• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
jo zviz je v poho, dneska jsem ji vyhmátla v ČB, ona nás normálně jenom fláká.. :angry: :frowning2:
23. zář 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno
tak mrňous mě večer a v noci tlačil na spodek, ale dalo se to
teď je zatím klid, asi odpočívá po namáhavé práci :grinning:
24. zář 2008 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, teda já to tenhle týden před osmou snad nedám :sweat_smile:
24. zář 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se nejlíp spí tak od 4:30, MM vstává do práce a otevře mi pořádně okno, takže mi není horko a krásně se mi dospává :grinning:
24. zář 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky musíš spát kvůli MM se zavřeným oknem? :slight_smile: já ho otvírám až v půl sedmé :angry: Ale i tak si na spánek nemůžu stěžovat. Co máš dneska v plánu?
24. zář 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Vrana: Mám telefon jenom na fogy z diskuze "Začaly jsme a začínáme v roce 2008" - teď přesně nevím název toho téma.
24. zář 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se s foogy domluvím, aby mi dala vědět, ať to neposíláš na několikrát :slight_smile:
24. zář 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: Dobře :slight_smile:
24. zář 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky já nevím, že bych dneska zkusila ty okna? Sice každou chvíli poprchává, ale to bláto bych z nich mohla umýt co...
24. zář 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: Já minulý týden umyla okna na celém baráku. Už jsem byla fakt znuděná. Jenže o víkendu zase dělal manža něco venku, takže prášil a jak kdybych je neumývala. Teď už na to kašlu. Příště až před Velikonocema :grinning:
24. zář 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla dneska v plánu skočit koupit ještě nějaké punčocháčky a zimní čepici, ale furt prší
taky by mi dneska mohl přijít balík, kluci jezdí mezi 10-12h, tak asi vyčkám doma a uvidím po obědě

MM právě leží u okna, ale někdy chodím otvírat okno vedle do kuchyně
jenže tam nemáme dveře a ráno je zima v celém bytě :grinning:
24. zář 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, no chtělo by to. Tak uvidíme, jestli mě dneska popadne včerejší záchvat a začnu. MM za mnou večer přišel do dětského pokoje, když jsem tam asi hodinu uklízela a zeptal se jestli jako hodlám rodit v noci :grinning:
24. zář 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak o oknech z venku ani nemluvím, jak se pořád na baráku vrtá, tak je to sám prach a špína
já je myla někdy začátkem srpna a zedníci, jak to asi měli v popisu práce, mi je asi za týden taky "umyli" - pravděpodobně špinavou zemovkou, která byla určena na celý barák :angry: :angry:
jako přes ta okna nešlo vidět!!!
takže jsem je zvenku myla znova ......
teď už je meju jen zevnitř po malování
24. zář 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš tak tolikrát za sebou mýt okna, to by mě asi zabilo :confused: a já se tady přemlouvám k jednomu mytí přesně 6 oken :sweat_smile:
24. zář 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ty kecy, co chodí z rodiny, to je fakt něco. Jsem tomu dala asi po měsíci šanci, a fakt to nejde.
24. zář 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já tenkrát myla jedno okno + balkonové dveře přes 3hodiny, jak to bylo od malty a lepidla, nešlo to pořádně dolů a musela jsem to vždycky namočit a nechtíčkem oškrábat
jako ideální to není, ale už na to kácím :grinning:
včera nám asi konečně dodělali dlažbu na lodžiích, takže je to zase dole zaprasené od malty
24. zář 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, já už to ani nečtu, jsou teda dost mimo
měla jsem o tom jinou představu
24. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zezačátku to bylo docela dobrý, pak se začli lišit v mírách a pak psali o samých postiženích atd. Je to škoda, na to jak hezky začli, tak to pěkně pokopali.

Tak si představ, že v té zářijové diskuzi, co s busti chodíme, už jsme jako čekatelky jen 4! :confused:
24. zář 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, září se chýlí ke konci :wink:
tak za týden tu Kája klidně může být :wink:
24. zář 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci, kéž by :wink:
24. zář 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, mě to právě trochu děsí, jakože už je to tady :grinning: :grinning:
24. zář 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíš, mě to děsilo ještě nedávno a teď už se začínám těšit :grinning:

jdu se zkulturnit a pak snad něco dělat. Během dne se stavím
24. zář 2008 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Vrani, ja se taky tesim :dizzy_face: ale jeste by tam mimco mohlo chvili byt, zitra nam zacnou obkladat :sweat_smile: a pak uz to snad pujde rychle......
24. zář 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale dobrý den....kdo pak se to na nás přišel podívat :wink: Jsem tě jako vyšpiónila, že si klidně kecáš v ČB a my jako nic :cry: :cry: :cry:

Razíš za tou kousinkou? Koukej Gagarina vyfotit a ukázat nám foto a Kousi moc pozdravuj a pěkně z ní vytáhni infošky. My jdeme zítra na kontrolu do porodky, tak jsem zvědavá. A dneska teda jako fakt myju ty okna. Už mi zbývá jen obývák+ložnice zevnitř a to je brnkačka. Aspoň mám jistotu, že už nevypadnu z 5. patra :sweat_smile:
24. zář 2008 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte holky.

Mi dneska není nějak dobře, asi mě zasáhl bacil, takže se kurýruji - házím do sebe jeden čaj za druhým. No snad to pomůže - jako rodit s teplotou, rýmou... by byla fakt slast.

Ráno jsem byla na první poradně v porodnici. Byli tam příjemní. Doktorovi může být jako mě, ale byl fakt příjemný - mi pochválil kalhoty :grinning: Říkal, že je vše OK a že zatím to na porod není. Nicméně ráno ze mě vyšel takový bezbarvý hlen s maličičkatým nádechem do růžova. Dr ale říkal, že to asi byl výtok. Nicméně já si myslím, že je to zátka, protože výtok normálně nemám a když jsem přišla domů, tak jsem měla na vložce ten hlen krvavý (asi od vyšetření, ikdyž to bylo vyloženě jemné oproti mé Dr) a teď mám pokaždé na papíru malinko toho hlenu s trošinkou krve.
Příští kontrolu mám další středu a to muž mi budou dělat monitor, tentrokrát ho ještě nedělali.

No a cestou domů jsem se stavila v dětském bazaru a koupila zimní kombinézu.
24. zář 2008 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na dnešek se mi spalo úplně úžasně, a když jsem se v 10h vrátila od Dr, tak jsem si šla ještě lehnout. Vzbudil mě až manža, když ve 13h vstával. :sweat_smile:

Teď mu zrovna dělám francouzské brambory, ještě nikdy jsem je nedělala, tak jsem na to zvědavá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No a taky jdu dočíst zářijovky, ještě včera nás zbývalo 6 :confused:
24. zář 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Busti ty jo jako, zátka jo.... Ty mi fakt porodíš ještě tenhle týden a v tý naší přiblbý tabuli zbydu sama?!? :cry: No teď jsme tam jako 4.
24. zář 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani - no uvidíme. Může klidně odejít i víc jak týden předem...dokonce jsem četla že snad i 3 týdny. Tak uvidíme. Spíš mě jen těší, že bych nemusela přenášet. :wink:
24. zář 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak když ti od 36 říkají že skoro rodíš, to by byl pech, kdybys přenášela. To jsem zvědavá, kdy budeš nakonec rodit. Já jsem dneska myla okna a teď jsem nějak úúúplně grogy. Se teď asi budu pořád pozorovat :grinning:
24. zář 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani :grinning:

Holkyyy, mě se ty brambory povedly! :sweat_smile: Manžovi moc chutnalo. Taky se divil :grinning: - ta radost proto, že u nás vaří manža, já moc ne. A ke všemu jsem zvládla nakrájet i uzený co jsem do nich dávala. Sice jsem si pomáhala vidličkou, aby kontakt byl co nejmenší, ale i tak je to u mě úspěch. S masem já nebýt kamarád :sweat_smile:
24. zář 2008 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek