• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Nazdárek všichni. :slight_smile: Já něž jsem to naklovala, to víš Zviz.... :grinning:
Já mám pár čtvercovek poděděných a jinak jsem ty obyč koupila Libštátky. Ale budou právě i na přebalování, tak proto. :wink:
To počasí mě taky pěkně štve, ale aspoň nám konečně začali topit. jen jsem zjistila, že jim nejdřív musí zavolat několik lidí, než to zapnou, pže se bojí, aby prý pak nedostali vynadáno jako loni a ještě to musí mít písemně!!!! Ono je tři dny za sebou pod 10 stupňů a oni čekají, až jim to někdo řekne!! :angry:
17. zář 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, jj, jsou :wink: a drazsi.. kdyz jsem to videla, tak jsem si rekla, ze za tuhle cenu bych je teda nekoupila ani nahodou :slight_smile: Fakt hadr pruhlednej...
17. zář 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Prozatim mizim, odpo jeste mrknu - snad :slight_smile:
Tak paaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face:
17. zář 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
paa já jdu na nehtíky po o a už se mooooc těším :dizzy_face:
17. zář 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak to jsou Hybler, ty jsou prý lepší
právě na přebalování ještě nemám, furt nevím, co využiju za systém a mám z toho hlavu v pejru)čím víc o tom čtu, tím víc jsem zmatená :grinning: :grinning: :grinning:

zviz, měj se
17. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jsou sice taky takový jakoby tenčí než byly ty klasické, ale pořád je to únosná kvalita, chci je hlavně na otírání a tak a hrozně mě uchvátily ty obrázky :dizzy_face:

ilci s tím přebalováním se ti nedivím, já bych to nezvládla ani nastudovat, natože se tím řídit :sweat_smile:
17. zář 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já ci taky nehtíky!!!!!! ty moje drápy - už se na ně nedá koukat. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Taky si nedovedu představit, že jsou ještě nějaké horší než Kiko - už ty se mi zadjí průsvitný. A ve spoustě obchodů ani jiné nemají. Libštátky nebo Hyblerky si musíte většinou objednat přes net. Tak já jdu právě do bílých Lbst a s potiskem Hyblerek. Jo a ještě jsem si přihodila z bílých jeden balík mušelínových. :wink:

Já se musím přiznat, že v posledních dnech nemám normální stolici, tak si pokaždý říkám, jestli je to už ten průjem před porodem..... :grinning: Ale břicho mám jak buben pěkně nahoře a ty bolesti přestaly, tak snad neeee. :confused:
17. zář 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim kdybys teď viděla ty moje, dva se mi urvaly a zbytek odrostlej, hnus. Už se těším na nový, nechám si teď dár permanentní francii, bílou. Teď jsem měla pěknou červenou, ale s tou by mě možná v porodce vypakovali :confused: :zipper_mouth:

No já právě průjem ani neměla, nejhorší je, že jsem v těhu tyhle křeče měla už 3x a vůbec neumím vypozorovat z čeho to je, ale je to sakra nepříjemný,
17. zář 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda vy to zase flákáte, jak tu u vás mám odpočívat, když tu nikdo není.. :confused: :frowning2:
17. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mi přijel na přepadovku manža, tak jsem mu dělala pozdní snídani a už je zase pryč :wink:
17. zář 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dávala jsem prádlo do pračky :wink:

fim, já už týden mám taky spíš průjem
je fakt, že piju maliník, 1 šálek, ale lněné semínko teda flákám :grinning:
zase si říkám, že se aspoň pročistím

jinak nehty - já měla svoje pěkný, ale teď na konci těhu se mi hrozně křiví dolů, takže je musím mít pěkně nakrátko
prcek mě asi vysává z vitamínů
17. zář 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty křeče jsou na pytel. Ale těžko radit....
17. zář 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holky.Omlouvám se,že Vám sem lezu...

fim: ahojky,jen hlásím, že mimusik včera porodila Simonku 2990g a 50cm. :wink: A objev se někdy na icq.papa
17. zář 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo tak já flákám i ten maliník :frowning2: včera jsem ho neměla vůbec, den před tím půllitr, dneska zatím nevím. Jak mi fakt nechutná, tak je problém se přinutit...no a lněné semeno jsem ani nekoupila :sweat_smile:
17. zář 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem sehnala jen sypaný a docela mi chutná
17. zář 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, já mám obecně problém s bylinkovými čaji, tak možná proto...
17. zář 2008 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: já nemám ani maliník ani semínko, jen jsem koupila olivový olej na masáž, jednou ji zkusila a vůbec mi to nešlo... tak to ještě párkrát zkusím a pak prdim i na to. Jsem ráda, že se svým lempláctvím aspoň mažu břicho a stejně mám na zadku takový strie, až to je hnus fialovej. Takže ani to jsem úplně nezvládla - teda břicho zatím v pohodě, ale ty kejty děs. :unamused: A piješ ten maliník postupně? Jsem někde četla, že se najíždí po malých dávkách od určitýho tt a pak se přidává..... i když ty křeče jsi asi měla už dřív, viď?

Phoe: dík za zprávičku. Už se nám to začíná pěkně rozjíždět. :slight_smile:
17. zář 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bylinky piju, když už fakt musím, třeba při nachlazení a tak
třeba nesnáším nic s mátou
ale ten maliník ujde, akorát se má luhovat 15min a občas na něj zapomenu :grinning: tak je pak jak brčál
17. zář 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
j ty křeče jsem měla už před maliníkem, z toho to nebude. Si myslím, že mi malá někam tlačí a že jsem třeba měla plný žaludek i střeva a proto ty křeče, těžko říct no. Mazání břicha už taky flákám :frowning2: od té doby co se mi na něm udělalo strií jak na pasece máku, to flákám a ony aspoň světlají no. Stejně už se jich nezbavim. :angry:
17. zář 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
s masáží nevím, teď jsem měla zas nějaký výtok nebo co, tak mám trochu strach
jinak se mi něco vyrazilo na bokách, ptala jsem se MM, jestli je to vyrážka nebo popraskané
mu to připadalo jako vyrážka, mamině jako oboje a mě jako popraskané :grinning:
nicméně to mažu dubovou kůrou, je i na trhlinky a je to lepší
17. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci ten sypaný 15 minut jo? Ty sáčky jen 3 minuty :astonished:
17. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, řídím se návodem na sáčku
taky píšou 1-2 šálky denně, takže jsem na jednom a ty dva asi až později
17. zář 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidíš bych čekala že ten sypaný bude silnější než sáčkový. Je to zvláštní.

Taky už na vás začíná lehce dopadat nervozita? Jako kdy to přijde, jaké to bude a tak?
17. zář 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já mám ty boky úplně fialový a je vidět, že jsou to prožky, ne body.... takže strie. Už aby aspoň vybledly. Jinak já nikdy nebyla štíhlice s alabastrovou pletí, tak mě to zas tak neštve. Ale teď je to opravdu hnus. Co mě trochu znervózňuje je ale jedna hodně viditelná žíla v podbřišku - cca před 3 lety mi tam vyřízli velkou pihu a ta žíla vede jakoby k ní. A je dost silná a hodně vidět. Tak se toho trochu obávám, i když vlastně ani nevím, čeho.... :sweat_smile:
Břicho mažu pečlivě, každý večer si s Toníkem při mazání povídám, manžel se mi směje, ale je z toho i dojatej. :dizzy_face:
17. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilči: já mám výtok permanentně a masáž prý nevadí - přeci si prý předtím meju ruce, ne? :wink:

Jinak bylinky jsem začala pít kdysi, když už jsem měla hoooodně velkou depku z postavy - tak jeden výbornej hubnoucí bylinkovej čaj. Ale nic jinýho do mě nikdo nedostane - ani meduňku, nic. I na zelenej čaj musím mít náladu. :grinning:
17. zář 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak já při sprchování povídám - teď se pěkně vykoupeme, namažeme a jde se spát :grinning:
a jak lehnu, prcek ožije a pořádá diskotéku :grinning: :grinning:
noční klid od 22h mu nic neříká :grinning: :grinning:

tak břicho zatím dobrý, i sestra teď v poradně, jak mi dávala placky na břicho říkala, že ho mám dobrý (ty boky neviděla)
17. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani, mě už asi největší nervozita přešla, teď jsem spíš nervózní, kolik toho ještě stihnu připravi. Ohledně mrňouska jsem spíš strašně zvědavá, jak bude vypadat, jak bude krásnej a tak. Porodu se nijak zvlášť nebojím - zvládly to jiný, zvládneme to taky. :wink:
17. zář 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nám zas říkala PA, při výtoku atd. masáž nedělat
ale nějak se mi do toho stejně nechce
jen abych pak nelitovala, že jsem to nezkusila
17. zář 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
nervozní jsem z toho, že furt malujem
ale už konečně peru a začala jsem žehlit, přinejhorším by to MM dodělal sám :wink:
na porod radši nemyslím, člověk fakt neví, do čeho jde, představit si to moc nedovedu
17. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci ani mě se do masáže nechce, MM do toho nechci zapojovat a sama si tam nedosáhnu :grinning: Naše PA ji ani nijak nevyzdvihovala, říkala kdo chce ať zkusí, ale opatrně a ne moc často. Tak na to peču.

Mě už Kája občs vzbudí i v noci, nějak se tam převaluje.

Já spíš než strach z porodu a bolesti mám divný pocit z toho neznáma a tak. Ne vyloženě strach, prostě nervozita, jako před zkouškou nebo tak :slight_smile:.
17. zář 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek