• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
autor
Mně to taky nějak nedochází, tak mě ten datum pěkně zaskočil. Ale přitom se strááááááááášně těším, až ten Budulínek bude spinkat spokojeně v postýlce. :dizzy_face: Jen aby těch spokojených chvilek bylo co nejvíc. :grinning:

Holky, děsně mě honí mlsná. Dieta poslední dobou dostává pěkně nafrak, tak snad Tonda nebude mít nakonec 5 kilo! :astonished: Ale nemůžu odolat a jdu si uvařit krupicovou kaši. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Pa zítra. :wink:
22. zář 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dobrou chuť :wink:
22. zář 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, tak já bych zase to konkrétno znát chtěla. Takhle mě to ubíjí.
Jsem zase v noci nemohla pořádně spát, jsem zabrala krásně ráno a v 8h. mobil - volají z práce, že když dá do mechaniky CD, tak kde ho pak v počítači najde. Tak jsem jí to řekla. A prý - hm, tak to dělám dobře, já se jen chtěla ujistit. Já vzbuzená, manža po noční taky - kvůli takovýhle kravině :angry:
23. zář 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak to bych kvůli takové blbosti zabíjela :angry:

mě bylo v noci děsné vedro, vzbudila jsem se ve 2h a až MM odešel do práce, otevřela jsem si okno dokořán a konečně sladce usnula :grinning:
23. zář 2008 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: Normálně jsem terpve teď vstala :sweat_smile: Jdu se psíkem a pak se stavím :wink:
23. zář 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - mě taky bylo vedro. Nějak se nám sem dostal komár, tak jsem spala zakutaná pod peřinou až po nos a to tedy fakt nic moc :grinning:
23. zář 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak přátelé, já jsem měla takovou fakt divnou noc. Jako nic mi nebylo, ale vždycky když jsem se v noci otáčela, tak jsem měla takový divný pocit, že jestli dneska budu rodit, tak to bude katastrofa, že co všehno nemám připraveno a doma binec a musel by to uklízet MM.. prostě fakt divnej pocit, takže na dnešní den mám program jasnej..
23. zář 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani :grinning: - krásně už z toho všechny blbneme :grinning:
23. zář 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak to já spím už zas dobře, asi je to tím, že jsem po celým dni pěkně unavená..
fim, nic si z toho nedělej, já ty poslední dny taky dietu zanedbávala, prostě to jinak nešlo, hlavně nějaký pravidelný jídlo a vážení... dneska si dělám zase profil, tak jsem zvědavá, co mi vyjde... zatím je to ok :wink:
holky, já si to nějak nepřipouštím, že už za chvilku můžu rodit, furt mám pocit, že je to ještě za dlouho... ale už se strašně těším na vánoce, jak je budeme slavit s malou :dizzy_face:
23. zář 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt že jo. Ale to ti byl tak blbej pocit... Tak už tady sepisuju co musím koupit v lékárně, dneska tam skáknu, mám ji naštěstí pod barákem :slight_smile:. Ty už tyhle věci jako líh atd máš?
23. zář 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já spím nepřikrytá, jinak bych se asi upekla :wink:
vrani, pocit mám stejnej, navíc mám obavy, že by se do případného úklidu vložili tchánovi a to fakt nechci
mě stačí, jak tchán při stěhování zaráběl s naším nábytkem, chtělo se mi brečet
tahal skříně po koberci, ten je odřenej, o omlácených rozích ani nemluvím
přitom jsme to s MM zvládali v pohodě, jenže letos mu hold nepomůžu
23. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ilci tak o tchánovcích ani nemluvim, taky bych nerada aby tu MM s něčím pomáhali. Holt mám teď plán jasnej a musím to aspoň nějak zfouknout. Nejde o žádný zásadnosti, ale i tak...
23. zář 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - mám. Snad jen ta voda na oči mi chybí...
23. zář 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu se vysprchovat a pak asi budu muset s autem na STK, manža se na to pěkně vyprdnul, tak přemýšlím jestli se mi chce nebo to mám nechat na něm :confused:
23. zář 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je taková výhoda mít tchánovce za kopečkama :grinning:
23. zář 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti a co všechno jsi koupila? Já tu zatím mám:

bepanthen
líh na pupík
gáza + papírová lepenka na pupík
borová voda (jestli bude, když ne, tak nic)
odsávačka hlenů
gel s dubovou kůrou

A tak mě napadá, co je dobré na mytí nástřihu po porodu (kromě koupelí v dubovce) a nevim jakej olejík mám koupit pro malou na ten první měsíc, do obyč. slunečnice nebo olivy se mi fakt nechce.
23. zář 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, bych to nechala na něm a byla tu s náma :grinning:
23. zář 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů a co rektální rourka, pořizovaly jste? a speciální mimi teploměr nebo budete používat domácí?
23. zář 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak rourku ještě nemám, ani líh, borovou vodu
to kdyžtak vyšlu MM, my máme taky lékárnu u baráku a ne jednu
23. zář 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem se rozhodla že na rourku kašlu a teploměr taky
23. zář 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. Já dneska taky pořádně nespala - co dvě hodiny na WC a při každém vstávání mě děsně bolelo břicho - nějak blbě jsem si ho vypodkládala. :frowning2: Tak pak šup na druhý bok a za dvě hoďky nanovo. Navíc Tonda kope do žeber už na obou stranách, tak doufám, že se nějak nepřetočil a opradvu kope a nešmátrá tam třeba ručičkama. To by mě asi trefilo - velký dítě a ještě KP.

Il: to ti fakt nezávidím. Zásahy nejbližšího příbuzenstva do domácnosti jsem si užila v únoru dva týdny a to se drželi..... Tihle tatíci "nad věcí" občas udělají víc škody jak užitku, že? :confounded:
já proti tchánovcům nic nemám, ale tchán je takovej brouk Pytlík, hrozně hrrr a nepřemýšlí :grinning:
Ahoj kočky :slight_smile:
23. zář 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si myslela, že už máme všechno a jak to tady tak čtu, tak tu lékárnu budu muset navštívit taky. Z toho seznamu od vrany mám akorát ten bepanthen.
23. zář 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teploměr máme v tom dudlíku. Jenže prej si mimčo většinou oblíbí svůj dudlík a jiný nechce, tak doufám, že nám tento teploměr k něčemu bude :wink:
23. zář 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, hezky seznámek, jen tak dál, aspoň to nebudu muset vymýšlet :stuck_out_tongue_closed_eyes: já budu tyhle věci nakupovat až tak za týden, přeci jen mám ještě měsíc do porodu, aby se mi to pak nezkazilo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
jo v lékarně, když jsem se minule ptala, co na miminko, tak mi ještě říkala gencianu na pusinku, kdyby něco..
no a do toho olivovýho olejíčku jdu určitě... chtěla jsem ho používat tak jako tak (už kdysi mi ho doporučovala kamarádka, co měla dítko alergika a MP má taky velký problémy z kůží a dělá mu nejlíp....)
23. zář 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi budeme mít taky větší dítě. Pan dr. včera Elinku měřil a říkal, že mu to měří do 3,5 kg a už mu to neukazuje. Tak že by 4 kg?
23. zář 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, jj, ale já hold stěhovat nábytek nemůžu :grinning:
ale třeba při malování jsme si na parkety dávali všude kartony - využila jsem krabice, co mi letos došly se zbožím, takže MM jen otřel okraje, bylo trochu pokapané okno, jinak úklid po malování veskrze žádný
a tchýně se divila, že to máme tak čisté :wink:

jinak prcek mě kupodivu do žeber nekope, jen fakt do pravéhio boku, tak ho vždycky polechtám :grinning: :grinning:
23. zář 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu, tak třeba se netrefí
4kg velké dítě už je mazec
23. zář 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: však já to taky tak myslela. Třeba tuhle neděli, když jsme stěhovali gauč do obýváku, tak jsme dlouho zvažovali, koho požádat o pomoc. Někteří jsou se vším hotoví natotata, ale že poškrábou parkety za desítky tisíc by jim asi bylo putna. :unamused: Nakonec vyhrál muj taťka. :wink:

Já už mám z lékárny nakoupeno celkem dlouho - všechno kromě té borové vody má dlouhou expiraci a tu borovou vodu zvládne koupit i manža. Jinak nám na kurzu nejvíc doporučovala právě ten olivový olej - je neparfémovaný a nemáš jím co zkazit. :wink: Teploměr jsem koupila digitální s ohebnou špičkou.
23. zář 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek