• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@ducik ale o moc ne :wink:
14. kvě 2013 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad no já si tak většinou když zapomenu skutenčý věk nepřipadám, mám ztřeštěné nálapdy doteď a ty roky utíkají a ani to nevnímám..... jenže jak kouknem na tu tabulku, tak trochu schízu máme :grinning: .... kdyby se nám mičo podařilo jak jsme se začali snažit tak bych to věkově byla s Vámi
14. kvě 2013 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem neskutečně šťastná, že jsem tu mezi Vámi i s tímto věkem a pevně věřím že do ledna vydržím
14. kvě 2013 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@matysikovad vybil, myslela jsem, že se budu kochat tak minimálně měsíc a za pár dní fuč.

@irisi musíš :grinning:
14. kvě 2013 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha já jsem asi blbá, dny mají hranici na 7dnech co :grinning:
14. kvě 2013 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 tipla bych, že jo :grinning:

holky taky řešíte kraviny? ..řeším pít kafe nebo ne.. pít zelený čaj nebo ne.. (kafe piju normálně 2x denně, jen rozpustné, s mlékem, zeleného čaje jsem schopná dát 2-3 litry za den)..
14. kvě 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ducik Já řeším kraviny furt :grinning: Nemůžu tolik číst net, pak zjistím, že všechno má něco co se nesmí v těhotenství :grinning: Kafe vím že se má pít max 1 hrníček denně , jedno jaký, když má kofein. I o zeleným a černým čaji sem slyšela že se má omezit, 2-3l asi bude moc :slight_smile: Ale to mužou být zas kecy.. kafe bych se bála.
14. kvě 2013 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 hele vcera jsem tu videla nejake album a podle toho by se nemely zadne bylinky v tehu, majoranka, bazalka, oregano, tymian, rozmaryn.. pak koreni jako kmin, skorice .. to bych musela jist vsechno bez chuti :sunglasses:
14. kvě 2013 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ducik No přesně, jako kdybych měla vyřadit vše kde je něco škodlivýho, tak piju jen vodu a jím suchej chleba. Už je to uplně napalici :grinning: Podle mě je nejdůležitější vyhnout se alkoholu a drogám samozřejmě (cigarety) . To pro mě není problém, nekouřila sem nikdy. Víno mě občas chybí :D ale pro moji šošničku udělám vše. :sweat_smile:
14. kvě 2013 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 jj, taky nekouřím, víno bych si o víkendu občas dala, ale vydržím to :slight_smile:
14. kvě 2013 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ducik tak třeba kafčo piju normálně, pokud mi chutná, ale dělám jsi spíš obarvenou vodu, aspoň se mi smějou holky v práci, když mi ho chystají :slight_smile: a ten zelený asi na chuť jenom ne? protože i v něm je myslím kofein a v nadměrném množství prej způsobuje potrat, nebo něco.

@radulka57 0+6 dní, jestli chápeš :slight_smile: 7 v počítání TT není
14. kvě 2013 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi vidíššš, věk vůbec neřeš, člověk je tak starý, jak se cítí :wink:
14. kvě 2013 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
asi si budu muset do prace koupit nejake falesne kafe (Caro), abych neupadla do podezreni
14. kvě 2013 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@matysikovad no jo, zkusila jsem ho nahradit sipkovym cajem, ale po nem porad litam na wc jako koroptev :sweat_smile:
14. kvě 2013 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Takže pak už je to 6tt + 0
14. kvě 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 jj, po 5+6 je 6+0, nebo-li ukončený 6 tt a začíná 7 tt :slight_smile:
14. kvě 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ducik se divím, že vůbec můžeš bylinkové :grinning: já jenom otevřu skříňku s čajama a mám dost :grinning:

která jste tady psala o Míšovi - už jsem jednoho slupla :grinning: A kdybych neměla před týdnem nachlazený žaludek, dala bych dalšího... Vzala jsem pro jistotu čtyři :grinning: :grinning:
14. kvě 2013 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad mě se z vůní nenavaluje, je mi jen těžko po jídle, jak kdybych se nezřízeně cpala :angry:
14. kvě 2013 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ducik No to mně taky ne, jen z těch bylinkových čajů, hlavně, že jsem si hned letěla koupit ty bylinné pro těhotné... stejně většina z nich obsahuje kontryhel a maliník, což by se takhle v začátcích pít ani nemělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: No já jsem pro změnu pořád hladná - ty to máš lepší :grinning: nebudeš jak sud ( jako já :angry: )
14. kvě 2013 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad už jsem jako sud :grinning: navíc mám obavu, že ty litry zeleného čaje potlačovaly chutě na mlsání, protože pár dní bez nich a přemýšlím, co bych kde zbaštila.
14. kvě 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Míša nezklame:slight_smile: Mě ráno napravil žaludek a dnes mám první den žravou - cestou z obchodu jsem snědla dva koláčky, pak jsem uvařila plněný knedlíky uzeným a zelí a před chvílí jsem si dala zase zmrzku - koupila jsem si citronový sorbet a je vynikající:o))) A k tomu jsem koupila do zásoby taky 4 Míši:o)))
14. kvě 2013 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kacculle ty si davas tedy :wink:
14. kvě 2013 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Ahojky, tak můj strach je překonán, je tam vidět srdíčko a mimčo je malé 0,5 cm :slight_smile: nevolnosti přetrvávají. Ostatním i tobě hlavně přeji taky u další kontroly srdíčka
14. kvě 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@ducik To teda jo:o)) Musím dopolnit zásoby, když jsem poslední týden byla jen o houskách:o)))
14. kvě 2013 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angggel1 moc gratuluju k srdicku
14. kvě 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@angggel1 No úúúžasné! gratuluju!!!
Dneska samé dobré zprávy :slight_smile:
14. kvě 2013 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a zítra kontroly @irisi a @kacculle :slight_smile: Budu na vás moooc myslet celý zítřek .-) :wink:

@angggel1 Děkuji, snad se taky dočkám zdravého srdíčka :slight_smile:
14. kvě 2013 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad určitě, budu čekat s tebou :wink:
14. kvě 2013 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@angggel1 jééé, ty jsi hodná :slight_smile: :wink: kdy jdeš na další ty ?
14. kvě 2013 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad za dalších 14 dní a dostanu ( doufám) těhot. průkazku. Je ti večer pořád špatně?
14. kvě 2013 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek