• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Říjnovky 2008 v Praze

27. dubna 2012 
tak my na cestu z porodky máme takovou smetanovou se zvířátkama, pro jistotu :grinning: stačí že doma bude ležet v růžovým
26. zář 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My máme světle modrou proužkovanou soupravičku a přes to bílou, co jsem pletla. Čekám, že už bude zima. :sweat_smile:
26. zář 2008 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak album založeno, provizorní tabule taky, ještě ji upravim, je to nějak blbě čitelný.
26. zář 2008 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani :wink: supr :dizzy_face:
26. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě se jdu podívat po nějakém hezkém úvodním fotu mimísků, neviděly jste někde?
26. zář 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: dobrý. A budeš ji pak rozšiřovat o skutečný datum a míry? :confused:
26. zář 2008 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
vrani, pěkný
26. zář 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
fim, jo můžeme
26. zář 2008 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, to bychom mely urcite rozsirovat :wink: jak to skutecne dopadlo :slight_smile:
Tedy, pokud na to vubec bude cas... :sweat_smile:
26. zář 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu se opet kouknout, jak jim to jde :wink:
26. zář 2008 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
zviz, tak snad pokračují dobře :wink:

tak na rozšíření o skutečný datum jsem zvědavá, jak se to nakonec vyvrbí
26. zář 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já už peru druhou pračku, asi bych měla jít dělat oběd, ale já jsem zase tak líííínáááá :astonished:
26. zář 2008 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne vari tchynulka :dizzy_face:

Jsem fotla, co stihli oblozit... mame blbou koupelnu, samy dorezy :sweat_smile:
26. zář 2008 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už mám uvařeno, ještě že existujou ty šikovný recepty v pytlíku :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Koupelna a záchod už se mi louhují, tak paráda. Pak už jenom skočit do krámu pro nějaký mňamky na zítra. :slight_smile:
26. zář 2008 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jsem zpátky ze srdíčka. Bohužel nějakou zvláštní aktivittu ohledně změny termínu jsem nezaznamenala - prostě 3 dny před termínem (toho 22.) si mě pozvou a už asi nechají v porodce. To zas taková výhra není - o dřívější termín se budu muset postarat sama . :grinning:
26. zář 2008 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fim tak to nic moc. Holt budete muset začít vyhánět :grinning:
26. zář 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Myslím, že tak příští víkend začneme - to už by mi manža neměl nikam odjíždět. :wink:
26. zář 2008 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vrani: tak jsem vyhledala to naše připravené album a ta fotečka se ti mooooc povedla. :dizzy_face:
JInak jsem mrkla na říjen a už se to tam taky pěkně rozjelo. Docela je tam dost mamin. Ale Evitka, která měla být zářijovka, pořád nic. Já už bych se asi zbláznila. :sunglasses:
26. zář 2008 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ilci - ty poslíky mám úplně stejně jak popisuješ, jen je mám i přes den
26. zář 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha, tak mě to zatím chytá jen v noci
26. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky to je tedy noc. Bolí mě záda, ale celý den jsem byla v letu, tak jsem to přičítala tomu. Ve 22h jsem přišla od mamky a šla si lehnout - začaly mě chytat bolesti do břicha cca po 10 min. a od půl 1 už po 5 min. Jako je to mazec, ale furt se to dá vydržet, tak sakra jak se ten zasr...j porod pozná? Mám vyrazit, nemám? Odešel ze mě další kus zátky a já fakt nevím. Bych potřebovala, aby mi rupla voda, ale pořádně a bylo by. :sweat_smile:
27. zář 2008 ve 03:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
busti, tak jak??
byl to ten porod?
já teda měla noc dobrou, spala jsem až do 4hodin
27. zář 2008 v 06:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hů, tak co??? Rodí bustik nebo nerodí???
27. zář 2008 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak zas nakukuju, nic nového?
27. zář 2008 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, tak pořád nic, koukám, že ta busti asi opravdu rodí. :wink:
27. zář 2008 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
buď rodí nebo odpočívá po té noci
ale taky to spíš vidím na to první :wink:
tak snad dá vědět
27. zář 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, Busti a Tys nam nenapsala cislo :frowning2: abys dala vedet, jak to s Tebou vypada :dizzy_face:

Jinak ahooooooj holky :slight_smile:
Jak je u vas? Tady v CB zadny babi leto nemame :angry: sice jsem vnitrek kocaru vyprala, vyprala jsem i polstarek se zabickou do postylky, ale slunicko nikde, aby to pekne schlo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. zář 2008 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No nekecejte, že už se rodí i tady..... a to ještě včera Bustik pochybovala, že bude první z nás. :grinning: Tak snad dá brzy vědět. :confused:
27. zář 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda, jdu na skok před rodinnou oslavou. Na druhou stranu bustikovi přišly naše čísla, tak snad si aspoň nějaké uložila a když tak se ozve... no a nebo tu tak tři dny nebude a pak už bude mít v profilu 1d a my v albu první říjňátko :grinning:

Já jsem zvědavá jestli rodí :slight_smile: Mně dneska nějak pobolívá podvozek. Jinak noc byla v poho, tentokrát bez čurací pauzy :grinning:
27. zář 2008 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vrani, Tys v noci nebyla curat, jo??? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ja snad 3x :sweat_smile: jako vzdycky... :wink:

Mne obcas mrne zatlaci na spodek, nic prijemnyho... ale jinak nic... zatka taky zatim nikde, tak snad to jeste aspon tech 14 dni vydrzime... to uz bychom mohli byt zase doma :dizzy_face:
27. zář 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek