• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@cizu a poznala jsi to sama, že těhotenství zamlklo nebo až doktor? Já se toho strašně bojím :(
14. kvě 2013 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek nebylo to sice na me, ale zamlkle se nepozna, prave se to nijak neprojevi, treba krvaceni a tak. Proto se tomu rika zamlkle. Hormony jeste v tele jsou, takze muzou byt dal priznaky.. Ale nepripoustej si takove veci, je treba byt pozitivni :wink:

Holky me je vecer tak zle :zipper_mouth:
14. kvě 2013 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ducik to vůbec nevadí, že to nebylo na tebe. A nevíš jestli těhotenství může zamlknout i po 1. trimestru? Jako asi blbej dotaz, protože jsem četla, že někdo potratil ve 20. týdnu, tak asi může, že.
14. kvě 2013 ve 23:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek pak uz se tomu asi rika jinak. Potrat po prvnim trimestru nebyva tak casty
14. kvě 2013 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ducik ok, jsem klidnější a nemyslím na to :slight_smile: ale jsou to teda nervy :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 23:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek jj, samy cekani, na carky, na kontrolu, na testy a ja nevim na co dalsiho...
14. kvě 2013 ve 23:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ducik jj, mluvíš mi z duše :slight_smile: je to přesně tak. Ale snad to dobře dopadne jak u mě, tak u tebe. Držím pěsti :slight_smile:
14. kvě 2013 ve 23:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano devcata, vsem ktere jdou dnes na kontrolu praju, hodne stesti, at je vse v poradku :wink:
15. kvě 2013 v 05:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta moje řeč, taky bych nějaký ten příznak uvítala. u mě se zatím jedná pouze o občasné chutě a těhu výtok se mi asi udělal, jinak furt platí to sluníčko, že je mi na něm dost blbě

@gaudi vítám tě v ledňáčkoch :slight_smile: přeju, aby čárka sílila a ty jsi měla krásné bezproblémové těhotenství

@evulinkab taky vítám mezi Ledňáčkama :slight_smile:

@pehamek stále bez příznaků... ani ráno, ani večer, nějaké extra nevolno se nekoná... břcho nebolí... hlava nemotá... :slight_smile:

@cizu děkujeme za povzbuzení :slight_smile:
15. kvě 2013 v 06:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi jo tááák :slight_smile: no jo, tak co na IVF že, když už máš // a bublinku v bříšku :slight_smile: :wink:
15. kvě 2013 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jituska86..........27 let -TP 8.1 - 2.dítě -přirozene, Listovka - Plzeň............................................kontrola 22.5
matysikovad....27 let -TP 4.1. - 1.dítě - přirozeně -listovka,B-komplex,vitamin-C- Uh.Hradiště..... kontrola 28.5.
pehamek ........27 let - TP 31.12. - 1.dítě - přirozeně - listovka, Femibion 800, Duphaston - Praha/Brno - kontrola 30.5.
vodvarkova......27 let - TP 6.1. - 1.dítě - přirozeně - Femibion 800 -Ostrava .................................kontrola 23.5
janista83.........30 let - TP? - 1.dítě -přirozeně -listovka - Havířov .....................................první návštěva u gyn 20.5
radulka57........24 let - TP 9.1. - 1.dítě -přirozeně -listovka,Femibion800 -Německo.......................kontrola 14.5.
irisi...................31 let - TP 27.12. - 1.dítě - IVF - femibion 800, ascorutin, utrogestan, fraxiparin......kontrola 15.5.
FojtikovaM.......21 let - 7.1.2014 - 1.dítě - přirozeně -Listovka,Zlín.....................................kontrola 23.5
Pistalinda35....35let - TP? - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Listovku a Pregnium - Praha.....kontrola 14. 5.
kacculle...........27 let - 4.1.2014 - 1.dítě - IVF - Utrogestan, Mamavit - Praha...................kontrola 15.5.
nininka23........29 let - TP? - 1.dítě - přirozeně - Femibion800 - Příbram..........................kontrola 16.5.
martinecka20.27 let - 9.1.2014 - 1.dítě - přirozeně - Listovka - Znojmo.......................... kontrola 16.5.
lucijeta.............29 let - TP 16.1. - 1.dítě - přirozeně - Zlín......................................................kontrola 16.5.
angggel1.........25 let - TP ? - 1.dítě - počato? - Bruntál........................................................kontrola 14.5.
pavlinka777....29 let - TP ? -2.dítě -přirozeně - Listovka - Brno..........................................první návštěva 16.5
barbecue.........29 let - 5.1.2014 - 2.dítě - přirozeně - Blansko, Listovka...........................první návštěva 23.5.

holky, co jste měli včera kontrolu, kdy jdete teda znovu?

a @irisi @kacculle přeju na dnešní kontroly jen jen to nejlepší :slight_smile: hned potom se ozvěte, budeme čekat :slight_smile: :wink:
15. kvě 2013 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek Pehámku nesýčkuj pořád, uvidíš, že budeš mít ukázkového broučka i se srdíčkem :slight_smile:
15. kvě 2013 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad dobré ránko, tak tos mě trošku uklidnila.. no já akorát už 4.den cítím bolest jak mi roste osmička, ani si na to radši nic neberu, snad to brzo skončí.. no a zítra 13:30 konečně první UTZ a pokud uvidíme bublinku nechám si taky vypsat PN, dnes jsem v práci do 17:30, to zas budu mít co dočítat až se vrátím :grinning:
15. kvě 2013 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijeta Já jdu zítra v 16 hod. Nemůžu se dočkat :slight_smile: Jinak jsem už skoro třičtvrtě hodiny v práci a nějak se mi do ničeho nechce... :confused:
15. kvě 2013 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 to mi povídej, já se od pondělka nemůžu k ničemu dokopat.. jen sedím, čumím a přemýšlím.. jo a taky už jsem si dělala pořádky a vyklízela skříňku :sweat_smile:
15. kvě 2013 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijeta Týjo.... nooo, ale musím říct, že na ty nákupy se těším zatím asi nejvíc a nemůžu se dočkat, až budu mít za sebou tohle období a budu moci začít :grinning:
15. kvě 2013 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta hlavně, ať ti to v práci rychle uteče :slight_smile: a zítra na kontrole jak budeš mít plůdek se srdíčkem, tak si nech tu PN pěkně vypsat :slight_smile: ať můžeš doma vegetovat, je to vážně paráda, ani mi nevadí ty vycházky :wink: s tou osmičku mě to mrzí, jediné, co si můžeš vzít, je paralen, to se může po celé těhu, ale to asi víš :slight_smile: :wink:

@martinecka20 Tak nic nedělej :grinning: néé, tak zítra hezky na kontrolečku? v kolikátém budeš týdnu? :slight_smile:
15. kvě 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to se budeme muset prvně přestěhovat .... abych to vůbec měla kam dát :cry: Už aby jsme měli dokončenou rekonstrukci... :rolling_eyes:
15. kvě 2013 v 07:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 rekontruujete byt nebo domeček?
15. kvě 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Ehmmm... 7tt? Dnes jsem 6+1tt :grinning: To jsi mě něco naučila, co? :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 07:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 jo, vždyť to máš napsané v pase, já jsem tele :slight_smile: no to bude bušit srdíčko jak splašené, no už se těším na fotečku :slight_smile:
15. kvě 2013 v 07:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@martinecka20 myslela jsem skříňku v práci :slight_smile: skartovala jsem nepotřebné dokumenty a ták.. jinak já jsem shopoholik a na nakupování pro mimčo se třepu už rok a půl, takže to bude něco :grinning:

@matysikovad na srdíčko bude brzy, otěhotněla jsem až kolem 23.4., ale já budu ráda i za bublinku hlavně když bude viditelná v děloze.. podle kalkulačky mi srdíčko vychází až na 4.6. to zas bude čekání..
mně ty vycházky taky netrápí, já si to doma užiju s háčkem v ruce, konečně budu tvořit pro vlastní mimi :dizzy_face:
15. kvě 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad No, teď máme 1+1, ale protože ho ještě nějakou dobu nemůžeme prodat (blbý zákon), na 3+1 bychom ještě neměli. Dohodli jsme se s partnerovými rodiči, že se uhnízdíme u nich. Mají velký domek - 2 bytové jednotky. Te%d jsou v prvním patřem, ale už začala jejich rekonstrukce přízemí a my pak uděláme jen novou kuch. linku, v obýváku zazdění starých dvěří a bourání nových a tak snad do konce roku budeme bydlet :grinning: No uvidíme... Zrovna teď se ještě zatepluje, ale to už jsme u konce.
15. kvě 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta Ahaaaa, v práci :grinning: :grinning: :grinning: No já jsem blbá, já jsem si myslela, že si doma už děláš místo :grinning: :grinning: :grinning: No, my se taky snažíme rok a půl a za tu dobu mám už uložených tolik odkazů, že mi na to možná ani roční plat stačit nebude :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@matysikovad Já teda doufám, že ten náš doktor bude mít takovou techniku, aby mi tu fotku dal :grinning: Mě to tam u nás přijde takový zastaralý... protože když mi kontrolovali vaječníky a ovulaci, posílal mě do Brna :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta no to budeš mít o zábavu postarané. Budeš dělat i takové ty superové barevné čepičky a čelenky a jak bývají? No podle těch výpočtů se asi moc neřiď, ale je možné, že už tam budeš mít bublinku, žloutek a pludek, nemusí to být přímo medvídek :slight_smile: na těch lepších utz s dopplerem už zachytí pohyb krve i v těch 2 mm pludcích :slight_smile:

@martinecka20 No tak hlavně, když se máte rádi s jeho rodičema. my jsme to nedávali ani na jedné straně :slight_smile: A z 1+1 to bude pěkný přeskok, že? máš nějakou představu o kuchyni? jo a kté fotce z utz - vem si pro jistotu foťák, u bývalé doktorky jsem si to normálně fotila na foťák přímo z monitoru :slight_smile: viz foto na mém fotobloku :slight_smile:
15. kvě 2013 v 07:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad S jeho rodičema si rozumíme. Uvidíme jak to bude, pryč můžeme vždycky :grinning: Ale tak s jeho mámou si tykám, chovají se ke mě pěkně.
Možná mám výhodu v tom, že se snachou jejich staršího syna si nerozumí... Ona je taková trošku zvláštní. Nebere na ně ohledy, děti jim nesvěřuje. Ona a její maminka dělá všechno nejlíp a hotovo :confused:
No bude to velký skok... do 4+1 se zahradou a dvorem... no je to obrovský :wink:
S tím foťákem to je hodně dobrý nápad :wink: Moc děkuji za radu :dizzy_face:
15. kvě 2013 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad teta teď čtu tu kravinu.... asi jsi pochopila, že jde o snachu tedy manželku jejich staršího syna :grinning: :grinning: :grinning:
15. kvě 2013 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 ale nejsiiii :wink: no já už se koukala jakou si objednám mexickou bolu, ale to až po prvním trimestru, dřív by to mimi stejně nevnímalo

@matysikovad jasné, čepičky, botičky, hračičky :dizzy_face: jj, stačí úplný puntíčeček, hlavně ať můžem vyloučit mimoděložní..

holky loučím se s váma, už musím běžet, hezký den, pa
15. kvě 2013 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucijeta Krásný den :wink:
15. kvě 2013 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek