• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
tak u nás se práší hodně, já větrám matraci a mám přes to plachtu
je fakt, že by ti to načichnout v té sedačce mohlo
a dát to třeba do skříně?
11. zář 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani asi taky záleží, jak moc se u vás v bytě práší - třeba u nás teď strašně, to by se zaprášilo snad i přikrytý :angry:
11. zář 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tam je to krásný, že? Jsem se ptala, protože je to naše srdeční záležitost - no jo, taky místo svatby :grinning:

Vrani rodit chci proto, že se nudim. Jak se mi špatně chodí, tak jsem vlastně jen doma a to mě neba :sweat_smile:
11. zář 2008 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, já zatím nepovlékám, ale je pravda, že načichnout by to mohlo, takže bych to asi dala do skříně :wink:
11. zář 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak já zváží tu skříň, jestli někde vyšetřím místo... no nejradši bych to už povlíkla :dizzy_face:

busti o tom chození mi povídej, nejvíc mi dělá neplechu ta stydká kost a při delší chůzi záda, taky už se těším až to budu mít za sebou. Zahrada pěkná, jen ten kopec byl docela náročný :slight_smile:. Poslala jsem ti fotky do IP. To dítě je ségra a ta ženština je mamka :slight_smile: A kde jste to tam měli?
11. zář 2008 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak jsem se pochlapila a udělala to album na střeše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
zatím jen pro navnazení starší fotky, nové doplním až dorazí MP :wink:
11. zář 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. zář 2008 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hoj hoj. :slight_smile:
Dneska jsem byla na poradně a byly mi "diagnostikovány" poslíčci. Od pondělí se mi totiž dělá občas šoufl s MS bolestma, ale zatím tak max. 3x za den. :confounded: Jinak srdíčko tlouklo jak o závod a na dlaší KO jdeme za 14 dní. To už se snad i dozvím, jak vypadá čípek. Na to jsem pěkně napjatá, pže mám pocit, že si Tonda od pondělka intezivně razí cestičku. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2008 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tý jo, takhle brzo :sweat_smile:
11. zář 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji: je hezký pozorovat, jak se to postupně měnilo do krásy. A kde bude mít svoje místečko mrňousek?

Jinak vám ty starosti kolem bydlení nezávidím. My sice ještě nemáme byt zařízenej, ale jsem moc ráda, že jsme před mimi stihli tu špinavou práci. Je fakt, že jsme to tak i plánovali a mimi k nám zas tak nespěchalo. :slight_smile: Takhle máme hotovou koupelnu, kuchyň a podlahy, ale nemáme na čem pořádně sedět a u čeho jíst. a dlouho asi ještě mít nebudeme. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

O restech mi ani nemluvte. Ještě musíme pár věciček dokooupit, což bych snad mohla v příštím týdnu zvládnout, ale manža má ještě dost věcí na práci a bohužel ho brzdí i jiné okolnosti než volný čas a chuť do práce. Takže jsem taky zvědavá, jak to stihneme. Nejdřív jsm skuhrala, že by Toník mohl brzy přijít a teď se toho hrozim. :grinning: Fakt nevím, co chci. Teda vím - CHCI VŠECHNO!!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
11. zář 2008 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo fim, nestraš, já toho potřebuju ještě tolik stihnout -mě znervózňuješ, vždyť máš termín až po mně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jj, pěkněto postupovalo a teď už je to hotový a začne nám zařizování :wink: Týnka bude s námi v ložnici a v tom rohu u balkonových dveří bych chtěla vecpat kolíbku na spaní přes den, snad tam vejde...
11. zář 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji: já mám ale podle velikosti Tondy jeden termín stanovenej už na 12.10. :wink: A pořád roste a roste. :astonished:
Neboj, každá jsme jiná. Ale přenášení ti teda taky nepřeju. :wink:
11. zář 2008 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mmch Zdendovi ani neříkám, co se se mnou od pondělka děje - v září je samá služební cesta a školení, tak snad se Tonda netrefí nějak obzvlášť blbě. :sunglasses:
11. zář 2008 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani původně jsme to chtěli na bambusové louce - tj. úplně vlevo, pak je takový ten rybníček a výlez ven. Před tou loukou je altánek. Ale díky tomu super počasí jsme vzali za vděk pláckem nad vinicí (pod kapličkou), byl tam totiž párty stan. :wink:

Baji - budete mít nádhernou kuchyň :slight_smile:

Fim - taky už mám asi poslíčky. Ale ptala jsem se na to zkušenějších a bohužel není žádný termín do kdy od poslíčků porodíš, takže jedna holčina je má třebas už od 7.měsíce. Takže asi tak. :fearful:
11. zář 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti: tak to jsi mě trochu uklidnila. I když mít je 2 měsíce - díky, nemusela bych mít všechno. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A uniklo mi něco? Co jste chtěli na bambusové louce? :sweat_smile:
11. zář 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, ty bláho, já měla MS bolest v noci, bolesti zad a mimčo mě tak divně tlačilo, to jsem ještě nezažila
taky jsem toho moc nenaspala a furt se kontrolovala
11. zář 2008 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Super!!!!! jsem normálně ráda, že je to normální a tudíž to snad nic neznamená. :grinning: Předokládám, že všechny rodit předčasně nemůžežeme, tak je to prostě normální stav. :grinning: Ale stejně už mám konečně tašku aspoň napůl sbalenou. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Normálně jsem ale dumala, co tam vyvádí - nevědět, že ještě nemá jemnou motoriku, tak si myslím, že mi šťouchá prstíkem přesně do hrdla a dělá si cestu. :grinning:
11. zář 2008 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož pokud ti TP stanovili na 12.10., tak jsme na tom podobně, i když teda mě říkali, že je mimčo o týden větší
no uvidíme, já mám zatím jen seznam, co si sebou brát a jako první v pořadí je foťák :grinning: :grinning:
11. zář 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
byla jsem umýt nádobí :wink:
busti, díky - vymýšlela jsem to několik dnů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
holky, teda když mluvíte o těch MS bolestech, tak takový slabý bez tvrdnutí břicha už jsem taky párkrát měla, tak že by :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. zář 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
O foťák se stará manža. :grinning: Já už to radši začala lifrovat do tašky, ale musím ještě pár věcí dokoupit - pantofle, malej sprcháč a šampon a zítra budu mít u nás v lékárně ty síťovaný gatě. Jinak bych snad mohla mít všechno....

pak vlastně ještě sbalit Toníčkovi, aby nám pak taťka napřinesl nějakou příšernost. :grinning:

Nám dva dny netekla teplá voda, tak jsem se dneska modlila (oproti jindy), ať mě radši Drka nevyšetřuje, i když jsem strašně zvědavá. Teda ne že bych šla nemytá, ale to cvičení lachtanů nad škopíkem za pořádnou koupel nepovažuju. :stuck_out_tongue_closed_eyes: ak se dneska pořádně vyrochnim. A vivat myčce nádobí - s tou studenou vodou bych byla brzy pěkně otrávená. Takhle zbyde jen pár kousků a to se dá. :wink:
11. zář 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim prej cvičení lachtanů :grinning: :grinning: :grinning:
no taky už pomalu dávám dohromady věci do porodky :wink:
fim a začla jsi už maliníkovat? teda jestli vůbec budeš? :sweat_smile:
11. zář 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě nee. Původně jsem ani nechtěla, ale asi to zkusím. i když s tím mým braním vitamínů a všeho to moc pravidelné a důsledné nebude. To spíš ta masáž hráze... :wink:
11. zář 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, jdu na růžovku. Zítra budu mít celkem fičák, tak nevím, kdy se sem dostanu. kdyžtak pěknej víkend. :wink: A nestrresujte a neblbněte v bytečku, ať si něco neuženete. Třeba předčasného člena rodiny. :grinning: Pa.
11. zář 2008 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala ještě pár fotek z tý kolaudace, MP toho teda moc nenafotil, tak má za úkol to o víkendu napravit :wink:
11. zář 2008 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, pěkný výhled, snad vám tam brzo něco nepostaví :wink:

mě bez magnézka tvrdne břicho často, nebo tam mám křeče
ale už ho asi budu muset přestat brát, má se do 36tt, to pak bude asi maso

jinak volala tchýňka a nabídla se na úklid po malování :grinning:
to mě docela překvapila
ale jak říkal MM, zase by nám do všeho kecali :grinning:
11. zář 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - já už ho vysadila a břicho mi tvrdne úplně stejně jako když jsem ho brala. :angry:
11. zář 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám v pondělí KO, tak se zeptám, jestli vysadit - a počítám, že jo
ale já mám i děsný křeče v nohách, to se zas nevyspím už vůbec ......
11. zář 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukám že jsem tu dneska první :wink:
ilci, no právě, že by neměli, tak už se těšíme, je tam nádherný klid oproti tomu, jak teď bydlíme v centru :wink:
holky, teda to jsem nevěděla, že se od 36tt nemá magnézko brát :confused: ty jo tak to bych se měla dr. taky zeptat, jestli ho vysadit... mě pak taky zlobí i křeče v nohou, to bude děs :confounded:
no a dneska odpo už opravdu dorazí kočárek, tak se moc těším :dizzy_face:
12. zář 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoja,
já už tu snídám a čekám jestli někdo vstane než půjdu něco dělat :slight_smile:

Byteček vypadá mooooc pěkně, chápu, že se těšíš. A co máš objednáno za kočárek?

Normálně mně se spustila rýma :angry:

Jo jinak info od Páji, má teď trochu depku, malou jí na 2 dny sebrali, má silnou žloutenku.
12. zář 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já právě tak u toho snídala :grinning: a budu se muset vrhnout na učení, ble...
díky, se zařizováním začínáme od čtvrtka :wink:
kočárek mám cortinu - černo oranž
hele, tak s tou rýmou jsem na tom podobně, teda ne že by moc, ale pár dnů už frkám a v noci se mi ucpává nos tak mě to budí :angry:
jj, o pajci vím, občas k vám chodím na čumendu - je to tam teď napínavý :wink: ale dík za info :slight_smile:
12. zář 2008 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek