• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Baji, tak to je možná ještě horší varianta :grinning: Dát pak dítě do latě po takovém víkendu, kdy všecho může, to je prý fakt mazec (zkušenosti kamarádky :wink: )
20. čer 2008 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, jsem tu, ale musím pracovat, tak vás vůbec nestíhám. Dočtu vás doma. Je to škoda, kor když tu vidím i Ivet. Ivetko zdravííííím :slight_smile:
20. čer 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
O výchově mi ještě chvilku povídejte. Když ten materiál máš potom vzdělávat - doma nic nemusej, ve škole nic nesmíš a musíš spoustu.....jen ta svoje práva znají. A to neučím na škole, kde by bylo černo! :pensive:
Nejvíc mě rozčiluje to "přibližování západu". Myslím, že právě jejich vzdělávání a výchova není nic, čím by se mohli chlubit a poučovat nás. Kam už stačila úroveň vzdělávání u nás samým přibližováním klesnout. :angry:
20. čer 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana, to je přesný, jsem koukala na tu debatu s Jílkovou, prej dítě nemlátit, ale významně se na něj podívat, to bych chtěla vidět :grinning: to myslím funguje jen tehdy, když to dítko ví, že po tom "významném pohledu" mu jedna přiletí, jestli nepřestane :wink:
20. čer 2008 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti: nevadí, máš to v IP. :wink:
20. čer 2008 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baji: přesně tak. Trvna včera jsem vyprávěla, jak jsem vychovávala bráchu. Nejdřív to začalo jmény- jak naši vybírali a vybrali Járu - že má hodně obměn.... :wink: A pak, když zlobil, tak (aspoň u mě) ho stačilo jednou výhružným hlasem oslovit JAROSLAVE, hezky pomalu, s důrazem na každou slabiku a ten už se klidil nebo začal fungovat. Lidi čuměli, že mu říkám celým jménem, ale to bylo jen v těchchle situacích a jak to zabíralo. :grinning: Ale samo, že věděl, že jestli se okamžitě nesrovná, tak začne tóčo. :wink:
20. čer 2008 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, mamina dělá ve školce a taky kolikrát úpí, že se důchodu nedožije, že je to čím dál tím horší
20. čer 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, to je jediná věc, který se hrozně bojím. Nějak si dítě vychováš, pak přijde do školky, do školy, chytí se blbý party a je to v háji. Když vidím ty děti na sídlišti, tak bych je bila od rána do večera :sweat_smile: Nejhorší je, že za to můžou rodiče, který na ně nemají čas a děti jsou jim fuk. Přesně jako naše sousedka. Ach jo. Snad si to naše generace začíná uvědomovat a bude svoje děti vyhovávat jinak. Tyhle "neposluchy" mi přijdou děti rychlopodnikatelů po revoluci, všechny mají, všechno smějí a přesně, znají svoje práva. Na poblití. :angry:
20. čer 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Busti, na sebe nemáme štěstí :wink: Tak snad příště :slight_smile:

Mě se vzbudilo to naše zvířátko, takže jsem hned valila posadit na nočník (první týden úspěšně nočníkujeme), a teď už sedí na gauči a baští müsli tyčinku :slight_smile: Tak musím valit, chvíli si pohrajeme, na chvíli vypadneme ven a odpoledne frčíme na víkend k našim :slight_smile:
20. čer 2008 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, no u Jílkový jsme taky pěnila. Zvlášť nad tou psychložkou co radila tu domluvu. Jasně, že když bude lítat jako pomatenec a dělat nesmysli, tak ho nejdřív okřiknu ale přece nebudu hulákat hodinu, že...
autor
Holky, taky vás mimískové kopu nejčastěji, když sedíte u PC? :grinning: Mně se právě probudil a dává to vehementně najevo. Teda, nevím, kdo mu dal tu vývrtku, aby se mi vrtal ve slepáku nebo tam někde......ale jinak je to bezva vědět, že je O.K. :dizzy_face:
Tak pa ivet :wink:
20. čer 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já na Jílkovou koukala jen jednou kdysi, když to začínalo a tak se mi zvedl tlak, že jsem to běhme 10 minut zase přepla zpátky. A to mi kvůli tomu manža i volal, ať si to zapnu...... Nemohla jsem. Asi jsem postižená z práce. A už jsem se naučila to moc neřešit, pže to bohužel stejně nevyřeším jinak, než že začnu u svých vlastních dětí. :unamused:
20. čer 2008 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ivčo, ahoooj. :wink: Pěknej víkend.

Mmch, na tu blbinu do práce jsem stáááále nehrábla. :sunglasses:
20. čer 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Normálně zírám jak blázen - u nás je 30 na sluníčku. Tak se jdu vyvalit na balkon do lehátka a budu vymýšlet tu ptákovinu. Páčko a mějte se všechny krásně. O víkendu občas nakouknu, tak klidně pište. :grinning:
20. čer 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: to je právě čeho se bojím a proč jsem nechtěla vychovávat děti v Praze, ale MP by se mnou na Moravu nešel, hlavně kvůli práci, což chápu...
no mě nejvíc štvalo to, jak se furt oháněly, že je to na ochranu týraných dětí - ale na to už zákony přeci jsou, problém je někde jinde... a že prý se nějaký pohlavek u soudu řešit nebude, že se lidi nemusí bát - to je přesně ono, zákony máme na všechno, ale o jejich dodržování se nikdo nestará, na co je takový zákon, když vám hned na začátku řeknou, že se nebude muset dodržovat :angry:
20. čer 2008 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si všechny užijte krásný víkend :slight_smile:
20. čer 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivet, fim, tak papa :slight_smile:
já už to taky za chvilku balím, dneska frčím domu dřív... tak hezký víkend všem, jsem moc ráda, že jsme se tu tak pěkně sešly :dizzy_face:
jo a s tím kopkáním, týnka nejvíc kope po jídle, hlavně po večeři, včera měla asi škytavku, nadskakovalo mi celý břicho :sweat_smile: :grinning:
20. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, ivet ahoj.

baji, no právě. Ta naše legislativa....ale nebudeme se rozčilovat.. Dáme něco pozitivnějšího ne?
20. čer 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana, no já už za chvilku mizím domů, tak tě opustím... co máš v plánu na víkend?
20. čer 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
naše taky kope hlavně po jídle :slight_smile: Zrovna teď zase k močáku...

baji, budu se učit. :frowning2:

Tak krásný víkend
20. čer 2008 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny říjnovky :wink: Ráda bych se k vám také přidala (baji díky za tip :wink: )
Přeji všem příjemné a bezproblémové těhulkování :wink:
20. čer 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: jé koukám,že naše rodina není jedinná co svým věkovým rozpětím dětí bourá "hranice" :wink:
Např. mě bude 26 let a mé nejmladší sestřence bylo 10 :grinning: mé dceři je podotýkám 8 let...A nyní, moje tetička čeká mimi, nu což to by nebylo až tak divné, leč tetince je 44 let :grinning: Bláznovství, šílenost?? Když jsem se to dozvěděla,musela jsme to hodně rozdýchat :confused: Teta má 4 dětičky z toho dvě odrostlé (bratránek studuje vejšku a sestřenka je vojanda s valstní bytem a přítelem, prostě ti dva (sestřenka a bratránek) mají svůj život a jak se říká vyletli z hnízda,no a tetince doma "zbyla" už jen nejmladší desetiletá cácorka (klidně jukněte do albíčka mám ji na fotečce ) a tak se tetinka před třemi roky rozhodla mít ještě jedno..leč příroda tomu chtěla jinak a teta ve svých 39 letech byla v přechodu a tak jezdila rok na hormonální léčbu a po roce a po všech různých testech jí Mudr.oznámil, že už se s tím nic dělat nedá,příroda asi ví co dělá a miminko už mít nebude a tak tetinka zamáčkla - leč nerada slzu a smířila se s tím. No a co "příroda" nechtěla, dnes je teta ve 14.týdnu a vše vypadá naprosto v pořádku (zatím, vím - může se stát ještě cokoliv)
Vypadá to že budou mít holčičku a tím pádem jí budu pěkne stará sestřenka :grinning: budeme od sebe o "pouhých" 26 let :grinning: :grinning: je to mazec a když si představím,že naše miminka budou cca o dva měsíce od sebe ,je to sranda :grinning: Ale život někdy je takový ale o tetu strach nemám,ona je taková jka říkám "kočičí máma" děti zožňuje a na svůj věk rozhodně nevypadá a pokud zdravíčko slouží,proč by ne....,že..? :sweat_smile:
20. čer 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé vrani, tak to máme úplně stejné plány :stuck_out_tongue_closed_eyes: co se budeš učit?
osli, ahojky, vítej :dizzy_face: to je dobře, že se přidáváš, zatím tu máme převahu holčiček, tak potřebujeme nějaký chlapáky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: už máte vymyšlený jméno? a jak se jinak vede, pořád musíš ležet? :pensive:
20. čer 2008 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé, nepovídej?Takže lsečny jsou zatím v převaze,jo??? :wink: No to je pro nás dobrá zpráva :wink: Koukal jsem do tvého albíčka,už se pěkně zakujlacuješ :wink: No asi jako i my ostatní :slight_smile:
No, byla jsme na dvou kontrolách a obě dopadly velmi dobře, takže mám povolené krátké vycházky ale i tak se musím hodně hlídat a nic moc nedělat. je to na prdlačky...ale na druhou stranu si říkám,že už jsem za polovinou a tu druhou už nějak doklepu,hlavně aby malý zůstal hezky v bříšku co nejdéle a byl v pohodě :slight_smile:
20. čer 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jéé te´d to po sobě čtu, jsem se s těmi dětmi nějka sekla :sweat_smile: To bych už z tety dělala chodící porodnici :sweat_smile: Teta má tři děti z toho dvě odrostlé - samostatné a jedno desetileté a nyní čeká čtvrté
20. čer 2008 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj osliku, vítej mezi námi :slight_smile:

baji, na státní zkoušku z marketingu, bleee, dělám to ve středu a neumím ani ťuk :frowning2:
20. čer 2008 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to je fajn, osli, že už je to zase lepší, no holt už to nějak vydržíte, hlavně že můžeš být doma :wink:
no jinak zakulacuju se pěkně, každej se mi směje, jestli tam náhodou nemám dva :stuck_out_tongue_closed_eyes: no mám nahoře už 7 kg, naštěstí mi to jde jen do břicha, ale to mám teda pořádný, už mi pomalu začíná překážet :grinning: :grinning:
vrana, marketing, ble to mě nikdy nebavilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: já se budu učit psycho dějiny - to mě aspoň ba... :wink:
20. čer 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
fíha tak psycho by zas neba mě :wink:
20. čer 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
oslí, tak s tetí to je supr, místo přechudu těhu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. čer 2008 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek