• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
buti my tam taky nebyli moc dlouho, cca od 12 do tří, pak jsme jeli k jedněm známým na chalupu na kafe a pak ke druhým na halušky, přijeli sme po desáté a dokážeš si představit, jak jsem byla použitelná :grinning: ale zase jsem byla tak unavená že jsem v noci nebyla ani jednou čůrat a vydržela až do devíti do rána :confused:

boleslav zkusím nadhodit, ale čeká nás rodinná oslava, v něděli je mi 25, tak o program asi bude postaráno.

koukej ještě chvíli 2v1 zůstat, nebo budu v září jediná říjnovka :frowning2:
21. zář 2008 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, na hemeroid používám mast z dubové kůry
mažu si tím i kůži na bokách, protože nevím, jestli mi popraskala nebo je to ekzem a ta mast je i na trhlinky
v lékárně mi řekli, že to můžu :wink:
21. zář 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
ilci díky. Brnknu dneska k obvoďačce a zkusím se když tak zeptat jí a jinak vezmu tu kůru.

Jinak si představte, že u nás včera snad po půl roce proběhl sex :confused: a světe div se, mně se to jako i líbilo :grinning: . Takže mise s krycím názvem Vyhánění Karolíny bya zahájena :grinning:
22. zář 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj, tak se hlásím po delší době, stěhování jsme přežili :wink: ale bude to trvat věky než to tu doděláme a zabydlíme :frowning2: mám tu ale strašně blbej signál, tak nevím, jak moc se mi bude dařit být on-line :angry:
22. zář 2008 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tak hlavně že jste přestěhovaní :wink:

vrani, tak už chceš rodit, jo :wink: :grinning:
22. zář 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci to sice jo, ale bydlíme mezi krabicemi, a hned tak vybalovat ještě nebudeme moct :frowning2: takže já teda rozhodně zatím rodit nechci :grinning: zatím nemám ani kde chystat výbavičku a věci do porodky? tak to fakt nevím, kde teď jsou :sweat_smile:
jinak už mě občas taky chytají takový ty slabý MS bolesti, myslíte, že to jsou už první posli, nebo že se vůbec nemusím znepokojovat? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo vrani, ve čtvrtek jdu taky už do porodky, nepotkáme se tam náhodou? já jsem obj. na půl devátou...? jak to vůbec probíhalo?
22. zář 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji ahój, no konečně, jsem si říkala, kde že jsi :wink:

ilci, no tak pomalu už bych začla viď...aby vylezla aspoň v termínu :sweat_smile:
22. zář 2008 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mívám občas docela silný bolesti jak na MS, bolesti zad a takový tlaky dole
a právě tehdy v noci to už bylo i v nějakým intervalu, ale pak jsem to zaspala a od té doby dobrý, jen tuhne břicho
dneska mám poradnu, tak mi třeba dr. něco řekne :wink:

jinak my s tím malováním taky žijem mezi haldama věcí, hledáme oblečení atd.
tak snad to přežijem :wink:
22. zář 2008 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to byly asi poslíčky ne? Ty já vůbec neznám :frowning2: Ach jo, kdyby už se to aspoň začlo připravovat...
22. zář 2008 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baji - poslíci to klidně můžou být, ale ty můžeš mít i několik týdnů před samotným porodem, takže znepokojovat se nemusíš. :wink:

Mě začalo bolet břicho, tak to jdu zkusit rozchodit. Mám mít sraz s kamarádkou snad po roce a nerada bych to odkládala kvůli obyč bolestem, to jedině těm porodním, ale mám pocit, že ta tyranka uvnitř mě míní ještě nějakou dobu mučit takhle hezky ze závětří :grinning:
22. zář 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byl to děs... ve středu ty zkoušky, naštěstí obě jsem dala, takže jsem ve druháku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ve čtvrtek nám dělali kuchyň a dovezli novej nábytek, pračku a tak... v pátek jsme balili v podnájmu, v sobotu stěhovali, do toho tu malujeme, scháníme a doděláváme věci, co chybí... v kuchyni nám nějaký věci nedodali, takže to přijedou dodělávat ještě za měsíc :angry: každý ráno brzo budíček, do postele jsem se dostala až k půlnoci, skoro pořád na nohou, takže nechtějte vidět moje otoky na nohách, ani přes noc nesplasknou, mám nohy tak třikrát větší, jestli se mi někde nadělají strije, tak jako první kolem kotníků a na lýtkách :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
dneska mám od MP nařízenej válec den s nohama na hoře :wink:
22. zář 2008 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé baji ve čtvrtek? tak to je super, já taky. Mám tam být v 8:20, tak to se uvidíme. Najdu ti příspěvek, kde jsem to popisovala :slight_smile:
22. zář 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
22. zář 2008 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - ono je to asi jedno, že zase poslíčky nemáš. Jsem si furt říkala, že když mám poslíky, hlava ve vratech, tak kde je zátka - jsem si říkala, jestli je nějaké pravidlo, že nějakou dobu X musí před porodem odejít. A neni, švagrové neodešla ani při jednom porodu - tedy před porodem. :wink:
22. zář 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti ty děti nás teda nechávaj vycukat viď...mohly by poslat nějakou tajnou depeši ve stylu jako, příští týden se připrav :grinning: To by mi stačilo...přesný datum netřeba..jen bych chtěla vědět, jestli to jako bude trvat ještě měsíc nebo jak dlouho..
22. zář 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi to trošilinku podařilo rozchodit, ale stejně mě to furt bolí. Na velké jsem už byla. Začínám být nevrlá. A to jsem chtěla jít žehlit - mi prostě není souzeno pracovat :grinning:
22. zář 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, tož nenudíte se :wink:
aspoň vám nepřijde dlouhý čekání na Kristýnku

mě hlavně štvě, že není hotová reko baráku zvenku, furt sbíječky, vrtačky, otřesnej rámus, prach, jako v tom mít mimčo ....
stěhovat se ke tchánovcům nebo našim zase nechci, doma je doma a můžu si dělat co chci :wink:
22. zář 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, a není to pravidelné? Abys dneska místo na kafe s kamarádkou nejela do porodnice... :grinning:
22. zář 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - no to mi povídej. Hrůůůza. Já tímhle fakt vyloženě trpím, jak mám ráda všechno nalajnované :sweat_smile:

Aaaa, akorát mi volá kámoška, takže já vyrážím. Tak zatím papa :slight_smile:
22. zář 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, zase bude prcek zvyklý spát v rámusu, to má taky plus :wink: ale jinak to chápu. Mě stačí bordel doma, nedobalená taška...MM už mě v noci hlídá, vždycky když jdu čůrat tak se otočí, jestli se má znepokojovat nebo normálka...tak jsem mu řekla, že až o něco půjde, tak to zaručeně pozná, protože budu plašit v dětským pokoji s taškou do porodnice a zkoumat co nemám sbaleno :grinning:
22. zář 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti nápodobně, taky to potřebuju mít všechno jasné předem a tohle jaksi nejde... :grinning:

tak si to hezky užij a kdyby něco, tak piš :slight_smile:
22. zář 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak super, to se určo potkáme.. :wink:
holky mě to furt padá :angry: jdu se zkulturnit a zkusit najít někdě nějaký místečko s lepším signálem...
22. zář 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, já se tady budu míhat, asi u toho budu žehlit :wink:
22. zář 2008 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tašku taky ještě nemám sbalenou
ale je fakt, že když jdu na WC a MM to vzbudí, vždycky se ptá, jestli je všecho v pořádku :grinning:
a včera zas plašila mamka, byli jsme se projít a nebrali jsme mobily
napsala mi sms a jelikož jsem jí hned neodpověděla, furt mi volala (sms poslala asi 10minut před naším příchodem domů)
prý měla strach, jestli už nejsem v porodnici
tož hlavně že ona chodí celý den bez mobilu a člověk ji nemůže sehnat, když potřebuje :grinning: :grinning:
22. zář 2008 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj. Zdravím, než mi uteče a jdu vás dočíst. :slight_smile:
22. zář 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Téééda kočky, tak jsem měla dřív pocit, že já budu ten největší lemp s nevětším časem a nakonec se to u nás přes víken tak krásně vyrýsovala, že ještě teď se vznáším samou radostí - máme přestěhovaný pokojíček!!!!!!! Oblečení vypraný a vyžehlený, povlečení se pere a ještrě tedy čekají plínky - přišly v pátek s monitorem dechu. :dizzy_face: Když jsem v rámci uklízení položila sbalenou tašku do porodky vedle postýlky, zalil mě tak blažený pocit, že to možná i stihneme, že si to nedovedete představit. Moc a moc vám ho v brzké době přeju taky. :dizzy_face:
Mně už zbývá opravdu jen pár věcí a objednat konečně ty potištěný pleny a osušky.
Jinak s poslíkama jsem začala sice asi jako první, ale trvaly tak týden a teď už mám zase klid. Podvozek tedy bolí stále, sotva lezu, ale to asi nic neznamená..... :unamused:
A Vrani, proč bys měla být v říjnu jediná těhule? Jsi asi na mě zapomněla, viď? :grinning:
22. zář 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak to teda bylo něco... no doufám, že teď už budou prohlídky probíhat v pohodě...
to je krásný, že odpovídáte přesně termínu a všemu :wink: já se děsím, co mi řeknou, jestli Týnka moc vyrostla... podle toho, jak se mi roztahuje v břiše mám pocit, že roste jako z vody :sweat_smile:
ilci, no vrtačky tady taky jedou od rána, jak každej dodělává, je to paráda, viď :unamused:
no mě se mobil vybil a zatím jsem nenašla nabíječku, tak to bude taky asi sranda... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj fim,
no jsem to myslela ze zářijové diskuze víš.. Jsme se tam s busti přifařily a když mi porodí, tak tam zbydu sama. Tady doufám že ne. :sweat_smile: To by mě fakt naprdlo.
22. zář 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo aháááááá. :grinning:
Baji: mě se tam Tonda občas taky tak protáhne, že už hledám, kde mi udělal díru. :grinning: Jsem na ten finální termín, co mi určí v porodnici, pěkně napjatá - jako ke kterýmu se třeba uráčí ho vyvolávat, když je ta cukrovka. :rolling_eyes:
22. zář 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji ono s těmi odhady to není nijak horký...spoustě zářijovek prorokovali obry a pak měli děti do tří kil. Tak uvidíš... Stejně by bylo dobrý kdybysme se pak v porodce potkali :slight_smile:

Hele, nepamatuješ si, ukazovali nám tu místnost - přípravnu??
22. zář 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek