Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
vrana
23. zář 2008
jo zviz je v poho, dneska jsem ji vyhmátla v ČB, ona nás normálně jenom fláká.. ]-( 😞
ilci
24. zář 2008
dobré ráno
tak mrňous mě večer a v noci tlačil na spodek, ale dalo se to
teď je zatím klid, asi odpočívá po namáhavé práci 😃
vrana
24. zář 2008
Dobré ráno, teda já to tenhle týden před osmou snad nedám :-N
ilci
24. zář 2008
mě se nejlíp spí tak od 4:30, MM vstává do práce a otevře mi pořádně okno, takže mi není horko a krásně se mi dospává 😃
vrana
24. zář 2008
Taky musíš spát kvůli MM se zavřeným oknem? 🙂 já ho otvírám až v půl sedmé ]-( Ale i tak si na spánek nemůžu stěžovat. Co máš dneska v plánu?
lu82
24. zář 2008
Ahoj holky. Vrana: Mám telefon jenom na fogy z diskuze "Začaly jsme a začínáme v roce 2008" - teď přesně nevím název toho téma.
vrana
24. zář 2008
Tak já se s foogy domluvím, aby mi dala vědět, ať to neposíláš na několikrát 🙂
lu82
24. zář 2008
vrana: Dobře 🙂
vrana
24. zář 2008
Tak holky já nevím, že bych dneska zkusila ty okna? Sice každou chvíli poprchává, ale to bláto bych z nich mohla umýt co...
lu82
24. zář 2008
vrana: Já minulý týden umyla okna na celém baráku. Už jsem byla fakt znuděná. Jenže o víkendu zase dělal manža něco venku, takže prášil a jak kdybych je neumývala. Teď už na to kašlu. Příště až před Velikonocema 😃
ilci
24. zář 2008
já měla dneska v plánu skočit koupit ještě nějaké punčocháčky a zimní čepici, ale furt prší
taky by mi dneska mohl přijít balík, kluci jezdí mezi 10-12h, tak asi vyčkám doma a uvidím po obědě

MM právě leží u okna, ale někdy chodím otvírat okno vedle do kuchyně
jenže tam nemáme dveře a ráno je zima v celém bytě 😃
vrana
24. zář 2008
hm, no chtělo by to. Tak uvidíme, jestli mě dneska popadne včerejší záchvat a začnu. MM za mnou večer přišel do dětského pokoje, když jsem tam asi hodinu uklízela a zeptal se jestli jako hodlám rodit v noci 😃
ilci
24. zář 2008
tak o oknech z venku ani nemluvím, jak se pořád na baráku vrtá, tak je to sám prach a špína
já je myla někdy začátkem srpna a zedníci, jak to asi měli v popisu práce, mi je asi za týden taky "umyli" - pravděpodobně špinavou zemovkou, která byla určena na celý barák ]-( ]-(
jako přes ta okna nešlo vidět!!!
takže jsem je zvenku myla znova ......
teď už je meju jen zevnitř po malování
vrana
24. zář 2008
ježiš tak tolikrát za sebou mýt okna, to by mě asi zabilo =-) a já se tady přemlouvám k jednomu mytí přesně 6 oken :-N
vrana
24. zář 2008
Teda ty kecy, co chodí z rodiny, to je fakt něco. Jsem tomu dala asi po měsíci šanci, a fakt to nejde.
ilci
24. zář 2008
no, já tenkrát myla jedno okno + balkonové dveře přes 3hodiny, jak to bylo od malty a lepidla, nešlo to pořádně dolů a musela jsem to vždycky namočit a nechtíčkem oškrábat
jako ideální to není, ale už na to kácím 😃
včera nám asi konečně dodělali dlažbu na lodžiích, takže je to zase dole zaprasené od malty
ilci
24. zář 2008
vrani, já už to ani nečtu, jsou teda dost mimo
měla jsem o tom jinou představu
vrana
24. zář 2008
no zezačátku to bylo docela dobrý, pak se začli lišit v mírách a pak psali o samých postiženích atd. Je to škoda, na to jak hezky začli, tak to pěkně pokopali.

Tak si představ, že v té zářijové diskuzi, co s busti chodíme, už jsme jako čekatelky jen 4! =-)
ilci
24. zář 2008
no jo, září se chýlí ke konci 😉
tak za týden tu Kája klidně může být 😉
vrana
24. zář 2008
ilci, kéž by 😉
ilci
24. zář 2008
no, mě to právě trochu děsí, jakože už je to tady 😃 😃
vrana
24. zář 2008
No vidíš, mě to děsilo ještě nedávno a teď už se začínám těšit 😃

jdu se zkulturnit a pak snad něco dělat. Během dne se stavím
zvizatinka
24. zář 2008
Ahoj holky 🙂

Vrani, ja se taky tesim x-) ale jeste by tam mimco mohlo chvili byt, zitra nam zacnou obkladat :-N a pak uz to snad pujde rychle......
vrana
24. zář 2008
No ale dobrý den....kdo pak se to na nás přišel podívat 😉 Jsem tě jako vyšpiónila, že si klidně kecáš v ČB a my jako nic 😢 😢 😢

Razíš za tou kousinkou? Koukej Gagarina vyfotit a ukázat nám foto a Kousi moc pozdravuj a pěkně z ní vytáhni infošky. My jdeme zítra na kontrolu do porodky, tak jsem zvědavá. A dneska teda jako fakt myju ty okna. Už mi zbývá jen obývák+ložnice zevnitř a to je brnkačka. Aspoň mám jistotu, že už nevypadnu z 5. patra :-N
bustik
24. zář 2008
Ahojte holky.

Mi dneska není nějak dobře, asi mě zasáhl bacil, takže se kurýruji - házím do sebe jeden čaj za druhým. No snad to pomůže - jako rodit s teplotou, rýmou... by byla fakt slast.

Ráno jsem byla na první poradně v porodnici. Byli tam příjemní. Doktorovi může být jako mě, ale byl fakt příjemný - mi pochválil kalhoty 😃 Říkal, že je vše OK a že zatím to na porod není. Nicméně ráno ze mě vyšel takový bezbarvý hlen s maličičkatým nádechem do růžova. Dr ale říkal, že to asi byl výtok. Nicméně já si myslím, že je to zátka, protože výtok normálně nemám a když jsem přišla domů, tak jsem měla na vložce ten hlen krvavý (asi od vyšetření, ikdyž to bylo vyloženě jemné oproti mé Dr) a teď mám pokaždé na papíru malinko toho hlenu s trošinkou krve.
Příští kontrolu mám další středu a to muž mi budou dělat monitor, tentrokrát ho ještě nedělali.

No a cestou domů jsem se stavila v dětském bazaru a koupila zimní kombinézu.
bustik
24. zář 2008
Na dnešek se mi spalo úplně úžasně, a když jsem se v 10h vrátila od Dr, tak jsem si šla ještě lehnout. Vzbudil mě až manža, když ve 13h vstával. :-N

Teď mu zrovna dělám francouzské brambory, ještě nikdy jsem je nedělala, tak jsem na to zvědavá :-p

No a taky jdu dočíst zářijovky, ještě včera nás zbývalo 6 =-)
vrana
24. zář 2008
Busti ty jo jako, zátka jo.... Ty mi fakt porodíš ještě tenhle týden a v tý naší přiblbý tabuli zbydu sama?!? 😢 No teď jsme tam jako 4.
bustik
24. zář 2008
Vrani - no uvidíme. Může klidně odejít i víc jak týden předem...dokonce jsem četla že snad i 3 týdny. Tak uvidíme. Spíš mě jen těší, že bych nemusela přenášet. 😉
vrana
24. zář 2008
no tak když ti od 36 říkají že skoro rodíš, to by byl pech, kdybys přenášela. To jsem zvědavá, kdy budeš nakonec rodit. Já jsem dneska myla okna a teď jsem nějak úúúplně grogy. Se teď asi budu pořád pozorovat 😃
bustik
24. zář 2008
Vrani 😃

Holkyyy, mě se ty brambory povedly! :-N Manžovi moc chutnalo. Taky se divil 😃 - ta radost proto, že u nás vaří manža, já moc ne. A ke všemu jsem zvládla nakrájet i uzený co jsem do nich dávala. Sice jsem si pomáhala vidličkou, aby kontakt byl co nejmenší, ale i tak je to u mě úspěch. S masem já nebýt kamarád :-N