• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@matysikovad já nebýt zdravotník tak laik těm výrazům nerozumí :grinning: jaterky... nevím co mi budou brát. Já jsem interní sestra :slight_smile: neboj, dobře to dopadne. To co bylo, tak bylo a nemusí být podruhé, taky se utěšuji.
15. kvě 2013 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pistalinda35 chodíš po sluníčku? tohle mám ze sluníčka
15. kvě 2013 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@angggel1 no ale víš co jsou jaterky, ne? jako interní sestra to musíš znát :grinning: jsme ze stejného oboru,akorát jsem lehce specializovaná na tubery a jiné plicní nemoci, jinak to samý - když má naše interna plno, tak šoupou srdcaře k nám...potom mám docela nervy je sama v noci hlídat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ( ALT,AST,ALP,GMT,Bi,KM... :slight_smile: )
15. kvě 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Po dvanácté hodině jako když utne a nevolnosti jsou pryč - jen jestli to není tím, že mi začínají za 8 minut vycházky :grinning:
15. kvě 2013 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky jak ste na tom s prsama? máte je už nateklý, bolavý? Já měla hned na začátku obě stejně nateklý i citlivý a ted se mám jedno prso nateklý o moc víc a vypadám jak debil - to je normální?
15. kvě 2013 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad na sluníčko přiměřeně , např. teď cestou na obídek... :slight_smile: jinak po poledni je mi také vždy lépe :slight_smile:
15. kvě 2013 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Dobře, dobře. Už nebudu sýčkovat. Ale stejně to člověku nedá nad tím nepřemýšlet. Jen té kontroly se nedočkám. Je to tak daleko :(

Jinak příznaky pořád citlivý prsa. A stejně jako většina z vás chuť na zmrzlinu :D takže jsem si koupila dvě půl kilový a půlka jedné je už ve mně :D
15. kvě 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad jo já vím co to je :wink: jsem psala, že být laik tak nevím. Jen jsem to asi blbě napsala. Já jsem ráda, že jsem na PN a už nemusím řešit třísměnný provoz :slight_smile: u toho prvního jsem pracovala ještě měsíc a půl na interně a pak jsem si to vyčítala, že to mohla být příčina( clostridie, mrsa, podezření na tbc...) ale i nemuselo...
15. kvě 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu děkuji moc za odpověď a držím moc pěsti :slight_smile:
15. kvě 2013 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 já je mám nateklý od začátku. A i v noci se probudím, že mi bolí. Mám ale nateklý obě stejně.
15. kvě 2013 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlasím pul litr vanilkové zmrzliny ztrestán, karlovarksý knedlík i svíčková se vaří v hrnci...
15. kvě 2013 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky řekl vám taky doktor, že teď vám nedoporučuje pohlavní styk? :slight_smile: Mně to řekl při první návštěvě na které jsem byla 25.4. Pak jsem byla 9.4. to už bylo vidět srdíčko a to už nic neříkal a bylo mi blbý se ho ptát. Myslíte, že by to mohlo dítěti nějak ublížit?
15. kvě 2013 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky taky mate pocit, ze to do tech kontrol neutika? do prvního UZ jsem mela pocit, ze se to vlece.... ale ted mam pocit ze se to vlece ještě vic :( uz aby tady byl 12 tyden a clovek si to zacal užívat....... :slight_smile:
15. kvě 2013 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pehamek myslim, ze v pohode, me při UZ kontrole na srdicko pogratuloval a řekl, ze tehotenstvi není nemoc, takze muzu delat vse :slight_smile: tak tim myslel asi i tohle :slight_smile: ale popravde s neustalym zaludkem na vode a obcasnym zvracenim to ted ani nemusim resit :slight_smile:
15. kvě 2013 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 prsa mám od ovulace pořád stejný - sice trochu zvětšený, ale bez citlivosti nebo tak, občas tmavší bradavky

@angggel1 no já minule taky doslužovala a taky si to vyčítám :frowning2:

@nininka23 ty jsi s tou zmrzkou fajnová :grinning:

@pehamek Minule jsem se bála sexu, ale teď nebojím, celkově to beru už střízlivěji, jak minule. kdyby to doktor chtěl, tak by ti to určitě řekl....nedoporučuje se to myslím u spontánních potratovek, které potratily už vícekrát za sebou...ale jinak myslím, že bobkovi nemůžeš nijak ublížit
15. kvě 2013 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 Já mám prsa taky furt stejný...žádné fyzické změny na sobě zatím nepozoruju...ale připadá mi, že jsem daleko klidnější a nic mě nerozhází.
15. kvě 2013 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek No mě bylo blbý se ptát hned při první návštěvě, ale předpokládám, že kdybych měla sex zakázaný, tak by něco řekl. Poptám se zítra. Manžel stejně není doma, tak jsem nad tím ani moc nedumala.
15. kvě 2013 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 tak on mi to řekl sám od sebe, že nemám tahat těžký věci a když už, tak maximálně do 5 kilo a žádný sex :slight_smile: podruhý už nemluvil ale o ničem. Jen že je všechno ok :slight_smile: Tak když se zeptáš, tak budu ráda :slight_smile:
15. kvě 2013 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek Určitě se zeptám, koneckonců na stránkách jsem se dočetla spoustu věcí o tom, co nesmím, tak mě zajímá, jak moc je to žhavé - mj. zmiňovaný sex, káva, nošení tašek atd.
15. kvě 2013 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 a ještě mrkev. Kamarádčina známá porodila miminko, které postupem času přestalo slyšet a i další problémy se přidaly. A bylo jí řečeno, že v těhotenství konzumovala moc mrkve, což byla pravda. Ale těžko říct, jestli je to mrkví nebo čím to bylo. Doktoři řekli, že je to mrkví.
15. kvě 2013 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek Fakt jo? tak to jsem nikdy neslyšela. No spousta věcí se napovídá, ale pokoušet to člověk nechce.
15. kvě 2013 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek tak to s tou mrkví, to je nářez a zrovna dneska na ni mám takovou chuť :unamused:
15. kvě 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23
@matysikovad jako nevím co je na tom pravdy, že ty problémy byly z mrkve, ale klidně to může být možný. Podle mě jedna mrkev neuškodí, ale cpát se jí každý den, to není asi moc dobrý. Já třeba do polívky mrkev pořád dávám a jím všechno, jen kafe nepiju, protože mi ani nechutná.
15. kvě 2013 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek No jako v souvislosti s těhotenstvím jsem o mrkvi neslyšela, ale je pravda, že kamrádka měla jdeno dietní období, kdy jedla jen mrkev a nic jinýho. Po měsíci měla barvu jak pomeranč...
15. kvě 2013 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pehamek tak když ti nechutná, tak to nelámat přes koleno :wink: řešila jsem to carem :slight_smile:
No jo, ono to může být pravda a taky nemusí, ale znáš to, jak se říká - všeho moc škodí :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky by se neměla majonéza, tatarka, paštiky.... aj. jídla, kde je možná nákaza listeriozou
15. kvě 2013 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Jo, nevim jedtli je to jeste jinde, ale ja tak jezdila u Ronda. Ale teda az ten pruh skoro koncil, az bylo jasny, ze je vzduch cistej :grinning: Sice mam ridicak neco pres tri roky, ale jsem uz vyjezdena :slight_smile: Denne jezdim 100 km. Treba sefa jsem uz vezla pres Madarsko na jih Slovenska... Brno je vesnice :grinning: Do Prahy bych se asi bala. Z D1 mam respekt. Radeji jezdim to, co znam :slight_smile:
15. kvě 2013 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 týý jo, fakt si dobrá, klobouk dolů :confused: :confused: :fearful: Prý Brno je vesnice, já mám bobky ze Zlína - no jooo, Hradišťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak to, že najezdíš 100 km?
15. kvě 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem byla ve meste :slight_smile: Mam i za sebou Ikeu a Makro... Venku je fajn :slight_smile: Musela jsem si dat parek v rohliku :grinning:
15. kvě 2013 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 já teprve vyjíždím - kdybych se nebála točené zmrzky, tak první letím na ni :grinning: a jaký byl párek? :slight_smile::wink:
15. kvě 2013 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad Jsem ze Znojemska, ale pracuju v Brne. Denne dojizdim autem. 50 km tam a 50 zpet. :slight_smile: Parek cv rohliku byl uuuuzasnej. Klekne mi mobil, tak se zatim loucim. Uz pojedu domu :slight_smile: Hezky zbytek dne preju :slight_smile:
15. kvě 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek