Říjnovky 2018

Ahoj, diskuze pro všechny, které očekávají přírůstek v říjnu. 🙂
natysnovec
Dnes ve 14:45
Ahoj holky jeste nekopem...😢😢
knoflikarka
Dnes ve 14:49
@oveckaluky tak to je super, jdu na poradnu příští středu, tak se taky zeptám. O tripple testech ani neuvažuju. Ale stejně chci na 2. screening do fakultky, jsem zvědavá, jaký budou mít celkově přístup a jestli budou mít taky problém mě vyšetřit přes břicho, protože mám "velkou lipidovou vrstvu" 🙄😅 Jako nejsem vychrtlina, to určitě ne, ale se svým BMI 27 si zas nepřijdu úplně morbidně obézní.😀
ishumiszautor
Dnes ve 14:57
@knoflikarka mam bmi o 1 vyssi a problem nebyl. U prvniho jo. Asi zalezi na pristroji taky.. mozna i kde mas umistenou delohu..
oveckaluky
Dnes v 15:04
@natysnovec ještě má pořád čas 😉
knoflikarka
Dnes v 15:07
@ishumisz No nejlepší je, že já mám ty "lipidy" spíše rozmístěné po bocích a stehnech, to, co mi vyskočilo na břiše, už je z těhotenství a ani kilo nahoře 😅 takže musím mít tu dělohu asi až na zádech, nebo nevím 😂 Zkusím zajít na 2. screening jinam, celkově jsem tam nebyla moc spokojená (a tohle je to poslední, co by mi vadilo, spíš mě to pobavilo🙂)
oveckaluky
Dnes v 15:07
@knoflikarka Já jdu na velký UTZ jen ke svému Dr., triple testy dělat nebudeme, na tom jsme se dneska domluvili. Jsou falešný, u dvojčat o to více 😉
knoflikarka
Dnes v 15:12
@oveckaluky Ty triply fakt nevím, proč se ještě provádějí, všichni ví, že screening je přesnější a kolik je pak z toho zbytečného stresu 😔 Jinak pokud mi doktor řekne, že mám přijít na velký UTZ k němu, tak to bude taky fajn, nevěděla jsem, že je i tahle možnost a nevím, jak to má zrovna ten můj...
darkwitch
Dnes v 15:14
@knoflikarka taky jdu na velký utz ke své gyndarce 🙂 uz aby to bylo od toho screeningu je to nejake nekonečné 😃
@natysnovec porad mas jeste ctrnact dni tri tydny cas...
oveckaluky
Dnes v 15:20
@knoflikarka zkus se na to zeptat, přece jen je nám u těch svých líp 😉
laja64
Dnes v 16:28
@oveckaluky Aha. Tak mi je doktor zase doporučil, ale rikal at se rozhodnu sama. Kdyz si Te doktor ohlida pak je to v poradku 🙂
petramana
Dnes v 16:44
Ahoj,taky se k vam pridavam.. 1.screening mam za sebou v poradku a doktor mi jeste doporucil nejaky doplnujici test z krve,ktera se odebira cca od 16tt-17tt,plati se 360 kc... nevite co je to za test? Rikal mi i nazev a ja zapomnela,ale triple to nebyl..
laja64
Dnes v 17:47
@petramana Neni to UIGR+Preklamsie?
petramana
Dnes v 17:52
@laja64 to nevím... rikal ze je to k tomu screeningu jako takovy doplnujici a ze se doplaci, jestli ho chci udelat. Tak jsem se právě tady chtěla zeptat, jestli to máte taky tak 🙂
lobella
Dnes v 17:53
@ishumisz jsme laborator a musi byt stala teplota bohuzel... Ale vsem dekuji za napady...
laja64
Dnes v 18:05
@petramana Ano, ja mela, doplacela jsem 300Kč. + 900kc stal ten screening.
petramana
Dnes v 18:16
@laja64 a co se z toho teda zjištovalo? preklamsie a dál?
regeditka
Dnes v 18:29
Ahojky, tak ja dnes 17+0, za sebou poradna plus kontrolni utz a cekam holčičku (95😵. Moc jsem si ji prala, tak mam obrovskou radost. Nakupy v plnem proudu 😀😊 Prekvapilo me, ze velky utz ve 20. mi bude delat ma Dr., ale ctu tady, ze to neni zas tak neobvykle. Tak jsem v klidu. Vysla mi lehci mutace krve, delali mi testy na trombogen, ale pry mam zůstat v klidu, ze to ma každá druha zena. Krasny vecer a vsem preji jen same dobre zpravy!
regeditka
Dnes v 18:31
@lobella moc nechapu, proc konska mast ne,ale nejsem doktor. Ja se tim teda mazu, je to přírodni a paralen bych vzala pri silných bolestech á 8 hodin.
laja64
Dnes v 18:34
@petramana Rustova retardace plodu . Tady si precti : http://www.fno.cz/gynekologicko-porodnicka-klin...
codal
Dnes v 19:01
Asi už cítím ťukání...17tt.Hodne slabounky,ale asi je to ono💕.
ekelly
Dnes v 19:10
@natysnovec u prvni jsem citila pohyby az po 20tt, tak netreba plasit 🙂
zabicka156
Dnes v 19:24
@natysnovec u prvního sem si taky musela počkat to jsem pohyby cítila až kolem 25tt a to jsem hubená.....teď cítím pohyby už od 14tt...jsem 17tt

Začni psát odpověď...

Odešli