• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
llci díky za info. Já jsem se na to u Dr vůbec neinformovala, čekala jsem s čím přijdeš ty, že bych to když tak musela začít řešit :grinning:
5. zář 2008 v 08:12  • Odpověz  • To se mi líbí
já jsem si to sichrovala ještě tento týden v nemocnici, kam chodím
takže jsem zatím v klidu :wink:
5. zář 2008 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:

busti, to s těma očima je normoš, jáá byla na kontrole někdy v počátku těhu a tam mi dr. řekl, že pro císař není důvod (mám sice málo dioptrií, ale na srovnání šilhavosti a vlivem tlaku by se to mohlo potrhat ty svaly tam). Pak jsem tam byla asi před měsícem, protože jsem začla blbě vidět, u mě je to známka toho, že potřebuju snížit dioptire, že se to zlepšilo, tak mě vyšetřil a řekl že to je bohužel normální, že jak v těhu všechno natéká, tak se může "zvětšit" i oko. Dioptrie mi sundal asi o čtvrtku, a řekl, že si skla mám rozhodně schovat, že se to po porodu nejspíš vrátí. Ale jinak že kvůli očím se víceméně císaři nedělají, pokud tedy nemáš 15 dio a že je možné že se to po porodu o fous zhorší, ale prý se to časem vrací do normálu.
5. zář 2008 v 09:25  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
tak jsem byla včera naposled v práci - vyřídit MD, nastupuju v pondělí :wink:
jinak u dr. mi zjistili ketolátky v moči a hodnoty glykemky jsou na hraně, takže furt je to takový na hraně s tím inzulínem... v pondělí jdu ještě na krev, tak se zas uvidí, jak to dopadne, no jsem zvědavá, už jsem nějak s tím inzulínem i smířená, aspoň bych se konečně normálně najedla... :pensive:
5. zář 2008 v 09:27  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj baji, ty máš teda pech ss tou cukrovkou... No snad už ten poslední měsíc bez inzuše doklepete. To by bylo nepříjemný vyfasovat ještě injekce.

Já byla včera naposledy na kontrole u mojí dr. Všechno v pořádku, porod v nedohlednu :slight_smile:. Na další kontrolu už jdeme do porodnice, ale až 18.9.
5. zář 2008 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ty jo až takhle pozdě? :sweat_smile: kolikátej tt a den budeš? a už jsi tam byla na sepsání toho porodopisu? asi jo, když jseš 36tt...
5. zář 2008 v 09:38  • Odpověz  • To se mi líbí
no aspoň můžeš být v klidu, že to nepříjde do toho 15tého, co mají zavřeno... :wink:
5. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Já mám oficiálně MD od dnešního dne. Jupíííí. Tak to jdu "oslavit" do práce. Mám tam nějaké účtování :grinning:

Na kontrolu jdu v úterý a jsem zvědavá jestli taky na poslední a už půjdu do porodnice nebo ještě ne.

Včera mě Kristýnka tak zlobila, že už jsem jí domlouvala ať vyleze, že ještě 5 týdnů si takhle fakt představit nedokážu. V noci mě tak bolelo v kyčllích, no hrůza. Na záchodě jsem byla snad co 2 hodiny (no jo, meloun večer asi nebyl fajn nápad :sweat_smile: )....prostě začíná přituhovat :grinning:
5. zář 2008 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
no s tou cukrajdou je to nanic, ale aspoň se zas těším na porod :wink:
já jdu ke svojí dr. ještě za čtrnáct dní - to už naposledy a pak taky porodnice...
taky mi říkala, že bříšeno je zatím hodně vysoko a čípek zamčenej, takže zatím se tam nic nechystá... ale to mi neva, mám toho ještě spoustu na zařizování :wink:
5. zář 2008 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
busti, nj, meloun je močopudný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
já taky nějak blbě spala, ne že by teda zlobila malá, ta je v noc fakt vzorná (teda pokud spím na pravým boku :grinning: ), ale nějak jsem měla furt málo vzduchu a taky mě pobolívá hlava, už se těším, až si za chvilku budu moct uvařit kafe... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. zář 2008 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
busti, teď koukám, že jste už vybrali jméno, takže Karin padla a budete mít taky Kristýnku? dobrá volba :wink: :grinning:
5. zář 2008 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
baji no taky jsem se divila, ale asi je to normální, takhle pozdě. Teď jsem 35+2, takže 18.9. budu 37+1. Tak snad je to ok. No, jenom abych jim neporodila než vůbec začnu chodit do porodnice že :slight_smile:
5. zář 2008 v 09:49  • Odpověz  • To se mi líbí
ahá, mě to právě překvapilo, protože jsem se na to ptala minule, jak jsem tam byla na UTZ ve 30tt a říkali, že objednávají na 36 + něco, to už jsem tam chystala já touhle dobou totiž:wink:
5. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no já když jsem se byla registrovat, tak říkali že pak mám přijít ve 36. Tak jsem včera hned po kontrole volala, kdy mám přijít, oni se mě zeptali, kolikátý jsem tt a podle toho mě objednali. Tak jsem zvědavá...Taky jestli mě jako čeká monitor, utz a tak. Ptala jsem se jestli chtějí originály těch výsledků a říkala že ne, že to stačí zaspané v průkazce.
5. zář 2008 v 10:06  • Odpověz  • To se mi líbí
ahá, takže jsi tam nebyla osobně sepisovat ten porodopis ještě? no ale to je ok, oni jsou tam hrozně milí a nepruděj, já se právě ptala, protože jsem uvažovala, že bych ještě sjela po zkouškách na týden k našim na moravu a vycházelo to zrovna na ten 35-6tt, jak mám přijít, a oni že to je v pohodě, ať přijdu jak se mi to bude hodit... taky je fajn, že nepruděj s těmi výsledky...
jinak podle toho, co nám kdys říkali na prohlídce, monitory nedělají ale místo toho mají nějaký fikaný UTZ, takže se chodí jen na UTZ, kde si mimčo zkontrolujou a na monitor posílají, jen když by to bylo potřeba...
5. zář 2008 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
aha a já myslela že ten porodopis s tebou sepíšou právě až tam přijdeš... ono tam kvůli tomu teda musíš dřív? Nějak to nechápu.
5. zář 2008 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
no mě říkali, ať příjdu sepsat porodopis v tom 35tt a to mě pak i objednají na první kontrolu 36+něco... ale asi to nehrotí, a udělají ti to najednou, ať tam nemusíš na dvakrát... já tam zatím byla na těch dvou UTZ a zatím všichni, na koho jsem narazila byli milí a ochotní, až mě to překvapovalo:wink:
5. zář 2008 v 10:32  • Odpověz  • To se mi líbí
no jsem na to zvědavá, i na těch kurzech to působilo, že bude vše ok. Ale znáš to, když ptáčka lapají...
5. zář 2008 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
no vzhledem k tomu, kolik je teď porodů nás ani lapat moc nemusí :grinning:
5. zář 2008 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Baji, snad to bez toho inz. vydrzite :sweat_smile: uz zbyva par tydnu :dizzy_face:

Musim to napsat i vam - v rodine mame dalsi miminko - dneska po pulnoci se narodila Verunka - od MM sestrenky :dizzy_face: tak se na ni pujdu zitra kouknout :dizzy_face:
5. zář 2008 v 11:31  • Odpověz  • To se mi líbí
jé zviz ty se máš :dizzy_face: já už se na tu naší prdelku nemůžu dočkat :slight_smile:
5. zář 2008 v 11:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Baji, to ja se taky nemuzu dockat :slight_smile: :grinning: :wink:

Vcera jsem zjistila, ze mi nejsou ty sitovany katata do porodky :sweat_smile: jsem je dostala od jiny sestrenky MM... vypadaly, ze jsou obri, ale moc se nenatahnou a ja je pres ty moje stehna pitomy proste neobliknu :frowning2: muzu mit i normos kalhotky???
5. zář 2008 v 11:44  • Odpověz  • To se mi líbí
zvizi no asi můžeš mít i normální, ale popravdě, zkus skáknout ještě někam do lékárny, ty síťované jsou dobré že větrají a to je po porodu hodně potřeba, navíc jsou opravdu pohodlné, oproti klasickým, takže určitě neprohloupíš.
5. zář 2008 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani, to si jeste zajdu do lekarny, to vis, ze to hned nevzdam :sweat_smile: ale zklamaly me :frowning2: jsem si myslela, ze jsou pruznejsi a ono se to vic proste nenatahne :frowning2:
5. zář 2008 ve 12:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdu na obed, papa :slight_smile:
5. zář 2008 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
tak já byla sepsat porodopis dneska (dělají to pondělí a pátek od 13h), ač jsem tam teda původně šla jen na návštěvu pacienta :grinning:
aspoň jsem nečekala dlouho, ale vedro je tam děsný

já mám ty kalhotky XL, pak měli už jen malé velikosti
a menší bych asi přes stehna taky neoblíkla, jinak jsou mi volnější
mám ovšem jen 2ks a nikde už XL nemají, tak snad to bude stačit .....
5. zář 2008 v 17:18  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem si radši ty kalhotky taky zkusila, mám velikost xl od Teny, byly docela drahý, ale naštěstí mi jsou a je jich tam 5, tak to snad bude stačit.

Holky se mnou dneska cloumá nicota, nic se mi nechce a nudím se :frowning2:
5. zář 2008 v 19:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Baji, jj, byla jsem přehlasována :grinning:
6. zář 2008 v 09:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky neděste. Já si koupila M - podle normálních kalhotek. Na začátku těhu jsem si koupila pár L a ty jsou mi volnější i teď. Ty jo, já si je snad půjdu zkusit :sweat_smile:
6. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
busti, já normálně nosím L, L jsem si chtěla i koupit, ale měli jen buď menší nebo ty XL
mě vyšly ty 2ks na 33Kč
právě už další nemůžu sehnat, a to je tu lékáren jak much
příští týden asi udělám další kolečko
6. zář 2008 v 10:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek