• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
Hezke odpoledne vsem :slight_smile:
15. kvě 2013 ve 14:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Jsem jedina, kdo nema chut na zmrzlinu? :grinning:

@matysikovad pry bez priznaku :slight_smile: vzdyt porad pises, ze je ti blbe :wink:
15. kvě 2013 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak do Phy se nebojte, vsichni nejsme tak nesnasenlivy ridici :sunglasses:
15. kvě 2013 v 15:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@ducik Já po dnešních orgiích na ní taky už nemám chuť...
15. kvě 2013 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@nininka23 to se nedivim, kdyz sis dala pul litru :wink:
15. kvě 2013 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky nemáte doporučení na nějaký hezký film - dnes jsem se rozhodla, že už nevstanu a na něco bych koukla...jinak na oplátku doporučuju Je to i můj život - neskutenčej doják.
15. kvě 2013 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@nininka23 Koupili jsme zoo nebo Pi a jeho zivot, obrecela jsem oboji, rvu ted i u pohadek :grinning:
15. kvě 2013 v 15:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@ducik Tak to jdu na to...taky jsem dojímací typ :grinning:
15. kvě 2013 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holcicky, tak jsem zpet od doktorky. A cekalo na nas prekvapeni. Bily nam hned 2 srdicka a cekame jednovsjevna dvojcatka:slight_smile::hearts::hearts::hearts::hearts:
15. kvě 2013 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí (5)
@matysikovad hele když tě tak průběžně čtu.... tak že prej nemáš těhu příznaky :grinning: , ty je máš jak vyšitý jen jiný... nechutenství, to je jak žaludek na vodě...a co cítění a prožívání? třeba tohle máš a já zase ne :sunglasses:
15. kvě 2013 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacculle Jééé tak to ti moc gratuluju, to je krásný!
15. kvě 2013 v 15:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@nininka23 Dekuji:slight_smile: vubec jsme to necekali a pani doktorka byla prekvapena, ale je to tak a my budem mit dva tuflicky :astonished:
15. kvě 2013 v 15:49  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacculle kraaaaasa, gratuluju :dizzy_face:
15. kvě 2013 v 15:59  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacculle mazec, hodně štěstí :wink:
15. kvě 2013 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
vy jste toho holky napsaly......

@kacculle strašně moc gratuluju, nečekané co? :dizzy_face: ....myslím, že se potkáme i v jiné diskuzi :zipper_mouth: :slight_smile: viz níže.....

tak už jsem doma z dnešní kontroly, poslední kontrolu jsem měla minulou středu protože jsem krvácela tak to paní dr. zkoukla a byl tam už gestační váček s embryjkem a tlukoucím srdíčkem :dizzy_face:, byli jsme s M v sedmém nebi že se nám po tolika letech zadařilo ....večera mi od některých z Vás přišli dokonce dvě srdíčka.... nechala jsem si je do dneška, abych si pojistila, že dnes bude vše v pořádku a náš prďolka se vyvíjí tak jak má..... no a co se nestalo, jak jsem koukala na monitor, tak jsem se začala usmívat a dr. šla do kolen....prďolky jsou tam dvě :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: .... původní se rozdělila a čekáme jednovaječná dvojčata :grinning: .....
15. kvě 2013 v 17:09  • Odpověz  • To se mi líbí (7)
@kacculle No nekeceeeej!!! Dvojčáátka, no tak to je paráááda!!! Moc gratulujuuuu :slight_smile:

@ducik @irisi Ono možná čekám něco víc :slight_smile: třeba to pravé těhulovké blití po ránu a tak dále ... :wink:

Jinak jsem doma z města, konečněěě... asi po půl hodině mě nehorázně rozbolel podbřišek, musela jsem se za něho držet, připadala jsem si jak dement :frowning2: Ale sežrala jsem oooobrovský gyros s česnekovou majdou v bulce, no teda řeknu vám - na prasknutí. škoda, že je mi z něj a z horka blbě :frowning2:
15. kvě 2013 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@pistalinda35 děkuju Ti moc :sunglasses: , jsem ráda, že tu spolu můžeme dál bojovat
15. kvě 2013 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@irisi To si delas srandu:slight_smile: To jsme uplne stejny pripad. Doktorka tomu taky neverila, protoze mi tam vkladala jen 1 embryiko. Haha to je uzasny. Ale bylo to prekvapko vid?
15. kvě 2013 v 17:12  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@irisi no já se z vás picnu!!!! to už jsi dneska TŘETÍ, co jde z kontroly a čeká :hearts::hearts: !!! !!! no mooc moc moc gratuluji!!!
15. kvě 2013 v 17:13  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Teda holky to jsou krásné zprávy. Všem hodně zdravíčka :grinning:
15. kvě 2013 v 17:16  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kacculle a to jsem si poslední dny říkala, že kde se ty dvojčata berou, že v naší skupině ani jedno :sweat_smile: ..... dnes byli nějaký plodný kontroly :grinning:
15. kvě 2013 v 17:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacculle překvapení obrovský, když minule bylo jen jedno srdíčko, ale to druhý bylo asi nalepený na něm..... no mě vkládali dvě, takže jsme trochu zklamaný byli, že se to jedno neuchytlo, ale že se to jedno rozdvojilo, to jsem už nečekala :confused:
15. kvě 2013 v 17:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@matysikovad já čtu jen o kacculi a kdo ještě?
15. kvě 2013 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@irisi no ja vubec netusila ze je sance ze se rozdvoji:slight_smile: holky ja nebyt tdhotna tak si dam samym stestim dvojityho panaka:slight_smile:
15. kvě 2013 v 17:30  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@kacculle Koukám dvě radostičky najednou.. moc gratuluju...:slight_smile:
15. kvě 2013 v 17:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@matysikovad tak majonéza a tatarka by se v létě neměla ať jsi těhotná nebo ne. Ale s tou mrkví nevím jestli tomu věřit nebo jí řekli, že je to z mrkve a mohlo to být něčim jiným.

@nininka23 tak v mrkvi je betakaroten. Já brala jednu dobu betakaroten z lékárny a taky jsem byla naoranžovělá :D
15. kvě 2013 v 17:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@irisi teeeda, taky dvojita gratulace :wink:
15. kvě 2013 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@matysikovad ja te uplne chapu s temi priznaky.. taky si rikam odpoledne, kdyz nic necitim, jako co se deje, chci aby mi bylo zase spatne :grinning:
15. kvě 2013 v 17:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@ducik Ja řvu u všeho normálně :grinning: Mi partner říkal, že neví co budu dělat, až budu těhotna... A je to tady... :grinning:
15. kvě 2013 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@kacculle Bože, strašně moc gratuluju :wink: To je krása :slight_smile:
15. kvě 2013 v 18:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek