• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ilci: Já měla taky 4kg, když jsem se narodila. Bratranci se narodil před 3 týdny kluk 4,20, manžel tipuje tak 4,30 kg. Kdo to bude rodit :confounded: ?
23. zář 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - odsávačku budu kupovat tu na vysavač, pak nemám tu trubičku a ani teploměr a na co je ten dubový gel? To ostatní mám. Ale tak já stejně počítám, když mi nebude moc ouvej, tak půjdu k Dr sama a tam je hned lékárna. Nebo mi tam někdo skočí. To je pak výhoda mít příbuzenstvo v dosažitelném okruhu (naši cca 100 m, švagrovci a brácha cca 200 m) :grinning:
23. zář 2008 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, my chceme parkety renovovat do budoucna, takže se je snažím šetřit, ale teď vypadají fakt děsně

lu, tak malej od bratrance měl necelých 5kg, to bych fakt nechtěla
já váhu nevím, tak se asi necháme překvapit :slight_smile:
teda než jsem vyplnila formulář tak vy jste toho nakecali...

ilci naši tchánovci jsou taky ok, spíš bych se styděla, kdyby museli uklízet můj bordel...

lu ahoj, že se taky ukážeš :wink: to jsi lepší, já z té lékárny nemám ještě nic.

myslíte že ten speciální teploměr je nutnej, mu přeci můžu dát náš digitál ne?

ad olivový olej - myslíte že smrdí stejně jako ten do kuchyně? To by mi dost vadilo... co si myslíte o avirilu, ten je špatný?
Holky a kupujete speciální nůžtičky?
23. zář 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti taky chci tu odsavačku na vysavač, všichni si ji chválí, tak zkusím jestli ji budou mít u nás v lékárně. S těma prdícíma kapkama a rourkou počkám, až jesxtli budeme mít potíže, případně se poradím s dr. Dubový gel je na nástřih a na hemer.

A nevíte co na to mytí po nástřihu? JSem někde četla nějaké mýdlo na jizvy, víte co to je??
23. zář 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jo, nůžtičky, ty bych taky měla :confused:
23. zář 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu, tak ony ty odhady jsou jen odhady, doufám, že všechny budeme mít nakonec mimča, pěkně 3,5 kg, tak akorát, ani malý ani velký...
teda ten tvůj 39tt je síla, termínově jsi asi na řadě jako první, co?
vrana: Už bych se nejradši ukázala jako maminka, víš? Já mám celou kosmetiku od "Astrid" a i olejíček je tam, tak jiný už asi kupovat nebudu.

ilci: Ať má klidně 10 kg, jen ať ji v poho porodím a ať je zdravá, to je mé největší přání...
lu, já mám všechnu kosmetiku od nivey, jenže nám PA říkala, že první měsíc nemáme nic z toho používat, že je to plné chem. konzervantů a že pro mimi je to jak kdyby to snědlo :confused:
23. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: my ty parkety máme úplně nový - nechali jsme si je loni na podzim dělat. Taky to byla pěkná pálka. :sweat_smile:

Já sice měla při narození 3kg, ale už teď mi Drka tipuje při porodu 4 kilový dítě. Tak jsem na ten její odhad taky zvědavá. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Olivový olej už mám doma - kvůli masáži hráze - a zdá se mi bez zápachu. :wink: Ale tu dubovku teda vlastně nemám, tu budu muset ještě koupit.
23. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám ten olejíček Avril s izilulénem, prý je dobrý
nůžtičky nemám, chci koupit nové obyč., kdyby něco, vždycky se dají dokoupit ty s kulatou špičkou
na omývání jizev jsem neslyšela o ničem, tak nevím
teploměr dětský taky nemáme

lu, tak 10 kg neeee :grinning:
ale pohodový porod a ať jsme oba zdraví si samo přeju taky
23. zář 2008 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já měla snad necelých 2,8 kg a manža 2,95 kg, ale ten se narodil o měsíc dřív, tak nevím kolik by ještě stihl přibrat. Já bych tedy chtěla mimi do těch 3 kg. Ale jak píše Lu, hlavně ať je zdravé :wink:
23. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
masáž, ani mi nemluvte
zkusila jsem asi 3x a pak zas jakejsi výtok, asi na to kácím, ať si ještě něco někam nezavleču :angry:
23. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám taky koupenou niveu - teda olejíček do koupele a ještě něco, víc nic.

Busti: nůžtičky s kulatým hrotem jsem si koupila, ale ne v lékárně. Tam stály 300,- :astonished: :astonished: :astonished: I tak si mamka klepala na čelo, že prý naco nůžky za 120,- když ona nás všechny stříhala obyčejnýma na nehty. :sunglasses:
23. zář 2008 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji, no vypadá to, že jsem první na řadě. Já už to čekám každým dnem. Poslíčci už jsou tak 14 dní, tvrdne mi břicho a i dr. včera říkal, že na monitoru už jsou nějaké kontrakce, ale že to nejsou ty správné. To já vím, nejsou vůbec pravidelné a bolí to jen jako při MS.

vrana: Jo? Tak to mi nikdo neřekl? A jaké mýdlo, šampon, krém na prdelku? To já mám všechno "Astrid" Musím se na to ještě poptat.
23. zář 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
S tím porodem a zdravíčkem je to jasný. :wink: To chceme asi všechny, ne?

Holky, padám. Mám rande s jedním dvoutýdenním miminkem. Je stráááášně moc krásný. :slight_smile:

Jo a s tou masáží - kdo říkal, že ji dělám? Jen, že mám ten olej. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim: Já koupila nůžtičky kolem 80 Kč. Ale reakce mamky byla stejná :grinning:
23. zář 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
300, jo??? no tak na to peču, bez tak se jim zezačátku docela dlouho stříhat nesmí, tak je pak někde splaším s kočárem a na ten teploměr taky prdím, ten je taky kolem 200.

Jinak my jsme s MM měli oba kolem 3,70. Tak snad malá nebude mít víc.

Jinak masáž taky nedělám a maliník flákám hodně..
lu, mě taky monitor ukazuje kontrakce, ale já doufám, že ještě chvíli vydržíme :wink:

já mám bepanthen, rybilku, olejíček do koupele, ten Avril na mazání a zbytek dokoupím podle potřeby
vrana: Právě jsem četla, že už v bříšku mají mimi dlouhé nechtíky a po porodu by se měly co nejdříve ostříhat, protože pak se mimi škrábe. Masáž taky neprovádím a maliník sem tam večer dám, ale žádné 2x denně apod.
23. zář 2008 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu,m no prý první měsíc mýdlo vůbec ne a šamponky a tak, ani to prý není potřeba. Stačí omývat čistou vodou, přpadně třeba jednou týdně kápnout do vody nějakou tu emulzi. Na zadeček proti opruzeninám to jo, rybilku nebo bepanthen, a na tělíčko právě jen nějaký přírodní olej - slunečnice nebo oliva. No taky jsem koukala jak puk.
Já toho mýho chlapa uškrtim. Teď jsem našla velký techničák a technická je už 12dní propadlá. Zabijůůů.
lu oni právě ze začátku ty nehtíky jsou sice dlouhé, ale jakoby papírové a loupou se sami, takže stříhat by se neměly. Ale co PA, to názor :angry: Ostatně jako na všechno.
23. zář 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tak to jo :grinning:
užij si rande

já měla 3,05 a MM nevím
ale třeba můj brácha měl 4kg, ale mamina s ním měla rychlejší porod než se mnou
že u mě jí furt nechtěla prasknout plodovka
busti, tak ho v tom nech ať si to zařídí...
busti, hlavně klid :wink:

já slyšela, že v porodce nechtíky nestříhají, tož uvidíme
23. zář 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě čaj pro kojící matky musím koupit!
23. zář 2008 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
čaj jsem koupila včera a už je na hromádce do porodky
měli tam snad 5druhů, tak jsem u toho stála a studovala, co který obsahuje
je to skoro nastejno, jen cena různá :slight_smile:
23. zář 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci: No já je měla i minulý týden, ale teď už byly silnější a výraznější a hlavně to břicho, to mně tvrdne pořád.

vrana: Já měla před rokem taky propadlou technickou a přišla jsem na to až když jsem si šla vyřídit novou značku, asi 2 měsíce po :grinning:
23. zář 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek