• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
Ahojky maminky sem rada ze ste se ke me pridali...ja sem dnes zjistila ze cekam 2.mimco moc se na nej tesim ale zaroven se obavam malemu bylo 13. mesicu tak si rikam jak to vsechno zvladnu.
7. kvě 2013 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jituska86 Ahojky, moc gratuluju. Ja mam termin hned zacatkem ledna a cekame prvni dlouho ocekavane miminko:slight_smile: pristi tyden jdu na uzv a melo by uz byt videt srdicko. Jinak ten vekovy rozdil deti je podle me idealni. Ze zacatku budes mit mozna vic prace, ale az detivky povyrostou, tak k sobe budou mit blizko:slight_smile:
7. kvě 2013 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kacculle Ja to tedy nemam jeste potvrzene ale delala sem si dnes test a vysel pozitivne pristy tyden budu volat na gyndu a sem zvedava podle vypoctu bych mela byt tak 4tyden vic ne tak uvidime....spis me to zaskocilo planovat sme chteli dil jelikoz v cervnu jedu poprve k mori tak sem si to chtela uzit....no neda se nic delat :slight_smile:
7. kvě 2013 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, přidávám se ke gratulaci :slight_smile: Podle výpočtu bych měla mít taky termín začátkem ledna. Ve čtvrtek jsem objednaná na gyndu. Měla bych být v 6tt, t. Tak doufám že doktor mi řekne příjemnou zprávu. Už jsme totiž o jedno miminko přišli.
7. kvě 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, mužu se také přidat ke gratulantům a také do vašich řad... :slight_smile: Těhu test mám také pozitivní, mám z práce potvrzené i Hcg z 2.5.2013 bylo 146. Ve čtvrtek 9.5. jdu na gyndu, jsem strašně zvědavá... porad mě pobolívá břicho a když si tak pročítám diskuze tady na koníkovi tak se začínám docela bát, samé zamlklé těhotenství, potraty atd... Podle termínu poslední menstruace bych taky měla rodit začátkem ledna 2014..
7. kvě 2013 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova Ahojky, drzim pelecky, aby ctvrtecni kontrola dopadla dobre. Ja diky procitani vsech diskuzi mam taky strach, aby vse dobre dopadlo. Ale zrovna jsem cetla nejaky clanek, at se timto maminky vubec nenervuji..kazde tehu je jedinecne. Takze zadny stres a uzivej si to - budes mit mimi:slight_smile:
7. kvě 2013 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a mate uz priznaky? Ja mam tedy docela velky nevolnosti, ani jsem dnes nemohla jit do prace:slight_smile: tak snad to je dobre znameni...
7. kvě 2013 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacculle díky moc, tak držím palečky ať už je tam za týden srdíčko.. :slight_smile: Příznaky, no před menstruací mě hrozně bolelo břicho a ještě taky cca 4 dni po termínu menstruace. Pak jsem to v práci odhalila, od té doby jsem doma a snažím se šetřit, od té doby bříško jen cítím, nějak výrazně mě nebolí. Už dva dny mi ráno bylo docela blbě, ale zatím nezvracím. Taky jsem jednou nemohla nakupovat pač v Globusu když jsem šla okolo prášků na praní a aviváží, tak mě to podráždilo slušně...jinak si myslím, že to zatím víc prožívám psychicky než by nějaké tělesné změny...:slight_smile: Ale je to zajímavý pocit .. Snad ve čtvrtek vše dobře dopadne a budeme se těšit dál...:slight_smile: Manžel říká mimču fazolko...:slight_smile:
7. kvě 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, moc Vám všem gratuluji a přeji, ať jde vše jak má a hlavně ať to zdárně dotáhnete do konce :slight_smile:
7. kvě 2013 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, můžu se přidat? nemám doma sice ani jednoho prcka, ale za měsíc bych rodila, přisli jsme o miminko v 8tt a teď jsem zase v 6tt. v pasu to nemám, mám strach, že bych to zase zakřikla :slight_smile:
Všem vám držím pěstičky, aby jste měli krásné těhotenství.
7. kvě 2013 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Držím palečky, ať to teď už vyjde.
7. kvě 2013 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alyssa.anna děkuji, jsi z červnovek? :wink:
7. kvě 2013 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad nooo... a í z červencovek - máme termíny 30.6, a 2.7.
7. kvě 2013 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad zdarek, myslím že přidat se mužeš určitě...:slight_smile: držím moc palečky ať to všechno dobře dopadne... :slight_smile:
8. kvě 2013 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno těhulky :slight_smile: jak je dneska od rána? :slight_smile:

@alyssa.anna já jsem si to myslela :slight_smile: :wink:

@vodvarkova Jak píšeš o obchodu s těma pracíma práškama, tak já jsem zasej musela omezit Lidl, protože tam hrozně smrděla ta pekárna jejich :grinning: takovým mastným nebo čím :grinning:
8. kvě 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. Ja se k vam pridam po uternim ultrazvuku :slight_smile: pokud vse dobre dopadne...Hezky den
8. kvě 2013 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Ale jak jsem tady četla o tom nepodařeném andílkovi, vzpomněla jsem si na svojí hrůzu v 8+6tt kdy jsem poprvé špinila a pak na 17+1tt kdy se to opakovalo a nechali si mě v nemocnici. Tak jsem si říkala, že Vás tu musím podpořit - i přes problémy co jsem měla je maličká snad stále v pořádku a tak Vám všem moc držím palečky,a přeju, i kdyby náhodou něco, ať vše dobře dopadne a mimísci se Vás drží jako klíšťátka :slight_smile:
8. kvě 2013 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alyssa.anna jsi hodná :slight_smile: děkujeme :slight_smile: určitě je tvoje broučice maličká v pořádku, už se na ni těšíš, až ji uvidíš? :slight_smile:
8. kvě 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad No jéjej :grinning: Ale zas na druhou stranu si říkám, že aspoň do toho 36tt tam ještě musí vydržet, ať nemusí trávit týdny v nemocnici v inkubátoru. Ale ono to uteče. A i Tobě, uvidíš. Najednou se ani nenaděješ a jsi v 8. měsíci, nic není hotovo a dny na počítadle do porodu snad někdo krade po 2 :grinning:
8. kvě 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alyssa.anna to víš, že se ti tam v domečku ještě pěkně dopeče :wink: :grinning:
8. kvě 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den, právě jsem si udělala těhotenský test a byl jasně pozitivní...dnes je to rok, co jsme o první miminko přišli, vlivem zamklého těhotenství, ještě nyní tomu nemůžu uvěřit...
8. kvě 2013 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@janista83 ahoj, máme podobný osud :slight_smile: je to hrozná zkušenost. jak se cítíš, když jsi našla //? já jsem deset minut seděla u testu a hrozně plakala :slight_smile:
8. kvě 2013 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
štěstím předpokládám....já tomu nemůžu uvěřit, zírala jsem na ten test jak puk a vyfotila jsem si ho tak 3 krát....stále to vstřebávám :wink:
8. kvě 2013 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janista83 gratuluju, snad už to tenrokrát dopadne nan jedničku... moc držím palečky...
8. kvě 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janista83 jj, štěstím a taky spíš překvapením vůbec jsem to po tom půl roku nečekala, už jsme se s mojím domluvili na IUI na konci roku a buch ! :slight_smile: :wink: udělej další testík :grinning: jsem utíkala do lékárny pro ten digitální ( ale do 2 dnů se mi vybil :frowning2: )
8. kvě 2013 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, zítra ráno pro něho jdu, uvidíme...škoda, že jsis to nevyfotila..teda jestli tě trápí to, že už nevidíš důkaz svého těhu... :slight_smile:
8. kvě 2013 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janista83 tak co, dělala sis testíček? :slight_smile: jo vyfotila :grinning: měla jsem tam 2-3 hned myslím 1 den ještě před vynecháním MS :wink: jak na mobil, tak na foťák :grinning:
9. kvě 2013 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janista83 @matysikovad Holky moc držím palce, vůbec si to nedokážu představit tímhle projít... ať se vám jen daří a všechno dobře dopadne... víc a víc začínám mít o ty naše fazolky strach... :frowning2: Na internetu je toho tolik... a většinou samé špatné zkušenosti... :frowning2:(
9. kvě 2013 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova jééžiš děvče!!! nic nikde nečti, je krásně, chytni tvojeho za pszuru a šupaj někde ven! na to nesmíš ani myslet! bublince musíš věřit!!
9. kvě 2013 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dnes ráno...3+, za 14 dnu jdu na kontrolu..... :wink:
9. kvě 2013 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@janista83 No tak to je úplná paráda! Kolik dní jsi DPO :slight_smile: To už tam budeš mít nááádherné blikací srdíčko :wink: :wink: :wink:
9. kvě 2013 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 37
Tvůj příspěvek