• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Dobré ránko, milé mamky :slight_smile:

Baji, tak zítra máme ten kurzík, nakonec jsem MM přemluvila, že půjde se mnou, už jsem ho i hlásila v Krči, ale není potřeba, prý ho mám prostě přivést. Tak jsem zvědavá. Jak se vůbec poznáme?

Jinak včera jsem pořídila 3 obyčejné žínky, barevné, z Rossmanna za 13 korun kus, no nekupte to. :wink:
19. srp 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tož dobrý kup :wink:
my máme kurz s tatínkama příští týden, tak jsem zvědavá :grinning: :grinning:
19. srp 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, už se na ten kurz těším, MP jde taky se mnou, počítá s tím... :wink:
taky jsem zvědavá, jestli se poznáme :wink: přeci jen pupík asi nebude nejlepší poznávací znamení :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. srp 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hm, to asi nebude :grinning: Tak si asi napíšem, co máme na sobě nebo tak. Jsem docela zvědavá, co tam bude a doufám že to MM neodradí od účasti u porodu :confused:
19. srp 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čauky. hlásím že žiju, ale nějak nestíhám. Takže dneska odpoledne, až se to tak nějak uklidní, tak dočtu, nafotím úlovky a pokecáme, ju? :wink: Bude tu vůbec někdo? :confused:
19. srp 2008 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj fim
tož já jsem konečně sehnala kojo podprdu, nějak jsem se posunula do nedostatkové velikosti :grinning: aspoň teda u nás
19. srp 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak se hlásím ostříhaná a trochu nabitá energií. Fotit budu ale později. :wink:
Já včera udělala nájezd na obchody a koupila jsem si chránič matrace pro sebe, 2 kojo košile, jednu kojopodprdu, nějakou drogerku a něco v lékárně a pak hlavně prckovi na koupání hygienu (+ nůžtičky a tak) a hračku na kočárek. No a 4 litry jsou v pr...... :sweat_smile:
19. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lékárnu mám v plánu, zatím doplňuju seznam :slight_smile:
19. srp 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilči - já tam toho nakonec zas tolik nekoupila - porodnické vložky a gatě nevedou, borová voda má krátkou expiraci, nůžtičky drahý jak prase, odsávačka jen hadičková....takže jsem nakonec vzala jen buničinu, bepanthen a líh. :pensive:
19. srp 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale už jsem tak nějak klidnější. Zdenda mi konečně zvedl rošt v postýlce, tak ji musím už jen umýt, on ji přelákne a necháme vysmrádnout.
Teď hlavně ještě musím vlítnout na ty plínky. Přemýšlím, kolik budu kupovat čtvercovek. myslela jsem tak 30, ale teď nějak váhám. :rolling_eyes:
19. srp 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky jestli máte v okolí ikeu, tak jsem tam sehnala super prostěradla natahovací, 100% bavlna bílá, dva kusy za 129. A mají tam bílou přebalovací podložku taky za 100 něco, je spíš taková cestovní, bez obrázků, ale myslím že postačí
19. srp 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
o ostatním mi ani nemluvte, v lékárně jsem byla, patery síťované kalhotky za 160 :astonished: Vložky SAMU mám dvoje. Zbytek pro mimi až těsně před TP právě kvůli expiraci. No a kojo podprda jedna za 1300 a druhá za 800 :astonished:
19. srp 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, já mám kojo za 280, měli dokonce za 160 (vypadaly obě skoro stejně), ale byla mi malá
v lékírně chci taky vložky, kalhotky, bepanthe, líh, buničinu a přemýšlím nějaký gel proti nadýmání a pak něco pro mě na stehy, něco z dubové kůry? ale tož to se poptám

fim, o plínkách mi ani nemluv, už víš, jaký systém budeš dělat u látkovek a jaké značky?
19. srp 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilči. já tyhle kapičky koupím až po 1. kontrole u Dr. Stejně bude předepisovat nějaké vitamínky, tak to pak vezmu najednou. :wink:
Jinak u bepanthenu a lihu je expirace v pohodě, jen ta borová voda by měla být čistá.
Jo a plínky - nejdřív chci koupit jen čtvercovky s gatěma a až přijde porodný, tak dokoupit ty tvarovaný - nějaký AIO, pak pastelky a bambusky + možná nějakou zavazovačku. :wink: Ale začátek plánuju jednorázovky a doma čtverce.
19. srp 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čtverce - libštátky, pastelka je HD, gatě PUL, bambusky asi Popo a zavazovačky HHP. :wink:
19. srp 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak jednorázovky na začátek mám taky a pak na cestování, ať se nevalím se špinavýma plínkama :grinning:
19. srp 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
mamka mi zrovna v Globusu koupila balík hagísek za 100,-. :astonished: Tak jsem za ně ráda. Ale taky nechci nakupovat velký zásoby, pže co kdyby nám nesedly a Tonda se nedejbože osypal..... co pak s dalšíma balíkama. Chce to všechno nejdřív vyzkoušet na vlastní kůži. :wink:
19. srp 2008 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, teď jsou taky v Tescu slevy na tesco plínky, tak jsem za 129 koupila jeden balík a uvidíme, jak nám sednou
19. srp 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilči: manželka bratrance je zkoušela jsou prej moc humpolácký (silný, hrubý, nevím jak to popsat), tak moc spokojená nebyla. Prej až bude Tomík větší, tak jooo, ale na to úplně malý mimi prej nic moc. :wink:
19. srp 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož já zas slyšela, že jsou dobrý :wink:
prostě vyzkoušíme a uvidíme
19. srp 2008 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tož to uvidíme určitě. :grinning:
19. srp 2008 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To asi spíš budeme přímo čubrnět.

Jo jinak kurz pro tatínky nás taky čeká už příští týden. :wink: Už se na to těším. Zdenda začíná být takovej zamyšlenější, tak ať se může taky nějak zapojit. :slight_smile:
19. srp 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem na to zvědavá :grinning:
my máme ve středu jen pro maminy a druhý den i s těma tatínkama, to bude prča
jen aby si to s tou účastí u porodu nerozmyslel :grinning: :grinning:
19. srp 2008 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No toho se taky trochu bojim. Ale zas lepší než aby se přecenil nebo se tam vyloženě nějak trápil a měl z toho mindrák. :unamused: Ale fakt bych ho tam taky moc ráda měla. :wink:
19. srp 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já taky, ať mi tam má kdo masírovat záda :grinning:
a ať se tam sama nebojím
19. srp 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Přijel mi Zdenda, tak pa zítra. :wink:
19. srp 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, jdu se pochlubit, včera jsme se konečně rozhoupali a objednali kočárek - cortinku (tu černooranž...), měla by dorazit cca do měsíce :slight_smile:
20. srp 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hoj hoj.
Baji - dobrý výběr. :grinning: I barvička bude krásná. :wink: Taky máš z každé pořízené věci radost? I když kočárek není žádná prkotina, to je velká věc, tak já se raduju i z blbinek na koupání. :grinning:
20. srp 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, nejradši bych to všechno furt dookola probírala a kochala se, už se nemůžu dočkat, až dorazí ten kočík :wink:
20. srp 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já koupila pískací kačenku do vody a mám z toho největší radost týdne :grinning:
20. srp 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek