Říjnovky 2008 v Praze

Uvidíme, jestli nějaký srazík domluvíme. Není to podmínkou! 😉
vrana
23. črc 2008
Jani kdybys viděla ten bordel v pokojíku...Tam je ještě práce a ty okna špinavý....asi si je ale nechám, až budu chtít porodit 🙂 Takže jestli povlečení přijde a povlíknu ho, tak budu muset přemístit strategicky věci tak, abych to beztrestně mohla vyfotit a vypadalo to zase načančaně. Vždycky když přijdu domů, tak si říkám, že něco poklidím nebo vyžehlím a skutek utek. :-N
zvizatinka
23. črc 2008
Jooo, tak takhle to mam taky... ja nebudu uklizet, kdyz tu budou pristi tyden bourat - to proste nema cenu a navic se mi ani nechce... kdyz dlouho stojim, tak uplne citim, jak mi otekaji nohy, boli zada... neni to ono :-N jsem takova unavena porad, to je taky z toho pocasi pitomyho hnusnyho :-| ale jinak je mi fajn 😃 s manzou teda nic moc, posledni dobou je nejakej divnej 8-( tak ho nechavam byt, pac ja jsem taky divna - podle nej 😃
vrana
23. črc 2008
A kdy to máte mít hotový? Nálady jsou hnus, ale ty změny počasí tomu teda přispívaj. My jsme byli včera protivný taky oba 🙂.
zvizatinka
23. črc 2008
To kdybych vedela :-N nevim :-N ale doufam, ze to bude brzo... abych to tu stihla jeste uklidit... holt driv jsme se k tomu nedostali a kdyby jo, tak zase nemel cas MM strejda, ktery nam to tu bude delat. Takze ve skrytu duse doufam, ze to nebude trvat dlouho... zase tolik veci tu neni a jak jich je vic, tak by to melo jit rychle.
zvizatinka
23. črc 2008
Vic lidi 😉 = tak to jde rychlejs
vrana
23. črc 2008
Když tak je trochu popoženeš, kdyby se flákali. Nebo je musíš postrašit, že když to nestihnou tak to budou uklízet sami až budeš v porodnici 😃
zvizatinka
23. črc 2008
Na uklid budu muset pozvat mamky a tetu a sestrenku nejspis... abychom to zvladly rychle 😉
vrana
23. črc 2008
Naši taky rekonstruovali když byla máti těhu, akorát že celý panelákový byt... Máti byla tak v 8, když jsme jí pomáhlai s úklidem. Myslela jsem že ji kopnu, jak byla protivná a všechny nás komandovala, co je blbě. 😃

Mám tu manžu, frčím domů. Dík za společnost, hezky to uteklo. Zahlásím se z domova nebo když tak zítra po kontrole.

Pa
zvizatinka
23. črc 2008
Vrani, tak to budu taky delat - komandovat 😃
Tak pa a zitra drzim palce x-)
ilci
23. črc 2008
vrani, tak ať kontrola klapne
a těším se na to růžové povlečení 😉

já teda zatím komanduju jen manžu, tož koukám, že se budu muset hlídat, ať nejsu moc protivná 😃

holky, hodíte mi ten link na formuláře?
díky
zvizatinka
23. črc 2008
Ilci, jdu ho najit. Mmnt 😉
zvizatinka
23. črc 2008
http://formulare.mpsv.cz/okdavky/cs/welcome/
tak tohle uz snad bude dobry :-N
ilci
23. črc 2008
zviz, díky 😉
zvizatinka
23. črc 2008
Neni zac 🙂
zvizatinka
23. črc 2008
Jsem se pred chvili dozvedela, ze MM jede zitra do Prahy a bude tam pres noc 😞 to tu zas budu sama... doufam, ze budu tak utahana, ze usnu a budu spat jak spalek.
zvizatinka
23. črc 2008
Jdu spat... brou |-|
ilci
23. črc 2008
dobrou a krásné sny 😉
ilci
24. črc 2008
dobré ráno

u nás je furt dost větrno, v noci lilo, vypadá to jak na podzim
hlavně aby nepršelo o víkendu, přijedou pražáci, naši mají hody, tak bude zas žranice 😃 😃
zvizatinka
24. črc 2008
Dobre rano! 🙂
tady je taky hnusne... MM uz je v Praze 😞 tak jsem slamena vdova 😞

O vikendu by melo byt tropicky vedro - ted to pisou na seznamu 😉

Tak a ja se jdu osprsit, protoze po desate jedu za kamoskama 🙂
ilci
24. črc 2008
já musím vyrazit koupit bráchovi dárek k narozkám, měl je v květnu, ale vidíme se až teď
ale vůbec se mi nechce :-|
zvizatinka
24. črc 2008
Ilci, tak to Ti neporadim 😞 na darky nejsem dobra :-N pro chlapy neco vybrat, to je umeni... 😉 zensky jsou jednodussi, i kdyz taky jak ktery 😃
ilci
24. črc 2008
tož mám nějaké tipy od švagrovky, ale je problém trefit se mu do vkusu
dneska už mu taky všechno nevoní 😃
zvizatinka
24. črc 2008
Ahoooooooooooj 🙂

Fiiiiiiiiim, neflakej se na Usti a prid!!! 😃

Vrani, jsem zvedava, jak jsi dopadla.. x-)
fimautor
24. črc 2008
Čus. Tývado, jsem napsala jeden vzkaz a hned jsem profálknutá...... 😃
fimautor
24. črc 2008
Dneska jsem zase úplně kožená - no nebyl polední klid, tak je to znát...... Holky, ve zkratce - co novýho, co se řešilo..... Dočítat budu zítra. 😉
zvizatinka
24. črc 2008
Fim, no cau 😃
Ja se byla kouknout, jesti jsou holky z CB online a nejsou... ale videla jsem Tebe x-)
zvizatinka
24. črc 2008
Fim, co se resilo... rekonstrukce, pak ty formulare... Vrani mela jit dneska na kontrolu a pak za segruskou x-), pocasi :-N
fimautor
24. črc 2008
Vidíš, já ani nepostřehla, že před tebou tu byly holky až v 10..... Fakt jsem groggy.
U nás na Ústí se očekává další přírůstek, tak jsem to zapla jen kvůli němu. Ale pořád nic. A tys mě takhle vyhmátla.
Dneska jsem byla u mamky (optě), měla přijet ségra - už na oběd, ale opět zaspala, tak dorazila později a já tam kejsla...... No a trochu jsem si nakoupilia zeleninku na dietku, tak jsem se pak málem strhla. Pěkně jsem si pak vynadala, jak to bylo těžký. Snad to Tonda ustojí v pohodě.
Poslední dobou se mi zdá, že nějak míň kope. Tak snad se mi to jen zdá :-N , z každýho kopance mám ale velkou radost. x-)
fimautor
24. črc 2008
Tak formuáře by mě momentálně asi dorazily, počasí je u nás pěkně hnusný - akorát jsem ještě s tím nákupem zmokla a Vraňule dneska nebyla, co? Ale snad dobrý...... Jo ona včera řešila vlastně ten výtok, tak snad to nebylo nic vážnýho. :-N