• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Ilči: všechny hodnoty výborný, skoro mám pocit, že tam chodím zbytečně. Ale teď už to doklepu s dietou a pak si dám do nosu. :dizzy_face: Aspoň mám tak trochu klid, že mi snad žádná cukrovka nezůstane - pokud ji ve skutečnosti třeba ani nemám. :grinning:
1. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tož jistota je jistota, aspoň budete s mimčem v pořádku :wink:
1. zář 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jj, taky jsem to včera smířeně konstatovala - teda až po tom, co jsem sežrala půlku nohavice neslazenýho štrůdlu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Že i kdyby to mělo být "zbytečný", tak aspoň Toník nebude tak velkej. A určo mu to neuškodí. :wink:
Čoveče, jsem dokonce za poslední dva týdny přibrala jen jedno kilo. Až mě to zarazilo. :confused:
1. zář 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já za poslední 3týdny cca 2kg, tož uvidím, co bude v příští poradně
doma váhu nějak nevedeme :grinning:
1. zář 2008 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My sice jo, ale radši na ni nelezu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ilči, asi půjdu ještě na chvilinku do hajan - ráno jsem musela vstávat a poo jdu na kurz, tak ať tam neusnu. :grinning: Pa. :wink:
1. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem po obědě a asi to taky zalomím, taky jsem byla dneska na 7h u dr. :grinning:
1. zář 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem vas konecne nasla :sweat_smile:
Nas presunuli a ani nedali vedet - opet :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Co noveho?? :wink:
U nas nic, na kontrolu jdem az pristi stredu....
Co se tyce bytu - vodaci by meli mit hotovo zitra, pak nastupuje elektrikar, ten to snad bude mit do konce tydne a pak od pondeli uz by mohli delat omitky a podobne :slight_smile: tak to docela jde....
Jenom jsem zvedava na tu konecnou sumu :sweat_smile:
1. zář 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak koukám Zviz, žes nás nakonec našla.
Já byla na diaporadně, gynporadnu mám příští čtvrtek a vlastně už ve středu (příští) nastupuju MD. Nějak to uteklo.
Joooo prachy za řemeslo...... taky nám to nějak vystoupalo. Tak snad to ale nebude tak zlý. :wink:
Brou. :slight_smile: Zítra mám dopo cvíčo a obídek s kočkama z Ústí, tak odpo se možná stavím. :wink:
1. zář 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
zviz, tak hlavně, když to stihnete v termínu :wink:
nám posunuli termín dokončení reko domu z konce září na půlku prosince
zateplují další část domu, takže zase lítá polystyrén atd.
a tak nejde vjet kočárkem do domu, tak fakt nevím, jak to budu tahat po schodech :angry:
2. zář 2008 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak koukám, za včerejšek žádné novinky :wink:
tak snad jste všechny pořád 2v1 a v pořádku :wink:
3. zář 2008 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čus bambus. Jsem dneska nemohla dospat, tak jsem vylízla se Zdendou a už jsem stihla naměřit a nastíhat látku na podsedáky, co se chystám šít a obkreslit si aplikace na peřinku. Tak jsem zvědavá, jak to ve finále dopadne. :sweat_smile:

Se musim pochlubit, poslední dobou jsem nějaká vzorná. Asi mi taky začíná plnou vahou docházet, že za chvíli tu bude Tonda. V tu neděli (nebo kdy to bylo) jsem toho udělala celkem dost a plynule pokračuji i přes pondělí a úterý. Dneska se právě chystám šít. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Je fakt, že vás tím pádem zanedbávám..... a říkám si, že bude hůř. :sunglasses:
3. zář 2008 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
no já se taky omlouvám, ale taky nějak nestíhám, doháním ty resty do školy, do 15tého doufám stihnu všechno, co potřebuju, abych mohla do druháku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
fim, moc gratuluju k úspěšnému boji s cukrovkou :dizzy_face: já dneska taky měřím, tak doufám, že to bude jakž takž...
zítra jdu i do poradny vyřídit MD :wink:
3. zář 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No snad nad ní vítězíme. Dík. :wink:
Já jsem TAAAAAAK ráda, že už nestuduju. Ani nevím, jak bych to teď stíhala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. zář 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stíhá se to blbě, ale zas doufám, že to pak bude takové rozptýlení při mateřský, abych úplně nezblbla :grinning:
fim, kolik ti prosím vycházejí ty hodnoty, ať to můžu srovnat... dík
a už máš vybraný ty látkovky nějak, já v tom zatím moc přehled nemám...
3. zář 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
počkej, juknu do zpráv - ona mě hlavně chválila za ten glykovanej hemoglobin ze žíly - že hodnoty do 4% jsou v pohodě. :wink:
3. zář 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám 3,7%. jinak nalačno mívám od 5,1 do 5,3, pos nídani je to tak 7,3, po obědě je to hodně rzný, jednou jsem měla i 4,7, posledně zas 7,0 a po večeři jednou 6,6 a jednou 7,6 - zakže celkem velký rozpětí. Po jídle měřím vždycky 1,5 hodiny. :wink:
3. zář 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ohledně látkovek ti přepošlu moji poštu s Lusintou, jo? Snad si z toho vezmeš to potřebné. :wink:
3. zář 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chroupeš poštu nebo jsi zmizela? :grinning:
3. zář 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá, no já musím měřit už hodku po jídle, ty hodnoty jsou pak větší, jinak to mám docela podobný :wink: spíš teda kolem těch 7, ten hemoglovaný je hezký, prý snad i do 7% je to dobrý, ten jsem měla taky dobrý, ale teď už mi krev dlouho nebrali...
to budeš moc hodná za tu IP, potřebuju inspiraci, dííííky...
nic valím do školy na konzultaci, pak sem ještě juknu
hezký den všem
3. zář 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak pa, já půjdu šít ty podsedáky :wink:
3. zář 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdaaaaaaaaaaaar, je tu nekdo??? :sweat_smile:
3. zář 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, muzu Te poprosit taky o ten mailik ohledne latkovek??? :wink: Dikes :dizzy_face:
3. zář 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj Zviz, můžeš. je to ale dlouhýýýýýýý. Snad vám to k něčemu bude - je to vpodstatě pilování mého seznamu. :wink:
3. zář 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zviz: hodila jsem ti to do IP. :wink:
3. zář 2008 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
3. zář 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak to jsi teda vzorňák
můžu taky poprosit o ten mailik ohledne latkovek? :grinning:

já jsem dneska konečně skočila na VZP proplatit si předporodní kurz
3. zář 2008 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, dík :wink:
3. zář 2008 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se konečně donutila k pečlivému studiu látkovek a připadám si zmatenější než na začátku :grinning: :grinning:
dneska nemusím vařit, jdu na oslavu narozenin bývalé kolegyně a je to s obědem
akorát si teda neužiju moc toho alkoholu :grinning: :grinning:
4. zář 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - ty si tuším říkala, že jdeš koncem srpna k očaři... Jak si dopadla? Já mám totiž pocit, že už se mi zase kouká hůř a to jsem byla u Dr ani ne před rokem. A to už mám 5! :frowning2:

Co se látkovek týče, tak jsem do nich chtěla jít. Hrozně se mi to líbí, ale vzhledem k pořizovací ceně a vzhledem k tomu, že se v tom vůbec nevyznám a i přes konzultaci s holkama "látkovkama" jsem z toho stále jelen, tak jsem to vzdala. Snad alespoň vyjde bezplenková metoda, kterou chci zkusit, ikdyž si tím taky nejsem moc jistá, protože mám pocit, že to chce, abys byla hodně doma a to já asi nebudu :fearful:
4. zář 2008 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, na císaře nemusím
já mám dioptrie ještě komplikované se zánětama očí, mám teda taky 5
záněty se mi zhoršily díky snížené imunitě v těhu, takže po porodu zas musím naklusat na kontrolu
ale dělat s tím nic nejde
takže si myslím, že na císaře taky nemusíš, pokud nemáš jiné problémy
5. zář 2008 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek