• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Bré dopoledne :slight_smile:

Baji, tak jak se těšíš na dnešek? MM z toho není moc nadšenej, se mu tam nechce, ale prostě pude :grinning: . Jinak na sobě budu mít asi modré džíny a meruňkové tričko s bílošedými proužky s výstřihem do V. Jsem mrňavá a MM relativně velký a bude mít brýle. :wink: Tak snad se poznáme.

Já mám taky radost úúúplně ze všeho, i z blbýho mýdla a žínek. :dizzy_face:
20. srp 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mně včera mamka přinesla balík plenek, co byly v akci, tak nám je koupila.... a nejradši bych je hned rozbalila a pokochala se. Ale udržela jsem se, aby se pak na ně zbytečně neprášilo. :grinning:
My už máme kočárek zase u dědy, tak se nemám s čím mazlit. Ale je tu teda spousta dalších věcí. :dizzy_face: Jestli nebudu líná, tak dneska něco nafotím. :wink:
20. srp 2008 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Včera se mnou lomcovaly hormony, až jsem ořvala tu debilní cukrovku. Tak nějak jsem skuhrala a manža si dělala ze mně srandičky a pak jsem kooukla do špajzu na ty sušený krekry a sojový sušenky a řvala jak malá, co je to za chutě v těhotenství, když můžu max. tohle...... :frowning2: Je fakt, že náhoda mě ztrestala, pže jsem si zapla rádio, aby mě manža neslyšel a zrovna tam zpívala Vondrčková Dvě malá křídla. tak jsem si vzpomněla na Helenku a styděla se, že to je houby problém a že můžu být ještě ráda. Ale i tak mě to už pěkně s..e. :confounded:
20. srp 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, už to máš taky za pár, a pak si dopřeješ co budeš chtít :slight_smile: Hlavní je, aby byl prcek v pohodě a hezky se dopekl.
20. srp 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Však já vím. jen to na mě včera nějak padlo a jsem trochu naprdnutá ještě dneska. Ale to víš, že prcek je na 1. místě. :wink: Ale stejně mě to s..e. :sunglasses:
20. srp 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, to jsou hormony :wink:
fim, to už vydržíš a budeš mít za odměnu zdravé mimčo
20. srp 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi to nějak padá :angry:
20. srp 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, je to pěkně naprd, to mi povídej, chjo... :frowning2: kdy tě čeká další kontrola?
jedinou útěchou mi je, že jsem přestala tak rychle nabírat, to vypadalo, že bych mohla trhnout i 20 kg, tak se aspoň nebudeme muset trápit po porodu :wink:
20. srp 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, MP se zatím docela těší, jen jestli prý bude video porodu, tak na to koukat nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak my jsme oba dva mrňaví brejlouni, co budu mít na sobě ještě nevím, asi bílou sukni a černý triko? kdyžtak upřesním :wink:

za chvíli pádím znova na 3D, ty fotky z minula se jim nějak nepodařilo udělat, takže bude repete, jsem zvědavá, jestli bude ještě něco vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak zatím pá, ještě sem odpo kouknu...
20. srp 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, hezky si to užijte. a pa večer
20. srp 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
no holky, já bych se teda taky nekoukala na video porodu...nikdy, to se teda manžovi nedivím :rolling_eyes:
20. srp 2008 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
petul, velká gratulace k lukáškovi :dizzy_face: jak se ti líbilo v krči?
20. srp 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nám na kurzu video porodu ukazovali a dalo se to
tatínci ale prý uvidí jiné :wink:
jinak my dnes probírali kojení a koupání, tož doufám, že si to všechno zapamatuju :grinning:
20. srp 2008 v 17:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky.
My taky v pondělí čučely na porod - sice jsem studovala biologii, tak snesu hodně - ale v jiném stavu si nejsem jistá vůbec ničím. Tak jsem z toho měla obavy a nakonec dobrý - dalo se to celkem v pohodě. Ráda bych rodila tak v pohodě jako ty ženský na tom videu.
Co budeme dělat s tatínkama netuším, ale o videu docela pochybuju. Hlavně doufám, že jim zdůrazní, aby nás nehnali při první kontrakci do porodnice. Úplně si dovedu představit toho mýho plašana. :grinning:

JInak dneska jsem byla na poradně a opět mě nevyšetřovala. :unamused: Tak jsem zvědavá, kdy chce začít sledovat a jak CS. S tím mým bolavým podvozkem aby pak nekoukala, že je CS třeba 3! :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale snad ne. Zato jsme si dneska poprvé poslechly srdíčko. Chvíli mi trvalo, než jsem v těch šumech to ťukání objevila, ale nakonec se zadařilo. :dizzy_face: Jojo, brouček už bude sledovanej čím dál tím častěji. Teď už poradna za 3 týdny, pak za dva a nakonec po týdnu + do toho couračka na diabetologii a ke konci i do porodky na monitor...... Abych pak vůbec byla ještě doma, když si k tomu představím nějaký to cvíčo nebo nákupy a posezeníčko s kámoškama. :grinning:
21. srp 2008 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem se byla dneska v práci ofiko rozloučit a taky jsem říkala, že nestíhám :grinning: že má člověk furt nějaký program
ale pěkně mě ta cesta zmohla, 90km vlakem tam a 90km zpátky a už se mi klíží oči :grinning:
dneska bude manža si bez teplé večeře
21. srp 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak u nás se ani teplé večeře nevedou. :slight_smile: JInak jsem teprve před chvilkou obědvala - po poradně jsem byla nakoupit a u našich, tak jsem dorazila až v poledne a to jsem zalehla a vařila až jsem vstala - udělala jsem si dobrůtku - gnochi se zelím a uzeným. Mňam. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2008 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, tak já měla jenom lečo a bez uzeniny, prostě rychlovka :grinning:
uzený bych si dala, mňam
21. srp 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Byla to rychlovka, noky za 5 minut, uzený už bylo předvařený a jen jsem to nakrájela, prdla na pánvičku a za 30 minut sakumprdum hotovo. :slight_smile: Doporučuju.
JInak jak jsem měla v úterý splín, tak jsem byla na návštěvě u sousedky a ta měla časopis Apetit - a je tam 100 rychlovkových receptů a jedna mňamka větší než druhá. Tak jsem hned chytla slinu, doma uvařila rychlovéču a včera si ten časák koupila taky. Když nemůžu sladký, tak jsem si dopřála aspoň tuhle inspiraci. :wink:

Holky, jak jste na tom s prsama? Už musíte nosit vložky do podrpdy nebo zatim ne? :confused: Jsem se bála, aby to na mě nepřišlo, když je ještě nemám koupený a pak jen jednou se mi objevilo cosi na košili a pak zase nic. tak jsem to čekala každým dnem, že se to rozjede a zatím nic..... :sunglasses:
21. srp 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, apetity jsem taky kupovala, ale už to není kam dávat :grinning:

no, já cca před 2dny koukám a košile mokrá
taky v šedé podprdě jsem měla večer bílý zaschlý flíček, takže uvidím
ať nechodím po ulici s mokrým tričkem :grinning:
ale zatím nic drastického
21. srp 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už myslela, že jsem jen náhodou někde nabrala nějakou nečistotu, pže jsem měla jen na jedné bradavce takový nažloutlý hlen a už byl zaschlý..... Ale asi už se to tedy chystá. Jsem za to trochu ráda, aspoň vím, že prsa snad budou fungovat a že se na to připravují. :sunglasses:
21. srp 2008 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte kočky, tak jsem zpátky od Dr a nic moc :pensive: Prakticky mám dráždivou dělohu a hlavička naléhá, takže kvůli hrozící předčasnému porodu musím ležet a být v klidu. Vyfasovala jsem kupu léků do všech možných otvorů a v úterý mám jít zase na kontrolu. Tak jsem zvědavá. Hlavně jsem se tedy trochu vyděsila, protože nemám nic vypráno, věci do porodnice nepřipraveny, jsem si říkala, 7 týdnů - času dost :sweat_smile: ....se na to budu asi muset vrhnout, kdyby náhodou toho času zase tolik nebylo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. srp 2008 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě mám infekci streptokoka či co....takže asi tak no
21. srp 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, mě už z prsou teče dlouho, taky jsem byla ráda, ale teď se to nějak zvětšuje a tedy jako že by mi to bylo příjemné :sweat_smile:
21. srp 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
busti: jejda, tak to je nemilé :frowning2: tak se šetři kočko, ať to ještě co nejdýl vydržíte... :slight_smile: a s tím streptokokem neboj, prej ho má každá druhá...
22. srp 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baji,
tak cos říkala na kurzík? :slight_smile:
22. srp 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek, jj, dobrý, my už byli i na tý prohlídce porodnice, tak to bylo podobný... měli jsme zrovna tutéž PA, je moc sympatická, že? :wink:
ještě bych šla na to kojení, a možná tu doplňující... co ty?
22. srp 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
PA byla super, i MM si ji chválil, že byla fajn a ne nějaká sucharka. Jen tam mají tedy fakt hrozné vedro. Tu doplňující bych dala taky, obecně bych docela uvítala nějakou o kojení a taková ta základní péče o mimi víš, na ty první dny až nebudu vědět co s tím. Nevím, kolik budou mít času vysvětlit nám to po porodu přímo v porodnici...

By bylo fajn, kdybychom se při porodu v Krči sešly, co? :grinning:
22. srp 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to by bylo fajn :wink: 10.10. je krásný datum :wink: nám to vůbec takhle dobře vychází, 9.9. dosaneme klíče od novýho bytečku, 6.6. má být svatba, tak je ten tvůj TP i pro mně ideální :grinning: :grinning:
vůbec by mi nevadilo rodit o pár dnů dřív, aby malá nebyla obřík... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. srp 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě by taky nevadilo rodit o prá dní dřív, ale nevím nevím. Hlavně bych nechtěla přenášet. Ale ono si moc nevybereš. Budeš tam nějak volat na tu doplňující přednášku?
22. srp 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, chtělo by to, na kterou bys šla?
* Nácvik úlevových poloh, dýchání a použití pomůcek na por. sále, období šestinedělí
* Kojení + nácvik a řešení problémů souvisejících s kojením
* Doplňující přednáška – šestinedělí, úlevové polohy při porodu, základy péče o dítě a první pomoc dítěti

já na tu o kojení a pak nevím jestli tu doplňující - tam je ta péče...??
22. srp 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek