• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
jů, konečně jedna zbloudilá duše. Já bych si tak povídala a tady nikde nikdo neni :angry:
25. zář 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já jsem nakukovala a nikde nikdo :wink:
25. zář 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna jsem koukala že březnovky měly nějaký víkendový sraz s mimčama, musela to být sranda, jukni: http://zida.rajce.idnes.cz/Vikend_breznatek_-_Vyprachtice_12.9._-_14.9._08/#
25. zář 2008 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, za půl roku už to budou akční mimča :wink:
25. zář 2008 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jo, uznej že jsou krásný. Takových miminek pohromadě jsem snad nikdy neviděla :grinning:
25. zář 2008 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani :dizzy_face:
25. zář 2008 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
stejně to uteklo co? Akorát jsem si stáhla popis těhu z alba do PC, abych to měla schovaný, kdyby mi někdy někdo smazal album a tak a je to už stráááášně dlouho, co jsem zjistila, že jsem těhu. To snad ani není možný.
25. zář 2008 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, taky si to chci z alba stáhnout, asi se na to vrhnu hned :wink:
25. zář 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, jednou se na to určitě rádi podíváme :wink:
25. zář 2008 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
už to mám uložené, je fakt, že tady člověk nikdy neví a já už si to všechno nepamatuju
25. zář 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
přesně a těhu průkajda taky nebude na vždycky, hlavně tam nejsou ty pocity a tak. Stejně už se těším, až budu Káje dělat vlastní album (fyzické) a webovky :dizzy_face:
25. zář 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak album chci taky udělat, přemýšlím, že to pak prckovi nechám vytisknout jako fotoknihu
ale láká mě i klasický papírový, tak to nějak zkombinuju
25. zář 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo ty máš praxi v tom scrapbookingu, já jsem do toho pořád nezabředla. Fotokniha není špatná, ale bývají docela drahý a asi to chce až třeba jako po celém roce nebo tak ne?
25. zář 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
teď bylo několik akcí, tak to nebylo tak drahé
no, mám právě obavy, jak by to po roce bylo objemné, přece jenom je to asi dost zlomové období a fůra věcí je poprvé :grinning:
ale ještě uvidím
25. zář 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já o těch fotoknihách uvažuji příští rok k Vánocům. Uvidím jak to vyjde, ale myslím, že by to udělalo radost :wink:
25. zář 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti my jsme letos nechali babičce udělat kalendář s malou sestřičkou a to mělo velký úspěch, každý měsíc je tam její nějaké foto a má to pořád a očích :wink:
25. zář 2008 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás mají kalendáře tradici, teda s našima fotkama s MM
napřed jsem měla ten na nalepování fotek a loni jsem zkusila scrapbookový tištěný :wink:
http://picasaweb.google.cz/ilci.kas/Kalend2008#
25. zář 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci to je moooc hezký! Tos dělala celý sama?
25. zář 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani já takhle vyráběla snad 6 kalendářů - každému jiné fotečky jeho nejbližších. Dalo to docela zabrat, ale úspěch to mělo obrovský. Letos určitě zase budu vyrábět a k tomu otisky mimíse. Jo a taky jsem minulý rok vyráběla vánoční ozdoby se jmény, to taky mělo úspěch. Mám ráda takovéhle dárky. Vůbec ráda vymýšlím dárky, koumám co by komu udělalo radost. :wink:
25. zář 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - to je vážně moc hezký. Já tedy dělala ten nalepovaný
25. zář 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem dneska vyplňovala ty lejstra do porodnice a nadšená z toho tedy nejsem. Dotazník o jménech je jasný. Souhlas s hospitalizací asi taky. Pak je tu nějaký Informovaný souhlas pacienta - tak tam předpokládám, že pacient bude dítě a rodič (zákonný zástupce) jsem já. Asi těžko by tam chtěli podpis mojí mamky ne? :confused: :sweat_smile: :grinning: Nejhorší je Dokument pro informovaný souhlas rodičky. Předpokládám, že když je vzadu podpis rodičky a hned zpočátku jméno pacienta - tak pacientem myslí zase dítě. Hlavně se mi ale nelíbí, že mám dopředu podepisovat to, že mi vše vysvětlili, že když je nebudu poslouchat, tak nesu veškerou zodpovědnost já atd. Jako na jednu stranu to chápu, ale.... :confused:
25. zář 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti já ti nevím, ale jedinej formulář, který jsem podepisovala v krči já, bylo že souhlasím s tím, že budu o všem informovaná a že o mém zdr. stavu budou informovat manžela. Jinak žádný souhlas o hospitalizaci ani nic že pacient bude dítě :confounded:
25. zář 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani aha, asi to má každá porodnice jiný. Já těch lejster dostala snad 5 :confused:
25. zář 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, dík,
stáhla jsem si ty komponenty a pak to dělala sama
letos právě nevím, jestli udělat celý kalendář s prckem nebo i s náma, moc fotek nějak nemáme a nevím, jak by se moje babičky tvářily na fotky s pupíkem, ony jsou takové puritánky :wink:

jinak my máme Souhlas s hospitalizací, jeden pro porodní oddělení a jeden pro novorozenecké, takže si myslím, že jeden je pro mě a druhý pro dítě, ale taky nevím a zatím jsem to nevyplňovala
asi se poptám v pondělí v poradně, když si teda vzpomenu :slight_smile:
26. zář 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno maminy,
tak jaká byla noc? U nás se zase vypuzovala Kája, leč bez výsledku. Tak já vám nevím, asi to vzdám, to dítě si stejně vyleze, kdy uzná za vhodný :grinning:
26. zář 2008 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bry ranko :grinning:
Uz jsou tady! A bude se obkladat :dizzy_face: jeste jsem vsechno fotla PRED, odpo fotnu, co stihli udelat :slight_smile:

Holky, u nas zadny takovy lejstra nechtej :sweat_smile: aspon ne predem :sweat_smile: jenom prohlaseni o jmene, oddaci list a tot vse... tak nevim, jestli budu neco podepisovat u porodu.....

Mne se dneska nezdalo nic, jenom mi to nase dite siiiiiiiilene tlacilo na spodek, az to teda bylo dost neprijemny :rolling_eyes:
26. zář 2008 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já usnula až tak ve 3h ráno
zas mě chytly jakési křeče, pak mě bylo zle od žaludku a pálela žáha, pak se probral prcek, no nakonec jsem teda usnula

zviz, tak bezva, zase se trochu pohnete
26. zář 2008 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Il, tak to jsi mela supr noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: a to si ted mame nacerpat co nejvic sil, co....
26. zář 2008 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, super noc
poslední dobou je začínám mívat nějak častěji
asi pak budu ráda, že je prcek venku :wink:
26. zář 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mi bývá skoro po každém jídle na zvracení nebo mě pálí žáha
tak jako nevím, jestli už nemám jíst nebo co :grinning:
26. zář 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek