• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
ilci: No, co si zapizuju, tak 9:23, pak 9:33, 9:44, 9:54, ale nepřipadá mi to zase tak moc silné na to, aby to byly ty správné kontrakce :unamused:
26. zář 2008 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilu myslím že po pěti? Ale lu by asi měla dřív.

Ty jo, taky se teĎ víc potíte?
26. zář 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, po 5 minutách. To říkají všude. Mně doktor neříkal, že bych měla jet dřív.
lu a co zkusit sprchu, nebo vanu. Prý jestli jsou to posly tak odezní a jestli porod, tak to zintenzivní... Tý jo, třeba tu máme začínající porod :slight_smile:
vrana: Ani mi nemluv, jako prase :unamused:
26. zář 2008 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ilči: nám kladla na srdce PA zkusit vydržet doma nejméně 1 hodinu s 5min. kontrakcema. Samo, že když na 5 minutách začneš, tak je to rychlý a měla bys vypadnout dřív, ale většinou je to takhle. :wink:

Já to vidím u sebe právě na ty sliznice jako nejpravděpodobnější. A se streptokokem už radši taky počítám - divila bych se, kdyby se mi vyhnul. :sweat_smile:
je to děs, člověk se hne, že něco udělá a mohl by jít hned do sprchy :angry:
vrana: Nemáme, na to se cítím moc fit :wink: Teď se mi do sprchy nechce, kdyžtak později.
Beztak si něco namlouvám a budu přenášet :grinning:
26. zář 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: To jo a nejvíc se potím pod prsama :grinning:
26. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu, nech bejt, koukni na kousi, porozeno za hodinu a půl :wink:

fim, jsem se taky divila, ke konci jsem měla zánět dvakrát a streptokok nic. :confused:
vrana: A kde o tom kdo píše?
vrana: Takové štěstí mě nepotká :angry:
jsem si ještě řekla, že si dám zítra skleničku vína, když jako bude ta oslava a večer teplou vanu. Víc už asi zkoušet nebudu a nechám to na ní. Jo to přenášení mě furt straší, to fakt nechci. :unamused:
26. zář 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
já to taky chodívám rozhánět do sprchy a pomáhá to
jsem si právě říkala, ještěže není venku 30 ve stínu, to by se mi do sprchy nechtělo, max do studené vody

no já byla zpocená včera, venku jsem byla jen v triku a svetru, fučelo, uši zmrzlé, ale já se potila
doma už si MM zvykl, že spí zakutaný pod peřinou a já nadávám, že je děsný hic :grinning:
26. zář 2008 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
lu, psali o tom holky v ČB, víc ví zviz. Vím jen to, že ještě večer byla na hokeji, trápili ji poslíci, tak nakonec jeli do porodnice, přijeli tam v 6:30 a když jí chtěli píchnout vodu, tak zjistili, že žádnou nemá a ona prý že ani neví kde ji ztratila :grinning: jako bych ji slyšela :grinning: :grinning: :grinning: no a v 7:50 byl alík na světě...
26. zář 2008 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jdu dneska do pordoky na ten monitor, tak tam zkusím naznačit, že je potřeba mi ujasnit ten termín, ke kterýmu mě nenechají přenášet. Jsem zvědavá, jak budou zase ochotní. :angry: Ale už bych taky ráda měla jasno, kdy bude Toník na 100% s náma. :dizzy_face:

Lu: myslím, že Elča brzy vyleze, takže přenášení se konat nebude. :wink:
26. zář 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte.
Vrani - já myslím, že nakonec porodím jako poslední. Fakt už bych se ani nedivila. :sweat_smile:
26. zář 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ilci já teď chodím ven v sandálech bez ponožek a je mi prima :grinning: (no možná proto se nemůžu zbavit rýmy :slight_smile:)
Jinak mě teda trápí vedro v noci, M spí u okna, takže musí být zavřené a já se budím vedrem :cry:

Ty jo, vy aspoň znáte posly, já neznám vůbec nic, kromě pohybů. Jestli já pak ten porod poznám? :confused: :sweat_smile:
26. zář 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Busti: poslední asi budu já. :wink: Takže neboooj. A navíc ty jsi velmi vážná kandidátka, jen tě zatím nechává malá na pokoji, abys stihla ještě načerpat síly. :wink:
26. zář 2008 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj busti! Kuš přenášet! To se tu neříká. :slight_smile:

Teda dneska to tu žije, to koukám a to venku svítí punťa!
26. zář 2008 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: manža je mrož, ketrýho svět neviděla a taky jsem teď horkokrevnější než on. :grinning: Jenže on mě navíc pořád přikrejvá, prej aby Toníkovi nebyla zima. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrana: No právě, my cítíme už několik týdnů poslíčky a pořád nic a ty necítíš nic a naráz ti odteče voda a už pojedeš a budeš první :wink:
26. zář 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, to už nějak poznáš
já bych radši bez políčků a hned :wink:
Ilci, ja u dr. sedim uz oblecena :wink: prohlidne me, pak se jdu oblect a povidam si s nim oblecena.

Vy jste toho nakecaly, ja jdu na chvii pryc a musim docitat celou stranku :sweat_smile:

Ahoj Busti :slight_smile:

Lu, Kousi mela porod suprovej :dizzy_face: aspon podle popisu, co mi vypravela :grinning:
autor
No všas se mi taky perou poslední plínky a chystám se věšet na balkon. Večer se teda asi užehlím, pže ty předtím jsem ještě nezvládla, ale zas se to hne dál. Ještě musím objednat ty s potiskem, ale to nehoří. :wink: A pak padám na ten monitor. :wink: Tak snad se to nepokazí......
26. zář 2008 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás teda moc nesvítí, jsou to spíš nesmělé pokusy :wink:

jinak CS mi nikdo neměří, jen mám teda ten zkrácený čípek a dr. furt vtipkuje, že lepší porodit dřív než týden přenášet
Jdu si na chvíli lehnout. Zatím ahojky. Kdyby se něco dělo, dám vědět :wink:
Mne rikala sestri, ze me prenaset nenechaji, pac mam ten Rh faktor negativni :confused: tak jsem na to zvedava... ja doufam, ze bude mimco rozumny (po mamince :grinning:) a prijde na svet pekne na cas :grinning:
26. zář 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hele, u nás na Ústí se teď rodí o 106, takže já už skoro neřeším, pže je mi jasný, že je možný snad už všechno - bez poslů, po jednom mazlení porod za 5,5 hodiny a 3 týdny před termínem. :slight_smile: Taky bych to brala. :grinning:
26. zář 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek