• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ahojky,
ta to teda vůbec nevím, do jaké velikosti jít, jak jsem nabrala už před těhu, tak ani nevím, jaká velikost by mi byla normálně :sweat_smile:
6. zář 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám že pořád řešíte kalhotky. Snad něco seženete, když ne tak zkuste udělat v porodnici smutný oči a třeba vám dvoje dají, když řeknete že je nikde neměli, nebo malý a můžete si je i přemáchnout. Mně je v Krči po operaci dali a když pak byly špinavý a vyhodila jsem je, tak mi dali nové, úplně bez řečí. Měli by je tam mít.

Jinak baji, v Krči před pár dny porodila Helena Houdová chlapečka. :wink:
6. zář 2008 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, no koukám, že je krč čím dál tím víc populární:wink:
7. zář 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooooooooooj :slight_smile:

Tak ja katata porad nemam :sweat_smile: Musim zavolat tej znamej, co dela v porodce, jestli maji kalhotky na slony :sweat_smile: :grinning: Ze je nemuzu sehnat :frowning2:

Co jinak novyho? Co vikend? Jak jste "prezily" vedra??? :slight_smile:

Doma uz se nam to pomalicku rysuje, dneska omitaji... tak zitra by mohli prijet osadit vanu a sprchovou vanicku :dizzy_face: a pak uz asi obkladat :sweat_smile: konecneeeeeeeeeeeeeee :dizzy_face:

A dneska asi budu zehlit pliny... v sobotu jsme to s mamkou vsechno vypraly, dokud bylo pekne a krasne to uschlo :wink:
8. zář 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau kočky. Hlásím se po kratší odmlce - zas to bylo nějak hektický - v pátek svatba, v sobotu cesta zpět a houbaření (nic jsme nenašli :frowning2:, zato jsem to nějak přepískla a pak sotva lezla... ) a neděle byla ve znamení restů - vaření, uklízení, Zdenda natíral kolíbku.... takže už se to taky rýsuje.

Gaťata nemusím řešit. U nás "na vsi" mi je objednají v lékárně a druhý den je mám. :slight_smile: Tahle super ochota je na malých městech výhodou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Zviz: parádička, je krásný pozorovat, jak to postupně vzniká k obyvatelné podobě, co? Ale chápu ty nervy, jestli to stihnou. Ty bych si v tomhle stavu taky klidně odpustila.
S prádýlkem a taškou čekám tak na příští týden, až budou děngy - koupím lovelu a začnu. Ještě musím vůbec dokoupit ty plínky a hlavně monitor dechu. Tak snad nás Toník nezaskočí zas o tolik dřív. :grinning:
8. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož my včera začali malovat, snad MM dneska po práci pokojík dodělá, já se vrhnu na čistění koberce a okna, pak s tchánem přestěhují nábytek a můžem začít malovat ložnici
a já začnu prát, páč reko je fakt v nedohlednu, takže nemůžu čekat, až nám barák dodělají
taky si pak nachystám tašku a vyplním papíry do porodky, ať to mám nachystané
8. zář 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilči: jaký papíry?
8. zář 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
papíry, co mi dali v porodce při sepsání porodopisu, že si je mám vzít k porodu
souhlas s hospitalizací, o jméně apod.
8. zář 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahááááá, mě žádný nedali, všechno jsem vyplnila tam s nima, občas tedy podepsala prázdnej formulář, na kterej pak prý vytisknou údaje po porordu - že prej s maminkama pak není kloudná řeč, tak to dělají předem. :grinning: Ale určo to pak bude taky děsný papírování.....
8. zář 2008 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky zdravím :slight_smile:
tak kaťata už mám taky, mě přijdou pro změnu docela obří, ale prej dostávají jen jednu (větší) velikost :wink: tak hlavně že jsou - v balení jsou čtvery, to by mohlo stačit ne? jsou to takový papíráky, ty síťovaný neměli.. jaký máte vy?
taky už mám maliník i olejíček na hráz, tak zvažuju, kdy začít... obojí je prý od ukončeného 34tt, tak to už bych i mohla...
jinak prát se chystám až koncem měsíce asi, až se přestěhujeme... zítra máme kolaudaci (jupíííí :slight_smile: ) a měli bychom dostat klíče... s kuchyní by měli přijet 18.9., tak snad to pak půjde rychle... :wink:
8. zář 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak to je fajn :wink:
já mám ty kalhotky úplně síťovaný, ale v balení jsou právě jen 2ks
8. zář 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, tak to mate supr :wink: 18. je za chvili... to nam to potrva asi trosku dyl, ale snad se do konce zari uz nastehujem... ne ze by to u tchyne bylo spatny, ale doma je doma :confused:
8. zář 2008 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky,
koukám že to tady žije. Kalhotky mám takový síťovaný od Teny a jsou bílý se zeleným lemem, v nemocnici měli takový jakoby žlutý. V lékárně mi na výběr nedali a prostě mi šoupli tyhle. Je jich tam 5, ale stály 169 :frowning2:. No důležitý je, že mi jsou. Tak doufám, že mi do porodu ta pr... moc nenarostě :grinning:

Já dneska peru poslední věci, a to peřinky, povlečeníčko a pár zbylých oblečků. A finito. Krásně svítí sluníčko, tak doufám že to hezky a rychle uschne. Pak to vyžehlím a schovám asi do šuplíku.

Jinak se chystám na vyhazování satarých nepotřebných věcí a oblečení. Vařit jsem chtěla lasagne, ale nevím, jestli to nezměním, jsem nějaká líná, tak možná udělám jen normoš těstoviny.

Jo a pozor, jak jsme hlídali MM rodičům psa, tak nám počůral koberec a sedačku a hrozně to smrdí, tak jsme se rozhodli, že si holt musíme koupit nové, takže včera jsme sháněli koberec a nakonec jsme koupili lino o vzhledu dřeva, na to přijde jen malý kobereček a dneska se jedeme podívat na sedačku, do které jsem se zamilovala na obrázku, tak uvidíme, jaká bude ve skutečnosti. Takže nás čeká takové menší zútulňování a už se na to moc těším. :dizzy_face:

Koukám, že jsem vás teď pěkne zahltila, sem budu muset chodit častějc :wink:

Uf, už mě zase pálí žáha :frowning2:
8. zář 2008 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, ahá, tak možná ještě zkusím řikoupit nějaký ty síťovaný pro první dny, jestli seženu, přeci jen tam můžu zkejsnout trochu dýl, mimča cukrovkářek prej mívají silnější žloutenku a taky kdoví, jestli nebude císař..
zviz, to věřím, není nad to mít svůj klid... :wink: no my to taky vidíme tak koncem září spíš...
8. zář 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vrani :grinning:
U vas sviti slunicko, jo??? Tady ne :frowning2: Je tu docela hnusne :unamused:

Tak budete mit novy obyvacek :dizzy_face: to je supr :slight_smile: pak hod fotky :wink:

Ja kalhotky budu shanet asi jeste dneska, ale nevim, jestli uspeju :sweat_smile: mam si kdyztak vzit svoje bavlneny :wink: jsem mluvila s por. asistentkou z nemocnice :grinning: tak me to trosku uklidnilo... :slight_smile:

My praly s maminkou v sobotu, perinky a zavinovacky uz mi vyzehlila, cekaji jen ty pliny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak teda u nás na dvojce se slunec taky schovává, ale nějak mi to neva :wink: v sobotu jsem myslela, že chcípnu, zas jsem měla celý víkend nohy jak konve... :confounded:
vrani, jé to budete mít hezký nový, to pejsan udělal dobře :stuck_out_tongue_closed_eyes: máš někde ten obrázek sedačky?
8. zář 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak u nás punťa svítí, ale je moc příjemně, jen 20 stupňů, takže se dá být i venku, konečně.

No baji, nevím jestli psice udělala dobře, 14 dní bylo fakt dlouhých a ke konci už jsem myslela že ji zabiju úplně za všechno. Denně jsem po ní něco čistila. Jestli je to stářím, tak ok, ale jestli se teď ukáže, že to bylo z trucu, tak si to ještě vypije :grinning:

baji ta sedačka je tato: http://www.sconto.cz/cz/produkty/sedaci-soupravy/calounene/bugatti
8. zář 2008 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to by mě švihlo, já teda hafíky v bytě moc nemusím, jak jsem původem z vesnice, tak mám zažito pes=zahrada :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ta sedačka je moc hezká :slight_smile:
nám by s tou kuchyní měli dovézt tuto http://www.sconto.cz/cz/produkty/sedaci-soupravy/zucchero - v zelenkavé barvě, tak jsem zvědavá :wink: vůbec toho máme ze sconta objednáno hafo, budeme mít od nich kuchyň, sedačku, obývák, a šatní skříně, tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
8. zář 2008 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak jsem koukala k vám do září, že u pajci už je to na spadnutí, téda, tak to budu moc držet palečky :slight_smile:
8. zář 2008 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
bajo ta sedačka je moc pěkná. my máme sami psa, takže světlou mít nemůžeme. Psi obecně mi nevadí, ale ta hlídaná je stará jezevčice a kolikrát dělá i naschvály, tak proto nám lezla na nervy. Jinak máme psi rádi, to by bylo divný kdyby ne, když máme vlastního :slight_smile:.

No já jsem zvědavá, dnes jsem tam volala mají cca 4 kusy skladem, tak záleží jak bude rozložená, že bychom si ji rovnou odvezli a nebo si ji necháme přivést. Halvně doufám, že nás něčím nezklame, víš jako materiál nebo provedení. Přeci je je docela levná že, tak nemůžu čekat extra kvalitu.

Pajca šla kvůli tomu jestli jí neteče plodovka, tak uvidíme..
8. zář 2008 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no chce to odzkoušet, my právě taky nechtěli moc drahou, ale některý ty pěnovky byly takový, že bylo cítit to prkno, když člověk sednul, jako kdyby tam bylo tak max. 5 cm molitanu... ale mají tam hodně velký výběr, tak myslím, že určo něco vyberete... my nakonec skončili u tý, jak jsem posílala, byla strašně pohodlná, tak doufám, že to vydrží :wink:
jinak já mám hafíky taky ráda (doma jsme taky jednoho měli - ale právě na zahradě), akorát ne do bytu, kor malého... ale jestli se nám někdy poštěstí si pořídit domeček se zahradou, tak bych moc ráda labradora nebo nějakého podobného velkého huňáče :wink:
no jsem napnutá jak kšandy, jestli už je to u Pajci ono :slight_smile:
8. zář 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co už maliníkuješ?
8. zář 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to já jsem taky zvědavá, slíbila že když tak pošle sms, tak se určitě něco dozvíme, pokud sem už nedorazí...

maliníkuju, začlas jsem včera, nejdřív mi to přišlo nic moc jako bylinkovej čaj, ale nakonec mi snad začne chutnat nebo co. Chci ho pít tak 3x denně. Tak uvidíme, jestli to k něčemu bude. Co ty? Už ho piješ?
8. zář 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě ne, ale dneska jsem ho koupila, někde jsem tu četla, že snad se pije od ukončeného týdne, nejdřív 1xdenně, pak 2xdenně a pak 3xdenně, tak zvažuju, kdy začít, jestli už teď nebo radši ještě počkat až po zkouškách :wink:
8. zář 2008 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
prý můžeš od ukončeného 34.tt. Porod nespustí, jen ti ulehčí otevirání, když už rodíš a pak samotný porod. Tak myslím že už teď můžeš. Jestli tě to uklidní, tak si zační jen s jedním šálkem.

Nějak na mě padla únava, jdu dělat na chvíli hají
8. zář 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
právě jsem si říkala, že začnu tím jedním hrnkem radši... asi si ho odpo dám :wink:
tak brou noc :slight_smile: , já jdu obědvat...
nejvíc mě štve, že mám zakázano si po obědě schrupnout, málo bych pálila cukry :confounded: jako fkat všechny radosti těhu mi zatrhli, syčáci :angry:
8. zář 2008 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, to uz vydrzis :wink: ale chapu to... :pensive:
Ja jsem dneska tak nejak vzhuru uz od peti, manza musel jet s tchanem na pohotovost a prijeli az v pul jedny odpo :rolling_eyes: nez tchana vysetrili a tak.... no, tak jsem toho moc nenaspala, pac jsem byla nervni, co mu je :frowning2:
Pocitam, ze vecer padnu do postele a usnu, ani nebudu vedet jak :slight_smile:
8. zář 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak teda sedacky mate vyhlidly pekny :wink: jen by pro nas byly obe docela maly :sweat_smile: :grinning:
Pak si hodte na Strechu fotos byteckuuuuuuuu, at se mam cim kochat, ju? :wink:
8. zář 2008 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem vzhůru, si představte že mě MM vzbudil telefonem, teda respektive nás všechny, mě Káju i psa. :angry: Volala jsem na lino, dovezou ho mezi 15 a 16 hodinou. Super, takže stihneme večer i to skonto.

Jani malá jo? Probůh jak máte velkou sedačku???

baji, tak oni ti zatrhli nejen sladký, ale i spaní? Ach jo, to by mě fakt zabilo.
8. zář 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož koukám, holky, že zabydlujete :wink:
já u nás maliník nemůžu sehnat, nikde ho zatím neměli
8. zář 2008 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek