Rodím v lednu 2014

Ahojky maminky sem rada ze ste se ke me pridali...ja sem dnes zjistila ze cekam 2.mimco moc se na nej tesim ale zaroven se obavam malemu bylo 13. mesicu tak si rikam jak to vsechno zvladnu.
martinecka20
15. kvě 2013
@irisi Týjo, holky :-o To je vážně mazeeeec 😃 Moc gratuluju 😉
vodvarkova
15. kvě 2013
Zdarek holky, tak jsem měla vcelku perný den, ráno jsme se rozhodla dělat velkej úklid a velký praní... a k tomu nákup a návštěva... jsem teda na odpadnutí... 🙂) Taky vás pobolívá břicho když delší dobou něco děláte?

Koukám samá dvojčátka, všem strašně moc gratuluju...🙂🙂
Jsem zvědavá jestli náhodou 23.5. na ultrazvuku nebudu mít taky dvě srdíčka... 🙂
irisi
15. kvě 2013
@kacculle já to věděla, ale pravděpodobnost je malá... stejně jako u přirozenýho.... jen teda u mě to bylo asi způsobený OHSS... vaječníky mám furt mega obrovský, takže asi dobře dobře pohnojeno 😃 😃 ... teda dr. na nej klela 🙂
lucijeta
15. kvě 2013
@kacculle @irisi tý jo holky tak to je dobrá haluz :-N moc vám gratuluju k té dvojí radosti x-)

@radulka57 mně nateklo jen levé, takže vím o čem mluvíš, taky doufám, že se časem srovnají :-p

koukám na zprávy, že nám ve Zlíně zavřeli spar kvůli myšímu trusu, to jsou chuťovky :-|
holky já si dnes dala hermoš |-|
matysikovad
15. kvě 2013
@irisi ještě kámoška na Potratu 🙂
matysikovad
15. kvě 2013
@lucijeta jo zavřeli, viděla jsem to ve zprávách, to je dobrý hnus :-p
irisi
15. kvě 2013
@matysikovad aha, tak to jí přeju hodně štěstíčka
matysikovad
15. kvě 2013
@vodvarkova jj, bolí mě břicho. když jdu dlouho, nebo vysávám, nebo klidně i stojím u sporáku.... jako bych měla dostat krámy a ovulaci zároveň 😃
pavlinka777
15. kvě 2013
Holky vy jste ale ukecané. 🙂 Já můžu být u počítače jedině mezi 13-14 nebo po 19.30. Jinak jsme pořád venku. No nevím jak se budu toto těhotenství šetřit, věčně tahám to moje 14kilové zlatíčko a běhám za ním..

@kacculle @irisi Gratulace k dvojčátkům. 🙂 Tak jsem si říkala jestli tady bude mít někdo dvojčátka. 🙂
Já mám kontrolu zítra, tak jsem zvědavá. 🙂 Příznaky zatím vůbec žádný, ale radši žádný než nevolnosti, není to nic příjemnýho, fakt buďte šťastné vy co vám není špatně, já to mám pořád v živé paměti jak to bylo hrozný..
cizu
15. kvě 2013
@pehamek Ty jo, to jsou rady od těch lékařů někdy jako do zahrady😞 Tahat věci do 5ti kilo??? Hm a že to nedoporučují i maminkám, které mají malé děti, tam to prostě nejde....a řekla bych že velmi mizivé procento maminek s malýma dětma potratí kvůli tomu, že je zvedaly..........pokud je těhotenství rizikové, tak ok, ale pokud ne? Někdy mně některé názory hlava opravdu nebere...
radulka57
15. kvě 2013
Holky, co myslíte, když má jeden z rodičů genetickou vadu, jak vysoká je pravděpodobnost, že to dítě to bude mít taky? Já se narodila s 6prsty na noze, který mě operovali pak, takže už je mám ok, ale mým 3sestram nic není, takže to není nějaká vada v celé rodině asi teda.
nininka23
15. kvě 2013
@radulka57 Moje sestřenice se zase narodila se srostlými prsty - měla by to mít ze společné větve od babičky - ale u nikoho dalšího z nás vnoučat (je nás 6) se nic neprojevilo. Myslím, že možnost tu sice nějaká je, ale nebude to tak hrozné.
pehamek
15. kvě 2013
@cizu tak samozřejmě tahám víc než 5 kilo, protože pomalu kabelku mám pětikilovou 😃
martinecka20
15. kvě 2013
@pavlinka777 V kolik jdeš zítra na kontrolu? Taky jdu zitra, ale az ve 4 odpoledne. To bude dlouhej den... =-)
pavlinka777
15. kvě 2013
@martinecka20 Já ve dvě. Tak držím pěsti. 🙂
martinecka20
15. kvě 2013
@pavlinka777 Taky drzim pesti. Urcite pak napis, jak to dopadlo 🙂
martinecka20
15. kvě 2013
vsem se omlouvam za nepouzivani diakritiky, kdyz jsem na mobilu, pisu bez... Nemam na to nervy 😃 Trva to dyl 😃
lucijeta
15. kvě 2013
@martinecka20 @pavlinka777 holky tak ať máme zítra jen samé dobré zprávy.. já jdu 12:30 na krev, 13:30 výsledky a UTZ, já to dopoledne v práci už snad ani neusedím :-N
pistalinda35
15. kvě 2013
@irisi
@kacculle teda maminky.... moc blahopreji 🙂 to jsou perfektni zpravicky...
martinecka20
16. kvě 2013
@lucijeta @pavlinka777 Taky vám děvčata přeju hodně štěstí, ať nám to všem dobře dopadne 😉

@lucijeta Já se už teď nemůžu dočkat... 😃
martinecka20
16. kvě 2013
Všem přeju KRÁSNÉ RÁNO nebo spíš NÁDHERNÝ CELÝ DEN 😉
lucijeta
16. kvě 2013
@martinecka20 trošku si připadám jako v den maturity, ale dnešek je pro mě mnohem důležitější, asi je to možná i nejdůležitější den v mém životě.. a každý další kdy budu moct vidět našeho prďolku x-)

dobré ránko
nininka23
16. kvě 2013
Dobré ráno dámy, mám dotaz hlavně - je třeba být na hcg nalačno?
pistalinda35
16. kvě 2013
@nininka23 dobré ránko, mně řekli, že se můžu najíst 🙂
nininka23
16. kvě 2013
uf 🙂 tak to jsem ráda, já sotva jsem rozlepila oko, tak jsem snědla jogurt a teď si uvědomila, že jdu na krev.
lucijeta
16. kvě 2013
@nininka23 já jdu dnes na krev až 12:30 tak to bych ani nedala :-N naštěstí jo, jíst můžeme 😉
martinecka20
16. kvě 2013
@nininka23 Přesně tak, můžeš jíst 🙂
nininka23
16. kvě 2013
Tak to jste mě uklidnili, už jsem myslela, že to týdenní čekání bylo k ničemu. Tak držte palec dnes v 10:00, snad já i doktor už budeme moudřejší než minulý týden.
martinecka20
16. kvě 2013
@nininka23 Myslíme na tebe 😃
vodvarkova
16. kvě 2013
Všem co mají dneska kontroly držím palečky... 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli