• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Ilci - já bych to klidně i brala. Už jsem na mimi fakt natěšená. A hlavně nechci přenášet. Ale znáš to, nachystaná můžu být taky kdo ví jak dlouho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky nechci přenášet, mě by to bodlo kolem TP :wink:
9. zář 2008 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. Koukám, že dneska jsem tu první.....
Busti: nebooooj, přenášet nebudeme žádná. hezky v termínu, jak to je plánovaný. :wink: (Tak a teď kdo to zařídí, že? :sweat_smile: ) Mi pořád chodí ty úžasně chytrý řeči z Rodiny a teď mi radí, jak předčasně neporodit. Kdyby tušili, že mně to ani nijak extra nezajímá, sppíš opak. Teda ale až tak za ten měsíc. Teď je fakt brzy. Ale ten 38tt by už mohl být fajn, co myslíte? I tak budeme 4kg špekouni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale už taky začínám nějak panikařit a říkala jsem si, že si tu tašku asi sbalím už dneska a pak už tam ty vlóžy a gatě jen přihodím. Takže vlsatně sama nevím, co chci. :dizzy_face:
S tím strachem ze zubařky je to pěkná sranda. Taky mám tu svou pomalu rodinnou a ta už v květnu se ptala, jestli mi může vyvrtat kaz nebo jestli to nechci nechat na potom. Ale vyhodnotila mě jako statečnou a udělaly jsme to hned. Už se vidím, jak s malým jdu na vrtání zubu. Celá žhavá. :sunglasses:
10. zář 2008 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
řeči z rodinky už ani nečtu, je to 100let za opicemi :grinning:
taky jsem dneska přemýšlela nad taškou do porodky, ale bojím se, že bych ji někam zašantročila, u nás to je jak při stěhování národů, nevíme, kde co máme :grinning:
10. zář 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když já pořád myslím na tu holčinu z Ústí - furt v pohodě, na všechno spousta času a pak nejdnou místo 26. září rodila 8. :sweat_smile: Nedovedu si ani představit tu paniku u nás doma, jak balíme župan a bačkory pátý přes devátý. :grinning: Já tu tašku prostě šoupnu pod postýlku a tam na mě bude čekat. Jinak bych ji asi taky zašantročila -a to nerekonstruujeme. :grinning:
10. zář 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož nevím, co si mám představit pod pojmem omyvatelné pžezůvky
jediné, co mám omyvatelné, jsou žabky :grinning:
10. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ty si pod tím pojmem taky představím. Porstě gumový pantofle, aby byly i do sprchy. :wink:
10. zář 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož my když někam jezdíme, tak beru vždycky do sprchy žabky :grinning: :grinning:
10. zář 2008 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám takový pěnový, ale byl to spíš úlet, jinak je vůbec nenosím, pže je nesnášim. Tak si asi koupím nějaký normoš gumový v 39tce.
10. zář 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chci se Vás zeptat, zda by někdo z Vás nechtěl roční fenečku pejska,
je to kříženec pinče. Hnědé barvičky, s bílou náprsenkou.
Darujeme jí do dobrých rukou.
Je očkovaná a odčervená.
Hodila by se spíše na zahrádku nebo k baráčku, dobrý i hlídač to je.
Máme ji v paneláku a není to moc pro ní.
Inzerát mám i na bazaru tady na koníku, tam jsou fotečky.
10. zář 2008 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jdu vás jen pozdravit, tak mám tu zkoušku úspěšně za sebou, tak další příští týden :stuck_out_tongue_closed_eyes:
cukr zatím těsně na hraně, takže zatím bez inzulínu,jen mi malá pořád víc bere ty bílkoviny, tak už nevím, jím fakt hafo mléčných výrobků i tu sypanou od dr. a furt mi ubývají - no jestli z toho roste, tak má už teď 4 kila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
včera jsme dostali klíče, jupí ;) už se těším, až budeme stěhovat..
jdu se natáhnout, jsem hotová, spala jsem jen 4 hodky... papa
jinak porod bych brala taky tak týden před termínem ;)
10. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky, tak už nemůžu spát. šíleně mě bolí záda, tak jsem si šla poskákat na míči a je to tedy trochu lepší, ale stejně - takhle jsem vstávala do práce a teď když můžu spát, tak vlastně nemůžu :angry:
11. zář 2008 v 06:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
baji moc gratuluju ke zkoušce a obdivuju. Teď bych se teda nechtěla nic učit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

busti obávám se, že teď už to budeme mít se spaním jen horší a horší :confounded: a až se holkky narodí...

Dneska razím do botanické zahrady, tak se tu mějte krásně, odpo zavítám..
11. zář 2008 v 07:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
busti teda ty záda ti nezávidím :confounded: mě trápily ještě když jsem chodila do práce a byl to fakt hnus :angry:
vrani tak si to hezky užij, vypadá to, že bude hezky :slight_smile:
no a nám by měl dneska dorazit kočárek, jupííí :dizzy_face:
11. zář 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - ptala jsem se už v zářijovkách, ale ty už si byla fuč - si byla v botanické v Troji?

Holky, my máme mít takovou jako třídní slezinu (i s dětma a manželama) u kamarádky na zahradě. Mám to tady kousek, ale problém je, že tam neni WC a já fakt chodim furt, ikdyž nepiju. Já se tak těšila, až dnes mě napadlo se té holčiny zeptat, jak to tam s tímhle je. Chjo. Se fakt z baráku nedostanu či co :angry: ...chci rodit, chci rodit, chci rodit - že bych šla umýt okna? :sweat_smile: :grinning:
11. zář 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, já jsem včera vymalovala kus pokojíku, dneska další část, a na okna se chystám o víkendu :wink:
ale rodit teda neeeee :grinning: :grinning:
potřebuju ještě vyprat a nemám kde sušit :angry:
11. zář 2008 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nás nakonec taky čeká malování, při kolaudaci nám říkali, že to je dobře vyschlý, tak že můžeme klidně vymalovat a zflekatět by to nemělo :wink: tak mám radost, nemám ráda bílý stěny :wink:
11. zář 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji a to máte fungl nový byt? a kde?
11. zář 2008 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Je neco noveho?
Koukam, ze uz byste chtely rodit :sweat_smile: tak to ja teda jeste ne :slight_smile:
Zacinam pochybovat, ze se stihneme nastehovat do noveho jeste pred porodem... je mi z toho akorat do breku :cry:
11. zář 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahój, už jsem vyspinkaná :dizzy_face:

busti, jj, v Troji. Já teď září vůbec nestíhám dočítat, je tam na mě moc frmol. Vždycky bych potřebovala někoho kdo by mi shrnul základní zprávy dne :grinning: Busti, neblázni, ještě vydrž aspoň týden nebo dva.

baji, malování chápu, udělá to úplně jinej byteček :slight_smile: Já jsem teď nějaká hrozně zpomalená, měla bych pořádně uklidit a jsem úplně neschopná, všechno mi trvá 3x dýl a jsem hrozně rychle unavená :frowning2:

baji a kdy budou fotečky ???

ilci okna už o víkendu jo? Já si je ještě tak 14 dní schovám, ale mám je taky v záloze :grinning:

Kdy budete povlíkat postýlku? Už to mám vyprané a uložené v sedačce, jenže se bojim že to tam tak jako načichne divnou novotou (z nové sedačky), jestli bych neměla lepší to už povléct a jen pekrýt něčím, aby se na to neprášilo... co myslíte?
11. zář 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Vrani :slight_smile:
ja asi povlikat jeste hoooodne dlouho nebudu :frowning2:
11. zář 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zviz, jak to? Já myslela že už jste před koncem...
11. zář 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož chci mít čistý aspoň pokojík, kdyby náhodou něco
zevnitř je to špinavé od malování, zvenku od malty, člověk si nevybere
já chytám nerva ob den, že nestíháme, chudák MM :wink:
11. zář 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to jeste nejsme :frowning2: potrebujem oblozit tu koupelnu a polozit dlazbu v kuchyni a predsini a jaksi neni obkladac... :frowning2: uz jsem z toho fakt dost rozmrzela ... :pensive:

Mizim, jedem s manzou zkouknout koberec do pokojiku - aspon nejaka pozitivni vec... :wink:
11. zář 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj vrani a zviz :slight_smile:
ilci, jj, je to novostavba, v úterý byla kolaudace a dostali jsme klíče :wink: je to na okraji Prahy - Uhříněves
zviz, chybí vám toho ještě hodně? no ještě máte víc než měsíc čas, tak třeba to stihnete :pensive:
vrani, já vím, s albíkama jsem ostuda, musím se polepšit :stuck_out_tongue_closed_eyes: až dorazí MP, tak ho poprosím stáhnout nějaký fotky (teda ani nevím, jaký udělal, něco ale fotil :wink: )
11. zář 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji, no sest tydnu, ale co ja vim, kdy bude chtit ven... az se rozhodne, tak ja uz ho v sobe nezadrzim :grinning:
Jako uz toho tolik neni, jen proste neni nikdo, kdo by nam to udelal nebo co.......
Ja se snazim byt optimista, ale dneska mi to nejak nejde :unamused:

Pa, zitra nakouknu :wink:
11. zář 2008 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak to máte fajn

zviz, tož u nás má MM furt čas a je v klídku, ale já pochybuju, že to všechno stihnem, když je i všechno uklízení na mě a ještě i maluju, ať se to pohne
tož mimís bude trénovanej na zátěž :grinning:
11. zář 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to jo, člověk nikdy neví...
11. zář 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci to chápu, my teď máme uklizený jediný pokoj, a to obývák. Z toho dětského pokojíku mám celkem nervy, že není připravený.

baji na fotky se těším, tak šup šup
11. zář 2008 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
co myslíte s tou postýlkou??
11. zář 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek