• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Fimi, tak to vidis... uz od 10.9. ... je mi to nejaky divny :sweat_smile: asi tam zavolam, jestli to PC nevypocetl nejak divne... ma to byt 6-8t pred terminem, ne?
26. srp 2008 v 10:37  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Zviz: ano, má. :wink: A ty ještě děláš? Mně by to bylo jinak jedno, pže by to znamenalo, že pak ji budeš mít o to delší s prckem a do té doby jedeš na nemocenskou, která zrovna u mě není nijak výrazně odlišná - myslím. Ještě jsem mateřskou nedostala, abych to porovnala. :grinning:
26. srp 2008 v 10:42  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jdu nafotit, konečně!!!!, nějaký ty věci, ju? :wink:
26. srp 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jo a kde je Vrana? Zdá se mi to nebo už tu dýl nebyla? :confused:
26. srp 2008 v 10:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Fimi, neeeeeee, jsem doma uz od 21.4. :wink: :grinning:
Tak to asi necham byt...

Ja nevim, kde je :frowning2: jak jsem tu dlouho nebyla, tak vubec netusim :sweat_smile:

Tak fot fot, honeeeeeeeeeem :wink:
26. srp 2008 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj kočky, tak se hlásím po delší době. Nějak jsem měla náladu pod psa.

Zviz, na tu MD se zeptej, protože já mám TP 10.10. a na mateřskou jdu teď v pátek, to je 29.8. a je to ten nejzazší možný termín, tj. 6 týdnů před porodem. Takže jestli máš TP 21.10., tak nejdřív můžeš jít 26.8. a nejpozději 9.9. :wink:
26. srp 2008 v 10:48  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, já poctivě dočítám, jen to přispívání jsem nějak flákala :sweat_smile:

zviz, nenechávej to být, i když jsi na neschopence, tak se MD musí hlásit a nastoupit včas, kvůli peněžité pomoci v mateřství. Třeba se u dr. jen spletli. Ale je to fakt čistá matika, není v tom žádná věda, tak jí jen popros jestli by ti to zkontrolovala nebo jak bere TP, že tobě to nevychází.
26. srp 2008 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani, no ahooooooooooooooj :slight_smile:
My o Tobe a Ty hned prijdes :grinning:
Vidis, ja si to tak nejak taky pocitala... ale sestri mi rekla az 16.9. ... tak nevim :sweat_smile: budu tam muset zavolat... necham to na zitra, to bude urednicky den - muj :sweat_smile: musim na socialku a do prace, tak to vezmu jednim vrzem :grinning:
26. srp 2008 v 10:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani a jak to, ze jsi mela naladu pod psa? :frowning2: Co se stalo?
26. srp 2008 v 10:51  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, jsme se akorát sešly, když jsem psala tak přiskočil příspěvek od fim :slight_smile: to je telepatie
26. srp 2008 v 10:52  • Odpověz  • To se mi líbí
jani nestalo se nic, neboj. Jen na mě nějak dopadlo, jak se v září začlo rodit a tak obecně se mi prostě střídají nálady, to je normálka. Ale už to snad bude lepší, páč ve čtvrtek jsem v práci NAPOSLEDÝÝÝÝÝÝÝÝ :dizzy_face:
26. srp 2008 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jejda, to to uteklo, vid? Tak to bude nejaka rozlucka, oslava nebo tak neco, vid? :slight_smile:
Ja to mam s naladama docela v pohode - nastesti.... ale obcas taky nejaka chmura prilitne a manza to pak nechape :sweat_smile: :frowning2: i kdyz mu rikam, ze na to mam pravo :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2008 v 10:54  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, mám rozlučku ve čtvrtek po o a pak zabalit a hurá domů. Už se na to těším, že se vyspím, zacvičím si podle DVD, poklidím a tak. Tak doufám, že mi plány nezkazí porod :grinning:
26. srp 2008 v 10:58  • Odpověz  • To se mi líbí
Ale jdi :grinning: jeste neeeeeeeee, vzdyt jste teprv 34tt :sweat_smile: nestraaaaaaas matko :sunglasses:
26. srp 2008 v 10:59  • Odpověz  • To se mi líbí
jj, já bych takhle brzy nechtěla. Ale příbuzná nastoupila na MD, byla doma týden a pak rodila. A ono se to teď hodně rodí předčasně. Ale snad to nehrozí, zatím jsme ok. Ale nezlobila bych se, kdyby Kája chtěla ven tak ve 38tt :slight_smile:
26. srp 2008 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jdu na oběd, pak se ukážu :slight_smile:
26. srp 2008 v 11:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak dobrou chut :slight_smile:
26. srp 2008 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
jé tady se to rozjelo a já byla zrovna na svačině :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zviz: určo zavolej, kdybys tu mateřskou nastoupila pozdě, měla bys pak problémy, jako ona se může nastoupit později, ale pak by ti ji mohli krátit (tuším, že je to 22 týdnů od porodu, tak kdybys rodila před termínem, zbytečně bys přišla o penízky)
fim, já právě že jídelniček dodržovala, žádný hřešení :frowning2:
vrani a co náladička, zpravil ti ji trochu ten včerejší kursík? :wink:
26. srp 2008 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak nafoceno, ještě to dám do alba.....
Telepatie mě nepřekvapuje, jsem už na ní zvyklá - kolem mě je to nějak častý. :grinning:
Jo a tyhle stavy mám teď už nějak taky - začíná mi docházet, že se blíží velké finále, ze kterého není úniku. Jsou to takový ty smíšený pocity, kdy se na něco strašně těšíte a zároveň se toho trochu bojíte. Cítíte to taky tak? :sweat_smile:
Jdu ukládat. :wink:
26. srp 2008 v 11:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Fim - tak to mam taky :slight_smile: Ptaly se me MM sestrenky, jak se tesim :sweat_smile: tak jsem rekla, ze se tesim, ale jak nevim, do ceho jdu, tak se i bojim - takovej zvlastni pocit :dizzy_face: ale vim, ze to zvladnem :wink: tak to me utesuje :grinning:

Baji, zitra to snad vyridim :wink:
26. srp 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
zviz, nedej se :wink:
fim, jdu koukat :wink:
26. srp 2008 v 11:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Fim, parada :dizzy_face: hlavne teda ten kozisek :dizzy_face: ten je boziiiiiiiii
26. srp 2008 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
krása, ten kožíšek je fakt suprovej :slight_smile:
26. srp 2008 v 11:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jé teď koukám, že ty TP máme krásně rozdělený já 20., zviz 21. a fim 22. :grinning:
26. srp 2008 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Baji, no jo :grinning:
26. srp 2008 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Baji: jenže já vás předběhnu, to budete koukat. :grinning:
Já právě vím, že to zvládneme, ale teď čím dál častěji o tom trochu pochybuju..... A rozumově si to nevysvětlím, prostě trochu začínám panikařit. Ale zas Zdenda je čím dál víc takovej pozornější, tak mi to vynahrazuje. :dizzy_face:
26. srp 2008 v 11:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak já jdu taky papat. Snad se stihnu ještě vrátit před cestou do města. :wink:
26. srp 2008 v 11:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak pa, Fimi :slight_smile:

Ja se jdu kouknout, co nam nahore vytvorili :slight_smile:
26. srp 2008 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak jsem tu, po o, ale už mám zase hlad. :frowning2:
26. srp 2008 ve 12:46  • Odpověz  • To se mi líbí
bajo ahoj, jj, bylo to fajn, ale popravdě mi posledně ta Věrka byla tak nějak sympatičtější. Ale spousta informací byla docela užitečných. Jsem ještě zvědavá na tu poslední příští týden...
26. srp 2008 ve 12:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek