• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@akcccina díky, já tobě též... a nějaký UTZ už si měla?
13. kvě 2013 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta díky, ještě musím vydržet a věřit.
Na utz jsem ještě nebyla. Naposledy minulý rok když jsem pak o mimi přišla.
13. kvě 2013 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcccina to je smutné, že se takové věci dějou :pensive: ale věřím, že už to máš vybráno a tentokrát už vše půjde jako po másle :wink:
no nic, sotva držím oči, pa zítra

dobrou holky
13. kvě 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta jj je to smutné, člověk si to nepřipouští dokud se mu to nestane. No nic opatruj se a sladké sny o miminku. Dobrou.

Ps: také věříme že blesk do jednoho místa 2x neuhodí
13. kvě 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituska86..........27 let -TP 8.1 - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň............................................kontrola 22.5
matysikovad....27 let -TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště..... kontrola 28.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - kontrola 30.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava .................................kontrola 23.5
janista83.........30 let - TP? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .....................................první návštěva u gyn 20.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.......................kontrola 14.5.
irisi...................31 let - TP? - 1.dítě - počato? - bydliště?......................................................kontrola 15.5.
FojtikovaM.......21 let - 7.1.2014 - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.....................................kontrola 23.5
Pistalinda35....35let - TP? - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha.....kontrola 14. 5.
kacculle...........27 let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha...................kontrola 15.5.
nininka23........29 let - TP? - 1.dítě - počato? - Příbram........................................................kontrola 16.5.
martinecka20.27 let - 9.1.2014 - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo.......................... kontrola 16.5.
lucijeta.............29 let - TP 16.1. - 1.dítě - přirozeně - Zlín......................................................kontrola 16.5.
angggel1.........25 let - TP ? - 1.dítě - počato? - Bruntál........................................................kontrola 14.5.
pavlinka777....29 let - TP ? -2.dítě -přirozeně - Listovka - Brno..........................................první návštěva 16.5
barbecue.........29 let - 5.1.2014 - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...........................první návštěva 23.5.

Holky, snad už toho moc nevymyslíte :zipper_mouth: Já už se pak v těch tabulkách ztrácím :grinning: Koukám, že Vám ty prstíky jedou :grinning: Tolik příspěvků... :wink:
14. kvě 2013 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak všem přeji krásné ráno a příjemný celý den :wink: Já nevolnosti zatím nemám, jen tlak mám nižší, motá se mi hlava, když si rychle stoupnu. Jo a taky mám pořád hlad a chuť na zmrzku :grinning:
14. kvě 2013 v 06:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinecka20 Ty jo tak já myslela, že moje zmrzlinové šílenství je nějaká abnormalita....poznala jsem tak, že je něco jinak když jsem si dala velikou zmrzlinu (normálně ji nejím) s banánovou příchutí (banány nesnáším:slight_smile:) Jinak čárky na testu jsou den ode dne silnější, mám radost :slight_smile:
14. kvě 2013 v 07:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jituska86..........27 let -TP 8.1 - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň............................................kontrola 22.5
matysikovad....27 let -TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště..... kontrola 28.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - kontrola 30.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava .................................kontrola 23.5
janista83.........30 let - TP? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .....................................první návštěva u gyn 20.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.......................kontrola 14.5.
irisi...................31 let - TP? - 1.dítě - počato? - bydliště?......................................................kontrola 15.5.
FojtikovaM.......21 let - 7.1.2014 - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.....................................kontrola 23.5
Pistalinda35....35let - TP? - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha.....kontrola 14. 5.
kacculle...........27 let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha...................kontrola 15.5.
nininka23........29 let - TP? - 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram..........................kontrola 16.5.
martinecka20.27 let - 9.1.2014 - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo.......................... kontrola 16.5.
lucijeta.............29 let - TP 16.1. - 1.dítě - přirozeně - Zlín......................................................kontrola 16.5.
angggel1.........25 let - TP ? - 1.dítě - počato? - Bruntál........................................................kontrola 14.5.
pavlinka777....29 let - TP ? -2.dítě -přirozeně - Listovka - Brno..........................................první návštěva 16.5
barbecue.........29 let - 5.1.2014 - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...........................první návštěva 23.5.
14. kvě 2013 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 Tak já mám fotku jen jednoho testu, i když tam ta druhá čárka není moc silná - je tam... a první pozitivní test je jen jeden, tak proto :grinning: Mám to potvrzené z krve - dokonce už dvakrát (poprvé to bylo dost brzy, tak to bylo slabší) :slight_smile: Před otěhotněním jsem jedla dost zdravě, žádná smažená jídla, nic z bílé mouky (kvůli tomu abych zhubla a podařilo se - za dva měsíce 10 kg). Tak teď doufám, že nenaberu ještě víc :grinning: I když asi jo. Pořád mám chuť na ty nezdravý "pochoutky" jako je řízek s bramborovým salátem atd... no a ta zmrzlina. Tu si dám, když bude o víkendu krásně :grinning: Jak já se těšíííím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2013 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinecka20 hm tak to já mám taky strach, že budu jak vepř - střídají se u mě léta hubená a tlustá...do letošního roku jsem vstoupila jako do "hubeného", ale obávám se, že mi to moc dlouho nevydrží. Snažím se držet, ale chuť je mrcha. Nemám ani žádné nevolnosti, jen občas takový pocit na "blití", takže vše co přijmu pěkně uložím do zásob :slight_smile: No já jsem testovací maniak...začala jsem chodit na koníka a všichni řešili, že čárka musí sílit...samozřejmě z počátku moc nesílila, tak jsem z toho měla trauma :slight_smile: Někdy je lepší nic nevědět. Jinak rané těhu potvrzeno z krve, termín ještě nestanoven.
14. kvě 2013 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nininka23 Já jsem byla úplně blbá z toho, že se to počítá od prvního dne poslední mens. Já vím přesně, kdy jsem měla ovilaci :grinning: Už vůbec nerozumím tomu, co tady píší jiná děvčata - např. 6+3 tt :confused: Týden+den? :confounded: Fakt nevím... spoléhám se na to, že doktor bude vědět co a jak. Snažím se o tom dost číst, ale k tomuhle jsem asi ještě nedošla :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2013 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinecka20 No mě doktor taky vypočetl, že jsem v šestém týdnu dle MS, tak jsem mu vysvětlovala, že ovu jsem měla až 27 den cyklu, tudíž jsem otěhotněla o 14 dní dýl než je v tabulce...no poslouchat mě začal až když mi udělal testy. Takže taky nevím, jak to napsat a čekám, co se ve čtvrtek dozvím:slight_smile: 6 + 3 předpokládám, že je týden a den.
14. kvě 2013 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nininka23 Tak, že bych nebyla zas až tak blbá, když mě to tak taky napadlo? :grinning: No uvidíme... Já jdu ve čtvrtek, tak nevím co zjistím.
14. kvě 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky, dneska vám to vážně píše :slight_smile:
Jak jste se vyspali, nějaké těhotenské příznaky? :slight_smile: :wink:
14. kvě 2013 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Ahoj :wink: JJ, těhotenský příznak - ŽRAVOST :grinning:
14. kvě 2013 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dneska mají kontroly @radulka57 @pistalinda35 @angggel1 , moc přeju krásné zprávičky a držím pěsti :slight_smile: ať jsou na kontrolách ukázkový medvídci :slight_smile: :wink:
14. kvě 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinecka20 to jsem ráda, žravost je lepší, jak zvracení, ne ? :slight_smile:
14. kvě 2013 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 jo jinak o tom počítání - počítá se dle MS, jako že první den poslední MS je 0+0, druhý den je 0+1 atd. počítá se do +6, pak začíná nový měsíc zase např. 5+0... Ale nejpřesnější je to na kontrolách dle UTZ, tam si to lékař určí sám
14. kvě 2013 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Jo, takže je to tak že je to týden + den :grinning: Takže já bych měla být (první den posl. mens. byl 2.4.) 5+6 tt. Nojo, to víš, začátečnice :grinning: :grinning: :grinning: První kontrola přede mnou, toto první dítě... to mi nikdo před tím neřekl... :grinning:
14. kvě 2013 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 začátečnice jedna :slight_smile: vždyť je to krásný, taky bych byla radši začátečnice :wink: a aby mi všichni radili, co se jak dělá a počítá.... a s dobrým koncem. no jo... dneska to na mě nějak doléhá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Hlavně i to , že jsem bez příznaků, už ani únavu nepociťuju, nooo, tak hlavu vzhůru, ono se to nějak dopadne, že jo :wink:
A co tvoje žravost, na co máš chuť :slight_smile:
14. kvě 2013 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 éru zmrzliny jsem měla taky, snědla jsem během jednoho dne celý litr doma a myslela jsem, že mi budou muset transplantovat žaludek :grinning: parádně jsem si ho nachladila :slight_smile:
14. kvě 2013 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad nojo, já si ty začátky užívám... pořád čtu co můžu, co nemůžu... baví mě sledovat jak velké to embryjko je.... no a chutě? Nemůžu říct, že bych měla nějaké zvláštní chutě... hlavně hlad a to je mi fuk co jít... Prostě co najdu, to sežeru :grinning: :grinning: :grinning: Včera k večeru jsem si dala karbenátek s chlebem, ani ne za hodinu jsem si šla od televize pro chleba s domácí paštikou a pak už mit o bylo tak blbý, že jsem si vytáhla sklenici zavařených okurek... :grinning: Nevím jestli jsem divná, ale jak lehnu do postele, začne mi kručet v břiše a mám zase hlad :grinning: a vlastně jo, chutě mám - včera mě popadla taková chuť na zmrzku, ale zatím odolávám... a na smažený mám dost chuť... prostě to, co jsem moc nejedla :grinning:
14. kvě 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinecka20 :slight_smile: ze začátku jsem se cpala syrečkama a zavináčema :wink: taky to normálně nejím :grinning: to je sranda, že. Teda ale ty válíš, to zase jooo :grinning:
14. kvě 2013 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evulinkab taky tě vítám mezi námi :slight_smile:
14. kvě 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Co tak koukám je tu hodně holek co o mimi přišli, mám strach s strašněj.. že to dopadne špatně... taky nemám žádné příznaky... únava taky zmizela... mám jen celé dny plnej žaludek a na nic chuť... jím jen že musím... ale je pravda, že jediné na co mám chuť když jdu do města je McFlurry od Mekáče..:slight_smile: Mám o mimíska strach.. staršněj...
14. kvě 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova já jsem měla ovulaci 12-13.4, protože jsem si jí hlídala, tak se nemůžu splést :wink: ale jinak jsme máme míma staré :slight_smile: :wink:
14. kvě 2013 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova holka, neměj strach, vůbec si to nepřivolávej, není to dobrý :frowning2: A navíc bys to poznala, je to jako kdybys náhle z minuty na minutu něco ztratila, něco , co už se ti nikdy nevrátí. teda aspoň tak jsem to tehdy vnímala já.... ale to mi fungoval ještě 6-tý smysl. A vůbec mi nezmizely příznaky. Měla jsem je furt, jen ten pocit byl hrozně těžký a vtíravý. A byl pravdivý.... Takže buď vklidu, určitě máš mimouška v pořádku :wink:
14. kvě 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad :grinning: příznaky :grinning: jak už tu jednou bylo zmíněno ŽRAVOST :grinning: ale zase chvílema zvracení :frowning2: A to jsem teprve na začátku :grinning: tak sem zvědavá jestli to bude horší :frowning2: což asi bude :grinning:
14. kvě 2013 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vodvarkova Nesmíš na to myslet. Já sice o to nepřišla, ale měla jsem problém. Trvalo nám to více jak rok a půl. Potom jsme se rozhodli pro IVF. Prošli jsme si vyšetřením. Zítra jsem měla jít na další sezení, kde bychom se domluvili na lécích a dalších podrobnostech. Včera jsem jí volala, pogratulovala mi a schůzku mi zrušila :wink: No, aspoň víme, že jsme zdraví. Stihla nám už udělat i genetické testy :grinning:
Nevím jak to, ale najednou to přišlo samo. Poslední kontrolu jsem u paní doktorky měla 15.4., kde mi dělala UZ a zjistila, že by měla přijít OVU. Že tak jsou vajíčka a jedno bylo dost velké... no a 17.4. jsem měla pozitivní ovu test... jsme snad od toho 15. nedělali nic jiného, než leželi v posteli :grinning: Myslím si, že by člověk neměl myslet takhle dopředu nad špatnýma věcma... musíš být v klidu :wink:
14. kvě 2013 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fojtikovam Já taky ještě nezvracím... a dělám všechno proto, aby to ani nepřišlo... i během dne mi bývá někdy tak špatně, že si otevřu okno a dýchám čerstvý vzduch :unamused: Zatím se daří :grinning:
14. kvě 2013 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek