• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
hm, všechny jsou asi bylinkové co? Tak to mi bude stačit ten levnější , když už hnus, tak aspoň levný :grinning:
23. zář 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu, poslíčky teda nezávidím...já je nezažila a kdyby jo, tak už jsem asi radši v porodnici :grinning:
23. zář 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky nic, já to balím, vylezl oskar, tak se jdu vrhnout na malování, bude na to pěkně vidět, jdu bojovat s flekancema :stuck_out_tongue_closed_eyes: stejně vás s tím mým naprd šnečím připojením vůbec nestíhám :angry:
tak zatím papa, nějak průběžně budu jukat...
teda lu, tak ty už i takhle poslíkuješ, tak to jsem zvědavá, která z vás bude první, jestli ty nebo bustik :wink:
23. zář 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: No ještě před 14 dny se mě na ně doktor ptal a já že ne, že vůbec nevím, co to je a od té doby, už 14 dní se budím i v noci. No taky jsem si říkala, jestli to doma vydržím do kontrakcí po 5 minutách. Navíc mám aktivního streptokoka, takže budu muset dostat před porodem kapačku, tak aby to stihli :wink:
23. zář 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na STK mají plno, nejlépe je dorazit tak mezi 7-9h. Jsem fakt nasraná, protože jsem chtěla do Mělníka a zítra jdu na tu Bulovku a rozmýšlela jsem se jestli autem nebo MHD.

Nehtíky v porodce prý opravdu nestříhají, proto mám přibalené bavlněné rukavičky. Ale když je bude mít dlouhé, tak hned doma půjdou :grinning:

Vrani - co jste koupili za ten ruční vysavač. Odhodlávám se ke koupi už dlouho, furt času dost - ale tak jako možná, že už nastal. Na zvířecí chlupy si myslím, že je to výborný pomocník :sweat_smile:
23. zář 2008 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
baji: Tak ať ti to jde pěkně od ruky. To jsem taky zvědavá, já už se chystám dneska v noci :grinning:
23. zář 2008 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
taxem se objednala do poradny do porodky, v pondělí na 7:30
to bude maso, to vstávání :stuck_out_tongue_closed_eyes:

já měla poslíčky minulý týden v noci, to mě jímala hrůza, taška nezabalená, byt jak po bombardování, naštěstí je to teď v klidu
břicho mi některé dny tvrdne fakt děsně, a to jsem se cpala magnéziem
teď už nemůžu, tak snad to přežiju :wink:
23. zář 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se taky loučím. Tak zatím pa a spoustu sil :slight_smile:
23. zář 2008 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu papa a máš na nás někoho tel, abys nám když tak podala zprávu o Elíze???

baji, papa a moc se nenadři

busti koupili jsme sencor, stál v hypernově 599,- a nemůžu si ho vynachválit
23. zář 2008 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jedu s tím autem. Tedy ten můj muž je protivný až hrůza. S ním cloumají hormony víc jak se mnou. Mi ještě pomalu vynadá, že by tam klidně sjel sám. No to měl - před 14 dny! No nic...tak zatím pa
23. zář 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
o ručním vysavači taky uvažuju
23. zář 2008 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti jinak hrozně záleží, co od něj čekáš, mně stačil nějaký obyč, hlavně aby fungoval, píší tam že po nabití (14 hodin) vydrží 12 minut. Přišlo mi to hrozně málo, ale stačí to bohatě, stejně ho používám jen když vyloženě vidím nějaké smetí nebo psí chlupy a nechce se mi tahat velký vysavač. Za ten týden nebo jak dlouho ho máme se mi ještě nevybil. Já jsem měla jasno, že chci vysavač max. za 1000, a to se moc v jiných značkách nesežene a ty levnější zas byly úplně neznačkové a těm jsem nevěřila. Když tak koukni sem: http://www.sencor.cz/domaci-spotrebice/vysavace-zehlicky/Vysavace.aspx a sencorácký spotřebiče mívají v hypernově. Když jsme tam byli, měli ten náš (http://www.sencor.cz/domaci-spotrebice/vysavace-zehlicky/Vysavace/svc220.aspx) a tenhle http://www.sencor.cz/domaci-spotrebice/vysavace-zehlicky/Vysavace/SVC2100.aspx a tenhle http://www.sencor.cz/domaci-spotrebice/vysavace-zehlicky/Vysavace/SVC200.aspx (ten bych nebrala)
23. zář 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda koukám, že jste někam zmizely... já jsem zpátky z lékárny, snad mám vše a jsem o litr lehčí :angry:
23. zář 2008 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - ten je hezký. Já bych ho právě taky chtěla na chlupy :wink:

Já jsem zpět. Mám jen emise, na technický bylo moc aut. No a na chvíli jsem se taky stavila v práci, protože ty emise dělají hned vedle.
23. zář 2008 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jsi nepoučitelná, do práce... doufám že jsi nepracovala...a kdy jdeš na technickou?
23. zář 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj. Tak jsem zpět - rande bezva :dizzy_face: , v porodce jsem moc nepochodila. Pěkně mě naprdli. Přišla jsem tam ve čtrvt na tři a prej, že jsem měla přijít v jednu. Pak že neeee, že vlastně ve dvě a když říkám, noooo a kolik je, tak prej čtvrt na tři a pan doktor už tady neni. Tak na to, že oni pro jistotu neřeknou o darování pupečníkové krve nic a doktor to sepisuje jen jednou týdně, tak za čtvrt hodiny byl už pryč joooooo? Fakt mě nakrkli. Tak tam musim jít příští týden zas. Asi chtějí co nejvíc maminek odradit, jinak si to nedovedu vysvětlit. :angry:
23. zář 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak už jsem klidnější, taška je sbalená, věci na cestu z porodnice jakž takž připravený. Jdu povlíct postýlku a poklidit a pak už můžu káje domlouvat :slight_smile:
23. zář 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já jsem si povlíkání postýlky nechala, až budou kontrakce - ať mi to doma trochu uteče...... a balení Toníkových věcí (jednorázovky apod. :wink: )
23. zář 2008 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ale co mám sbalenou tašku, tak jsem taky nějak vyrovnanější.... a od neděle, co je i pokojíček přestěhovanej jsem hlavou pomalu v oblacích :dizzy_face:
23. zář 2008 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám takovej nějakej divnej pocit, tak to chci mít radši v cajku. Nějak jsem zvyklá mít všechno dopředu připravený, tak snad to tu nebude stát měsíc. :confused:
23. zář 2008 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
to je jasný, zásadní věci musí být připravený, to jinak nejde... i když, pokud nejde o život, jde o .... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Oni ti chlapi ve finále taky nejsou tak neschopní jak se dělají. :grinning: Tak by to taky zvládli. :wink:
23. zář 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, to já vůbec nechci říct, že MM je neschopnej, naopak. ale člověk má radši některý věci, když si udělá sám. No a třeba povlíkání postýlky je jedna z nich.

Tak mě napadá, dlouho tu nebyla Zviz, kde vězí, ženská???
23. zář 2008 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ta asi chudák gruntuje po dělnících, myslím. Snad ještě nerodí, ne? kdy má termín?
23. zář 2008 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
termín má až 21. října, tak by neměla...... :wink:
23. zář 2008 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já mám zatím jen hromadu do porodky a vymýšlím, do jaké tašky to jako nacpu
jen ty poporodní vložky a jednorázovky, to jsou balíky ....
ale oblečeníčko na cestu z porodky mám nachystané v několika variantách :grinning:
23. zář 2008 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Il: já mám tašku jen pro sebe a mrňouskovi sbalím zvlášť - pže ty plíny zaberou tolik místa, že by se mi tam už nic jinýho nevešlo.....
JInak jsem dneska dostala radu, že župan je zbytečný - návštěvy jsou u nás na pokoích a jinam ten župan nepotřebuješ..... a košile podstatě taky ne, pže naco si špinit vlastní, když můžeš mít erár, že? Jindy bych třeba ohrnula nos, ale při tom krvácení budu za erár ráda..... :wink: Župan už teda nevybaluju, páč je úplně naspod, ale jinak jsem nebalila ani knížku, páč na ní stejně nebude čas ani síla... :grinning:
23. zář 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak župan jsem ani neplánovala, nevím kam bych ho právě nosila :wink:
no já mám v plánu to všechno sbalit do jedné tašky, pak to ještě někde poztrácím :grinning:
23. zář 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já mám sbaleno do jedné takové střední tašky. Pravda nemusím s sebou mít ani pleny ani vložky, takže o to je toho míň, ale i tak mi přijde docela velká. No co vyhodit mě s ní nemůžou a loďák to není :slight_smile:

Právě jsem Káje povlíkla pelíšek, stáhla všude záclony a už je peru. Skoro přemýšlím jestli ještě teď neumyju okna zevnitř a zítra zvenku...ale asi si to nechám až na zítra. No ale nějak tu dnešní energii, výjimečnou, využít musím :slight_smile:
23. zář 2008 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já vlastně budu mít tašky 3 - jednu na porodní sál - tam je totiž jen malá skříňka, pak na šestinedělí pro sebe a třetí bude pro Toníka. Je fakt, že až pojedeme domů, tak se to s přehledem vejde všechno do jedný, pže ty největší balíky - plíny a vložky se spotřebují. Ta pro mě na šetinedělí bude čekat v autě a tu pro Toníka může přivézt taťka až druhý den. Stejně tak věcičky na cestu domů přiveze až ten den. Na co to s sebou tahat a muchlat to týden v tašce, že?
23. zář 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak věcičky na oblečení pro mimčo sebou neberu, to je jasný
vy máte na sálech skříňky?
my ne a v šatně u přípravny jsem si zas nevšimla
a na sál si bereš co?

vrani, tak záclony na mě furt čekají v koši na prádlo, až domalujem
23. zář 2008 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek