• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
baji, super zprávy, gratuluju, že jsi bez inzulínu, je to fakt, každý den bez jehel je super úspěch.

jj, rozlučka byla dobrá, dárky moc potešili a šéf opět zklamal, což mě ale nepřekvapuje.

já ten maliník vidím tak za týden max. dva, třeba to pomůže. To lněné semínko prý můžeš i jako zrní, do jogurtu a tak, nemusíš si z něj dělat ten sliz. Tak uvidím, jestli by v tom jogurtu nebo třreba na brambory šlo. S hrází zatím nevím, sama to asi nezvládnu a od MM si to nějak neumím představit, i když věřím, že by se zúčastnil rád :slight_smile:
28. srp 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky myslím, že to bez pomoci MP asi nepůjde :wink:
ze šéfa si nic nedělej, u mně to bylo podobný... oni holt asi "zachovávaj dekórum"
a co jsi dostala za dárečky?
no právě musím naštudovat, jestli ten len stačí jen jako zrní, nebo je nutnej ten sliz... tak to by bylo fajn, kdyby stačily semínka... no já stejně musím i se semínkami opatrně, jsou "sladký" :wink:
no kdyžtak maliník to jistí :wink:
28. srp 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek
nám říkala PA, že stačí jako zrní, ale je lepší ho rozdrtit
tak jsem ho dnes koupila v DM
maliník jsem zatím nesehnala, ale mám konečně síťované kalhotky a porodní vložky
taky jsem se byla přeptat u pediatra na registraci prcka, taxi mě zapsali a po porodu se mám ozvat, až budeme mít rodné číslo
jinak kurz s tatínkama ušel, manža při pohledu na porod neomdlel, i když tam byl teda děsný vzduch :grinning:
dneska jsme ještě dovezli postýlku a MM už ji skládá, tož to su zvědavá na toho mojeho technika :grinning: :grinning:

to lehátko od Fisheru máme taky, mamka nám málem urvala z hrazdičky tu hrací opičku nebo co to je
28. srp 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já pevně věřím, že ten maliník to pak aspoň trochu urychlí a ulehčí...semínka sladký jo? ty jo, ty to máš fakt těžký :frowning2:

šéf je odjakživa pitomec, teď to korunoval tím, že dneska ani nedorazil, poslal sms mojí kolegyni, ať mi ted jako z kumbálu dá firemní koňak. Debil. Víš, kdyby aspoň poslal sms, nestíhám se vrátit, měj se hezky. Nic víc po něm nikdo nechtěl. Ale znám ho. Je fakt buran, takže mě to ani nepřekvapuje.

Poslední dvě fotky jsou ty dárky :slight_smile: http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=142024&vReferer=%2Fphotos%2Fvrana
28. srp 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdárek ilci :wink:
jj, pediatra musím taky co nejdřív vyřídit, doufám, že mě vezme...
už máte zabalíno do porodky? už by asi bylo pomalu na čase, co? pro všechny případy...
a ty lehátka jsou už od narození nebo až je mrňous trošku větší?
28. srp 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, já už si jí dle MM nařízení musím vzít tenhle víkend na chalupu...

baji, jak která lehátka, některá jsou už od malinka. Musí jít položit co nejníž.
28. srp 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je super, že se nemusí ten sliz :wink:
vrani, tos dostala moc hezký dárky :slight_smile: no ale to je šéf teda fakt blb, mě aspoň napsal maila a pak mi poklepal pravicí... :wink:
28. srp 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, jj, zbytečný se rozčilovat, není mi to ani líto, jen mě to utvrdilo v názoru na něj.

ilci a neříkala PA, jak se když tak dá to semínko zpracovat, jako do čeho zamíchat a tak? Přeci ho nebudeme jíst samotné rozdrcené ne?
28. srp 2008 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
můžeš do jogurtu, na chleba, nebo skusit ten sliz, jak vaří holky :wink:
jinak zabaleno ještě nemám, ale už mi chybí jen drobnosti
28. srp 2008 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, myslím, že teda pak už se asi můžou zamíchat do čehokoliv (ono vlastně i bývá nějaké pečivo s tím lněným semínkem) a možná bude dobré to něčím zapít, ať se to má v čem rozpustit...
28. srp 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
když nám PA řekla, co vlastně jenom potřebujeme k porodu, tak už asi všechno mám. Jen koupíme nějaké pití. Jinak dobrý. Přijde mi že MM je z předčasného porodu vyděšenější než já :slight_smile:

baji, koukala jsi na stránky FTN? Už tam píšou že od 1. do 15.í. mají zavřený porodní sály a že si máš zavolat 155 oni ti řeknou kam máš jet. To tak, mě pak odvezou do Vinohrad ne? Bych asi jela rovnou do Podolí... Co ty?
28. srp 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, já toho 15.9. dělám poslední zkoušku takže rodím až pak :stuck_out_tongue_closed_eyes: vlastně rodím až v říjnu, protože ještě musíme dodělat vše v bytečku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky. Koukám, tady to frčí..... :slight_smile:
Já budu balit tak v půlce září - vlóžy a gatě mám objednaný u nás v lékárně, Drku zajištěnou, ale pořád nám chybí nějaké ty věci.... tak na konci září bych to viděla jako ideální.

Nám PA nijak extra žádný tyhle bylinky a semínka nedoporučovala, ale ani nebránila. Nejvíc asi zmínila masáž hráze, tak tu bych zkusila - ten případný úspěch za to stojí. :sunglasses:
28. srp 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim a dávala nějaký instrukce, jak na to?
28. srp 2008 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji: olivový olej z lékárny a třít hráz palcem a ukazováčkem ve tvaru osmičky nebo půlměsíce a pořádně přitlačit - ani kdyby ti pomáhal manžel, tak by to nemělo být příjemné. :grinning:
28. srp 2008 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jako teda jen zvenčí nebo i zevnitř? :sweat_smile:
jj, prej to nemá být nic příjemnýho, aby to bylo co k čemu... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. srp 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ta masáž by měla být zevnitř, jako když tlačí hlavička mimča při porodu
takže vlastně roztahovat hráz, mělo by to při masáži bolet
ale pokud má někdo výtok, tak masáž neprovádět a hlavně dodržovat hygienu :slight_smile:
29. srp 2008 v 08:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chceš mi říct, že mám po masáži, jo? :frowning2: A já myslela, že ten olivový olej neškodí vůbec ninčemu.
29. srp 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud máš výtok, tak masáž fakt neprovádět, ať se to nezhorší
koukala jsem a píšou to i na netu
29. srp 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
njn, co nadělám. Tak ani takhle si nepomůžu. :frowning2:
29. srp 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooooooooooooj :slight_smile:

Vrani, tak ses pekne rozloucila :dizzy_face:

Ja uz sbalino mam :slight_smile: pro jistotu :sweat_smile:
29. srp 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No joooo, Vranča se včera loučila. Já na to úplně zapomněla. :zipper_mouth:
Na šéfa prď, ten můj bude zase prozměnu trapnej - musí být u všeho a pak tam akorát zavazí. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A dárečky jsou teda moooc pěkný. Já dostanu tak několik balíků plínek. O což teda nestojím. :sweat_smile:
Dneska odpoledne máme pracovní výlet, tak se na něj těším. Ale vůbec netuším, jestli se to pojme i jako rozlučka. Řeč o žádné nebyla, tak spíš neee. ale zas by to byla hezká příležitost. Tak uvidíme, jak se to nakonec vyvrbí. :sweat_smile:
29. srp 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim :sweat_smile:
Ja uz ani sefa nemam :sweat_smile: teda mam - novyho, kteryho vubec neznam, videla jsem ho jednou a prijde mi divnej :grinning: moje byvala sefka dala vypoved, pac se novy vedeni neshodovalo s jejimi nazory :rolling_eyes: byla fajn, mela jsem ji rada :cry: :dizzy_face:
29. srp 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S tím balením mě pěkně nahlodáváte. Já teda pořád nemám ty vlóžy a gatě, ale to by snad nebyl takovej problém - jedene den řeknu u nás v lékárně a druhej den je mám. A u nás v porodnici jich 20 dávají..... Ale jsem takovej flink odkládací.
By mě zajímalo, jak jsem na tom s CS. Někdy mám totiž pocit, že mi prcek strká packy přesně do hrdla a dělá si cestičku. Ale jsem v klidu, bříško netvrdne, plodovka teda snad v tom výtoku taky neni..... tak asi tak. Ale pozoruju, jak je manža od pondělního školení nervóznější a hůř spí. Jindy všechna zaspal, teď ho vzbudí každý šustnutí. :grinning: Tak v tom aspoň nejsem sama. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem potvora, co? :grinning: :grinning: :grinning:
29. srp 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim :grinning: To je dobry s vama :grinning: To muj manza spi jak drevo, jak je utahanej z prace... ale vzbudim ho snadno :wink: mam vyzkousino :grinning: kor kdyz by se jednalo o muj porod :grinning:
Ja jsem mela na posledni kontrole myslim CS 1, coz je nic...

A ten malinik si budu muset taky poridit... bych na nej malem zapomnela :fearful: pije se od 35tt?
29. srp 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já na tyhle bylinky prdim - PA je nějak zvlášť nevyzdvihla, ani nevím, k čemu jsou dobrý.... a stejně bych si ho udělala jen jednou, dvakrát a zapoměla bych. :sweat_smile:
29. srp 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nas nezminovali vubec nic... :sweat_smile: nase PA preferuje nastrih :confused: :zipper_mouth:
29. srp 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak když je potřeba, tak je to jasný. taky bych nehulákala už mezi dveřma, že ho nechci. Ale když to půjde bez něj, tak to je lepší, ne? :pensive:
29. srp 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, no to urcite :wink: :slight_smile: Zas si rikam, lepsi nastrih nez se potrhat :sweat_smile: to se stalo MM sestrence, pac tlacila, i kdyz nemela a uz to bylo :zipper_mouth:
29. srp 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Rezetka uz to ma taky za sebou... a jak jsem cetla, tak docela peknej porod :dizzy_face: Ta se maaaaaaaaa :dizzy_face: :slight_smile:
29. srp 2008 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek