• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Rodím v lednu 2014

26. listopadu 2013 
@irisi Týjo, holky :astonished: To je vážně mazeeeec :grinning: Moc gratuluju :wink:
15. kvě 2013 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdarek holky, tak jsem měla vcelku perný den, ráno jsme se rozhodla dělat velkej úklid a velký praní... a k tomu nákup a návštěva... jsem teda na odpadnutí... :slight_smile:) Taky vás pobolívá břicho když delší dobou něco děláte?

Koukám samá dvojčátka, všem strašně moc gratuluju...:slight_smile::slight_smile:
Jsem zvědavá jestli náhodou 23.5. na ultrazvuku nebudu mít taky dvě srdíčka... :slight_smile:
15. kvě 2013 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@kacculle já to věděla, ale pravděpodobnost je malá... stejně jako u přirozenýho.... jen teda u mě to bylo asi způsobený OHSS... vaječníky mám furt mega obrovský, takže asi dobře dobře pohnojeno :grinning: :grinning: ... teda dr. na nej klela :slight_smile:
15. kvě 2013 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kacculle @irisi tý jo holky tak to je dobrá haluz :sweat_smile: moc vám gratuluju k té dvojí radosti :dizzy_face:

@radulka57 mně nateklo jen levé, takže vím o čem mluvíš, taky doufám, že se časem srovnají :stuck_out_tongue_closed_eyes:

koukám na zprávy, že nám ve Zlíně zavřeli spar kvůli myšímu trusu, to jsou chuťovky :unamused:
holky já si dnes dala hermoš :pensive:
15. kvě 2013 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@irisi ještě kámoška na Potratu :slight_smile:
15. kvě 2013 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucijeta jo zavřeli, viděla jsem to ve zprávách, to je dobrý hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. kvě 2013 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@matysikovad aha, tak to jí přeju hodně štěstíčka
15. kvě 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vodvarkova jj, bolí mě břicho. když jdu dlouho, nebo vysávám, nebo klidně i stojím u sporáku.... jako bych měla dostat krámy a ovulaci zároveň :grinning:
15. kvě 2013 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky vy jste ale ukecané. :slight_smile: Já můžu být u počítače jedině mezi 13-14 nebo po 19.30. Jinak jsme pořád venku. No nevím jak se budu toto těhotenství šetřit, věčně tahám to moje 14kilové zlatíčko a běhám za ním..

@kacculle @irisi Gratulace k dvojčátkům. :slight_smile: Tak jsem si říkala jestli tady bude mít někdo dvojčátka. :slight_smile:
Já mám kontrolu zítra, tak jsem zvědavá. :slight_smile: Příznaky zatím vůbec žádný, ale radši žádný než nevolnosti, není to nic příjemnýho, fakt buďte šťastné vy co vám není špatně, já to mám pořád v živé paměti jak to bylo hrozný..
15. kvě 2013 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pehamek Ty jo, to jsou rady od těch lékařů někdy jako do zahrady:frowning2: Tahat věci do 5ti kilo??? Hm a že to nedoporučují i maminkám, které mají malé děti, tam to prostě nejde....a řekla bych že velmi mizivé procento maminek s malýma dětma potratí kvůli tomu, že je zvedaly..........pokud je těhotenství rizikové, tak ok, ale pokud ne? Někdy mně některé názory hlava opravdu nebere...
15. kvě 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co myslíte, když má jeden z rodičů genetickou vadu, jak vysoká je pravděpodobnost, že to dítě to bude mít taky? Já se narodila s 6prsty na noze, který mě operovali pak, takže už je mám ok, ale mým 3sestram nic není, takže to není nějaká vada v celé rodině asi teda.
15. kvě 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@radulka57 Moje sestřenice se zase narodila se srostlými prsty - měla by to mít ze společné větve od babičky - ale u nikoho dalšího z nás vnoučat (je nás 6) se nic neprojevilo. Myslím, že možnost tu sice nějaká je, ale nebude to tak hrozné.
15. kvě 2013 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cizu tak samozřejmě tahám víc než 5 kilo, protože pomalu kabelku mám pětikilovou :D
15. kvě 2013 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pavlinka777 V kolik jdeš zítra na kontrolu? Taky jdu zitra, ale az ve 4 odpoledne. To bude dlouhej den... :confused:
15. kvě 2013 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 Já ve dvě. Tak držím pěsti. :slight_smile:
15. kvě 2013 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlinka777 Taky drzim pesti. Urcite pak napis, jak to dopadlo :slight_smile:
15. kvě 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
vsem se omlouvam za nepouzivani diakritiky, kdyz jsem na mobilu, pisu bez... Nemam na to nervy :grinning: Trva to dyl :grinning:
15. kvě 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinecka20 @pavlinka777 holky tak ať máme zítra jen samé dobré zprávy.. já jdu 12:30 na krev, 13:30 výsledky a UTZ, já to dopoledne v práci už snad ani neusedím :sweat_smile:
15. kvě 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@irisi
@kacculle teda maminky.... moc blahopreji :slight_smile: to jsou perfektni zpravicky...
15. kvě 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lucijeta @pavlinka777 Taky vám děvčata přeju hodně štěstí, ať nám to všem dobře dopadne :wink:

@lucijeta Já se už teď nemůžu dočkat... :grinning:
16. kvě 2013 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Všem přeju KRÁSNÉ RÁNO nebo spíš NÁDHERNÝ CELÝ DEN :wink:
16. kvě 2013 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@martinecka20 trošku si připadám jako v den maturity, ale dnešek je pro mě mnohem důležitější, asi je to možná i nejdůležitější den v mém životě.. a každý další kdy budu moct vidět našeho prďolku :dizzy_face:

dobré ránko
16. kvě 2013 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ráno dámy, mám dotaz hlavně - je třeba být na hcg nalačno?
16. kvě 2013 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nininka23 dobré ránko, mně řekli, že se můžu najíst :slight_smile:
16. kvě 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
uf :slight_smile: tak to jsem ráda, já sotva jsem rozlepila oko, tak jsem snědla jogurt a teď si uvědomila, že jdu na krev.
16. kvě 2013 v 07:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nininka23 já jdu dnes na krev až 12:30 tak to bych ani nedala :sweat_smile: naštěstí jo, jíst můžeme :wink:
16. kvě 2013 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@nininka23 Přesně tak, můžeš jíst :slight_smile:
16. kvě 2013 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jste mě uklidnili, už jsem myslela, že to týdenní čekání bylo k ničemu. Tak držte palec dnes v 10:00, snad já i doktor už budeme moudřejší než minulý týden.
16. kvě 2013 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@nininka23 Myslíme na tebe :grinning:
16. kvě 2013 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všem co mají dneska kontroly držím palečky... :slight_smile:
16. kvě 2013 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek