• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
Mám otázku: MŮŽU SI VÁS PŘIDAT JAKO PŘÁTELE? :grinning: Koho ano??? :grinning: :grinning: :grinning: Když já tady ještě žádného přítele nemám a když už jsme na tom všechny tak podobně.... :grinning: :wink:
14. kvě 2013 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@matysikovad To, že se ti to líbí, beru jako ANO :grinning:
14. kvě 2013 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 jj :slight_smile: pochopila, chytrá holka :grinning:
14. kvě 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak ještě 4,5 hod v práci.... :confused:
14. kvě 2013 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad To si piš, hloupou jen hraju :grinning: :grinning: :grinning: Doma je to někdy plus a člověk by neřek, z kolika věcí se vykroutí :grinning: :grinning:
14. kvě 2013 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 jo? tak to jsem hloupá doopravdy, tohle neznám :grinning: :grinning:
14. kvě 2013 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Jsem byla tomu mýmu reklamovat boty. To bylo něco... Nojo, Ing. On se mnou mluvil, jako bych to neměla zvládnout. Prý "Miláčku, když to nebudou chtít vzít, tak mi zavolej a předej mi je k telefonu" :grinning: :grinning: :grinning: On, který snad ani zvýšit hlas neumí :grinning: Ani náš pes nechápe, když mu dává povel.... :grinning: Ale za to mě pak aspoň pochválil když mi pro něj dali nové boty :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2013 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak ja vcera vecer zase pekne zvracela. Dnes rano mi je docela dobre. Snedla jsem 3 krajice chleba tak asi mimi chce doplnit zasoby po tom tydnu.... jinak nechut k jidlu pretrvava. Vubec nevim co mam obedvat.. jediny na co by byla chut je zmrzka od mcd.. vsem, ktere dnes ceka uzv druim palecky a at je videt :hearts:. Me to ceka zitra:slight_smile:
14. kvě 2013 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacculle Tak je vidět, že na zmrzlině tu bude víc dětiček :grinning:
14. kvě 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinecka20 to vis, budou to lednacci, tak si chtej zvyknout na zimu:slight_smile:
14. kvě 2013 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@martinecka20 tak to jsi dobrá, vážně. mně b taky nevyměnily boty a asi by mi vnutili ještě jedny :frowning2: :grinning:

@kacculle Tak sepořádně najez, než dojde zase ke zvýšení HCG a bude ti zase blbě :wink: no já jsem teď skoro týden ani vařit nemohla, stejně bych nebyla schopná to ani ochutnat, na to z toho něco udělat, tak nám vařili naši. od předevčera už dobrý, takže už vařím zasej já :wink:
14. kvě 2013 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Ted jsem slupla jeste jahodovyho misu :slight_smile: ja taky nevyvarim. O vikendu jsem jen upekla kure a manzel delal vyvar. Stejne jsem to moc nejedla...ja to teply jidlo zatim nejak jist nemuzu...
Nevis, do kdy HCG stoupa? Cca do 3mesice?
14. kvě 2013 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacculle no zvracívají tak od 8 týdne do 13.-14.týdne, pak dojde asi k tomu snížení a pak padá, proto je těm zvracejícím nejlíp po tom 3.tím měsíci
Jen si dej pěkně Míšu. Mně dokonce minule gyndařka doporučovala hned po ránu proti nevolnosti studený nanuk, nebo jogurt .... něco mléčného hned jak se probereš.
14. kvě 2013 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacculle a děláš mi na Míšu chutě :grinning: a já jak na potvoru nesmím vylézt z baráku do jedné hodiny odpoledne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacculle o víkendu jsem dělala krůtí vývar :grinning: byla sem ráda že sem ho vůbec dodělala :grinning: nějak mi to vůbec nevonělo... a šla jsem z toho dokonce i zvracet... takže sem ho vůbec nemohla ani jíst.....Dneska udělám asi nějakou zeleninovou polívku :slight_smile: a pak špenátek :slight_smile: s manželem ho milujeme :slight_smile:
14. kvě 2013 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Nojo, moje zaměstnání vyžaduje, abych byla schopná zařídit i nezaříditelné :grinning: :grinning: :grinning:
14. kvě 2013 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad taky máš vycházky od 1 :grinning: taky čekám :grinning: venku je uplně nádherně :slight_smile: asi si pujdu sednout na terasu a pujdu háčkovat čepičky :grinning: nějak se nám to v rodině rozrůstá :grinning: tak aspon budu mět zábavu :slight_smile: a dárečky k narození :grinning:
14. kvě 2013 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 a co děláš?

Holky taky vás tak dneska bolí hlava? Mně asi praskne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2013 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fojtikovam jéééé, ty umíš taky háčkovat? teď mi jedna kámoška právě psala, že taky háčkuje, myslím, že pohoním mamku, ať mi někde pohledá ty háčkovací jehličky, že chci taky :grinning: no tsa by se ze mě dosr.... :grinning:
14. kvě 2013 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad :grinning: jako malá jsem háčkovala pro barbie a panenky všechno možné :grinning: Teď jsem se v tom totiž přehrabovala u našich, když jsme byly na návštěvě... tak mě to napadlo :grinning: a časem začnu asi i vyšívat :grinning:
14. kvě 2013 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@fojtikovam vyšívat jen křížkovým stehem? to je asi jediné, co umím. a taky jsem uměla plést, ale jak :grinning: z deseticentimetrového délky byla dvaceticentimetrová, nemám na to vlohy :grinning: :angry:
14. kvě 2013 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky akorát jsem studovala těhotenské infekce.... Zjistila jsem že jsem měla plané neštovice a spálu a očkovaná jsem na zarděnky, spalničky a příušnice... tak jsem docela ráda... snad mě neskolí něco jiného...
14. kvě 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám před sebou tedka rozhodnutí... máme jet s manželem k jeho rodičům o víkendu na oslavu narozenin... má tam být i švagrová, švagr, děti... Ale oni měli všichni v minulém a tomhle týdnu průjem... jen cca 1-2...možná nějaké ty rotaviry... dneska už skončil poslední člen rodiny.. a prej po skončení průjmu už nejsi infekční... tak nevím zda mám jet či ne... kdybch byla už alespon ve druhém trimestru... ale v prvním se bojím... dočetla jsem se, že infekce mimi neohrožují.. že prej je to v trávicím traktu.. tak nevím... máte někdo nějakou zkušenost... nerada bych mimískovi ublížila..
14. kvě 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Ve smlouvě mám administrativní pracovnici, ale jsem spíš osobní asistentka. Šéfové mají asi pět firem, takže dělám všechno za všechny firmy... :wink:
14. kvě 2013 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem docela překvapená, jsem dneska podle poslední menstruace 6+4 (6 týden, 4 dny) a lékařsky je to prý už sedmý týden...:slight_smile: http://www.maminkam.cz/tehotenska-kalkulacka
14. kvě 2013 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova jjj, jsou to 4 dny v sedmém týdnu :slight_smile: no jinak s tím průjmem nevím, možná by stačilo, kdyby sis v drogerce koupila tu dezinfekci a akorát si dezifikovala často tím ruky, jinak si myslím, že ti nic nehrozí, i kdybys to chytla :slight_smile: :wink:

@martinecka20 páááni, tak to musí bavit :grinning:
14. kvě 2013 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad Jak kdy :wink: Ale tak mohla bych na tom být hůř, ne? Finančně si nestěžuju, práce je celkem dost, ale už jsem se naučila si aspoň práci netahat domů :grinning:
14. kvě 2013 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 no myslím, že bys mohla být mnohem hůř. já se docela natahám, naběhám, psychický zápřah nepopsatelný, navíc musím makat i v noci, 12 hodin v kuse.... a finančně asi nejhůř, jak to v tomhle oboru jde :frowning2: vůbec by mi nevadil trochu menší zápřah :wink: a teda pracuješ jo? nejsi na neschopence
14. kvě 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad díky za uklidnění.. to víš však to znáš bláznivé zdravotní sestry.... :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Pracuju a doufám, že i dlouho budu :slight_smile: A taky doufám, že se dohodneme na nějaké menší spolupráci i během mateřství. I když asi budu muset hodně ukecávat, abych nemusela do práce každý den. Dětský koutek mám v práci asi jistej :grinning: Ale tak co, kdyby to bylo dvakrát až třikrát do týdne, jinak z domu, tak by to bylo super :dizzy_face:
14. kvě 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek