• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@angggel1 moc gratuluji k srdíčku :slight_smile: je to krásný pocit že?
14. kvě 2013 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angggel1 no dneska celkem jo, otravuju mojého, ať jede se mnou do Sparu, musím si tam koupit jednu šunku, v noci jsem ji dorazila a už mám absťáááák . A co tobě? Takže půjdeme spolu? jdeš taky v úterý?
14. kvě 2013 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad dekujuuu, uz jsem z toho nervozni.
14. kvě 2013 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devcata, po praci sprcha, dva kornouty a nohy na nahore. To je pohodicka... Ale mam zase hlad :unamused:
14. kvě 2013 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacculle nebuď, vždyť blinkáš jak šakal, miminko má úúúplně mega moc hormonů, jak má být, srdíčko bude krásné a dokonalé :slight_smile:
14. kvě 2013 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinecka20 :grinning: To je leháro :slight_smile:
14. kvě 2013 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Presne tak, pohodicka :slight_smile: ani PC se mi nechtel zapinat, tak jen na mobilu... :grinning: Sviti na me slunicko... Uz mi schazi jen nejaky ten zvanec. Ale nemuzu se porad cpat, aspon v praci se drzim. To na to nemyslim :slight_smile:
14. kvě 2013 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem tak zvedava na tu moji kontrolu... :confused: Uz aby to bylo :dizzy_face:
14. kvě 2013 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Snad jo:slight_smile: Uz, abych mela po kontrole. Po ty dlouhy ceste za mimiskem se bojim jak mala, ale to asi vsechny maminy:slight_smile:
14. kvě 2013 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad Proc mas v profilu porad, ze jsi snazilka? :wink:
14. kvě 2013 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 protože už jsem tohle jednou zažila :wink:
14. kvě 2013 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Rozumim - "Nerikej hop,...." Musime verit :wink:
14. kvě 2013 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi tak koukam ze jsi tady přesídlila do jiné diskuze :slight_smile: :slight_smile:
14. kvě 2013 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 :slight_smile: věřila jsem i minule, víš, takže teď už si to jen užívám a čekám na kontrolu, půjdu přesně v tom datumu, kdy minule přestalo být srdíčko, tak uvidíme, co uvidíme :slight_smile: :wink: spíš než věřím, tak doufám a čekám :slight_smile:
14. kvě 2013 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@radulka57 děkuji, to je. Jednou to nevyšlo, srdíčko se nestačilo ani vytvořit a teď po druhé je to o velký krok dál. Ale člověk je opatrnější a více doufá :slight_smile:
14. kvě 2013 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z krve prý mam trochu zvýšené krevní destičky - myslíte že to vadí nějak??
14. kvě 2013 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@1miska :grinning: okupuju a chytam informace na obou...vsak i vy se mi prestehujete :wink:
14. kvě 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad a to uz srdicko tlouklo a pak přestalo? :confused:
14. kvě 2013 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi jj, tlouklo necelých 14 dní a pak - šup a na UTZ už bez akce. Ale tohle není diskuze na takové téma :wink: tady se řeší o moc příjemnější věci - jako například už vím, co je to, když pálí žáha - a fakt pálí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. kvě 2013 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi @1miska Přebíháte z Prosincovek 2013? :slight_smile: Nebo jak :grinning:
14. kvě 2013 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angggel1 gratulace k srdíčku....:slight_smile:
14. kvě 2013 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky moc gratuluju k úspěšným kontrolám :dizzy_face: snad se ve čtvrtek taky dočkám dobrých zpráv, mám čím dál většího nervíka :unamused: v práci už odpočítávám hodiny, už se nemůžu dočkat PN. dnes jsem byla na nehty, už jsem si nenechala udělat nové, celkem nezvyk mít po dvou letech "měkké" nehtíky :slight_smile:
radši bych ať je mi zle než se bát že je něco špatně, chjoo, já chci nějaké příznáčky :sweat_smile:
14. kvě 2013 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahoj holky, tak sem dnes nasla malyho ducha na testu, podle MS by to melo vyjit na 24.1. tak kdo vi, jestli vsechno pujde dobre, treba se k vam taky pridam:slight_smile:
14. kvě 2013 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahojky holky, dekuju za přivítání.Neco málo o sobě napíšu.Mám už syna(4 roky) z předchozího vztahu.Nyní mám přes rok přítele(také už má z predchozího vztahu díte, holčičku 6letou).Jsem z Olomouce.Těhotenství je neplánované, ale CHTĚNÉ:slight_smile:..Společne mimčo jsme chteli, ale až treba za pul roku, rok..Jedeme v lete na dovču, atd.Vzhledem k tomu, že neberu HA, tak jsme spoléhali na mé plodné a neplodné dny(ale počítali jsme s tim, že stát se muže), MS jsem mela vzdy pravidelnou, s ovulací 16DC.Vždy jsem mela jasné příznaky plodných dnu, v den ovulace jsem mívala i slaboulinké krváceni.To, že jsem tenhle mesic otehotnela, považuji za velikou náhodu.Meli jsme sex jen jednou(přítel mel noční smeny) a to jeste v naprosto neplodné dny.Nechápu....Pak jsem to nedostala a už jsem mela tušení.Delala jsem si ted o vikendu 3 tehu testy a vsechny byli krásně pozitivní.Dnes jsem šla na gyndu, domluvit se, jestli mám přijit na krev nebo neco...No a doktorka me i vyšetřila rovnou a tehotenstvi potvrdila-na utz byla malá bublinka.Mám přijit za 3 týdny opět:slight_smile:...
Tak to by tak pro začátek stačilo o mě:slight_smile:
14. kvě 2013 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky vy už zvracíte? Já teda nic. Těhu příznaky motání hlavy a citlivý prsa a opět nechutenství. A to jsem si myslela, že je to už za mnou. Na zmrzlinu mám ale taky chuť, takže udělám nálet zítra na obchoďák :D
14. kvě 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek Já nezvracím, od vynechání MS mám jen citlivá prsa a pres den trošku žaludek jako na vode.Jinak nic.Ale počítám, že tak za týden, dva, to přijde(Dnes jsem přesně 5+0tt)
14. kvě 2013 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad hmmm a ja se odesílat jen aby bylo,netušila jsem ze by mohlo přestat ....ale s takovými tuchy končím :slight_smile: a budu jen doufat ze uz vše bude OK
,
Ne ne ,my se presouvame částečně z IVF v dubnu :slight_smile:

Ja ještě nikdy pálení zahy nezazila,to ji mas tak brzo? :confused:
14. kvě 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evulinkab tak to já jsem 8. týden a pořád nic. Žaludek mám ale po ránu taky jako na vodě. Dostanu do sebe jen suchou housku.
14. kvě 2013 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jenom pro některé, které čekají, že jim být zle prostě "musí".....mám za sebou jedno zamlklé těhotentství a jedno, které skončilo narozeniním syna a můžu říct, že ani při jednom těhotenství jsem ani jednou nezvracela, nebylo mi vůbec špatně, chutě nijak extrémně jiné a v podstatě mně nebylo vůbec nic, byla jsem jak netěhotná....-)
Jedno skončilo dobře, jedno špatně...takže žádné příznaky neznamenají, že je něco špatně nebo není, nebojte!!!!!
14. kvě 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek