• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
No prosim Te... :sweat_smile: tak to mne je fajn - klepu na zoubky :wink: jenom nevydrzim dlouho sedet, protoze mi tam mimi pak tlaci :confused: nebo kolikrat kdyz se prevaluju z boku na bok, tak uplne citim, jak je ve me :grinning: to Ti je tak zvlastni :grinning: ale ani me moc nekope, ze by to bylo bolestivy nebo tak, spis se jen tak protahuje, popr. skyta :grinning:
26. zář 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda ty starosti se spaním vám vůbec nezávidím. Mně akorát překáží to břicho, bolí mě klouby u prstů u rukou a max. 1 za noc jdu čůrat. Jinak nic (tuk,tuk,tuk). Ale je fakt, že naše máma se ségrou poslední měsíc problila a hrozně ji pálila žáha, asi malá tlačila kam neměla :frowning2:. Jinak včera mi dal pan dr. výbornou radu, konkrétně jsem se ptala na ty klouby v noci, jestli je to normální. A on na to: no že vás to bolí, můžeme jenom konstatovat a vyřeší to porod. :grinning: Fakt vtipálek.

Ilci nemáš tip, kde by se dali stáhnout ty komponenty na kalendáře?
26. zář 2008 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, klouby na ruce, jo :sweat_smile: tak to jsem jeste neslysela...
Pan doktor je fakt vtipnej... to ses toho dozvedela :grinning: i kdyz, co Ti na to asi ma rict, ze jo, v tehu je mozny nejspis vsechno :confused:
26. zář 2008 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz největší sranda je, že se tě vždycky ptají na otoky a jiný potíže a když jim to řekneš, tak je to vlastně normální :grinning: . No ty klouby, to ti je fakt hustý. Přes den nic, ale jakmile si lehnu a usnu (i přes den) tak mi jako asi přestane proudit krev do rukou nebo já nevím, udělají se mi z nich takový bakule a šíleně bolí, když pak chci pohnout s prstama. Fakt nic příjemnýho, to buď ráda že to neznáš :wink:
26. zář 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, já si to sestavovala z klasických kitů pro scrapbook, nevím, jestli myslíš, že jsou nějaké specielní na kalendáře

tady je link na stránky, kde je přehled kitů zdarma na stažení
vždycky tě to hodí na stránku s tím daným kitem, pak si dáš Here nebo je tam u obrázku přímo link na stažení
http://forum.materinstvo.ru/index.php?showtopic=118851&pid=5402028&st=590&#entry5402028

jsou to teda Rusky :wink:

tady je něco o tvorbě kalendáře
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=22

a najdeš tam i číselník pro rok 2009
26. zář 2008 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to je sila :confused: :fearful: A lezis na levym boku? Ja cetla, ze se ma lezet na levym, protoze na pravym Ti proudi nejaka hlavni tepna nebo zila :sweat_smile: a je fakt, ze se mi i lip lezi na levym nez na pravym :confused: nebo jestli si nemackas nejakou tu zilu :confused:
26. zář 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak jestli bylo mamce blbě, tak je to asi normální (v některých případech)
já to měla sem tam, ale teď fakt i po jogurtu i v noci, no asi začnem příští týden s vypuzovacími metodami, jestli se to nezlepší :grinning:
26. zář 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz střídám celé těhu oba boky, protože pak jsem vždycky přeležená. A bolí mě to tak posledních 14 dní, před tím ne a je to nezávisle na tom, jak a kde a jak dlouho ležím. Už jsem se s tím nějak smířila, ale doufám, že po porodu to fakt zmizí.

Ilci už jsem se pohrabala na google a našla přímo i nějaké ty číselníky na r. 2009 ke stažení.
26. zář 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci a nepomáhá ti na tu žáhu mlíko? mně jinak rennie ale nechutnají mi tak se jim docela vyhýbám, ale když si cucnu mlíka, tak je to dobrý. No máma měla fakt mazec, blila i přes den, prostě chodila doma pořád s kyblíčkem :confounded:
26. zář 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, tak to jo :wink: treba to zase samo odezni... buhvi jak tam mimco lezi :sweat_smile:

Ilci, i po jogurtu? :unamused: Uz zacnete mimi vypuzovat, jo? To jsem zvedava, ktera z nas porodi jako prvni :grinning:
26. zář 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, žádný třeba, to prostě MUSÍ zmizet!

No to já jsem taky zvědavá, ale já to asi nebudu :frowning2: soukromně tipuju bustika :wink:
26. zář 2008 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, mlíko nepomáhá, rennie na chvilku

zviz, tož MM doufám brzo domaluje byt a můžem se na to vrhnout :wink:
už si připadám jak na konci tažení, zas mě bolí záda a mimčo tlačí
já teď naopak musím furt sedět, jak chvíli stojím nebo chodím, je to ještě horší
26. zář 2008 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci tak pak už asi opravdu jenom porod :grinning:

já si říkám, že po mě malá chce abych ještě uklidila koupelnu a záchod, nechá mě zítra oslavit narozeniny a pak už vyleze. Tak uvidíme, jestli je stejného názoru jako já :slight_smile:

i
26. zář 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, vy jste toho zase stihly probrat...... :grinning:
26. zář 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani když čtu tvoje problémy s bolestmi kloubů na rukou, tak se můžu pod ten tvůj popis podepsat. Trpím do puntíku na to samé. Taky to prý vyřeší porod :grinning: Někdy ráno fakt svírám ruce v pěst se slzami v očích :confounded: Jinak ale žádné jiné otoky nemám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. zář 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, bustík vypadá nadějně :wink:
26. zář 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
marci tak to mě na jednu stranu těším, že v tom nejsem sama, ale že je to hnus co? :angry: Tak nám přeju brzký porod a tohle ať si nechaj na sále :grinning:
26. zář 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Fimi :slight_smile:

Marci, Ty to mas taky? :frowning2:
26. zář 2008 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, zitra mas narozeniny? :slight_smile: To je hezky, budes mit mimco jako darecek :dizzy_face:
26. zář 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
kdepak vězí baji? Včera byla poprvé v porodnici, potkaly jsme se mezi dveřmi a nikde žádné info :confused:

Tak jsem koukla do tématu třetí trimestr a vy jste tam skoro všechno říjnovky :grinning: No toto, to jsme od začátku mohly mít český říjen :grinning:
autor
Vrani: něco podobnýho měla jedna ústečanda - tu ty prsty brněly - taky dostala radu porodit. Hahaha. Já se zas takhle mám zbavit výtoků. :wink:

Já měla dost podobnou noc jako Ilči v úterý a vzheledem k nabitýmu programu v týdnu jsem ten deficit doháněla až do dneška - takže jestli Tonda něco vyváděl, tak jsem to asi i zaspala. Jen na WC pořád vstávám - ale dneska taky JEN 3x. :astonished:
26. zář 2008 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lu :slight_smile: A jak je Tobe? :wink:
vrana: Mohli byste mít s Karolínkou narozeniny ve stejný den, ne? :slight_smile:
Tak na WC taky litam... aspon 3x za noc, podle toho, kolik tekutin za noc vypiju :confused:
zviz, zítra je rodinná oslava, mám je až v neděli, na Václava a rovnou 25, tak to by si jako zasloužilo pořádnej dárek ne???

KÁJOOOOOO, SLYŠÍÍÍÍÍÍŠ TO JOOOOO? TAK TO VEM NA VĚDOMÍ A PŘIJĎ MAMINCE POPŘÁT :grinning:
26. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvizatinka: To je ještě dobrý, já už každou hodinu :confounded:
26. zář 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj lu :slight_smile:

No nebo pak má ještě jednu šanci, tchýně má narozeniny 2.10. Tak se uvidí u koho bude potvůrka šplhat.
26. zář 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvizatinka: Ale jo, od rána pociťuju dost silné bolesti, tak jsem si je před chvílí začala psát, ale zatím nic moc pravidelné, třeba se to do večera nějak ustálí.
Vrani, no to sakra!!! :grinning: Kajo, tak hezky poslouchej maminku :dizzy_face:

Ja si dneska prohlizela Quelle, co mi prislo a tam byla fotka rodicu, lezicich v posteli a deticek, jak jim nesou snidani do postele - tak jsem si rikala, ze by se mi tohle taky libilo :grinning:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek