Rodím v lednu 2014

Ahojky maminky sem rada ze ste se ke me pridali...ja sem dnes zjistila ze cekam 2.mimco moc se na nej tesim ale zaroven se obavam malemu bylo 13. mesicu tak si rikam jak to vsechno zvladnu.
irisi
14. kvě 2013
@ducik ale o moc ne 😉
irisi
14. kvě 2013
@matysikovad no já si tak většinou když zapomenu skutenčý věk nepřipadám, mám ztřeštěné nálapdy doteď a ty roky utíkají a ani to nevnímám..... jenže jak kouknem na tu tabulku, tak trochu schízu máme 😃 .... kdyby se nám mičo podařilo jak jsme se začali snažit tak bych to věkově byla s Vámi
irisi
14. kvě 2013
jinak jsem neskutečně šťastná, že jsem tu mezi Vámi i s tímto věkem a pevně věřím že do ledna vydržím
ducik
14. kvě 2013
@matysikovad vybil, myslela jsem, že se budu kochat tak minimálně měsíc a za pár dní fuč.

@irisi musíš 😃
radulka57
14. kvě 2013
Aha já jsem asi blbá, dny mají hranici na 7dnech co 😃
ducik
14. kvě 2013
@radulka57 tipla bych, že jo 😃

holky taky řešíte kraviny? ..řeším pít kafe nebo ne.. pít zelený čaj nebo ne.. (kafe piju normálně 2x denně, jen rozpustné, s mlékem, zeleného čaje jsem schopná dát 2-3 litry za den)..
radulka57
14. kvě 2013
@ducik Já řeším kraviny furt 😃 Nemůžu tolik číst net, pak zjistím, že všechno má něco co se nesmí v těhotenství 😃 Kafe vím že se má pít max 1 hrníček denně , jedno jaký, když má kofein. I o zeleným a černým čaji sem slyšela že se má omezit, 2-3l asi bude moc 🙂 Ale to mužou být zas kecy.. kafe bych se bála.
ducik
14. kvě 2013
@radulka57 hele vcera jsem tu videla nejake album a podle toho by se nemely zadne bylinky v tehu, majoranka, bazalka, oregano, tymian, rozmaryn.. pak koreni jako kmin, skorice .. to bych musela jist vsechno bez chuti 😎
radulka57
14. kvě 2013
@ducik No přesně, jako kdybych měla vyřadit vše kde je něco škodlivýho, tak piju jen vodu a jím suchej chleba. Už je to uplně napalici 😃 Podle mě je nejdůležitější vyhnout se alkoholu a drogám samozřejmě (cigarety) . To pro mě není problém, nekouřila sem nikdy. Víno mě občas chybí 😃 ale pro moji šošničku udělám vše. :-N
ducik
14. kvě 2013
@radulka57 jj, taky nekouřím, víno bych si o víkendu občas dala, ale vydržím to 🙂
matysikovad
14. kvě 2013
@ducik tak třeba kafčo piju normálně, pokud mi chutná, ale dělám jsi spíš obarvenou vodu, aspoň se mi smějou holky v práci, když mi ho chystají 🙂 a ten zelený asi na chuť jenom ne? protože i v něm je myslím kofein a v nadměrném množství prej způsobuje potrat, nebo něco.

@radulka57 0+6 dní, jestli chápeš 🙂 7 v počítání TT není
matysikovad
14. kvě 2013
@irisi vidíššš, věk vůbec neřeš, člověk je tak starý, jak se cítí 😉
ducik
14. kvě 2013
asi si budu muset do prace koupit nejake falesne kafe (Caro), abych neupadla do podezreni
ducik
14. kvě 2013
@matysikovad no jo, zkusila jsem ho nahradit sipkovym cajem, ale po nem porad litam na wc jako koroptev :-N
radulka57
14. kvě 2013
@matysikovad Takže pak už je to 6tt + 0
matysikovad
14. kvě 2013
@radulka57 jj, po 5+6 je 6+0, nebo-li ukončený 6 tt a začíná 7 tt 🙂
matysikovad
14. kvě 2013
@ducik se divím, že vůbec můžeš bylinkové 😃 já jenom otevřu skříňku s čajama a mám dost 😃

která jste tady psala o Míšovi - už jsem jednoho slupla 😃 A kdybych neměla před týdnem nachlazený žaludek, dala bych dalšího... Vzala jsem pro jistotu čtyři 😃 😃
ducik
14. kvě 2013
@matysikovad mě se z vůní nenavaluje, je mi jen těžko po jídle, jak kdybych se nezřízeně cpala ]-(
matysikovad
14. kvě 2013
@ducik No to mně taky ne, jen z těch bylinkových čajů, hlavně, že jsem si hned letěla koupit ty bylinné pro těhotné... stejně většina z nich obsahuje kontryhel a maliník, což by se takhle v začátcích pít ani nemělo :-p No já jsem pro změnu pořád hladná - ty to máš lepší 😃 nebudeš jak sud ( jako já ]-( )
ducik
14. kvě 2013
@matysikovad už jsem jako sud 😃 navíc mám obavu, že ty litry zeleného čaje potlačovaly chutě na mlsání, protože pár dní bez nich a přemýšlím, co bych kde zbaštila.
kacculle
14. kvě 2013
@matysikovad Míša nezklame🙂 Mě ráno napravil žaludek a dnes mám první den žravou - cestou z obchodu jsem snědla dva koláčky, pak jsem uvařila plněný knedlíky uzeným a zelí a před chvílí jsem si dala zase zmrzku - koupila jsem si citronový sorbet a je vynikající:o))) A k tomu jsem koupila do zásoby taky 4 Míši:o)))
ducik
14. kvě 2013
@kacculle ty si davas tedy 😉
angggel1
14. kvě 2013
@matysikovad Ahojky, tak můj strach je překonán, je tam vidět srdíčko a mimčo je malé 0,5 cm 🙂 nevolnosti přetrvávají. Ostatním i tobě hlavně přeji taky u další kontroly srdíčka
kacculle
14. kvě 2013
@ducik To teda jo:o)) Musím dopolnit zásoby, když jsem poslední týden byla jen o houskách:o)))
ducik
14. kvě 2013
@angggel1 moc gratuluju k srdicku
matysikovad
14. kvě 2013
@angggel1 No úúúžasné! gratuluju!!!
Dneska samé dobré zprávy 🙂
matysikovad
14. kvě 2013
Tak a zítra kontroly @irisi a @kacculle 🙂 Budu na vás moooc myslet celý zítřek .-) 😉

@angggel1 Děkuji, snad se taky dočkám zdravého srdíčka 🙂
angggel1
14. kvě 2013
@matysikovad určitě, budu čekat s tebou 😉
matysikovad
14. kvě 2013
@angggel1 jééé, ty jsi hodná 🙂 😉 kdy jdeš na další ty ?
angggel1
14. kvě 2013
@matysikovad za dalších 14 dní a dostanu ( doufám) těhot. průkazku. Je ti večer pořád špatně?