ale kvalita. A množství nevím no. Řekla bych že dvě musí stačit do začátku.
15. srp 2008 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilči - taky bych řekla, že dvě budou stačit. Já si tedy koupila odsávačku od Tippee Tommee, takže k ní i ty lahvičky.
15. srp 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
já právě ještě nemám z tohoto nic, ani sterilizátor apod.
15. srp 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cau holky :slight_smile:

Dneska jsem totalne vyflusla... v noci jsem nemohla od pul treti do peti spat, byla bourka a silene lilo :rolling_eyes: a Spuntovi se to asi nelibilo, skytal (prvne :grinning:) a pak se ruzne hrabosil... no des :sweat_smile:
Ted mam nehty, tak nevim, jak moc budu tvurci :sweat_smile:

Ja mam lahvicky po mne, skleneny jeste... nejaky jsem koupila v Tescu, ale to jen kdyby neco... jinak bych taky porizovala Avent mozna... a odsavacku uvidim - jestli budem kojit nebo nebudem - ja pevne verim, ze budem :wink: ale treba ji nebudem potrebovat a kdyby jo, tak ji dokoupime snadno po PO :wink:

A nasi Hanicce Vranusce vsechno nejlepsi k svaaaaaaatkuuuuuuuuuu :dizzy_face:
15. srp 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kůk, ženský. Všem děkuju za gratulace.

Havárie odstraněna, sousedům prdla hadice u pračky a neměli zavřený přívod. Uf, hlavně že už je to odstraněný.

Jinak koukněte do alba, objednala jsem si bájo přebalovací batoh od aventu, normálně stojí kolem 3000, ale mám ho z druhé ruky za půku...Už se těším až přijde :dizzy_face: Je fakticky mooc prostorný a má spostu kapsiček a tak.

Jinak pomalu shromažďuju věci do porodky. Už mám kruh, 2 košile, župan, podprsku (druhou budu mít na sobě), kartáček, pastu, hřeben. A nějaký věci ještě musím pokoupit jako ty kalhotky a tak.
15. srp 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Hanci :slight_smile:

Tak jeste ze vas sousedi nevytopili, co :wink:

Prebalovaci batoh porizovat nebudu, mame tasku ke kocaru :slight_smile: ale vypada pekne, to jo.. tech prihradek - to se urco hodi :slight_smile:

Ja mam tasku pripravenou - tak nejak... o vikendu se konecne stehujem ke tchynulce, tak abych to mela v klidu pripraveny.. nerada bych neco honila na posledni chvili :sweat_smile: A v pondeli uz snad prijdou a bude se bourat - aspon doufam... uz je nejvyssi cas... :sweat_smile:
Jak na to myslim, tak jsem nervni, vcera to odnesl MM :sweat_smile: chudak... do toho ma starosti v praci, tak jsem mu to taky neulehcila... no byl to nejakej tehotenskej vykyv nebo co :unamused:
15. srp 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu si udelat neco k obedu, jinac asi padnu hlady :sweat_smile:
15. srp 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo zviz. právě že vytopili víš :slight_smile: Kvůli tomu byla vypnutá ta voda, protože oni navíc nejsou doma. Tak je domovník naháněl po tel. Ale nakonec sehnala.

Já právě nemám tašku ke kočáru a asi bych ji ani nesehnala, všude je vyprodaná a ten batoh bude použitelnější a je za stejnou cenu jako by byla ta taška. Tak jsem ráda.

No nic, jdu se zkulturnit a vyrazím do krámu pro nějaký věci na chalupu.

Tak kdybychom se neviděly, tak přeju hezký víkend všem :wink:
15. srp 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, jen nakukuju...
vrani, všecko nej k svátku!!!! :slight_smile:
15. srp 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, batoh je moc hezký. Cena ale tedy šílená. To se zase raduji, jak dobře jsem nakoupila tu břebalovací brašnu, za 300kilča :sweat_smile:
15. srp 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky, hlásím návrat z dovolenky a jsme kompletní.... :grinning: :grinning: :grinning:

Vrani: v první řadě přeji vše nej k svátečkovi. Koukám, že jste ho oslavili vytopením a župánkem. :slight_smile: Taky bych brala nějakej žůžovej. :dizzy_face:

A jinak v pondělí se chystám na nájezd do DMka a hodlám ho skoro vykoupit. :grinning: Teď jsem to na dovče očíhla, pochovala jsem si měsíčního synovečka, doknoce jsem asistoval koupání a probrala se všema serepetičkama a můžu vyrazit do obchodů. :dizzy_face: S balením tašky asi ještě počkám na začátek září a pak už taky začnu prát a žehlit. Ať to nedělám s obr břuchem, prostě v klidu...... :wink:

Jo a taky si musím postěžovat - Tonda je zase nějakej divokej. Už mě nenapadá, na čem to závisí - tehdy jsem myslela, že je to vedrama, ale to se teď rozhodně říct nedá. Už zase mám skoro umrtvený žebro od samýho kopání a šťouchání, břicho se mi vlní skoro celý den - jak kdyby měl naspáno. Nevím, jestli je to přeléčením mykózy (tabletu jsem si brala ve středu večer) nebo ještě něčím jiným...... Každopádně konec září by mi jako termín klidně vyhovoval. :grinning:
15. srp 2008 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, batůžek moc hezkej

fim, tak to je dobře, že jsi pořád pohromadě :wink:
16. srp 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Fim. vitam Te z dovci zpet :slight_smile: hlavne ze jste OK :dizzy_face:
Tonicku, moc tu mamku nezlob, musis ji taky nechat chvili odpocinout :grinning:

Dneska se uz konecne stehujeme ke tchyni, MM pripravuje byt k reko, ja sedim u brachy v pokojiku u PC - jeste ze ho ma :grinning: a v pondeli zacnou - KONECNE :slight_smile:
Takze nevim, jak casto tu s vama budu - doufam, ze casto :grinning: snad me nebude nikdo moc potrebovat... k cemu taky, ze jo... jenom doufam, ze to bude brzo hotovy. Ale i kdyby ne, tak ja uz jsem pripravena a je mi to celkem fuk. Jen by to proste bylo prijemnejsi, prijet z porodky uz pekne do vlastniho a nemuset se tisnit s mimcem v jednej mistnosti v jinym byte :sweat_smile:

Tak se mejte, krasny zbytek soboty a peknou nedeli :slight_smile:
Paaaaaaa
16. srp 2008 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj po víkendu :wink:
u nás bylo krásně škaredě, teď už zase praží

zviz, tak hlavně když se reko stihne
18. srp 2008 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je nádherně azuro - už včera bylo. Jen já jsem vyřízená, že už nic nezvládám, ale strašně se nudím. :sweat_smile:
18. srp 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti vítej mezi námi, proč myslíš, že vysedávám celý den na koníkovi? :grinning:
18. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek