Říjnovky 2018

Ahoj, diskuze pro všechny, které očekávají přírůstek v říjnu. 🙂
regeditka
Včera v 18:54
Tak zitra test na cukrovku, bojim se jak čert krize, ale musi se vydrzet. Snad tam sebou nesvihnu
regeditka
Včera v 18:56
@oveckaluky takovy kopanec do mocaku je docela basta, vid? Ale jak se zabka dyl neozve, tak zacinam byt nervozni. Jak vubec zvladas leto s dvema klucikama? Brisko roste?
laja64
Včera v 18:59
@regeditka Dala bys pak vědět, jak to probíhalo prosím? U dcerky mě doktor neposlal, teď jsem u jiného a prý je to povinné tak půjdu cca za měsíc 😊
regeditka
Včera v 19:01
@knoflikarka az když se zacne vybirat jmeno pro dite si uvedomis, kolik lidi nesnasis 😀 tolik krasnych jmen, ale nejde to, protoze to je takovaaa krava a ten je vul. Je to orisek to jmeno, Elenka je moc krasne. My se konecne taky shodli a bude to Sára ❤️
regeditka
Včera v 19:02
@laja64 jasny, ze jo. Nebude to nic prijemnyho, to vim, ale zvladlo to tolik zen, ze taky musime. A povinne neni nic, ale proc riskovat, delame to pro mimco
knoflikarka
Včera v 19:26
@regeditka Sára je taky překrásné jméno a určitě jich nebude ve třídě dvacet. Nemít "tvrdé" příjmení, taky bychom uvažovali nad Sárou, Karolínou nebo Barborou. 😉
regeditka
Včera v 19:35
@knoflikarka Karolínka byla moje jednička, ale jen v mém okolí je jich skoro 10 a mít ve třídě 6 Karolín, tak se muselo hledat dál. Tolik krásných jmen, ale necítím to, nic neprirostlo k srdci. Sára se zatim drzi, tak uvidime 🤩
laja64
Včera v 19:38
@regeditka Taky si myslím 😊
laja64
Včera v 19:39
@regeditka Budete mít Sárinku? 💗 My máme Nellu, a teď to bude Lea 💗
regeditka
Včera v 19:48
@laja64 to jsou moc krasna jména, Nela hmmm ❤️ ta kratka jmena maji co do sebe 🌺 moc hezky jste vybrali
laja64
Včera v 20:13
@regeditka Děkujeme 🍀
xhex
Včera v 21:39
@regeditka máme doma Sárinku a i když jsem o tom jméně nebyla do poslední chvíle přesvědčená, tak bych neměnila 🙂 teď je problém vybrat stejně super jméno pro další holčičku
oveckaluky
Včera ve 22:12
@regeditka klučík tam je jeden, a holčička, ale raubíři jsou oba 🙂
Jako zvládám, ale cim dal hůř, mám pocit, že den ode dne je břicho těžší a větší a prckove akčnější. Minule pondělí v poradne naměřil doktor břicho 26cm, a ja dneska 35, což je mazec. Doufám, že jsem jen měřila blbě a v pondělí to změři jinak, protoze tahle přímá úměra mě trochu děsí 😃
lobella
Dnes v 05:03
@oveckaluky muzu poprosit o popis, jak se zmerit?mne dr nic nemeri, merim sama jen pres pupik a v pase, jako brisko je malinke, skoro si ho nikdo nevsimne, pokud nemam neco na telo, v pase mam o 1 cm vice a pres pupik o 2-3 cm vice
regeditka
Dnes v 05:12
@lobella to je provokace, u me se kazdy divi, ze jsem teprve 26tt, ze je brisko velke a to mi to skočilo az za poslední 3 tydny.
lobella
Dnes v 05:12
Holky, ktere uz mate nejakeho prcka, jak dlouho to trva od prvnich porodnich kontrakci do porodu? Vim, ze je to strasne individualni, jedna to ma za 4 hodky, dalsi za 20, jsem prvorodicka a cca 14 dni pred TP bude chlap na druhem konci republiky, jde mi o to, kdybych zacala rodit, zda to stihne, aby byl u porodu...k porodu chce jit on sam, ja ani nevim, jestli ho tam chci, ale kdyz chce jit, nejak s tim pocitam a vcera mi oznamil, ze v tu dobu bude delat nejspis zkousky v Brne, coz je tak 3,5 hod cesty
oveckaluky
Dnes v 05:39
@lobella Mně ho vždycky měří od stydké kosti po vršek dělohy, kde ji nahmátne a zakresluje to do grafu v průkazce 🙂
oveckaluky
Dnes v 05:42
@lobella Pokud to nebude překotný porod, tak určitě stihne 😉
Jinak mně bylo u první dcery divně už den předem, kdy mě občas píchlo divně v břiše a v zádech, první kontrakce, takové ty silnější, přišly pak v sedm večer a malá se narodila ve 21.20 - ale teda akutním císařem. Ovšem s tím, že prý i kdyby šla normálně, nenarodila by se dýl než o dvě až tři hodiny později. U druhé dcery to bylo na tři dny.
oveckaluky
Dnes v 05:43
@regeditka Taky si říkám, já už si připadám fakt jak velryba 😃
lobella
Dnes v 06:09
@oveckaluky dekuji, ja jsem z toho prave takova nesva, od zacatku chce byt urcite u porodu a pak prijde s timto, ze bude 14 pred pryc a ze mam kousek rodice, tak me do porodnice odvezou oni, ale nejak jsem mela predstavu jinou, ze me poveze on a bude mi oporou a ne ze bude nekde litat, na druhou stranu, ty zkousky se delaji dvakrat rocne a na jare na ne nema cas, tak je chce delat ted na podzim...na jednu mu to preju, mluvi o nich uz dlouho, ale nejdriv nebyly penize, pak cas a ted kdyz muze, tak se mi to nelibi, ze budu mozna sama a uz ted jsem z toho nervni
oveckaluky
Dnes v 06:13
@lobella To je naprosto pochopitelný. Ale neboj, stihne dojet 😉
kepu
Dnes v 06:20
@lobella ahoj resim neco podobneho jako ty TP zacatkem rijna a muj drahy od 1.rijna jde do Vyškova na vojensky vycvik na 3 mesice takze ho budeme mit doma pouze o vikend dojet nestihne protoze jednak nebude mit tam u sebe telefon abych mu mohla dat vedet a druhak je to pres tri hodiny cesty ... Tak se musim modlit aby maly chtel na svet o vikend tatka by u toho hrozne chtel byt ...
lobella
Dnes v 06:56
@kepu prave si rikam, kdyby to bylo v termin porodu nebo po nem, budu klidnejsi, ale mamka nas ma 3 decka a vsichni jsme sli tyden az dva pred terminem, coz je doba, kdy bude pryc, tak se bojim, ze prcek pujde take driv ven a on tu nebude, mno, uvidime...
knoflikarka
Autor odpověď smazal
Zobraz
knoflikarka
Dnes v 07:53
Švagr to do nemocnice nikdy nestihl, a to pracoval v sousedním městě. Švagrová měla oba porody extra rychlé a bezproblémové, bez poranění, hned už normálně fungovala. Už tehdy jsem si říkala, jaké má štěstí, když jsem na posteli vedle viděla paní, která se tak tak zvedla. Je to nepříjemné, být na to sama, ale za takový průběh bych to fakt vyměnila okamžitě.
regeditka
Dnes v 08:05
@laja64 tak jeste poslední odběr a mam to za sebou. Vubec se toho neboj, ja jsem straspytel a snasim blbe i kapacku horciku, tohle je uplne v klidu. Sladka citronada, dve hodiny sezení v cekarne a jde se domu. Prvni hodka horsi, byla jsem jak sjeta 😏😯
laja64
Dnes v 08:20
@regeditka A kolik se toho pije? 250ml nebo 500ml? No nějak to dám i když jít tam ráno na lačno bude pro mě děs 😑
agneska7
Dnes v 08:36
@lobella ja porodila za 3 hod. Od prvni kontrakce, ale neni pravidlem ze porod zacne bolestma . me odtekla plodovka ve 14:00 a otvirala jsem se bez kontrakci tak mi cca v 20:30 daly oxitocin v 21:00 zacly bolesti a 23:57 byla mala venku

Začni psát odpověď...

Odešli