• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
vložky nám dají jen hned po porodu, na pokoji pak vlastní a to samé s mimčem a plínama
takže jedině fakt to oblečení

a pak se nemá sestra divit, že maminy jdou na příjem s kuframa jak na 14-tidenní dovolenou

ještě si beru kojící čaj, prý nám ho tam klidně uvaří do termosky
17. zář 2008 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já už taky opravdu padám. pa. :sunglasses:
17. zář 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, měj se
já obědvám u PC :wink:
17. zář 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem zpět od Dr. Váha stále stejná, tlak super nízký 80/60 a malá je hodně dole. Už mi Dr nepsala "hlava těsně naléhá", ale "hlava se angažuje do vchodu". Hodně mě bolí podbřišek, mám pocit, jak kdybych fakt cítila, jak tam tlačí :sweat_smile:
17. zář 2008 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak tlak máš teda super nízký !
a to teda vypadá, že to máš za pár
říkala ti k tomu něco?
17. zář 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - právě že neříkala. Jen že už by to v 37tt nebylo nic hroznýho. Jsem fakt zvědavá kdy to přijde :grinning:
17. zář 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo, tak to bych se možná zeptala, jako ať vím, s čím mám počítat :wink:
ale pokud ti řekla tohle, tak už tašku do pohotovosti :grinning:
kdy máš další kontrolu?
17. zář 2008 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo busti, ty snad nakonec budeš regulérní zářijovka! :wink: já chci taky zářijátko..
17. zář 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Týýýýý jo, Busti. Já jsem zase ještě napnutější.......hele, já ti písnu do IP moje číslo a kdyžtak mi dáš vědět, viiiiiiiiiiiď? Já to pak písnu tady holkám, aby neremcaly. :wink: :grinning:

Jinak dámy - já měla tlak zezačátku těhu poměrně vysokej a poslední dobou se mi nějak snižuje - v pondělí jsem měla 110/65. Až jsem myslela, jestli se doktorka neupsala..... ale na Bustika nemám. :wink: A nemůžu se dočkat na tu mojí poradnu - aspoň že se snad konečně dozvím to CS, prostě něco konkrétnějšího k porodu, než jen další kontrola.... vždyť já ani pořádně nevím, kterej termín je bude zajímat k vyvolávání. :frowning2:
17. zář 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám tlak furt 135-140/ 80-90
jak vy to děláte? :wink:
no já se v pondělí dovím, jak jsem na tom se streptokokem
17. zář 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak ono je lepší mít nižší tlak jak vysoký. Kvůli vysokému se chodí na vyvolávačku :wink:

Holky já jsem taky zvědavá. Třebas ale zátka mi zatím vůbec neodešla. Ani nevím jak dopředu před porodem musí odejít, nebo jestli klidně až při porodu. Každopádně podle bráchy mám dneska poslední den a pak až do příští neděle stopstav, protože zítra odjíždí se školou do Chorvatska a to by nepřežil přijít o oslavu neteře :grinning:
18. zář 2008 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a s tím streptokokem - se ho samozřejmě nemůžu zbavit, takže opět beru Macmiror a v nemocnici mi při porodu dají infuzi či co :confused:
18. zář 2008 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, to mi říkal dr., pokud bych měla streptokoka, přijet do porodky tak 4-6 hodin před porodem, aby stihli dát ATB a mimčo to při porodu nechytlo

takže do neděle nemáme čekat žádnou změnu, jo? :grinning: :grinning:
tož aby se brácha nedivil
18. zář 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooooooooooj :slight_smile:

Busti, tyyyyyy jo, tak uz se mala pripravuje :dizzy_face:

Me budou brat ster na strepto az ve stredu na poradne :confused: jsem nejak pozadu...

Dneska prijde vodak upravit sifon u vany, pac tece... a od utery by meli zacit obkladat, tak se to uz snad konecne hne :sweat_smile: :grinning:
18. zář 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nazdárek.
Mně budou brát stěr až příští čtvrtek, takže kliiiiid. Jinak o zátce se mi dneska v noci zdálo, ale zároveň, že to byla krev. Tak jsem byla nejdřív vyplašená, ale jako na správný sen jsem na to zapomněla a teď jste mi to připomněly. :slight_smile: Tak mám za to, že to byl jen sen teď radost. :wink:
Teď mě napadlo, že mi ten tlak možná klesl tou dietou - přeci jen jsem bez těch cukrů jak měchem praštěná. :sweat_smile:
Holky, ta zima mě pěkně štve - asi nám normálně nastydla želva a já teď nevím, co s ní - nechce se mi ji vláčet v zimě k veterinářovi a zas nevím, jestli je to opravdu rýma. Ale funí jak lokomotiva. :confounded:
18. zář 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčiny, tak se hlásím po kontrole z porodky...to byl teda zážitek :grinning: Si sedněte, vám to všechno popíšu...
18. zář 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no to jsem teda napnutá..... sedim :grinning:
18. zář 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to jsem zvedava :grinning:
18. zář 2008 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže objednaná jsem byla na osmou, přijdu do kartotéky a oni na mě, jestli mám sepsaný porodopis, tak říkám, že o tom ani nevím, že to má být, že mi to nikdo neřekl a rovnou mě objednali. Tak prý se to sepisuje v příjmové kanceláři jen mezi 12 a 13 hodinou. Když zjistila, že jsem objednaná, tak mě poslala do poradny, ať se tam domluvím. Tam mě zprudili, že to nemám sepsaný a že to každýmu říkají do telefonu, když mě to fakt neřekli :astonished: . No nic, v příjmové kancel. byla ochotná paní a sepsala to se mnou. Pak jsem chvilinku byla v čekárně a šla jsem na řadu do kabinky... přátelé, tam jsem svlečená čekala 45 minut než mě zavolala doktorka! :astonished: Myslela jsem že umřu, zima od nohou, vedro na tělo, hlad, žízeň, čůrat se mi začlo chtít, no děs.

Ale když jsem přišla na řadu, tak dobrý, vyšetřila mě, vzala kultivaci na streptokoka a udělala utz. Odpovídáme přesně termínu, tj. kolem ukončeného 37. týdne (dnes ofiko 37+1). V TP bychom měli vážit kolem 3,50 kg. Žádné jiné hodnoty nevím, prostě jsme ok a na porod to ještě není, vše je zavřené a CS mi nenapsala nebo to nepřečtu :grinning:

Jo a aby toho nebylo málo, jsem dneska jela autem a stavila jsem se na poště, plné parkoviště, tak čekám v autě až někdo vyjede. Mezitím přijede dědek ve Fabii a stoupne si ještě přede mě a překáží úplně všem. Vyjiždí zaparkovaná maminka s dítětem, tak blikám, že tam pak zajedu a uhýbám jí, aby mohla vyjet, když ten děděk překáží. Co myslíte že ten ču.... (s prominutím i bez) udělal???? Zajel tam! Tak jsem ho vytroubila. A on nic. Tak jsem vylezla z auta (si to představte s tím pupkem jo, prcek 160 cm a leze z minibusu Galaxy :grinning: ), ta maminka neodjela zastavila a říká, že tam jde se mnou, tak mu jdu zaklepat na okýnko a normálně jsem ho dořvala, jestli to myslí vážně, že tu stojím 10 minut a čekám na místo. A on že jako kde stojím... Největší auto na parkovišti stojící v silnici a von ho nevidí!!! Ta maminka mu říká že jsem tam fakt stála, že mě viděla i přijíždět když vcházela na poštu a že mě přece pustila. A on jako že to snad jako nemyslíme vážně že si necháváme místa. A že nemám hysterčit že támhle je místo (které se během hádky uvolnilo), tak jsem ho poslala do prdele. :grinning:

No fakt bájo ráno, ale jinak mám super náladu :grinning:
18. zář 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak s tim dedkem jsi me dorazila :angry: to byl peknej Debil :angry: A cekani na doktorku - to taky neni mozny snad... jeste abys tak nastydla, od nohou to jde nejvic :confused:
18. zář 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana. napiš to katchule, já si to myslela, včera jsem ti to nemohla napsat, nebylůa jsem na PC.
s parkováním jsem problém nikdy neměla,naštěstí, to spíš pak vyjíždět bylo hrozný :grinning: jaká tam byla doktorka, nebyla to ta bednářová, taková nakrátko, drobná s brýlemi??? ta mi byla jediná nesympatická
18. zář 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, věř mi, že dědkovi bych byla schopná dát přes hubu, prostě jsem se projevila jak řidič buran, kterej vztekle vyleze z auta a ťuká druhýmu řidiči s vyhrnutými rukávy na okno. :grinning: Teď už mi to přijde směšný, ale byla jsem fakt vytočená do modra. No a doktorka...ona za to asi nemohla, byla nakonec moc fajn, jen jim to hrozně trvalo, vecpali ještě mezi mě a ženskou nějakou co přišla na příjem. No prostě to bylo jenom dlouhý. Teď jsem chtěla jít se psem na očkování, ale kašlu na to, pže nechci aby to vydařený ráno pokračovalo a nechám si něco na zítra :grinning:
18. zář 2008 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
petule, to parkování bylo u nás na poště, v Krči je to v poho. Doktorka byla fajn, taková mladá blondýnka štíhlá, ale jak se jmenovala, to nevím.
18. zář 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
To vis, ze jo, Vrani, nech si to na zitrek, at nam mas o cem psat :grinning:
18. zář 2008 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vím jaká :grinning: ta je fajn, mylím, že mě rodila poprvé...všimla jse si, že nosí tanga :grinning: :grinning:
18. zář 2008 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, to jsem si fakt nevšimla, :slight_smile: jsem měla co dělat, abych došla z kabinky k tomu křeslu, jak mi bylo šoufl a vedro. Ale jinak dobrý, docela jim to jde pak od ruky, když se mezi tebe někdo nevecpe.
18. zář 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda tady zase chcíp pes :confounded:
18. zář 2008 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, ty máš teda zážitky

mě o porodopisu říkali v poradně už před měsícem, takže ho mám sepsaný
příští týden jdu k mému dr. a pak už prý do porodky
jsem zvědavá, kolikrát tam stačím zajít :wink:

dneska je prcek nějak v klidu, až jsem z toho nrvní, jestli je OK
18. zář 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci tak to máš dobrý že ti to řekli.

s těmi pohyby to taky pořád řeším, buď se hýbe málo nebo moc, vždycky je mi to divný :grinning:

měla bych si dát dohromady seznam, co musm ještě koupit, když mě se táááák ukrutánsky nechce :frowning2:
18. zář 2008 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, taky chci ještě projít seznam, co mi chybí
mám v těhu průkajdě napsaný číslo, asi pořadové, toho porodopisu, sestra se teď na to v poradně koukala
akorát furt nemám vyplněné papíry k porodu, páč je tam souhlas s hospitalizací pacienta - jeden pro odd. porodnické, druhý pro odd.novorozenecké
tož předpokládám, že na novorozenecké by měl jít novorozenec, ale nevím :wink:
takže to nemám vyplněné
18. zář 2008 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek