• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
http://www.modrastrecha.cz/album/view.php?vImageID=1010016&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1
My mame takovou :slight_smile: asi bude vetsi... ale rozmery si uz nepamatuju :sweat_smile:

Ja uz dneska spat nepujdu, sel si lehnout MM, jinak by asi usnul i vestoje :pensive: mne se ani tak moc nechce, i kdyz kolem te treti odpo byvam unavenejsi... aspon pekne rychle usnu vecer :slight_smile:
8. zář 2008 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zviz, tahle asi bude větší, jenže do našeho pidi bytečku by se nevešla :frowning2: už to tu mám skoro vybydlený, to je divný, kolik je tu najednou prostoru :astonished:
8. zář 2008 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, to je jasny, ze musite vybirat hlavne podle prostoru :wink:

Tak ja padam, musim se pripravit, bracha ma dneska prvni tanecni :grinning:
8. zář 2008 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo vrani, místo spaní po jídle bych měla cvičit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zviz, máme to stejný jako u vrany, větší by se nám tam nevešla, už tak jsme koupili cca o 20 cm delší než byla v plánu :wink: koukala jsem ti do albíka a máte to tam moc pěkný, už se to rýsuje, co :wink: a toho místa, my bychom se asi vešli s celým bytem k vám do obýváku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, jen se hlásím, že "žiju" :grinning: Dneska jsem vyprala pleny, tak mě zítra čeká žehlení. Zítra jdu k zubařce - jsem se objednala akorát, právě mě začal bolet zub. A pak jdu i na gyndu, tak jsem zvědavá co a jak. Se mi už žádné udržovací léky brát nechce, se bojím abych pak nepřenášela (kor když mám rodit na Bulovce a holky ze září tam teď mají s vyvoláváním hrozné zkušenosti), tak uvidím co mi řekne Dr.

Konečně už chápu všechny těhule, proč nadávají na 9.měsíc, že je nejhorší. Plně s nima souhlasím. Už se sotva valím, doma se začínám pomalu nudit (bych uklízela, ale min. týden jsem program měla a tenhle má manža noční, a kdyby mě načapal jak meju okna, tak by byl sekec mazec :sweat_smile: ) a nejraději bych už tu malou prďolku držela v náručí.
8. zář 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kočky, hlásím se z polovičatě nového obýváku. Lino položeno, ještě koupíme a dolepíme lišty, sedačka úplně jiná, ale hezčí a kupodivu už je taky v obýváku, ač to vypadalo, že bude muset bydlet na chodbě. Ale chytrá hlavička zvítězila a tak už je ve vybydleném obýváku spolu s pc. Zítra vám všechno povyprávím.

Tak pac a pusu a dobrou noc.

H
8. zář 2008 ve 23:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, koukám, že jsi noční ptáče :wink:
tak sedačku máte jinou?

busti, však se dočkáme, taky se těším na prcka
ale musí ještě vydržet, ať stihnem domalovat byt
já maluju rohy, okraje, ale blbě se mi dělá ten okraj u země, s pupkem už to není ono :grinning:
9. zář 2008 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - tak to ti věřím. My malovali minulý rok a okraje u země nebyly ani tenkrát ono, natož teď :grinning:
9. zář 2008 v 07:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno. Zdravím po hrozné noci, mně se vám tak blbě spalo, snad co hodinu jsem byla vzhůru, všechno mě bolelo. No děs :frowning2:
9. zář 2008 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, vy jste ale ranní ptáčátka :wink: já nemuset vstávat na snídani tak ještě chrupu i teď :grinning:
vrani, teda to jste měli peripetie s tou sedačkou, se nedivím,že jsi špatně spala... a jakou jsteteda nakoec vybrali? no ještě pajca rodí, chuderka snad už má mazlika u sebe:pensive:
busti, tak ať ti pochůzky po dr. dopadou dobře :slight_smile: ještě starosti se zubama, to je otrava :unamused:
ilci taky bych ráda v tom novým bytečku ještě něco vymalovala, ale MP nechce, že by to, jak je to novostavba bylo flekatý, no vypadá to, že namalujem jen sem tam kousek, ne celý stěny, ať se to trocu oživí - no jsem zvědavá :wink:
holky, my si jdeme dneska odpo pro klíče, jupíííí :dizzy_face:
9. zář 2008 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji nakonec tuhle: http://www.sconto.cz/cz/produkty/sedaci-soupravy/caicos-i Později dám foto na střechu, ve skutečnosti je moooc hezká, jen nevím, jak dlouho vydrží takhle čistá :sweat_smile: . Ale za ty prachy, je fakticky propracovaná, žádné dřevo potažené látkou. Na té se bude chrupat :slight_smile:
9. zář 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tos byla přetažená, radši to nepřehánět

baji, tak bezva, klíče do nového bytu je vždycky vzrůšo

my máme na prostředku pokojíku skříně a já jsem říkala MM, ať je posune, že tam neprojdu
posunul je asi o 10cm, prý dobrý ne ? (on je taková vychrtlina)
pak koukne na pupík a povídá : ještě asi neprojdeš, že :grinning: :grinning: :grinning:
9. zář 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, ten je teda dobrej :grinning:

no možná přetažená, roztěkaná a pak jsem asi 20 minut před spaním dopila černý čaj. Prostě noc hrůzy. Dneska bude i dobrej den, budu doma v naprostým tichu. TV je zapojená jen v ložnici, to bych celý den prospala a u PC nejsou bedýnky. :slight_smile: Asi mi šibne.
9. zář 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani moc pěkná, ty pružinový jsou přeci jen pohodlnější, že :wink: tak snad vydrží a za rok nám z nich nebudou vyskakovat péra :grinning:
ilci, TP je vtipálek :wink:
9. zář 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, doma je veselo
binec jak v tanku :grinning:

vrani, sedačka pěkná
9. zář 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji snad jo no. Popravdě, do 10 000 bychom se v životě nevešli. Za prvé byly fakt prťavé a hlavně hrozně odfláklé a nepohodlné. Takhle je rozkládací a má i úložný prostor. Se na ni nemůžu vynadívat :dizzy_face:
9. zář 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, dík :wink:
9. zář 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky nám právě ty malý pěnovky přišly nepohodlný... teď máme jednu, už ani nevím odkud, tu kupoval ještě MP než jsme byli spolu a ta se do roka tak proseděla, že už jsme to jednou reklamovali a zas je to tam kde bylo... to není jak za starých časů, naši mají sedačku už přes třicet let a furt jak nová, by to člověk nepoznal, jen potahy jednou měnili...
9. zář 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic, já se jdu zkulturnit a vlítnout na učení, zítra mám zkoušku z neura, ble :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, tak pa, já frčím do sprchy trochu se probrat.
9. zář 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čau kočky, tak dneska nejóguju. kamarádka, která mě tam zatáhla a motivuje mě po ní dobrým obídkem včera porodila holčičku a já jsem z toho a) paf a za b) se tam nechci lachtanit bez odměny. Stojí to 70,- a já už polovinu cviků nezvládám. :sweat_smile: Ale jestli by nás měl Toník takhle překvapit jako včera její Štěpka, tak příští týden jdu zas!. Slibuju!!!! :grinning:

Vrani: buď víc opatrná. Chápu, že to chceš mít doma krásný co nejdřív, ale na Káju je ještě přeci jen brzy. :slight_smile:

Jinak mě ta kamarádka inspirovala a Toník by se mohl po Štěpce opičit a vylízt tak za 3-4 týdny. To bych brala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jo a Ilči: já už se pomalu nevejdu do dveří na WC - máme tam shronovačky a dveře maj 60 cm.... takže už tam nemůžu vcházet bokem, jak jsem byla zvyklá (že jsem si přitom rovnou i rozsvěcela), ale musím hezky zpříma a modlit se, abych nenarostla přes zadek. :grinning:

Přeji všem pěkný den a ať vám všechno dobře dopadne. :dizzy_face:
9. zář 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
BAJI, pajca to má za sebou: má holčičku Magdalenku 3030g 50cm narozená v 9.12h, prý to bylo dlouhé ale dalo se to přežít, malá měla 2x horší monitor tak už jí málem 2x vezli na CS nakonec dobrý, jen se nechtěla nějak přetočit uvnitř hlavičkou tak se jí huř rodilo ale zvládla to. Je to holka šikovná. Malou jí hned odvezli takže si jí ani moc neponuchnala. fotečka bude jakmile zašle její manža na muj meilík.
Jo a měla epidural. Manža prý byl skvělej u porodu a také je dojatý a i plakal radostí, to je krásné holky
9. zář 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jůůůůů, já už se nemůžu dočkat. :dizzy_face:
9. zář 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda, tak hlavně že to dobře dopadlo
9. zář 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyyyyyyyy :slight_smile:

Vrani, tak mate nakonec jeste uplne jinou :slight_smile: Taky pekna :wink:

Ja vcera navrhovala pokojik... bude to jeste zajimavy, ale snad to vyjde... pro jedno dite to bude v pohode, dve uz budou horsi, ale taky se vejdou :grinning: problem je ta sikmina, co tam mame...
Dneska uz stukujou nacisto, pristi tyden by mohli oblozit koupelnu a udelat dlazbu v kuchyni a predsini :dizzy_face: Uz se nam to bliziiiiiiiiiiiiiiiiiiii :slight_smile:
9. zář 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé tak pajca už to má za sebou :dizzy_face: OBR GRATULACE, pozdravuj jí, až s ní budeš... tak přeci jen ten stejný pupek něco znamenal :stuck_out_tongue_closed_eyes: teď si nemůžu vzpomenout, jestli chtěli spíš kluka nebo holčičku...
9. zář 2008 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj zviz, no to víš, tamta byla jaski malá a taková nic moc provedení. Hodila jsem pár fotek na střechu, je tam ta sedačka i lino, tak kuk: http://www.modrastrecha.cz/album/album.php?vAlbumID=199897&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D0%26vOrderBy%3D1

super, že se blížíte ke konci, pak jen pořádný úklid a to se bude bydlet :dizzy_face:

baji, no má, na jednu stranu jí závidím, ale na druhou bych ráda, abych se ještě aspoň 14 dní dopékali. Pak už je mi to jedno. Psala mi, že to bylo náročný, že bez epiduralu by to nedala. Člověče myslím, že pohlaví jim bylo tak nějak jedno, nebo si nevzpomínám, že by něco preferovali :slight_smile:
9. zář 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: obýváček je mooooc pěkný. Chápu, že jsi to všechno musela NUTNĚ udělat už včera. :grinning:
9. zář 2008 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám po všech doktorech. U zubařky dobrý, jediný kaz, který mam, je na 8 a ta stejně půjde ven. Roste mi úplně špatně, nejde se k ní ani pořádně dostat kartáčkem. Teď už to prý necháme být, jen kdyby to bylo akutní, a jinak se mám objednat po 6nedělí. Sranda je, že je to místní zubařka a její synové se kamarádili s bráchama, tak jsem už do čekárny slyšela: Jéé, ona bude mít miminko. A pak jak mi vykládala, že mi ten zub bude trhat, tak mi strašně starostlivě popisovala postup, že to bude pod narkózou a tak. Tak jsem se začala smát a říkám jí, že to je dobrý, že já se jí nebojím jako moje mamka. To jsem i bráchu chodila k nim vyzvedávat, protože mamina tam jít nechtěla. :grinning:
No a na gyndě vlastně taky dobrý. Malá hooodně hlavičkou naléhá, ale vzhledem k tomu, že už jsem 36tt, tak to doktorka bere klidněji jak před 3 týdny. Utrogestan a hořčík mám brát do konce týdne, prý by bylo fajn, abych rodila až tak 37-38tt. Takže jsem zvědavá, jak dlouho nakonec budu přenášet :grinning: Jinak příští týden už se mám objednat na kontrolu do porodnice, ale ve středu ještě půjdu naposledy k Dr...
9. zář 2008 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti 37-38tt? tož to máš porod za dveřma :wink:
9. zář 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek