Rodím v lednu 2014

Ahojky maminky sem rada ze ste se ke me pridali...ja sem dnes zjistila ze cekam 2.mimco moc se na nej tesim ale zaroven se obavam malemu bylo 13. mesicu tak si rikam jak to vsechno zvladnu.
radulka57
14. kvě 2013
@angggel1 moc gratuluji k srdíčku 🙂 je to krásný pocit že?
matysikovad
14. kvě 2013
@angggel1 no dneska celkem jo, otravuju mojého, ať jede se mnou do Sparu, musím si tam koupit jednu šunku, v noci jsem ji dorazila a už mám absťáááák . A co tobě? Takže půjdeme spolu? jdeš taky v úterý?
kacculle
14. kvě 2013
@matysikovad dekujuuu, uz jsem z toho nervozni.
martinecka20
14. kvě 2013
Devcata, po praci sprcha, dva kornouty a nohy na nahore. To je pohodicka... Ale mam zase hlad :-|
matysikovad
14. kvě 2013
@kacculle nebuď, vždyť blinkáš jak šakal, miminko má úúúplně mega moc hormonů, jak má být, srdíčko bude krásné a dokonalé 🙂
matysikovad
14. kvě 2013
@martinecka20 😃 To je leháro 🙂
martinecka20
14. kvě 2013
@matysikovad Presne tak, pohodicka 🙂 ani PC se mi nechtel zapinat, tak jen na mobilu... 😃 Sviti na me slunicko... Uz mi schazi jen nejaky ten zvanec. Ale nemuzu se porad cpat, aspon v praci se drzim. To na to nemyslim 🙂
martinecka20
14. kvě 2013
Ja jsem tak zvedava na tu moji kontrolu... =-) Uz aby to bylo x-)
kacculle
14. kvě 2013
@matysikovad Snad jo:-) Uz, abych mela po kontrole. Po ty dlouhy ceste za mimiskem se bojim jak mala, ale to asi vsechny maminy🙂
martinecka20
14. kvě 2013
@matysikovad Proc mas v profilu porad, ze jsi snazilka? 😉
matysikovad
14. kvě 2013
@martinecka20 protože už jsem tohle jednou zažila 😉
martinecka20
14. kvě 2013
@matysikovad Rozumim - "Nerikej hop,...." Musime verit 😉
1miska
14. kvě 2013
@irisi tak koukam ze jsi tady přesídlila do jiné diskuze 🙂 🙂
matysikovad
14. kvě 2013
@martinecka20 🙂 věřila jsem i minule, víš, takže teď už si to jen užívám a čekám na kontrolu, půjdu přesně v tom datumu, kdy minule přestalo být srdíčko, tak uvidíme, co uvidíme 🙂 😉 spíš než věřím, tak doufám a čekám 🙂
angggel1
14. kvě 2013
@radulka57 děkuji, to je. Jednou to nevyšlo, srdíčko se nestačilo ani vytvořit a teď po druhé je to o velký krok dál. Ale člověk je opatrnější a více doufá 🙂
radulka57
14. kvě 2013
Z krve prý mam trochu zvýšené krevní destičky - myslíte že to vadí nějak??
irisi
14. kvě 2013
@1miska 😃 okupuju a chytam informace na obou...vsak i vy se mi prestehujete 😉
irisi
14. kvě 2013
@matysikovad a to uz srdicko tlouklo a pak přestalo? =-)
matysikovad
14. kvě 2013
@irisi jj, tlouklo necelých 14 dní a pak - šup a na UTZ už bez akce. Ale tohle není diskuze na takové téma 😉 tady se řeší o moc příjemnější věci - jako například už vím, co je to, když pálí žáha - a fakt pálí :-p
matysikovad
14. kvě 2013
@irisi @1miska Přebíháte z Prosincovek 2013? 🙂 Nebo jak 😃
danamala
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
vodvarkova
14. kvě 2013
@angggel1 gratulace k srdíčku....🙂
lucijeta
14. kvě 2013
holky moc gratuluju k úspěšným kontrolám x-) snad se ve čtvrtek taky dočkám dobrých zpráv, mám čím dál většího nervíka :-| v práci už odpočítávám hodiny, už se nemůžu dočkat PN. dnes jsem byla na nehty, už jsem si nenechala udělat nové, celkem nezvyk mít po dvou letech "měkké" nehtíky 🙂
radši bych ať je mi zle než se bát že je něco špatně, chjoo, já chci nějaké příznáčky :-N
gaudi
14. kvě 2013
ahoj holky, tak sem dnes nasla malyho ducha na testu, podle MS by to melo vyjit na 24.1. tak kdo vi, jestli vsechno pujde dobre, treba se k vam taky pridam🙂
evulinkab
14. kvě 2013
Ahojky holky, dekuju za přivítání.Neco málo o sobě napíšu.Mám už syna(4 roky) z předchozího vztahu.Nyní mám přes rok přítele(také už má z predchozího vztahu díte, holčičku 6letou).Jsem z Olomouce.Těhotenství je neplánované, ale CHTĚNÉ🙂..Společne mimčo jsme chteli, ale až treba za pul roku, rok..Jedeme v lete na dovču, atd.Vzhledem k tomu, že neberu HA, tak jsme spoléhali na mé plodné a neplodné dny(ale počítali jsme s tim, že stát se muže), MS jsem mela vzdy pravidelnou, s ovulací 16DC.Vždy jsem mela jasné příznaky plodných dnu, v den ovulace jsem mívala i slaboulinké krváceni.To, že jsem tenhle mesic otehotnela, považuji za velikou náhodu.Meli jsme sex jen jednou(přítel mel noční smeny) a to jeste v naprosto neplodné dny.Nechápu....Pak jsem to nedostala a už jsem mela tušení.Delala jsem si ted o vikendu 3 tehu testy a vsechny byli krásně pozitivní.Dnes jsem šla na gyndu, domluvit se, jestli mám přijit na krev nebo neco...No a doktorka me i vyšetřila rovnou a tehotenstvi potvrdila-na utz byla malá bublinka.Mám přijit za 3 týdny opět🙂...
Tak to by tak pro začátek stačilo o mě🙂
pehamek
14. kvě 2013
Holky vy už zvracíte? Já teda nic. Těhu příznaky motání hlavy a citlivý prsa a opět nechutenství. A to jsem si myslela, že je to už za mnou. Na zmrzlinu mám ale taky chuť, takže udělám nálet zítra na obchoďák 😃
evulinkab
14. kvě 2013
@pehamek Já nezvracím, od vynechání MS mám jen citlivá prsa a pres den trošku žaludek jako na vode.Jinak nic.Ale počítám, že tak za týden, dva, to přijde(Dnes jsem přesně 5+0tt)
irisi
14. kvě 2013
@matysikovad hmmm a ja se odesílat jen aby bylo,netušila jsem ze by mohlo přestat ....ale s takovými tuchy končím 🙂 a budu jen doufat ze uz vše bude OK
,
Ne ne ,my se presouvame částečně z IVF v dubnu 🙂

Ja ještě nikdy pálení zahy nezazila,to ji mas tak brzo? =-)
pehamek
14. kvě 2013
@evulinkab tak to já jsem 8. týden a pořád nic. Žaludek mám ale po ránu taky jako na vodě. Dostanu do sebe jen suchou housku.
cizu
14. kvě 2013
ahoj holky, jenom pro některé, které čekají, že jim být zle prostě "musí".....mám za sebou jedno zamlklé těhotentství a jedno, které skončilo narozeniním syna a můžu říct, že ani při jednom těhotenství jsem ani jednou nezvracela, nebylo mi vůbec špatně, chutě nijak extrémně jiné a v podstatě mně nebylo vůbec nic, byla jsem jak netěhotná....-)
Jedno skončilo dobře, jedno špatně...takže žádné příznaky neznamenají, že je něco špatně nebo není, nebojte!!!!!

Začni psát odpověď...

Odešli