• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
No právě - takový ty "ovšeminformovaný" jsou asi nejlepší. Chápu, že ty PA toho mají někdy taky dost. ALe budu mooooc ráda, když to půjde dobře a budou fajn. Prej jsou trochu alergický právě na učitelky, tak snad to tak nebude. :wink:
O Rezetce vím. Chodila k nám do snažilek. :wink: Jen jsem ještě nikde nenarazila, jestli popisovala porod. Jen vím, že to bylo rychlý a bez nástřihu. Myslím, že ji to i zaskočilo - že snad myslela, že to vanou rozežene. :wink:
29. srp 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Musím se jít nabaštit, vyžehlit si nějaký trígo a vyrážím na ten výlet. :wink:
Tak pááááá a pěknej víkend. i když u nás se to pěkně mračí. A já nemám deštník. :cry:
29. srp 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, pise to v Regionech v Prerove :wink:

Tak se pekne nabastete, my mame taky hlad :stuck_out_tongue_closed_eyes: manza uz je na ceste, tak se i nam obed blizi :grinning:
A vylet si uziiiiiiiiij :dizzy_face: Pekny vikend i vam :slight_smile:
29. srp 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, hlásím se z domova. Je to bájo. Zrovna obědvám. Vstávala jsem v půl osmé a už mámvyprané dvě pračky, jednu myčku a vyžehlené mimi věci, ale ještě mě pár povinnostíí čeká a odpo hurá na chajdu.
29. srp 2008 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vrani,
Ty teda makas :slight_smile: A jak je doma krasne, vid? :grinning:

U nas byl vcera znamej elektrikar - (rekli jsme jeste jemu, jestli by to nestihl driv nez ten prvni a STIHNE :dizzy_face: ) i za cenu toho, ze nebude skoro doma :frowning2: takze do pondeli dodelaji vodu, a asi od stredy by mohl prijit na elektriku :slight_smile:
Tudiz ten tyden od 8. uz by mohli nastoupit opet zednici a zacit se stukovanim a obkladanim :dizzy_face: a tudiz se nam to blizi a budeme zase doma :dizzy_face: Tak snad koncem zari uz budeme bydlet...

Akorat si nedovedu predstavit ten uklid - tri tydny pred porodem :sweat_smile: musim rict kamoskam a mamkam... proste vsem okolo :slight_smile:
29. srp 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz je to bájo, fakt klídek, uklízím si po částech, když mám zrovna náladu. Tak mi to ani tak neva. Myslím, že mi zatím nedochází že teď jako budu tři roky doma a zatím to beru jako prodloužený víkend :slight_smile:

to máš super, že ti to stihnou takhle dřív. Ale na úklid si určitě někoho na pomoc vezmi, taky jsme naší mámě pomáhali s úklidem po rekonstrukci, měla měsíc do porodu, tak jsme naběhli celá rodina a ona nás jenom peskovala, co děláme špatně :grinning:
29. srp 2008 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem šmírovala rezetku, když je z Přerova, ať vím, co můžu čekat :grinning:
ale všechno je to o lidech, že
29. srp 2008 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj rezetka měla krásnej porod :slight_smile: Jen by mě zajímalo, jestli opravdu měl vliv ten maliník, masáž a tak nebo jestli to je jenom náhoda. Každopádně Tobís je bobísek roztomilej :dizzy_face:
29. srp 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, mam tu manzu, takze mizim :slight_smile:

Krasny zbytek dne a pekny vikend :slight_smile:

Jdu se kouknout nahoru do naseho bytecku, jak pokracuji... pred chvili se malinko probourali k nasim do koupelny :sweat_smile:
29. srp 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvizi pa a krásný víkend
29. srp 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, děláte si loft, jo :grinning:
29. srp 2008 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tady furt :rolling_eyes:
Manza sel k dedovi omitnout vanu - vzali si tu nasi starou - v pradelne ji vymenili za tu jejich 30 let starou :wink:
Asi umru hlady... ale vydrzim to, jist budem az spolu :dizzy_face:
29. srp 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, no :sweat_smile: uz tam pribyla dira cislo 2 :sweat_smile: A nasi psali, ze uz jedou.... budou tu tak do pul hodinky - to bude prekvapeniiiiiiiiiiiiiii :grinning:
29. srp 2008 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krááásný víkend všem, vyrážíme na chalupu, tak budu až v neděli. Opatrujte se kočky. :wink: Pa H
29. srp 2008 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jste mě nepotěšily - a mám po mazání :grinning:
Jsem vyfasovala další léky, bych se teď mohla dohadovat s důchodcema kdo jich bere víc (ráno 6+1 zavádět, odpo 3, večer 6+2 zavádět) :grinning:
29. srp 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tož hlavně když to bude v pořádku a budete s mimčem obě OK :wink:
29. srp 2008 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jsme místo ve Srazech v Regionech :wink:
30. srp 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No téda. Se mi to teď bude blbě hledat. Ve srazech bylo aktuálních 5,5 témat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hlavně ale, že jsme se našly. Ilči, dík. Pěknou neděli přeji, možná se stavím. Já jsem koženojd - zase jsem celej den trajdala, tak jdu chrnět. Možná budu zítra, ale jinak bych měla taky trochu poklidit, vyprat, uvařit (budu dělat koprovku - mňam), měřit cukr a chtěla jsem zkusit šicí stroj. Tak se mě v pondělí zeptejte, kolik jsem z toho udělala...... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A nebo snad radši ani neeeee. :grinning:
30. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, předsevzetí máš teda pěkný :grinning:
já dneska něco nakoupila v Jysku a z procházky jsem byla taky KO
ještě furt nemám dopletený svetýrek pro prcka
snad to stihnu, ale mě se taaaak nechce :grinning: :grinning: :grinning:
30. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už jsem na pletení taky pěknej lenoch. Ono jak nějak nestíhám, tak prostě nesedím u bedny a tudíž neštrikuju. A přitom bych potřebovala dodělat 1 a čtvrt bačkůrky a svetřík do soupravičky.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
V Jysku jsem si taky něco vyhlídla, ale nejsou děngy, tak nebudou ani věcičky..... :cry: :grinning:
Páčko. (Jsem tu vytuhla u karet. :sunglasses: ) Ale už jdu opravdu spinkat. Pohlaď za mě mrňouska. :wink:
30. srp 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tož já už začala nakupovat vánoční dárky - v tom Jysku :grinning:
teda jenom MM, páč si pak nedovedu představit lítat s prckem po obchodech před Vánocema
31. srp 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupííí, tady jsme - Ilci je detektiv :grinning:

Já nakupuji dárky už dávno. Já jsem na to ale střelená odjakživa :sweat_smile:
31. srp 2008 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, já vždycky chci a pak lítám před vánocema :grinning:
navíc švagrovka má 24.12. narozky, tak ještě dárky pro ni
loni jsem rozdávala poukázky na masáže, tak to možná letos zopáknu, mělo to úspěch
31. srp 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci, my jsme strašně veliká rodina. Teď jsme tedy postupně odstavili většinu svátků a se zbytkem rodiny jen maličkosti, ale i tak mě čeká do Vánoc 9 oslav a hned 10.ledna má narozky manžel, takže je to fakt záhul. Letos asi zkusím i nákupy přes net, protože běhání po obchodech mě baví čím dál tím míň, kor když většinou nemají to, co já zrovna chci :sweat_smile:
31. srp 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, taky plánuju přes net
teď jsem si to vyzkoušela při pořizování věcí pro mimi a je to pohoda
31. srp 2008 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek. Snídám a za chvíli frčím na diabetologii. :frowning2:
U nás je celkem zima, tak snad v těch šatičkách neumrznu. Asi si přeci jen budu muset na konec těhu pořídit nějaký gatě. Bude frišno čím dál víc. :confounded:
Mějte se dneska krásně. :wink:
1. zář 2008 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno, koukám, že nás přesunuli.... No co tototo......aspoň že to nesmazali. Co je nového po víkendu?
1. zář 2008 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bré ráno :slight_smile:

Ilci - já jen mám občas problém odhadnout pravý vzhled té věci - např. velikost. Jsem teď chtěla pro bráchu kroket, mám to vymyšlené už strašně dlouho a nemůžu ho v obchodě sehnat. Na netu jsem našla i za necelé tři stovky, ale bojím se, aby ty pálky nebyly moc krátké. Víš, abych neušetřila 200kč na nesprávném místě a nakonec vlastně neprodělala. :fearful:

A když jsme u těch dárečků - nevíte co koupit holčičce k 10tým narozeninám? Chtěla jsem vak na sezení, ale je to moc drahé a nebo takový jako závěs do dveří z plastových kytiček a motýlků. Měli ho v Obi v Německu, jí se strašně líbil, ale tady ho nemají a na netu jsem vůbec nic podobného nenašla. Jsem už z toho zoufalá :frowning2:
1. zář 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau kočky. Hlásím bleskurychlý návrat domů. Dneska jsem snad trhla i rekord, a to jsem jela MHD. :slight_smile:
Musím říct, že jsem to asi začala brát trochu sportovněji - už jsem si i dělala ze sestřičky prču. nemohla najít moji kartu, tak jí říkám: "Jestli jste mě vyřadili, tak to řekněte rovnou a já jdu do cukrárny." :grinning: Asi je to tím blížícím se porodem. Ale na druhou stranu mi začíná připadat, že se to už nějak vleče.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nevím.

Busti: S tím dárečkem ti asi neporadím..... Ty tvoje nápady jsou fajn, ale jak mě tyhle doplňky do bytu nezajímají, tak taky netuším, kde je splašit. :wink:

Vy už blbnete s Vánocema? Tohle zkusit na manžu - jako že část rozpočtu už věnovat i vánočním dárkům, tak si poklepe na čelo a nechá mě vyšetřit. Bohatě nám stačí, že ještě dokupujeme na Toníka. Na dárky snad z porodnýho. Ale zas nevím, kdo je koupí, pže Zdenda nakupuje zásadně poslední týden před vánoceme - někdy i na štědrý den. :angry: (Tím chci říct, že máte recht. jen ty prachy nejsou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
1. zář 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim a jak jsi teda dopadla?

s dárkem taky neporadím, my v rodině žádný děti nemáme a já už ani nemám představu, co děti v tomhle věku zajímá
já byla vždyky knihomol, takže u mě by vyhrála nějaká encyklopedie o starověku :grinning:
tak třeba nějaká taška, kabelka pro malou slečnu

jinak všechny dárky u nás nakupuju já, MM jen pro mě a letos ho "straším", že je bude pořizovat on
což teda by bylo maso, páč některé jeho dárky jsou kritické :grinning: :grinning:
1. zář 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek