• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Hele a co ji zkusit naťuknout jestli by jako nešla nějaká přímo na míru? Jakože něco o kojení a té péči...
22. srp 2008 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak třeba by to šlo.. ta úvodní mi přišla jako že taky tam vzala něco navíc...
22. srp 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě a přišla mi, že by se s ní dalo domluvit. Říkala že tam bývá ve všední den od 8 do 13 nebo jak to bylo?
22. srp 2008 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, zkusím tam cinknout
22. srp 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem tam volala, mají přednášku hned teď v pondělí (25.8.) a je to přímo kojení a péče o mimi... :slight_smile:
předběžně jsem se přihlásila, zatím totiž nevím, jestli to budu stíhat... další termíny zatím nemají, ta co to vede má totiž dovču..
22. srp 2008 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem tam taky nahlášená, takže se zase potkáe :slight_smile: Tentokrát jdu bez MM
22. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
super :wink: já ještě uvidím, možná budu mít ráno v úterý zkoušku, tak to bych asi nešla, budu šrotit... ale jestli mě na ten termín nepustí (dělá hrozný cavyky), tak bych šla taky :slight_smile:
22. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, tak buď se tam uvidíme, nebo budu držet palce :slight_smile:
22. srp 2008 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau kočky. Dneska mi od rána nešel kabel, tak jsem byla bez internetu i bez pc. :frowning2: Teď narychlo zachraňuju dnešní třídní sraz. Tak jsem taková naprdnutá. Ale ne na vás. :wink:
Něco nového? :confused:
22. srp 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti: teď jsem si to přečetla..... tak to ti fakt nezávidím. Ty musíš mít taky všechno, viď? Kočko jedna. Tak se šetři a vyprat může manža. Mu poradíš. :slight_smile: Vyžehlit může maminka nebo po malých dávkách bys asi taky mohla. :wink: Ale 7 týdnů dřív je hodně, to bych taky ještě nechtěla. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Já mám jistotu, že přenášet nebudu - nenechají mě. ale představa vyvolávání mě taky příliš nenaplňuje. :rolling_eyes:
22. srp 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, to je trefný. :grinning: To jsou prostě ty geny manžela. To fakt bude tatínkova holčička jak vyšitá - zlobivá, zlobivá, zlobivá :grinning: Já se cítím dobře, jen když dlouho (tj. 100 a více metrů :sweat_smile: ), tak mě začne bolet v podbřišku a když jen sedím nebo ležím, tak mě při každém zvednutí bolí kyčle. Stačí si jen vybrat co je mi milejší. Břicho mi včera tvrdlo až večer. No já doufám, že se to ustálí a budu moct alespoň nějaké krátké procházky.
23. srp 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, v rychlosti zdravim a zase padim pryc :sweat_smile: dneska jdeme na zemezivitelku :wink:

Nejak neni cas nebo kdyz je, tak nejde net :angry:

Hlasim, ze jsme byli predevcirem na kontrole a na utz, vsechno v cajku, jsme hlavickou dolu a vazime ca. 1800 g :dizzy_face:

Mejte se paradne, krasny vikend a nekdy zase paaaaaaaaaaaaa :wink:

Jo - na strechu jsem dala fotky z naseho budovani, tak se muzete kouknout, jak to ted u nas vypada :sweat_smile: ale ten vysledek za to stoji...
Nastesti jim to jde docela rychle, tak si myslim, ze to do toho porodu stihneme :grinning:
23. srp 2008 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek, nepovídejte, že dneska tady nikdo není. :grinning: Jakýpak byl víkend? u nás opět hektický. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A co mrňouskové? Zlobí? Toníček teda jo, včera jsem ho už označila za sadistu, pže ta nožička pod žebrem už FAKT bolí. :rolling_eyes: :wink:
25. srp 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky fim, mě se tam Týnka taky pěkně mele, nejhorší je, když se celá nacpe na jednu stranu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
akorát jsem se vrátila z dia poradny a hodnoty špatné, po snídani i obědě kolem osmi :frowning2: vyfasovala jsem glukometr, dneska budu měřit znova a jestli se to nebude lepšit, čeká mě inzulín :frowning2: :cry:
25. srp 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji: to mě mrzí. A neměla jsi něco blbýho k jídlu? :sweat_smile: Já si teď měřit cukr, tak jdu na inzulín z fleku - celej víkend jsem hřešila a teď budu muset být už fakt obrvzorňák.
25. srp 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ona známá říkala, že teď je to takový "blbý" období - miminka jsou už dost velká a silná, tak umí potrápit a nejsou ještě tak velká, tak mají místo na to se mlít. Což je pravda. Ono když tou patičkou porjede po břišní stěně, tak to je taky hukot, ale přinese mi to úlevu, pže to znamená, že ji na chvíli vyndal zpodžebra. :sweat_smile: Tak jsem za to ve finále ráda. :grinning:
25. srp 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě že ne, úplně ukázkový jídelníček... to víš, v den měření si dávám opravdu záležet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no sílu teda musí mít pořádnou, kolikrát se divím, jakou sílu mají v těch nožičkách... :sweat_smile:
25. srp 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Spunt me taky pekne zlobi, to driv nedelal :grinning: Ted skoro porad a hlavne nejvic, kdyz jdu vecer spat :grinning:

Baji, to je mi lito, ze se s tim porad tak trapis... pitomej cukr, co... ale neves hlavu, vsechno dobre dopadne :wink:

Ja doufam, ze tak do mesice budem bydlet uz zase ve svym, spinkat ve svy postylce, pac ta u tchyne je desne mekka a my na to nejsme zvykli, tak se nam blbe spi :unamused: a vubec proste - doma je doma.... ma clovek svuj klid... si nedovedu predstavit, kdyby se mel prcek narodit driv :sweat_smile: to radsi nebudu privolavat :sweat_smile: :grinning:

Tak se mejte, preju krasny pondeli :dizzy_face: manza uz je doma, tak se jdem kouknout, co novyho pribylo... delnici jsou na obede :slight_smile:

PA :dizzy_face:
25. srp 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tož koukala jsem, jak to doma valíte, nezůstal kámen na kameni :grinning:
to máte podkroví v domku nebo nějakém baráku?

baji, tak snad to bude dobré a inzulín nebude potřeba

já jsem dneska po poradně, poslechla jsem si srdíčko, dostala žádanku na MD, akorát PN si jdu ukončit až koncem týdne, takže se ten den D zase o kapánek přiblížil
25. srp 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, to mas pravdu.... zustal jenom obyvak :sweat_smile: :grinning: mame podkrovi v domku, pod nama je moje mamka s pritelem a mym braskou :wink:

Ja zadanku o MD dostanu az 16.9. :frowning2: Nejak mi to nevychazi, kdyz si to spocitam, ze mam na MD jit 6-8 tydnu pred terminem.. :sweat_smile: mi vychazi 5, ale to asi blbe pocitam... sestricce to tak spocital PC :confused:
25. srp 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak já bych měla jít na MD 8.9. (TP 20.10.), k dr. jdu 4.9., aby se to papírování vyřídilo včas...
dneska jsem měla nádherný sen, malá mi na bříšku vytlačila ručičku, když jsem si přejížděla po břiše, úplně jsem cítila prstíčky a tak, no a taky mě přes břicho chytla za prst, bylo to tak živý a krásný :dizzy_face: :dizzy_face:
26. srp 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a 9.9. bychom měli už definitivně dostat klíče od nového bytečku, jupí :slight_smile:
akorát ten cukr mě štve, skoro všechny hodnoty blbý, odpo mám volat dr., co dál... tak prosím držte palce :pensive:
26. srp 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Baji :slight_smile:

No vidis a ja mam termin 21.10. a jdu az 16.9. - to je naky divny :sweat_smile:
To je krasny s tim mimcem :dizzy_face: ja takovy detaily necitim :frowning2: mam spekaty bricho, pres tu vrstvu tuku to asi necitim :sweat_smile: :grinning:

Urco budem drzet palce!!! :dizzy_face:
26. srp 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak to je, já to mám úplně ten nejposlednější den, co to jde (kvůli práci)... :confused: a nepočítá ti to podle toho termínu 28.10., co máš v pase? nebo co je to za termín?

s tím mimčem - to byl jen sen, jïnak to taky necítím, jen občas taková tvrdá boule, tak vždycky tipuju, jestli je to nožička nebo zadeček :wink:
26. srp 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to byl sen :grinning: ja uz ani neumim cist :grinning: ale hezkej sen :dizzy_face:
Nene, to vypocetl PC u sestricky... :sweat_smile: konik mi pocita 28. nevim proc :sweat_smile: ale melo by to byt 21 :wink: si to jdu predelat - snad na to nejak prijdu :grinning:
26. srp 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz vim proc :wink: ted uz mam termin podle dr. i v pase, ale delka cyklu je jen 28... ja mela cykly vzdycky delsi... tak bych mohla porodit spis dyl - to by se mi i hodilo :grinning:
26. srp 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, dneska jdu opět na kontrolu k Dr, tak jsem zvědavá co mi řekne. Nějak vůbec nemám pocit, že by se to lepšilo, břicho mi tvrdne pořád.

Jinak si jdu dneska pro povlečení, mám ho na poště. Včera už jsem začala žehlit várku bílého oblečení, na sušáku mám růžové, v pračce připravené béžové. Všechno pomalu postupně ale přesto to chci udělat. Já prostě nevydržím celé dny opravdu jen poctivě ležet. Jsem se smířila s tím, že se když tak malá narodí prostě dřív. Ve 34tt už by to snad nebylo tak hrozné a co se má stát, ať se stane.... :pensive:
26. srp 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky, tak jsem konečně tu. na chvilku klídek a pak vařit a odpoledne do města a dvě návštěvy. Mám toho tenhle týden nějak moc.......

Tahle noc byla naprosto příšerná, Toník řádil jak černá ruka - nebo spíš noha. Už mi z toho občas bývá do breku - fakt to bolí, jsem utahaná a on mě nenechá spát, Zdenda vedle si spokojeně oddychuje..... Tak to pak doháním ráno, když Zdenda odejde - to už lehnu na záda a že vstávám a v tu chvíli vytuhnu a chrnim ještě dvě hodiny na zádech. V noci tak nespím, pže to prý miminkům nedělá dobře, ale já tak ráno vždycky dopadnu. :sweat_smile: Zas to ale právě není celá noc, jen dvě hodinky, tak snad bude Tonda normální. :grinning:

Ten sen jsem měla včera podobný - já zas v tom snu cítila přesně vyrýsovanou patičku na boku. Ale to není zas tak zvláštní, pže občas je opravdu pěkně zřetelná. Nebo když přesně pod prsní kostí, v tom trojúhelníku najednou cítím dojitý tlak - patičky vedle sebe. To jsou krásný okamžiky, pže to znamená, že je vyndal zpodžeber a navíc vím, že je asi hlavičkou dolů. :wink:

Jinak to začíná být pěknej fičák, co? U nás teda určitě jo. Včera jsme byli na kurzu otců a jinak teď prachy lítaj oknem. Zrovna jsme přivezli druhou matraci a chrániče na ně, pak se bude stěhovat nábytek po bytě..... no blázinec začíná. :grinning:
26. srp 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Fimi a Busti :slight_smile:

Bustiku, tak ale opatrne, ju? :wink: Nebyla bys jedina, kdo by porodil driv... ale radsi se setri :dizzy_face:

Fim, tak Tebe Tonda nenecha spat... :frowning2: ja spim jak zabita - ale taky ne v kuse, musim litat na zachod, tak to Spunta vzdycky vzbudim, pak se tam chvili vrti nez zas zabere :slight_smile:

My byli taky na kurzu otcu a s penezenkou to teda nijak moc nezamavalo :slight_smile: nastesti ...
U nas poleti prachy taky - za chvili, az budeme platit za tu rekonstrukci.... to jsem zvedava, co na nas vylitne za cislo :sweat_smile: jeste si nechame delat posuvny dvere do predsine - tam mame takovou vestavnou skrin, ale vnitrek je normos zdenej, budou jenom dvere - tak to bude taky pekna palka.
A vcera jsme byli omrknout koberec do pokojiku - 800,-/metr - ale zase je pekne hebouckej, zadnej tvrdej, aby si mimco hned neodrelo kolinka... Byly tam dokonce i drazsi koberce :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak mam zase o cem premyslet :sweat_smile:
26. srp 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
U nás taky nelítaly tolik prachy kvůli kurzu, ale teď začínají ty opravdové nákupy. A to už kočárek máme. Ale ještě min. monitor dechu, topný žebřík do kooupelny, museli jsem koupit disky na auto...... a pak ty prkotiny. A radši se mě neptejte, kolik už mám plínek.... :frowning2: :wink:

Baji: já tenhle víkend teda taky rozhodně dietu nedržela, takže tenhle týden si snad nedám ani to jabko. Fakt to byl jeden hřích za druhým a teď se modlím, ať to do neděle všechno spálím. :frowning2: Když to ale bylo jídlem, tak snad to dobře dopadne.....už jsi tam tedy volala?
Já si měřím právě tím glukometrem jednou za 14 dní a pak oni mi 1x za měsíc berou krev na tzv. "dlouhej cukr" (snad glukovanej hemoglobin?). Tam mám zatím ve zprávě jen první hodnotu nabranou bez diety a ta byla snad 3,8%. Bohužel netuším, jak by se měl správně pohybovat.

Zviz: to já byla dneska v noci 4x na WC a pak bylo vždycky (což se taky nestávalo) půl hodiny šílený vlnobití.

Jo a já už mám napsanou MD od 10.9. :wink:
26. srp 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek