• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
busti, ty jsi teda šikula! :wink:
24. zář 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, jste šikuly :wink:

u nás vařím jen já, MM jsem naučila akorát uvařit vajíčka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
takže když se mě nechce, má s teplou večeří smůlu :grinning:
jsem zvědavá, jak tu bude válčit, až budu v porodnici
24. zář 2008 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem taky slyšela, že zátka může odejít dlouho před porodem, i 3týdny
já mám dneska zas nějakej výtok, ale zátka to teda není :wink:
24. zář 2008 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Vrani, ja nekdy stiham jenom Budejce :sweat_smile:

Alik Gagarin je u me v albu, tak kouknete :dizzy_face: Je naaaaaaaadherneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej :dizzy_face:
24. zář 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj zvizi, já si ho od tebe půjčím do zářijovýho alba ju? A říkala něco???
24. zář 2008 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, ahoj :grinning:
Moc vas vsechny zdravi, porod mela rychlej a asi i v pohode :slight_smile: takovej euforickej, podle popisu :grinning:
Prijeli v pul sedmy rano a porodila v 7.50, takze supr :slight_smile:
24. zář 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, ten je krásnej :dizzy_face: A kousi to moc sekne, vypadá úplně v poho, jak kdyby vůbec nerodila :confused: :wink: To je teda mazec a za hodinu a ani ne půl odrozeno. Já ci takýýýýýýýý
24. zář 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, jo tak to nejsi sama, kdo chce taky takovej porod :grinning:
Musim jit hajat, neni mi dobre v tomhle "posedu" :sweat_smile: Uz toho mam za dnesek dost...
Ale hlavni je, ze obklady i dlazba uz jsou DOMA a zitra zacnou obkladat :slight_smile: tak aspon mam nejakou radost... :dizzy_face:

Kousi byla takovy krasny zpestreni dneska :dizzy_face: Alik je proste kouzelnej :slight_smile:

Tak se tu mejte a ja zitra zas nakouknu :wink:
24. zář 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj zvizi, běž hajat :slight_smile: a díky za zprávy. A zítra se koukej ukázat, kočko!
24. zář 2008 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmmm, tak takový porod by se mi taky líbil :slight_smile:
24. zář 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, krásný miminko, vlasatý :wink:
porod teda fakt rychlej :slight_smile:
24. zář 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak se hlásím po šíííílené noci a večeru. Začlo to tím, že jsem se večer jala vycídit kuchyň, kterážto mě vždycky rozčiluje, jak je všechno ulepené od plynu. Tak jsem se do toho vrhla, všechno vyklidila, nastříkala a začla drhnout. Až se mi z toho pohledu dělalo špatně a navíc jsem k tomu pořádně přes břicho nemohla. Tak jsem pak hodila hadrem a šla pryč a normálně se rozbulila a manža to musel chudá dodělat. Fakt hormony hadr...

No a pak přišla noc. Z nějakého, mně naprosto neznámého důvodu, jsem se celou noc hlídala, aby mi náhodou neuteklo, že rodím, úplně jsem čekala, že mi prdne voda. No fakt blázen. A aby toho nebylo málo, tak se mi zdálo, že už máme Káju doma a že jsem naprosto neschopná ji jenom přebalit a tak.

No jo, tak toť vše, dosnídám, dojdu se psem a razím do porodky na KO. Pak jsem tu jako na koni. Tak pa a opatrujte se.
25. zář 2008 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. Já měla šílenou noc včera a šílenej den po ní, pže jsem padala na ústa. Ne že bych byla tak fit, ale dneska pádím na poradnu pro ten můj kýženej nález, tak snad se něco dozvím. Pak ještě návštěva a pak už se snad pro tento týden taky zdržím a udělám něco doma. Už se těším na mé odpolední siestičky a další krůček k zútulnění bytečku. :slight_smile:

Noc byla šílená díky mlaďasovi, pže se rozhodl kopat opět jak o život - nenechal mě usnout až do půl třetí, to už jsem to zabalila a šla si sednout do pokojíčku do křesla a koumala tam nad jeho rozvržením..... Dala si hrnek teplýho mlíka a pak to ve tři zkusila znovu. Ne že by to bylo ideální, ale aspoň trochu lepší - už jsem s nějakýma těma kopancema naučila i usínat. :pensive: Jenže ráno vstávání a honička celý den..... dneska zase vstávání a souračka.... už teď jsem jak mátoha.

Tak se tu mějte pěkně a já se možná odpoledne ukážu. Jinak až zítra.

A Vrani - já si hlídám plodovku už asi měsíc - s tím vstáváním z postele to čekám každou noc několikrát při vstávání na WC - takže se vzbudím, našteluju s námahou do sedu, pak sedim a přemýšlím, kolik je toho zařízenýho, kdybychom museli jet, pak první krok, kterej šíleně bolí, zastávka a čekání, jestli něco neteče a pak může razit čůrat.... a tohle se opakuje tak 2x - 3x za noc. Někdy i víckrát. :grinning:
25. zář 2008 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak koukám, že hormony zběsile pracují :grinning:
já se vzbudila ve 2h a usnula, až šel MM do práce a teď jsem jak praštěná
plodovku si taky hlídám a intervaly křečí, ale zatím v pohodě
kupodivu, jak už máme zamalován pokojíček a ložnici, jsem se uklidnilam, že to už nějak stihneme
zato začal být trochu nervní MM, páč mu začíná docházet, že se "to" jako blíží

tak ať vám to dneska na KO dopadne dobře
25. zář 2008 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se hlásím po kontrole, dneska to byl fofr. Byl tam moc příjemnej mlaďoch :wink: No nicméně, vše při starém, na porod to zatím není, jinak by mělo být vše v pořádku a další kontrola příští pátek. Zkratek v průkajdě mám habakuk, ale jsou to takový čmáraničky, že to neumím rozluštit.

Jsem od rána nějaká malátná, a to jsem jsem si myslela, že mám nízký tlak, přitom mi naměřili 140/80. Takže dneska na všechno prdím a budu se válet s noťasem v obýváku. Jinak jsem od večera nějaká přecitlivělá nebo co, furt bych bulela.
25. zář 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak já se válela včera
dneska chci jít ven se trochu provětrat a začalo zas pršet, tak musím chvíli počkat
ještě potřebuju nějaké punčocháčky a zimní čepici pro prcka

tak okna nepomohla? :wink:
a odhadoval ti váhu nebo tak?
25. zář 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci nepomohla :frowning2: i když jako přijde mi, že břicho mám níž. Jinak mi neřekl vůbec nic, jen že srdíčko je v pořádku, záda vlevo a to bylo všechno :frowning2:
25. zář 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježiš kde jako stéééé? :confused:
25. zář 2008 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tož já byla ve městě :wink:
jsem jakási uchozená, nic se mi nechce dělat a jde na mě spaní
25. zář 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caues holky :slight_smile:

Tak ja zas hlidam hlenovou zatku :sweat_smile: vic jak plodovku :grinning: Ale vstavam normalne, u tchanovcu jak mame blbou postel a nizkou, tak se musim rychle jakoby vyhoupnout nahoru :sweat_smile: jinak bych pres to bricho nevstala :sweat_smile:
Jo a obkladaci jeste nedorazili :angry: :angry: :angry: jsem miiiiiirne nas*ana :angry: :angry: :angry: doufam, ze aspon dneska jeste kus udelaji :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. zář 2008 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tak řemeslníci jsou moje hoby :grinning:
třeba se jen někde zasekli, určo to zvládnete
25. zář 2008 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, no Vráni, zkus hádat, kde jsem dneska byla :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hned ráno jsem se stavila na té technické, pár připomínek měl, ale jinak myslím v pohodě. Jen jsem zaperlila, když mi říkal, ať rozsvítím mlhovky. Já když je mlha tak nejezdím, neb nevidím, nejdřív jsem zkoušela kde by to jako mohlo být a pak jsem poraženě řekla, že se omlouvám, ale že asi mlhovky nepotřebuji, protože nevím kde se zapínají :confused:
Pak jsem se stavovala v práci, ať toho stihnu před porodem zaúčtovat co nejvíc. Myslela jsem, že konečně půjdeme na ten oběd, ale nějak se nemůžou sejít - hodně práce, tak buď zítra nebo v úterý - prý. Ale od té nové holčiny jsem dostala krásnou knížku "Mých prvních 5 let" - to mi udělalo velikou radost.
25. zář 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak jsem si tedy myslela, že jsem dobrý plašan, ale koukám, že mám ještě rezervu :grinning: Jen si stejně jako Ilci hlídám křeče :wink:

Jo Vrani - jsem si v pátek koupila maliníkový čaj, a kolikrát myslíš, že jsem si ho udělala? :sweat_smile:
25. zář 2008 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti takže technická v cajku jo? Tak to je fajn. Já jsem si dvě hoďky schrupla a je mi líp. Teď jsem se vrátila z malé procházky do penny marketu a koupila jsem si Kinder čokoládku :stuck_out_tongue_closed_eyes: .

No s tím hlídáním...holt už nám to asi leze na mozek.
25. zář 2008 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky. Jsem konečně zpátky, ale opět pro změnu jako celý tento týden úplně groggy. Takže jdu jen nahlásit CS 3, srdíčko 140 a víc asi nic. Už začnu chodit každý týden jak na poradnu tak na monitor, 1. monitor si hodim asi zítra..... A jdu konečně poprvé v tomto týdnu chrnět i odpoledne. Ráno jsem padala na ústa, jak už jsem vyždímaná - ještě pořád jsem nedohnala ten úterní deficit, kdy mě Tonda nenechal spát.

Jo a manža už zase spinká spokojeně. Jeden čas, kdy mu to začalo docházet (kolem kurzu pro tatínky), byl sladkej - v noci se se mnou budil na WC a pořád se ptal, jestli dobrý. Teď je v práci tak vytíženej, že do postele padá dřív než já (a to je co říct!!!!!!) a v noci byste ho nevzbudili ani ránou z kanonu. :pensive:
25. zář 2008 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tož MM se mě včera ptal, jestli může jet v sobotu pryč nebo radši ne :grinning: :grinning:
taxem říkala, ať jede, kdyby něco, hned mu to hlásím :wink:
25. zář 2008 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, ja byla na monitoru prvne vcera, to mi delal i toho streptokoka, tak jsem na to zvedava...
a dalsi kontrola pristi tyden ve stredu :wink: a opet monitor :slight_smile:
25. zář 2008 v 16:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
já chodím na monitory od 30tt, malej se ani nehne, ale srdíčko máme furt krásný :slight_smile:
25. zář 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Joo, vidíte, jsem zapomněla nahlásit, že streptokoka nemáme :wink: Jinak nálada je lepčejší, odpolední spánek pomohl a hlava už se moc nemotá. Tak super.
25. zář 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, bezva
já už taky nejsu jak praštěná :wink:
25. zář 2008 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek