• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@vodvarkova super odkaz :slight_smile: taky jsem si to znovu přepočítala a měla jsem to dobře :wink:
no jo, já vím, nejhorší jsou snad pravdu sestry :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsme jak chodící hypochondři :grinning: nééé, ale zase is myslím, že na spoustu věcí máme super talent to bagatelizovat..... :wink:
14. kvě 2013 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 no ty to máš úplně parádní, ale potom ten měsíc a půl před porodem, jak se nastupuje na mateřskou by sis měla už pěkně doma v klídečku odpočívat, tohle už ti nikdo nikdy nevrátí :wink: no a ten dětský koutek - fakt super věc :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@fojtikovam už se nám to blíží :grinning: za 20 minut můžeme vyrazit :grinning:

Dala bych si něco z mekáááče!!!! myslím napíšu chlapovi :wink: jezdí kolem MC z práce :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak dnešní kontrola super, jsem uplně nadšená, srdíčko krásně bije, ještě jsem to ani nečekala, mám nádhernou fotečku, uplně mě to dojalo a vše je v pořádku.
14. kvě 2013 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
jituska86..........27 let -TP 8.1 - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň............................................kontrola 22.5
matysikovad....27 let -TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště..... kontrola 28.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - kontrola 30.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava .................................kontrola 23.5
janista83.........30 let - TP? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .....................................první návštěva u gyn 20.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.......................kontrola 14.5.
irisi...................31 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin......kontrola 15.5.
FojtikovaM.......21 let - 7.1.2014 - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.....................................kontrola 23.5
Pistalinda35....35let - TP? - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha.....kontrola 14. 5.
kacculle...........27 let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha...................kontrola 15.5.
nininka23........29 let - TP? - 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram..........................kontrola 16.5.
martinecka20.27 let - 9.1.2014 - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo.......................... kontrola 16.5.
lucijeta.............29 let - TP 16.1. - 1.dítě - přirozeně - Zlín......................................................kontrola 16.5.
angggel1.........25 let - TP ? - 1.dítě - počato? - Bruntál........................................................kontrola 14.5.
pavlinka777....29 let - TP ? -2.dítě -přirozeně - Listovka - Brno..........................................první návštěva 16.5
barbecue.........29 let - 5.1.2014 - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...........................první návštěva 23.5.
14. kvě 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
hele holky mám návrh... co zřídit takovouhle tabulku co máme s holka na IVF....
https://docs.google.com/spreadsheet/lv?key=0At_86-RDQ1PVdHZCRTNJNnhBSFRjOVpmS3VYdEZHOUE&hl=cs&pli=1

mohli by tam být jakýkoliv kolonky a cokoliv by nás zajímalo a odkaz na ni bychom lěi uložen mimo a nezaplňovalo by nám to konverzaci...
14. kvě 2013 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@radulka57 moc gratuluju k srdíčku, fotka je vážně krásná :dizzy_face: :dizzy_face:
14. kvě 2013 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 perfektní, moc gratuluju !!!! :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, minuly tyden jsem to zjistila :dizzy_face: a koukam, ze je tu uz optimisticky zalozena diskuse k termínu...
teprve mě čeká první návštěva, navíc až za týden.. nevím, jak to mám do té doby vydržet :grinning:
14. kvě 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 velká gratulace k srdíčku...
14. kvě 2013 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi Páni Irísku, ta tabulka vypadá hrozně složitě... udělala bys to nějak ?

@ducik Ahojky, vítám tě mezi těhulkama z dubna :slight_smile: To čekání je nekonečné, máš pravdu.... Si vem, že budeš čekat týden, já už mám týden za sebou a ještě 2 týdny před seboou :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: To je čekání ... :stuck_out_tongue_closed_eyes: A jak se cítíš?
14. kvě 2013 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 byla jsem 9.5. na ultrazvuku a mám taky bublinku... ale mě pozvali na srdíčko až 23.5.. asi se nedočkám... :frowning2:(((( achjo snad už tam je... bojím se bojím...
14. kvě 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad ok zkusím to připravit, ale dnes a zítra určitě ne..... tak snad to počká na další dny....
14. kvě 2013 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad ale uz jsi na první návštěvě byla, že? nebo to máš tak dlouho na první? ..myslela jsem, že půjdu tento týden, ale neměli na mě okno, prý lépe až příští týden, že už bude srdíčko vidět..
cítím se pořád relativně netěhotně :slight_smile: trochu mě pobolívají prsa, občas píchne v podbříšku a po jídle je mi dost těžko, jako bych se příšerně přejedla :angry: taky na sobě občas pociťuju mírně zvýšenou teplotu a je mi střídavě vedro a zima.. vlastně kromě nevolností a omdlívání to mám skoro komplet, když to tak čtu :grinning:
14. kvě 2013 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukám, že jste tu skoro samé mladice :slight_smile: no, plánovala jsem první dítko před 30, to se mi o dva, resp. než se narodí, tak o tři roky nepovede... budu stará matka :grinning:
14. kvě 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj děvčata, hlásím 6+2, 5 mm a srdíčko buší :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ducik žádná stará :grinning: koukej na mě :grinning:
14. kvě 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ducik :slight_smile: no byla jsem už na dvou, protože jsem měla 11/12 zamlklý potrat, tak jsem v ordinaci vyšilovala, tak si mě pozvali po týdnu 2x za sebou a teď má Mudr. dovolenou, tak 3 týdny nejdu, ale jsou to muka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Héééj, ty máš parádní příznaky! Všechny, co můžou být ( zvracení může ještě nastat, i když ti to nepřeju ):slight_smile:
Proč stará matka??
14. kvě 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 jediná výjimka :wink: gratuluju k srdíčku
14. kvě 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pistalinda35 hurááááá! moc moc moc gratuluju a moooc ti to přeju :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad taky jsem prodělala zamlklé, 11/2010, od té doby se zadařilo až teď.. asi jsem se do té doby uklidnila, ale chápu, že u tebe je to čerstvé, taky bych šílela, podařit se to hned za pár měsíců. teď tak nějak vnitřně cítím, že je vše OK, tak snad to není mylný pocit. hlavně je to jiné :slight_smile: předtím pomalu sílící duch, teď rovnou dálnice :grinning:
14. kvě 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ducik aha, tak spřízněnkyně :slight_smile: jj, je to půl roku za mnou, a mám strach, že za 14 dní zase přede mnou, zvlášť, když jsem bez příznaků jako jediná těhotná tady v našém kolektivním hloučku :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a nechceš si koupit ten digitální? sice se vybije do dvou dní, ale mám doma fotečku :slight_smile: ukáže ti ty týdny :slight_smile: :wink: je to hezký, minule jsem neměla srdce za to vyhazovat peníze a tentokrát to byl hned druhý test, co jsem si dělala :wink:
14. kvě 2013 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuu mám srdíčko neznám to ale předpokládám, že mi ho někdo poslal, tak moooooc děkuju
14. kvě 2013 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ducik ale prd, já jsem taky stará, a už si tak připadám při tom ležení i fyzicky :slight_smile: ...... jinak já chtěla mít dvě děti do 30 a jak to dopadlo.... teď budu vděčná že vůbec budu mít za život jednu prďolu
14. kvě 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad nápodobně, doma jediný papírový, druhý jsem koupila digitální, dělaný v pátek, výsledek + 2-3 a taky mám fotku :grinning:

@irisi jsi mladší :wink:
14. kvě 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 moc gratuluju, nadherna fotecka. Snad se zitra pochlubim stejne krasnou zpravickou.
14. kvě 2013 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi @ducik holky, vždyť nejste staré, co blázníte! :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andílku @angggel1 , jak jsi dopadla ty? :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ducik a taky se ti do dvou dnů vybil? byli jsme s mojim hrozně zklamaní :frowning2: :sweat_smile:
14. kvě 2013 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jak se to počítá, když je to třeba 5tt +6 , tak je to už 6tt, a kdy začne 7tt? Kde mají ty dny hranici? Snad mě chápete.
14. kvě 2013 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek