• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Mně taky. :wink: A v noci při vstávání z postele - to je opravdu sado. fakt vždycky čekám tu sprchu plodovky. :rolling_eyes:
17. zář 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci já jsem zjistila, že mě prsa tečou když nemám podprsenku a volně se jakoby šmrdlají o tričko. Ale když mám těhu nebo kojo podprdu od anity z toho jejich matroše, tak mi to neteče nikdy. Buď se to vsákne do té podrpdy nebo nevím, na triku to pak není nikdy.

Holení do porodky není blbej nápad, jen už s sebou budu muset mít asi loďák :confused:
17. zář 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No je krásný, jak si tady notujeme a naříkáme. Ale zas k tomu ten kůň je, že jo? :grinning:
Já se každopádně budu muset začít psychicky připravovat na výlet autíkem. Mám zase takovu svou premiéru - dnes opravdu úúúplně sama samička přes celé Ústí. tak snad nebude moc provoz. :sweat_smile:
17. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já přihodím jen ten gel. :wink:
17. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, já mám třeba podprdu tlustou a večer jsou uvnitř fleky, někdy už zaschlé šupinky ( a mám je i na prsou)
takže zatím až na triko to nebylo, ale nevím, jak by to prosáklo u tenké podprdy

fim, to zmákneš :wink:
17. zář 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě čeká po delší době cesta autem na KO zítra, jsem zvědavá jestli se ještě narvu za volant.

No já mám sbalenou malinkou sportovní tašku, ale musím vzít větší, nemám tam přezůvky ani kosmetiku (mýdlo, šampon) a to už se mi do téhle nevejde ':frowning2:
17. zář 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No pojedu si svým tempem a hotovo. Ať mi ostatní políbí šos. Jen fakt lituju, že nemají tu nálepku s těhulí. Byla by příznačně varující. Myslím, že zajíce už nikdo moc nebere vážně. :grinning:
17. zář 2008 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám sbalenou myslím normální sportovní tašku a k ní igelitku na porodní sál s přezůvkama. Plánuju, že až to přijde, tak budu mezi čekáním na kratší inetrvaly ještě balit Toníkovi plínky a oblečeníčko, co nám pak přiveze taťka a takový ty serepetičky.
17. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim jj, chtělo by to nějakou bříškatou samolepku s textem nes... mě vezu vzácný náklad :grinning:
17. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem myslím viděla naopak takovou ve smyslu, že Bacha! Mimi mi tlačí na mozek. :grinning: Klidně bych se nestyděla si ji nalepit. :grinning:
17. zář 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak si dej na zadní okno transparent :wink:

jako já když vidím tu hromadu - třeba jen ten pakl jednorázovek - tak ještě nevím, do čeho ty všechny věci nacpu
17. zář 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Víš co, nálepky vyžadující ohleduplnost (jako třeba dítě v autě apod) podle mě moc nezabírají. Jsou potřeba spíš ty varující, že by mohl přijít k úhoně jejich lak cizí vinou. To by ještě mohlo zabrat. :unamused:
17. zář 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já ty plíny právě ještě sbalené nemám - věci pro Tondu budou v jiné tašce a to ještě jen ty, co budeme potřebovat v porodce a ostatní nechám doma na hromádce, že nám je pak taťka před propuštěním přiveze. :wink: Stejně už takhle budeme vypadat jak stěhováci. :grinning:
17. zář 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: Mám se dobře. V pondělí jsem byla u dr. a říkal, že už to vypadá, že by to brzy mohlo přijít. Mívám občas i bolesti jako při MS, v noci docela dost silné, ale nic pravidelného. Snad už se brzy s tím stvořeníčkem shledám...
17. zář 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No teď už je na výrobu transparentu pozdě. Škoda, že ten nápad nepřišel dřív. budu se muset jít chystat. :pensive:
17. zář 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co ty vrani? Ty se na porod ještě nechystáš?
17. zář 2008 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale odvaha mě nějak opouští. :cry: Tak snad se ještě zítra uvidíme..... páčko. :rolling_eyes:
Holky, berete do porodnice aj dudlík?
my máme mít plínky i vložky vlastní, jediné co nám dají, je oblečení, jinak všechno svoje vč. kosmetiky
takže beru i přebal.podložky, plíny do postýlky, ať tam neleží na igelitu, ubrousky, mastičky pro mimčo atd.
oblečení pro prcka při odjezdu domů nechám taky na hromádce, toho už tolik nebude
17. zář 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu zatím asi ne, vlastně ani nevím, teprve zítra jdu poprvé do porodnice na kontrolu, tak uvidíme.
lu, já ho asi přibalím
autor
Lu: sbalim ho taky. :wink: Ať si trhnou nohou. Nechci ho dávat za každou cenu, ale kdyby měl být právě tím jediným, co mi dá pár chvilek klidu, tak ho nechci postrádat. :wink:
My máme mít plínky a vložky taky vlastní, ale co se týká miminka, oblečení i kosmetiku nám dají. Nemáme nosit nic a věci při odchodu z porodky nám pak přiveze manžel...
17. zář 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát nemám ještě obal na dudlík a doma ani vhodnou krabičku
17. zář 2008 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fíha ilci, to bych měla fakt loďák, nám naštěstí všechno dají, vložky, pleny, oblečení pro mimi.

lu, dudlík beru, pro jistotu.
17. zář 2008 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, my to sice máme napsané v papírech, že kosmetiku nám dají, ale holky od nás mi z vlastní zkušenosti říkaly, ať vemu vlastní
takže asi půjdem s krosnou :grinning:
17. zář 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu ho taky přibalit. A taky si lehnout. Zatím ahojky a ať vám to dobře dopadne...
17. zář 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu pa a stav se zase někdy
17. zář 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nám dají plínek a ubrousků jen pár, tak si říkám, že druhý den už pojedeme z vlastních zásob.....Ale kosmetiku stejně všeobecně moc u dětí nedoporučují, tak vezmu jen Bepanthen nebo rybilku....pak ty plíny a ubrousky, pár látkovek na říhání a jednu nebo dvě podložky na přebalování.... to je snad všechno. :confused:
17. zář 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kočky já frčím do vany a pak udělat oběd, ať pak stihnu ty nehty
17. zář 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek