• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Lu, ze by? :dizzy_face:
26. zář 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: Ahojky. Bylo by to hezké, kdyby se narodila v neděli.
26. zář 2008 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jů, čůrání tak často jo? to by mě zabilo. Můj močák je snad zvyklej, že ho dřív tlačily špeky, takže se vlastně nic moc nezměnilo :grinning:

lu, že bys byla jako první ty jo?? :confused: :wink:
26. zář 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, tak to byste měli dobrý
ale třeba ti Kája nechce kazit oslavu, ať si to v klidu užiješ :wink:
25 - to je krásný věk :slight_smile:
26. zář 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrana: No můj tlačily taky špeky, ale teď je to fakt strašné. V noci vždycky na chvilku zaberu a už letím. No to nevím, já už bych chtěla. Máme 9 dní do termínu, dle mých výpočtů jenom 7, tak už by mohlo dojít k nějakému pokroku, ne?
26. zář 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme s manzou taky nedelnatka - o tech se rika, ze to jsou stastne deti :dizzy_face: ale buhvi, jestli je to pravda :grinning:
Muj manza by jiste ocenil, kdyby se mimi narodilo treba v patek, nebo z patka na sobotu, aby to mohl jit oslavit :grinning:
26. zář 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: šplhat... :grinning:

Jinak koukám, že jsem vám ještě nepopsala včerejší poradnu..... Teď už se tomu směju, ale včera mi bylo celkem ouvej.....
Víte, jak jsem se divila, že ta Drka mi 3x zopakovala, že příště (čili včera) bude vyšetřovat? Tak jsem se tomu krapet divila a vymýšlela, co tím asi chtěla naznačit- jetli si mám vzít jako sukni nebo jestli si mám dát do kupy trochu spodek..... nic jinýho mě nenapadlo. A pak jsem na to asi přišla - že si potom nemám nic moc radši plánovat! Sotva jsem totiž lezla, chodila jsem pomaleji než důchodci. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A já samozřejmě měla domluvenou návštavu u tety, která bydlí na děsným kopci!!!! A já většinou jezdím busem a chodím pěšo. :grinning:
26. zář 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zvizatinka: Přesně řeč mého muže :grinning:
26. zář 2008 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Manža má na oslavu tři různé kolektivy, tak by mu jedna neděle stejně nestačila. :grinning:
26. zář 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lu :wink: :grinning:
Tak Tobe to mozna i vyjde :grinning:

Fim, to Ti brali cyto nebo co?? Mne vzdycky jenom prohmatne, zjisti vysku delohy nebo co a hotovo :sweat_smile:
26. zář 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chlapi jsou všichni stejní :grinning: Můj manžel taky dneska ráno hučel do malého, že jako dneska by to bylo super - že má před sebou víkend :grinning:
26. zář 2008 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci no však, oslava je v sobotu přes den, pak může začít :grinning:

fim, pane jo, tak já zatím asi pořádné vyšetření nezažila (tuk,tuk,tuk) nikdy mi po tom nic nebylo a ani mě nic nebolelo :confused:

zviz, nápodobně, zrovna včera mm říkal že pátek je ideální den :grinning:
lu, tak už se chystáš?

já teda chodím k dr. v sukni furt
fim a jak moc tě vyšetřovala?
autor
Zviz: jen stěr na streptokoka a prohmátla. Ale to prohmátnutí pekelně bolelo. :frowning2:
26. zář 2008 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
já právě spíš čekala vyšetření jako tím mikroskopem nebo co to tam má, aby se koukla na čípek, ale to neeee - tak zas by mě zajímalo, podle čeho usoudila CS3. :sunglasses:
26. zář 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, tož mě prohmátává pokaždé, ale je to v pohodě
třeba to nedělá tak důkladně, nevím
26. zář 2008 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci: No ještě ne, moc tomu nevěřím. Poslíčky mám už dlouho, ale takto hodně mě bolí břicho prvně a je to s přestávkama, že to není v kuse, no uvidíme. Budu si to zapisovat...
26. zář 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, tak to je divny :unamused: ster na strepto mi delal taky, to jsem skoro necitila, jak tam smrdlal tou vatickou.. mozna jak mas zenskou drku, ze neni tak citliva jak chlap :sweat_smile: :grinning:

Ja chodim v takovym delsim tricu :slight_smile:
26. zář 2008 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
vrani: on o to možná bude i těma mýma neustálýma zánětama - asi mám moc nateklý sliznice nebo už fakt nevím, ale taky mě nikdy tak nebolelo obyč. prohmátnutí :wink: Naštěstí jsem to postupně rozchodila, ale ty toky myšlenek, jak mi najednou svitlo - tomu se směju. :grinning:
26. zář 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim, muj dr. pise CS taky jenom po tom prohmatnuti - nekouka do me pokazdy mikroskopem - to bylo snad jenom jednou :sweat_smile:
Tak to já mám CS 7, podle pondělní kontroly. Mně nevyšetřuje taky mikroskopem.
Jdu je nahoru zkontrolovat :wink:
26. zář 2008 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No vidíte a já mám streptokoka pozitivního, tak jsem z toho celá nadšená :wink:
26. zář 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm to je divný, mě výtěr na streptokoka taky nebolel, ani jsem o tom nevěděla. A od té doby co mě vyšetřují ručně, ne zrcadlem, tak mi to obecně není nijak extra nepříjemný. A neříkali, že by ses už jako otvírala? To pak prý docela bolí.
autor
Hele já pořád přemýšlím, jestli vůbec poznám tvrdnutí břicha. Pže jak se Tonda mele, hlavně poslední dobou, tak mě docela obstojně bolí - ale většinou jen třeba půlka - tam, kam zrovna vytrvale kope. A je fakt, že bolí pořád a pak to odezní. Ale už začínám vymýšlet, jestli to pak poznám. :sunglasses:
lu tak to musíš být v porodce o těch pár hodin dřív co?
fim: Já myslela, že to nepoznám, ale poznala jsem :slight_smile:
26. zář 2008 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já nevím, doktor říkal, že dostanu těsně před porodem kapačku. Na netu jsem si vyšetla, že se musí ta kapačka dát 6 a méně hodin před porodem a pak to zničí na 72 hodin.
26. zář 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu, tak třeba to začne být pravidelné :wink:
po kolika minutách mezi kontrakcemi se má jet do porodky?
já už zas nevím :grinning:

zviz, tož u dr. se sedí na židli, když si s tebou povídá nebo zapisuje a tak dlouhé triko, aby mi zakrylo zadnici už nemám
a sedět tam jen tak, to neeee
26. zář 2008 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud máš streptokoka, tak prý 4-6 hodin před porodem, říkal dr.
26. zář 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek