Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
baji
20. čer 2008
vráni, tak ať to jde pěkně od ruky, já měla mít zkoušky dvě, ale nestíhám, tak holt zbyde jedna na září, protože přes prázdniny zrovna tenhle člověk nezkouší :-p
baji
20. čer 2008
no já už ale fakt mizím, nebo tu zkejsnu zas do večera, těším se na vás po neděli 🙂
vrana
20. čer 2008
papa
oslik23
20. čer 2008
jj, je to mazec 😃 Holky přeji všem krásný slunečný víkend 🙂Papa
zvizatinka
21. čer 2008
Dobre raaaaaaaaaano! 🙂

Za chvili jedu na kurz, tak jen v rychlosti koukam, jestli nejsem nahodou dneska prvni a jsem :-N to je jasny, jen spinkejte a odpocivejte 😉 ja budu odpocivat zitra 😃

Krasny vikend, ma byt vedro, tak na sebe davejte pozor x-) paaaaaaaaa zlaticka
bustik
21. čer 2008
Tyyy vado, tolik stránek, no jdu vás dočíst :-p
fimautor
21. čer 2008
Ahojky. Nakukuju, než mi vykyne těsto - máme k obědu vdolky. 🙂
Tak užívejte víkendíku. 😉 U nás počásko zatím nic moc. |-|
vrana
21. čer 2008
Hola hola, jste tu někdo? Poslušně hlásím, že jsem se poprvé koupala a hned v Orlíku a bylo to báááječné 😃
oslik23
21. čer 2008
vrana : Ahojky 😉 Jéé,závidíím koupáníčko! Je tu super si s příškem zaplavat,že?
vrana
21. čer 2008
Jo jo, bylo to moc fajn. Doufám, že se červenec teplotně vydaří a ještě to zopakuju. 🙂

Co nového?
bustik
22. čer 2008
Vráni všimla jsem si foteček, obdivuji tedy odvahu, do Orlíku bych nevlezla snad ani normálně, natož od té doby co tolik trpím různými záněty 😉
bustik
22. čer 2008
Ale jinak koupání závidím. Bohužel v ČR pro mě moc možností na vykoupání není 😞
vrana
22. čer 2008
busti ahoj, jakou odvahu? Bylo to krásně čistý a teplý, fakt pohoda. To dneska bylo hůř, na sluníčku hlásil náš teploměr přes 50 stupňů... Doufám, že celý léto takhle nebude, to bych v práci asi nepřežila 😞
vrana
23. čer 2008
Dobré ráno 🙂
baji
23. čer 2008
Bré ránko, zdravím po víkendu 🙂
vrana
23. čer 2008
Jak bylo?
baji
23. čer 2008
no učebně a vedro :-p
co u tebe? 😉 koukám, že sis užívala na Orlíku 😉
vrana
23. čer 2008
No užívala jsem si akorát to vykoupání, jinak to bylo náročný (firemní akce). Ale naštěstí už je to za mnou. Včerejší vedro bylo hnusný, celou noc mě bolela hrozně hlava, že jsem si nakonec musela vzít aspoň paralen a tak jsem dneska nešla do práce a zůstala doma. Doufám, že se přinutím to učení aspoň otevřít. Jsem lenoch, ]-(
baji
23. čer 2008
hm, bolehlavy z vedra to znám, to je hnus ]-( a už je ti líp?
jo jinak jsme se ještě o víkendu byli podívat na kočárky, zatím nemám totiž vybráno... viděli jsme cortinu a byla fakt moc hezká, takže zatím asi vede... 😉 ty už máš vybráno?
vrana
23. čer 2008
Jo jo, vypadá to že paralen zabral. Přes den se holt musím donutit víc pít. Já kočárek podědím po mamce, tříkolku Red Castle, koupíme do ní jen korbičku. Takže řeším jen barvu 😉
baji
23. čer 2008
a tak to máš fajn, já zatím moc nevím, líbí se mi i implast, ten by měli mít na prodejně k vidění cca za dva týdny, tak jsem zvědavá... 😉
zvizatinka
23. čer 2008
Bre raaaaanko 🙂

Vrani, na bolehlav je dobra nejaka hodne vetrova mast a namazat si spanky x-) ja se snazim prasky nepapat, ale to vis, kdyz by nebylo zbyti, tak bych si ho taky vzala 😉 Kolegyni bolela hlava silene moc, tak aby prezila v praci, vzala si kolikrat i brufen, pac paralen by ji na to nezabral :-N

My uz mame kocar vyresenej x-) chachaaaaaaaaaa 😃
fimautor
23. čer 2008
Hoj hoj. Vranimi, to učení ti nezávidím. A kors tím bolehlavem. To máš určo z toho vedra a pitnýho režimu - byly to šoky najednou takový vedra. :-S My včerejšek strávili po návštěvách a po obchodech, takže jsme pěkný ostudy. Ale konečně mámě koupený doplňky na záchod. (Po půl roce bydlení. 😃 ) příště ještě musíme do koupelny. 🙂
No a večer, standartně, když začalo hřmět, tak jsme jeli na rybník kousek od nás a zaplavčili si. To bylo žůžo - moje první letošní plavání. nejdřív jsem se teda bála, že mě bříško stáhne ke dnu nebo že do něj chytnu křeč, ale pak to byla paráda. Dneska jdeme snad znovu, tak už se mooooc těším.
Baji: já mám taky vyhlídnutou Cortinu, ale musím z bazaru..... Jinak Implast se mi taky líbil. 😉
vrana
23. čer 2008
Ahój všechy 😉

zviz, já vím, byl to první prášwk za celé těhu a jen paralen, ten mi Dr. i povolila. Fakt se to nedalo vydržet. Masti mám vyzkoušený a na mě nezabírají 😞
zvizatinka
23. čer 2008
Vrani, tak to se neda nic delat, kdyz ani mast nezabira 😉 lepsi je si vzit paralen nez sebe a mimi trapit tou bolesti 😉
vrana
23. čer 2008
no a co víkend u vás?
zvizatinka
23. čer 2008
U nas vikend.. v sobotu jsem mela kurz, takze jsem mela o zabavu postarano a vcera jsme si grilovali k obidku kuratka x-) vynikajici x-) ale bylo teda vedro dost, ale s mimi jsme to krasne zvladli 😉 Ani bazenek nam nechybel :-N A pak jsme jeli k M. strejdovi, kterej nam bude predelavat ten byt - ma stav. firmu - tak jsme byli zjistit, za jak dlouho tak prijdou 😉 tak pry uz tak za mesic, coz me teda dost potesil, uz to konecne vypada nejak realneji 😉 😃
vrana
23. čer 2008
A Co kurzík? Jak ti to šlo?
zvizatinka
23. čer 2008
Tak a ja jdu ke tchynce na kavu 😉 Svagrova s manzou si koupili stenatko, tak ho taky musim obhlidnout 😃
Takze zatim paaaaaaaaaaaaaaaaa x-)
baji
23. čer 2008
fim: no ony jsou teď cortiny nějak v akci, takže se vším všudy včetně autosedačky za 15,5 tis., což je hezký 😉
jo jinak s tím bolehlavem, mě někdy pomáhá i voda s citronem...

Začni psát odpověď...

Odešli