• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Tak já jsem konečně po dlouhé době prožila super noc. I to noční čůrání jsem nakonec zaspala. Šla jsem až ráno v 6 a pak jsem ještě spala do 9 - parááááda. Jinak totiž jak chodím kolem 3 na záchod, tak pak už nemůžu spát, právě probudím malou a ta děsně řádí....

Jo a ty peřinky jsou nááádherné. To pak zkusím narafičit a nafotit, ještě než to vyperu, abyste se mohly juknout :wink:
26. srp 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, jo Věrka byla taková lidštější :wink:
tohle mi přišlo jak přednáška ve škole:slight_smile: zrovna se učím anatomii a neurofyziologii, takže jsem si to aspoň zopákla, hormony a tak, ale na předporodní kurz by myslím stačily spíš ty praktický věci:wink: ale rozhodně nelituju, hodně jsme se toho dozvěděly... jen jsem si přišla hrozně nemotorná, jak jsme zkoušely ty kojící polohy, ale to doufám pořádně natrénujeme v porodnici, mám dobrý pocit z toho, že tam jsou profesionálky:slight_smile:

busti, tak to je fajn:wink: holky já teda nevím, ale v noci spím jak zabitá, teda většinou s jedním probuzením na čůrání kolem 4, ale to vždycky hned zas usnu jako špalek :sweat_smile: vůbec nějaký pohyby nevnímám, jen večer chvilku než se obě upelešíme, ale já měla vždycky tvrdý spaní, tak to může být i tím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji přesně, jako přednáška ve škole, ještě jak před sebou měla ty papíry, aby věděla co povídá :slight_smile: Ale když vykládala ty praktické věci tak to bylo fajn. Vypadá to, že ten příští týden ji budeme mít taky. Tak jsem zvědavá hlavně na ty informace.

Busti sem s peřinkama, jsem zvědavá :wink:
26. srp 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jsem taky zvědavá, ale zas toho na nás nachrlila spoustu a některé věci jsem nevěděla, tak jsem ráda...
jinak jsem mluvila před chvilkou s dr. a je to blbý, chtěla, abych hned zítra přišla na inzulín, ukecala jsem ji, že to zkusím ještě rozdělit do víc dávek a jíst míň, jestli to nepomůže, tak mám ještě zítřek, a když to nespadne, tak ve čtvrtek jdu na inzulín.... :cry:
26. srp 2008 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: to je mi moc líto. Tak budu moc držet palce, ať to ještě klesne a nemusíš mít inzulín.
26. srp 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky, no co se dá dělat, asi se tomu stejně nevyhnu, ono se to prý samo ke konci zhoršuje, takže tomu ais nakonec neuteču, ale i kdybych to oddálila aspoň o pár týdnů :pensive:
26. srp 2008 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, držím pěsti, ať se ti to spraví

holky, máte u postýlky vyndávací šprušle?
že když je dítko větší, může si pak samo vylézt tou dírou
26. srp 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, ahojky :slight_smile: díky
jj, vyndavací šprušle tam máme - dvě uprostřed, taky sklápěcí bok...
26. srp 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla u té Dr a je tam malé zlepšení, což znamená, že nemusím jít do nemocnice...mám ale stále brát všechny léky v předepsaných dávkách a odpočívat, ale co si budem povídat, mi dost otrnulo, tak uvidíme, jak budu poslušná :sweat_smile:
26. srp 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kočky. Tak já jsem se dneska vyspala celkem obsotjně. Kdysi jsem taky spávala tvrdě - to mohly být buřiny jak blázen, povodně a já to zaspala. Do postele padala ústy napřed a ráno se tak budila..... Teď jdu v noci 3x na záchod, po každém je nové uspávání a za 2-3 hoďky znovu. Nevím jestli jsem se dneska vyspala díky tomu, jak už jsem byla večer hotová (po včerejší noci) nebo se prostě Tonda umoudřil.... :grinning: Nutno přiznat, že Zdenda se výjimečně tuto noc budil pokaždé se mnou a ptal, jak se cítím. Jenže to jsem řekla dobrý a usínání byla zas na čtvrt hodiny. :sweat_smile: Zrovna teď Tonda zase řádí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky, s tím cukrem je to fakt děs. Musíme vydržet!!!!!!! Busti: radši nic nepodceňuj, jak psala Baji - ať se to ještě nezhorší. A doživotní cukrovka ti za ty hříchy nestojí. I když ode mě to sedí. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Baji: budu držet pěstičky. Rozdělení jídla tomu určitě pomůže. :wink: A nevím jak to máš třeba s ovocem - já ho nemsím hned od začátku diety, max. 1 jabko denně a citrusy. Tak baštím grepy. :wink: Zkus to třeba taky. Vím, že máš jen dnešek, ale zkus to!!!!!! Budeme na tebe myslet, jak ti to zítra dopadne. :wink:
27. srp 2008 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak to je super, že nemusíš do nemocnice... dávej na sebe kočko ale pozor, ať nám nerodíš dřív, malá má ještě čas :wink:
fim, zatím to vypadá, že by to mohlo pomoct... ovoce jako takový mi nevadí, když jsem si ho dala k svačině, hodnoty ok, spíš mi vadí ty přílohy - pečivo a tak, snídaně zatím ok, dala jsem si ředkvičky, prý pomáhají snižovat cukr, uvidím co oběd... :wink: dám si ho menší, ale zas moc se ten příjem jídla nesmí omezovat, to by taky nebylo pro mimi dobrý, kdybych hladověla, tak je to takový začarovaný :confounded:
27. srp 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim - neboj nepodceňuji. Ale s tou cukrovkou to nějak nechápu. Asi ses spletla. Já ji nemám a zatím mi ani nehrozí. Spíš mi hrozí předčasný porod :wink:
27. srp 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jo, jsem trdlo - mi ale bylo divný, že je nás cukrovkářek najednou nějak moc. :grinning: Hlavně nám ještě chvilku vydrž vcelku! :wink:
Baji: já teď třeba bílý pečivo skoro vůbec nebaštim, spíš vůbec a z příloh opravdu jen tu rýži, těstoviny a brambory. Ani bramborovou kaši nesmím. Ale to si říkám, že si dám třeba o ten rohlík míň a budu v klidu jíst zahuštěný omajdy.... Zas abych to nepřeháněla. :stuck_out_tongue_closed_eyes: No a to ovoce teda vysazuju. Jinak se to samé říká i o grepech - že snižují cukr. Pak snad i kedlubny, ale zas já jsem po těch brukvích děsně nafouklá, tak je taky moc nepapam.
27. srp 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak ať se vám to spraví a jste i s mimčama v pořádku
vrana je dnes naposledy v práci, mám ten dojem, že :wink:
tož už se nám ta mateřská všem blíží :grinning:
28. srp 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranoooooooooooooo :slight_smile:

Jj, Vranik je dnes naposledy a slavi nejspis :grinning: :grinning: :grinning:

Uz se to blizi a rychle :grinning:

Dneska tu mame vodaky, budou konecne pracovat :dizzy_face: jeste uhnat elektrikare, aby prisel co nejdriv :wink:
28. srp 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tóbré ráno všem! :grinning:

Jóóó, poslední den je tu. Trochu pracovní, trochu uklízecí, loučící a tak, ale stejně tu asi budu normoš do odpolka :wink:

zviz, volala jsi té doktorce kvůli TP?
28. srp 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, jj :wink: volala a mam prijit o den driv na poradnu, t.j. 10. - od toho dne budu na matersky - takze to bude knap :grinning:
28. srp 2008 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak super a uznala že se jako sekla nebo co to mělo být?

Jinak holky, zrovna jsem dostala první dárek od kolegyně, krásný semišový oranžový overálek a dřevené chrastítko :dizzy_face:
28. srp 2008 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, mluvila jsem se sestrickou - mam doktora chlapa :wink: :grinning: Pocitac jim prej pocita termin matersky podle terminu z utz nebo co... :sweat_smile: a to jsme byli o tyden min (ale zase na poslednim utz dr. rikal, ze uz jsme dorostli a jsme velci presne podle terminu MS...) - no maj v tom nejakej zmatek :wink:

Pak nam to vsechno nafot :wink:
Ja nedostala nic, pac jsem se ani neloucila :sweat_smile:
28. srp 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě TP počítají podle utz ve 12tt, i když podle dalších utz je prcek o týden starší
tož uvidíme

já dostala 2 soupravičky a čajovou sadu nebo co to je, byla jsem se loučit minulý týden
bylo to loučení úplný, páč už se tam po RD nevracím, dojíždění 90km do práce s malým dítětem není moc reálný :grinning:
28. srp 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, ja mam v prukajde TP podle MS :wink: tudiz 21.10., pak podle utz zjistil, ze jsme o tyden mensi, coz by vychazelo na TP 28.10., ale ted na velkym UTZ zase zjistil, ze jsme dorostli - tak nevim :sweat_smile:
Kazdopadne se to asi pocita podle MS :sweat_smile:
28. srp 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se TP podle MS a utz ve 12tt trošičku liší, ale MD mám podle toho utz
už mám žádanku doma, chci ji dneska poslat s uschopenkou do práce, ale napřed musím skočit nechat se uschopnit :grinning:
jen jsem se zapomněla podívat, jak tam dneska jsou
28. srp 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak mě právě viděla jedna dodavatelka a zděsila se jak mám velký břicho a jestli tam to dítě je jen jedno :astonished:

mně první utz sedí skoro přesně podle PM
28. srp 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani :grinning: To snad neeeeee :grinning:
Mne zas rikaj, ze mam spis mensi bruch - mne to tak neprijde :sweat_smile:
28. srp 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidíš, mně ten můj taky nepřišel nijak extra velkej, tohle je první člověk co mi to řekl, úplně se ta ženská viděsila. Taky co chce, konec 8. měs, to už má to dítě nárok.
28. srp 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, vid :wink: osmej mesic - taky si rikam... ja ho mam nekdy vetsi, jindy mi prijde zase mensi :sweat_smile: ale to se mi asi jen zda - kazdopadne rosteme - jsem se ted vyfotila a kdyz se kouknu na fotky pred a ted, tak je to znat :wink: A velikost briska taky zalezi na tom, co mas na sobe :grinning: jsem zjistila, kdyz si vezmu svoje "pracovni" teplaky, tak vypadam na min mesicu :grinning: a kdyz treba nejakou tu tuniku, ktera to bricho zvyrazni, tak je to fakt videt dost :grinning:
28. srp 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám těsný tričko, takový to proužkatý do V, co mám v albu na jedné z posledních fotek. Nevím, jestli paní někdy viděla těhuli :slight_smile:
28. srp 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to mi prijde zrovna takovy pekne zmensovaci :sweat_smile: :grinning: pani ma asi divny oci nebo co :grinning: :wink: si z toho nic nedelej, hlavne ze je Kaja spokojena :wink: musi se tam libit hlavne JI :dizzy_face:
28. srp 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prave nam prislo lehatkooooooooo :dizzy_face: Ale skladat ho nebudu, to uz bych ho nerozlozila a ted neni kam dat - bohuzel :frowning2:
28. srp 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz to víš, sama má asi 30 kilo i s postelí :grinning:

polohovací lehátko? Jů a jaký? Máš fotku někde na netu?
28. srp 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek