• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
To musím napsat i vám: :grinning:

Vás musím pobavit. MM je fakt víc těhotný jak já. Včera jel do práce na motorce. Vždycky chodí domů kolem 6h, ale dnes přišel o půl hodiny později a to já jsem už vždycky nervózní jestli se něco nestalo. No stalo :grinning: Došel mu benzín, takže tvrďák v kůži s lebkou na zádech tlačí svůj rychlý (a tedy i notně těžký) stroj po chodníku asi půl kiláku a pak mu dojde, že má vlastně rezervu, takže jí napustí a ten zbývající kilák už dojel a pro jistotu tedy rovnou jel rovnou i natankovat. :grinning:
12. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak to je dobrý :grinning:
12. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám rýmu celé těhu, někdy i smrkám krev - to je u mě známka nachlazení
asi mám fakt dost sníženou imunitu

baji, tak to je fajn, budete si užívat přírody :wink:

busti, tak manža je dobrej :grinning:
12. zář 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, ilci, když už za prahu, tak aspoň do přírody... :grinning:
no hlavně si říkám, že mimísky budeme mít akorát když bude začínat chřipková sezona, tak snad se nám hned nerozestůňou :pensive:
12. zář 2008 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, snad neeeee
12. zář 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdar holky. Já dneska nakonec změnila program a budu rychtovat nějaké věci pro Toníka a večer na srazík základky..... A zítra už snad konečně začnu prát. :dizzy_face: S těma věcma ale taky nevím - mám tady (možná) dva futrály od polštářů - takový pevný igelity na zip, ve kterých jsme je koupili - tak do nich se mi něco vejde. A pak bych asi koupila v Jysku - jestli budou mít levný - nějaký plastový boxy a pak by se využily třeba i na hračky.... Tak uvidíme, co pořídím.

Mrňousky budeme muset o to víc chránit, aby hned miláčkové nebyli marod.

Busti: tak tenhle příběh znám. :slight_smile: ALe to se povedlo kamarádovi začátečníkovi, navíc trubce - tlačil asi 5 kiláků v děsným horku k manžovi na garáž a ten mu jen suše otočil kohoutek na rezervu a poslal ho na benzínku. Ve vašem případě je to ale opravdu těhu demence přenesená na manžela. :grinning:
Já si pořád říkám, jestli náhodou neprodávají ty nálepky na auto s těhulí - mám tam jenom zajíce, ale ten podle mě nestačí. :grinning:
12. zář 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já zatím časově stíhám, takže za chvíli vyrazím na obhlídku porodních sálů :grinning:
tak snad nebude moc plno a něco nám ukážou :wink:
12. zář 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kočky byli jsme v kině na Mamma mia a jestli nevíte co podniknete o víkendu, tak moc doporučuju! :dizzy_face:
12. zář 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - já bych si sebou jen potřebovala vzít i "bažanta" :grinning:
13. zář 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já taky dlouho nevydržím :grinning: :grinning:
13. zář 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já zatím musím zaklepat na dřevo, docela to jde, v noci se budím na záchod tak jednou, větinou až nad ránem... jsem zvědavá, kdy to příjde :wink: před rokem a něco jsem měla vleklý potíže s močákem, to jsem lítala co deset min. bylo to utrpení, někam dojet, vydržet na poradě a tak... zaplať pánbů, že je to pryč :pensive:
14. zář 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky. Tak odteď si snad užiju i kousek klidného víkendu. Včerejšek byl hektický a před chvílí odcestoval taťka - důlkaz hyperaktivity i u starších lidí. :rolling_eyes: Jsem groggy, ale tak nějak spokojená. Včera jsem už vyprala 2 pračky dupaček a tak, tak jsem čím dál tím klidnější - pocit k nezaplacení. :wink: :dizzy_face:
14. zář 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj fim, no už se těším, až na to praní budu moct taky vlítnout, ať to je nachystaný... snad ten další týden už budeme přestěhovaní a budu moct začít... :wink:
holky, mám dotaz, praly jste taky kočárek nebo nechaly tu novotu jen "vysmradit"?
14. zář 2008 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,
baji, neprala a ani nebudu, jen jsme ho vybalili a větrá se u našich. :wink: Myslím že prát není potřeba, stejně tam to mimčo máš oblečené a ve fusaku.
14. zář 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já spíš myslela, aby se toho nenadýchalo... tak snad ne :wink:
a co budeš dávat do kočíku? jen fusak a do něj plínu?
14. zář 2008 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jsem kočár neprala, ale přemýšlela jsem, že ho přetřu uvnitř hadříkem
ale je teď u našich, tak až ho dovezem
14. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji ten náš má uvnitř takový jakoby molitam potaženýtakovým potahem jako byla klasická prostěradla, to je asi pratelné, takže jestli jo, tak na to už nic dávat nebudu a do kočáru jako takového jen teplý fusak. Kdyby to tam nebylo, tak bych tam asi dala nějakou tenčí deku a na to možná plenu nebo tu nepročůrávací podložku a fusak.

Když ho necháš volně, tak vysmrádne. To je jako s matrací, taky docela smrděla, když jsem ji vybalila z igelitu, ale namočit se nesmí a teď už je to ok.

Jinak jsem si dnes do bytečku koupila ruční vysavač :dizzy_face:
14. zář 2008 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a teaky jsem dneska zkusila koupit vychvalované fialové Tesco pleny, stály 209 a je jich tam snad 80 nebo kolik, tak uvidíme.
14. zář 2008 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky tam máme nějakou podložku, ale myslím, že se vyndáva v celku, jsem si právě říkala, že bych si na to ušila jako nějaké prostěradýlko... jo a ta nepročůrávací podložka je dobrej tip... tu ještě do kočáru pořídím :wink:
ty jo, byly v akci nebo tolik stojí normálně? :sweat_smile:
14. zář 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jakou jsi našla? Já mám takové ty papírové, bylo jich tam cca 10 a stálo kolem 100
14. zář 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem si koupila tu podložku prací, nahoře je froté, ať máme na cesty na přebalování a tak
ty jednorázovky si vezmu asi do porodky, mají tam jenom takové hnusné igelitové přebalováky :wink:
14. zář 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky mám dvě ty prací - navrch froté, vespod igelit - do postýlky, ale jsou různé formáty...
14. zář 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hoj hoj, hlásím vyprané 4 pračky, z toho 2 už vyžehlené a přebrané na pohotovostní velikosti. :grinning: Zase jsem o kapánek klidnější.
Zítra jdu koupit monitor dechu a další věcičky.... :wink: A hlavně mám zítra poslední diaporadnu - JUPÍÍÍÍÍÍ. :dizzy_face:

Jinak já mám do postýlek koupené chrániče matrace a do kočárku plánuju dávat jenom pod hlavičku plínku s potiskem (to proto, abych si je nepletla s těma prdelkovejma) :slight_smile: Kdyby byla zima, tak bych přidala třeba deku, ale jinak jsem už pořídila suprfusak za ještě suprovější cenu, tak myslím, že to bude stačit. Větrat ani mýt nebudu, páč kočárek není nový, ale po velmi slušných lidech a je vypucovanej od nich - teď odpočívá pod igelitem, aby se na něj neprášilo. :wink:
14. zář 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, teda fim, ty jsi pracant :wink:
už poslední dia? to už tě do porodu nebudou sledovat? :sweat_smile: tak dobrý pořízení přeju :wink:
mě se to holky nějak začlo zlepšovat či co, včera všechny hodnoty pod 7 a to mi MP upekl i neslazenej štrůdl za odměnu a ten prošel jakbysmet :dizzy_face: já snad tomu inzulínu fakt uteču :dizzy_face:
15. zář 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

To nám ale hezky prší...konečně mě to donutilo objednat pláštěnku na kočár, doposud jsem si říkala, že třeba nebude potřeba :grinning: ...naivka.

baji, to je super s tím inzulínem, tak ať ti to vydrží. Koukala jsi do alba k páje? Už jsou doma a majda je nádherná :dizzy_face:
15. zář 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak inzulín super :wink:

fim, ty jsi teda fakt pracant
já mám na matraci taky chránič
ještě jsem se chtěla zeptat - díky těm látkovkám mívají mimča zadeček výš než hlavičku, budeš nějak polohovat nebo podkládat matraci v postýlce?
15. zář 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tak jsem byla včera v poradně, čípek se zkracuje, jinak asi dobrý, srdíčko máme ukázkové a děloha tvrdne

jinak počasí opět hnus, no ani asi nebudu vylízat :grinning:
16. zář 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj ilci, tak to je fajn, že se tam dole něco děje, aspoň třeba nebudeš přenášet... a jaký máš teda CS?
já jdu dneska taky k dr. - naposledy, tak jsem zvědavá.. a taky jdu do tý dia poradny
jinak břicho mi tvrdlo včera celej den, jsem ho furt měla jak kámen...
jo a s těmi plenami - vidíš, to mě ani nenapadlo, asi by to chtělo nějak vyrovnat, že - aby mimi nebylo dolů hlavou :sweat_smile:
vrani, jj, koukala jsem, madlenka je fakt kouzelná, taky jsem zvědavá na zizaly vojtíška :wink:
16. zář 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
CS mi dr. neříká, tak nevím
za týden jdu k němu naposled, pak už KO v porodce
tož mám to o něco dál, tak snad už se pak počasí umoudří, včera v tom vichru jsem měla co dělat :grinning:
16. zář 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahá, no mě tam pořád píše CS0, ale příjde mi, že ten čípek ani nějak moc nezkoumá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
s tím počasím mi ani nemluv, je to fakt opruz - MP má dneska z práce večer jízdu na parníku, tak si to moc neužije :frowning2: no a taky na to stěhování a malování je to naprd, doufám, že se ještě vyčasí... :unamused:
16. zář 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek