• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
Lu, dobra :wink: jen bez, nacerpej jeste nejaky sily :slight_smile: ja si myslim, ze uz to bude ONO :dizzy_face:

Zitra ma byt pekne, tak si planuju, jak jeste vyperu vnitrek z kocarku a jeden polstarek se zabickou, co jsem koupila do postylky... tak snad mi to vyjde :slight_smile:
26. zář 2008 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
lu pa a držíme palce.

Tak u nás to svítí o stopéro, je tam krásně, škoda že nemůžu ven s kočárem :wink: ideální počasí. Mně se akorát pere pračka s naším prádlem, pro prťavku už je všechno přichystané, jsem docela ráda, že jsem to udělala tak brzo, teď už mám klid.
26. zář 2008 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Lu: jen aby ses stihla přijít ještě rozloučit, než opravdu pojedete..... :grinning: Pa. :wink:
26. zář 2008 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani, to Ti zavidim.... ja sice vsechno nachystany mam, ale v krabicich :frowning2: kdyz to neni kam naskladat :frowning2: ale uz to neresim... jenom tise doufam, ze se to proste vsechno stihne do porodu. Az budem mit kde spat, pak at si mimco vyleze :grinning:
26. zář 2008 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
vy perete i nový kočárek?
26. zář 2008 v 10:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani, jenom vnitrek - on totiz smrdi novotou a ja chci, aby to pekne vonelo :wink: az tam mimco dam...
26. zář 2008 v 10:14  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, vy jste nějaký aktivní :grinning:
no, už se mi udělalo líp a nechce se mi tak moc zvracet, ovšem jsem zvědavá, jaké to bude zase po obědě

lu, tak odpočívej a uvidíš

jsem fakt zvědavá, kdo bude první :wink:
zviz, v krabicích nebo ve skříni..to už není tak podstatný, hlavně že to máš. :wink: Co kousi, kdy jdou domů?
Já mám spíš pocit, že jak mám ty posly, tak pak nepoznám, že už to nejsou poslíci, ale jedeme naostro :grinning:

Zviz - už jsem se tu nad tím jednou podivovala. Taky mám Rh negativní a i vím, že manža Rh pozitivní, ale nikdo mi zatím neříkal, že by kvůli tomu nenechávali přenášet. Ikdyž to by bylo moc fajn.
26. zář 2008 v 10:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Kousi uz mela jit domu vcera :wink:
Bysme swi taky mohly udělat nějaké hezké album pro říjnový miminka ne?
autor
My ještě máme manžou v plánu nějaký dodělávky, ale v nejhorším je zvládne sám. Teda kromě šití na stroji - sice by uměl, ale čas by na to nebyl. :sweat_smile: Tak mám radost, jak finišujeme.

Holky, taky vás už nenápadně každej kontroluje, jak jste na tom? Mě v posledních třech dnech pokaždý někdo - a když jsem nad věcí, že jako v pohoděěěěě, tak jsou najednou taky děsně informovaní a přitakávají, že máme přeci ještě čas. :grinning: :grinning: :grinning: Zatím to beru s humorem, ale za chvíli mi to už asi začne lízt pěkně na nervy. :pensive:
26. zář 2008 v 10:16  • Odpověz  • To se mi líbí
Vrani, to jo :wink: ale jeste do nej nemame co dat :grinning:

Busti, mne to rikala predminule sestri - nejak jsme se o tom bavily... ja mam protilatky OK, je to prvni tehu, vse bez problemu, takze mi asi snad nic pichat nebudou, ale prave ze rikala, ze prenaset nenechavaji - tak nevim :sweat_smile:
26. zář 2008 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
zviz jo tak, tak to my ho jen vybalili aby vyčichl, ale prát ho asi nebudu

busti no a já jak nemám ani posly, tak se obávám že to nepoznám vůbec a budu si myslet že jsem něco špatnýho snědla :sweat_smile:
26. zář 2008 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Fim, tak u nas tohle jeste nenastalo :grinning: ale taky se toho desim - takovy ty otazky a SMSky - tak co, uz?? Nerodite? Jsi jeste 2v1? a podobne... ale chapu, ze jsou zvedavi a tesi se :confused:
26. zář 2008 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
fim, mě ještě nikdo nekontroluje ale manži se prý pořád ptají v práci a už mu to leze na nervy :grinning:
26. zář 2008 v 10:18  • Odpověz  • To se mi líbí
zviz, přesně si vybavuju, jak jsem volávala mámě tak 14 dní před porodem jestli už a hrozně jsem se divila, že je protivná :grinning:
26. zář 2008 v 10:19  • Odpověz  • To se mi líbí
vrani, tak album založit můžem, v této chvíli tak max. nějakou tabulku s postupkou :wink:

fim, mě furt kontrolují naši
jinak ani moc ne
26. zář 2008 v 10:20  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vrani: i já jsem poznala posly - hlavně nejsou pravidelný. A je fakt, že můžou vypadat všelijak - u mě jen jako MS bolesti. A teď už mám zase týden klid. :wink:

Tak se toho některá ujměte... já už asi neee. :wink:
Vrani :grinning:
Ja doufam, ze mi moc lidi psat nebude :sweat_smile: jinak asi vypinam founa :sunglasses: :grinning:
Ja posly jeste nemela :confused: a ani mi to nevadi :grinning:
26. zář 2008 v 10:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Oni se ani tak nezeptají přímo, ale je to úplně jasný, pže se neozvou celej rok a pak najednou si všichni vzpomenou.... a jen tak mezi řečí přijde dotaz. :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebo jim tu nevyřčenou otázku zodpovím rovnou sama. :grinning: Ale dlouho mě to bavit teda nebude.
26. zář 2008 v 10:22  • Odpověz  • To se mi líbí
když jáuž MS neměla ani nepamatuju, tak jak si mám pamatovat MS bolesti :grinning:

jo a taky bysme si mohli vyměnit tel. čísla, abychom mohly hlásit žeu ž jsme porodily...
já mám posly jako křeče na MS, bolest zad a tlaky dole vpředu i vzadu
a jsou to různé intervaly, ale většinou to trvá max. hodinu a mám je v noci, takže to pak zaspím :grinning:
Vrani, to bychom mohly :wink: Ja vam pisnu IP :slight_smile:
Zrovna nedavno jsem premyslela, kolika lidem budu muset napsat smsku, ze jsem porodila :sweat_smile: a je jich teda pozehnane :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevim, jestli bude nalada :zipper_mouth:
26. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  • To se mi líbí
zviz, super, já též, dělat asi tabulku s kontaktama nemá moc smysl, když je nás tu asi tak 5 :grinning:
26. zář 2008 v 10:24  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Vrani: když MS bolesti přišly, tak jsem znechuceně konstatovala, že ani po 9 měsících jsem je nezapomněla a stále je poznám. :frowning2: :grinning:
26. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
zviz, to si tady zvolíme styčnýho důstojníka - podle TP a tomu budeme posílat sms že už je po a on to sem vyvěsí a zapíše do alba :grinning: Jsem to chytla v září, páč mám termín až v říjnu :grinning: :grinning: :grinning:
26. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ba ne, je to děsně super, když ti přijde sms, že je další nový mimčo a když vidíš, že ty holky to zvládaj, tak si říkáš, že to zvládneš taky :wink:
26. zář 2008 v 10:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek